Calendari Global Club

CLUB DE BÀSQUET FENIX ANDREUENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
20:15
BASQUET FEMENI CORNELLA B UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
18/10/2020
09:00
UE SANT ANDREU U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
18/10/2020
19:00
UE SANT ANDREU CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
24/10/2020
19:15
JESUITES CASP UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
25/10/2020
16:00
UE SANT ANDREU JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
25/10/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
31/10/2020
09:00
SANTA CATERINA DE SIENA UE SANT ANDREU C.T. MINI MASC. COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
31/10/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
31/10/2020
09:00
CBSAPS A UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
31/10/2020
09:30
UE SANT ANDREU JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU GROC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL ASSOCIACIÓ EIXIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
13:00
UE SANT ANDREU GROC U.E. GAUDI-HOLMES PLACE D C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
19:15
JESUITES CASP UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
01/11/2020
09:00
UE SANT ANDREU CB LA SALLE HORTA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
01/11/2020
19:00
UE SANT ANDREU BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B UE SANT ANDREU VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
09:15
ASSOCIACIÓ EIXIC 2 UE SANT ANDREU VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
07/11/2020
09:30
UE SANT ANDREU SANTA CATERINA DE SIENA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
07/11/2020
10:00
UE SANT ANDREU CBSAPS A C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
07/11/2020
11:30
UE SANT ANDREU F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI FEM. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
07/11/2020
12:00
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD UE SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
07/11/2020
17:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU UE SANT ANDREU GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
07/11/2020
18:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE D UE SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
08/11/2020
17:45
C.B. CIC UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
08/11/2020
20:00
C.B.SANTFELIUENC B UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/11/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/11/2020
09:00
UE SANT ANDREU LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
15/11/2020
19:00
UE SANT ANDREU B.F. CORNELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
21/11/2020
10:00
UE SANT ANDREU MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
21/11/2020
10:30
ESCOLA IPSI 06 B UE SANT ANDREU VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2020
10:30
UE SANT CUGAT BLAU UE SANT ANDREU GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/11/2020
10:30
ASME UE SANT ANDREU VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
21/11/2020
11:30
UE SANT ANDREU CB VILADECANS VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
21/11/2020
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU UE SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/11/2020
20:30
VIROLAI A UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/11/2020
10:30
UE SANT CUGAT BLAU UE SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
22/11/2020
12:00
AEC COLLBLANC A UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/11/2020
16:00
UE SANT ANDREU LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/11/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
09:30
UE SANT ANDREU BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
28/11/2020
09:30
CB VILADECANS VERMELL UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
28/11/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL ASME C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
28/11/2020
11:15
UE SANT ANDREU GROC UE SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
28/11/2020
13:00
UE SANT ANDREU GROC UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
28/11/2020
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
29/11/2020
09:00
UE SANT ANDREU F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
29/11/2020
19:00
UE SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
29/11/2020
19:00
C.B. CASTELLAR UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
12/12/2020
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/12/2020
09:30
UE SANT ANDREU U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
09:30
UE SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
11:15
UE SANT ANDREU GROC BÀSQUET-CEISSA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
12:00
BÀSQUET PÀLCAM UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
12/12/2020
13:00
UE SANT ANDREU GROC SANTA CATERINA DE SIENA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/12/2020
20:00
CB. CORNELLÀ B UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/12/2020
09:30
CB.CIUTAT VELLA UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
13/12/2020
16:00
UE SANT ANDREU CB REGINA CARMELI C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
19/12/2020
09:00
SANTA CATERINA DE SIENA UE SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
19/12/2020
10:00
UE SANT ANDREU BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
19/12/2020
10:30
BÀSQUET-CEISSA B UE SANT ANDREU GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
19/12/2020
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS UE SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/12/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA UE SANT ANDREU C.T. MINI MASC. CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/12/2020
11:30
UE SANT ANDREU A.E. MINGUELLA - DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
19/12/2020
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE SANT ANDREU VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
19/12/2020
13:15
CE VILA OLÍMPICA UE SANT ANDREU VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
20/12/2020
09:00
UE SANT ANDREU TEMPLE - U.E. HORTA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/12/2020
11:00
C.B. RAMON LLULL B UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/12/2020
19:00
UE SANT ANDREU C.B. RAMON LLULL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/01/2021
10:00
U.E. CLARET A UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
17/01/2021
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
17/01/2021
16:00
UE SANT ANDREU U:E. CLARET B C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
24/01/2021
09:00
UE SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
24/01/2021
17:00
DOMINIQUES BARCELONA TAROJA UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
24/01/2021
19:00
UE SANT ANDREU BASQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
31/01/2021
12:30
CB LA SALLE HORTA UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
31/01/2021
16:00
UE SANT ANDREU BASQUET FEMENI CORNELLA B C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
31/01/2021
19:15
CB SANT JUST UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/02/2021
09:00
UE SANT ANDREU C.B. CIC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/02/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/02/2021
19:00
UE SANT ANDREU JESUITES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/02/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/02/2021
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
21/02/2021
16:00
UE SANT ANDREU JESUITES CASP C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/02/2021
09:00
UE SANT ANDREU AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/02/2021
19:00
UE SANT ANDREU C.B.SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
06/03/2021
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
07/03/2021
16:00
UE SANT ANDREU VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/03/2021
18:15
B.F. CORNELLA A UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
13/03/2021
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
14/03/2021
09:00
UE SANT ANDREU CB.CIUTAT VELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
14/03/2021
19:00
UE SANT ANDREU VIROLAI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/03/2021
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA A UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
21/03/2021
16:00
UE SANT ANDREU C.B. CASTELLAR C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
21/03/2021
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
11/04/2021
12:30
CB REGINA CARMELI UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
11/04/2021
19:00
UE SANT ANDREU CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/04/2021
16:00
C.B. RAMON LLULL B UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/04/2021
16:00
UE SANT ANDREU C.B. RAMON LLULL B C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
25/04/2021
12:30
U:E. CLARET B UE SANT ANDREU C.T. SENIOR FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/04/2021
19:00
UE SANT ANDREU U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
08/05/2021
19:30
BASQUET LLOR UE SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
09/05/2021
16:00
UE SANT ANDREU DOMINIQUES BARCELONA TAROJA C.T. SENIOR FEMENI POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40