Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/09/2023
|
18:15
|
DM GROUP MOLLET | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/09/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | TECNOCASA SALT | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
23/09/2023
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
C.B. MARTORELL B | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
24/09/2023
|
19:00
|
C.B. NAVÀS | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB SOLSONA U14M | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | BÀSQUETOMS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
30/09/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
30/09/2023
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
30/09/2023
|
20:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
01/10/2023
|
10:30
|
CB SOLSONA U12M | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B. CENTELLES | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET A | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | CB GRANOLLERS PISOS.COM | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
C.B. NAVÀS | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BARÇA | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/11/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/11/2023
|
18:00
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | FARLAWSPORTS ALFINDEN | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | CB SOLSONA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | C.B. NAVAS | ESCOBOL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
15:45
|
C.B. NAVAS | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
ODENA CLUB BASQUET | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | MATARÓ PARC BOET | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CEB NAVARCLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
19:00
|
C.B. NAVÀS B | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/11/2023
|
15:00
|
C.B. NAVAS | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/11/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | UE.MONTGAT - A | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CB IGUALADA IMB | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | LA SALLE MANRESA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CB SOLSONA | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
A.E. SALLENT | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | C.B. NAVAS | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
SFERIC 07 BLANC | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/12/2023
|
18:15
|
TIBU-RON CASTELLDEFELS | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
22/12/2023
|
20:00
|
CB NAVÀS VISCOLA | GOIKID ROSER | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/01/2024
|
12:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | PINTA B CB ES CASTELL | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS U8 ESCOBOL | C.B. NAVAS | ESCOBOL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB TORELLÓ JM NEGRE | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
13/01/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
14/01/2024
|
17:30
|
S.A. SÚRIA | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/01/2024
|
19:45
|
C.B. NAVÀS B | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/01/2024
|
20:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | MANRESA CBF 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS VERMELL | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CE VILA OLÍMPICA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
27/01/2024
|
15:30
|
C.B. NAVAS | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI SANT JORDI NAVARONS, S/N |
|
27/01/2024
|
17:00
|
CB NAVÀS VISCOLA | BASQUET CIUTAT D'INCA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
20:15
|
C.B. NAVÀS B | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
EXCELLENCE ACB PALAU | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUETOMS | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
03/02/2024
|
18:15
|
CB GRANOLLERS PISOS.COM | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/02/2024
|
20:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
10/02/2024
|
11:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
11/02/2024
|
18:00
|
CB NAVÀS VISCOLA | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB IGUALADA ESCOBOL | ESCOBOL NAVAS BLANC | ESCOBOL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/02/2024
|
11:45
|
LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | C.B. NAVAS | ESCOBOL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
15:30
|
C.B. NAVAS | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.B. NAVÀS B | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
18/02/2024
|
17:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/02/2024
|
18:15
|
MATARÓ PARC BOET | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | LA SALLE MANRESA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | ANAGAN-EL OLIVAR | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/03/2024
|
13:30
|
CB CASTELLBISBAL NEGRE | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
CB ARTÉS A | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
ESCOBOL NAVAS BLANC | CB TORELLO ESCOBOL NEGRE | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
09/03/2024
|
10:00
|
C.E. VILATORTA | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | C.B.CASTELLAR FEM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
C.B. NAVÀS | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
A.E. SALLENT | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
15:45
|
C.B. NAVAS | ODENA CLUB BASQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB ÀGUILES | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
23/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS U8 ESCOBOL | ESCOBOL NAVAS BLANC | ESCOBOL | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
23/03/2024
|
18:00
|
GOIKID ROSER | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/03/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CEB NAVARCLES | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB ARTÉS | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:00
|
C.B. NAVÀS | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | TIBU-RON CASTELLDEFELS | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
MANRESA CBF 3 | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
07/04/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | GARDEN TRILLES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C-B- RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | C.B. NAVAS | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/04/2024
|
17:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | EXCELLENCE ACB PALAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
14/04/2024
|
16:15
|
C.B.VILADECAVALLS A | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
ESCOBOL NAVAS BLANC | CB IGUALADA ESCOBOL | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA 2 | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/04/2024
|
17:15
|
C.B. NAVAS | SFERIC 07 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | C.B. NAVAS | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB TORELLÓ JM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB CASTELLBISBAL NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
04/05/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CEB SANT JORDI | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/05/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C.E. VILATORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB REGINA | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.B. CENTELLES | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR FEM | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CB TORELLO ESCOBOL NEGRE | ESCOBOL NAVAS BLANC | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
12/05/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/05/2024
|
10:45
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
25/05/2024
|
10:30
|
ESCOBOL NAVAS BLANC | PAIDOS U8 ESCOBOL | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
01/06/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |