Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/09/2023
|
17:30
|
ASME | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | ASME | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | ESCOLAPIS SARRIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/10/2023
|
19:00
|
BASQUET CANYELLES | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | MANYANET SANT ANDREU 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
ALZINA-CEISSA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
AESE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
CB TURO | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
52MOMENTS CBS | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
08/10/2023
|
19:15
|
CB TURO | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | C. B. BON PASTOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
21/10/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - VERD | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
ADE FUSTER MIXTE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | AE BADALONÈS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CE LA MARINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | C. B. BON PASTOR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
04/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CB TURO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/11/2023
|
17:30
|
C.B. CIC | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
BÀSQUET PB9 'B' | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
08/11/2023
|
19:00
|
UE SANT ANDREU GROC | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
08/11/2023
|
21:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
10/11/2023
|
19:45
|
C.E.THAU | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
ASME | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BASQUET NOU BARRIS A | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | ESCOLAPIS SARRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 2 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
18/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB TURO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | ALZINA-CEISSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | AESE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU 1 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
18/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
19/11/2023
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
ORLANDAI | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
24/11/2023
|
18:15
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
25/11/2023
|
11:30
|
C. B. BON PASTOR | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
26/11/2023
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/12/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
UE SANT ANDREU GROC | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
02/12/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GEFF CBSAPS-SDE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
03/12/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/12/2023
|
18:30
|
ESCOLA IPSI 12 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
12/12/2023
|
21:30
|
UE SANT ANDREU B | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
14/12/2023
|
20:00
|
UE SANT ANDREU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CE LA MARINA | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C. B. BON PASTOR | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
AE BADALONÈS NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS) PLAÇA DEL GAS |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB TURO | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
16/12/2023
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET D | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
19/12/2023
|
21:30
|
UE SANT ANDREU B | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
27/12/2023
|
15:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
16:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
17:30
|
CB. CORNELLA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
14:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
29/12/2023
|
16:00
|
CB VILADECANS VERD | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
30/12/2023
|
13:30
|
CB GRANOLLERS 3 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
SD ESPANYOL- CORAS | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
14/01/2024
|
10:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
20/01/2024
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/01/2024
|
13:15
|
UE SANT ANDREU A | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/01/2024
|
19:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
27/01/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | CB IMMA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB SANT JOSEP B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CB GAVÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
03/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | ESCOLA IPSI 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
LESTONNAC- 2012-13 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
03/02/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
03/02/2024
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/02/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
04/02/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
10/02/2024
|
10:30
|
AE ARRAHONA | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
11/02/2024
|
18:00
|
UE SANT ANDREU A | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
15/02/2024
|
18:30
|
C.B.COLL | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ A | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UE SANT ANDREU | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MEDIONA IF | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
17/02/2024
|
13:45
|
BASQUET MOLINS A | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
AESE 2 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
22/02/2024
|
21:15
|
UE SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | UB SANT ADRIA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU GROC | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CBF CERDANYOLA U14 PRO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E. MARISTES SANT JOAN | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
13:15
|
U.E. HORTA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
25/02/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
25/02/2024
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | CB CASTELLDEFELS 2015F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
ASME | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/03/2024
|
10:00
|
C. B. BON PASTOR | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'U14' | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
07/03/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CE LA MARINA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
09/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CNB VILANOVA AKO IF2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
AE BADALONÈS | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
13/03/2024
|
18:00
|
UE SANT ANDREU | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET-CEISSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | GEFF CBSAPS-SDE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CB IMMA B | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
18/03/2024
|
19:00
|
UE SANT ANDREU GROC | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
21/03/2024
|
18:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/03/2024
|
18:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
23/03/2024
|
10:15
|
CB SANTA COLOMA A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB IMMA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
06/04/2024
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA TARONJA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
11/04/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 09 | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | LESTONNAC- 2012-13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB GAVÀ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
13:00
|
BÀSQUET PRATENC | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
17:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
13/04/2024
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
14/04/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
14/04/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
19/04/2024
|
18:15
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
20/04/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | AESE 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | BASQUET MOLINS A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | LIMA-HORTA BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
26/04/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | U.E. HORTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
AE BADALONÈS | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
11:15
|
UB SANT ADRIA 3 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
15:45
|
C.E. MARISTES SANT JOAN | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARISTES INMACULADA PASSEIG DE SANT JOAN, 94 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
VIROLAI C | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U14 PRO | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
19:45
|
VIROLAI A | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2015F | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/05/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C. B. BON PASTOR | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | AE ARRAHONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | ASME | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | SD ESPANYOL- CORAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 11 | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | CE LA MARINA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF2 | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
11/05/2024
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ A | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
18/05/2024
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |