Calendari Global Club

SABADELL SUD CLUB BÀSQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/09/2022
10:30
SANT GERVASI 1 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
17/09/2022
12:00
MATARÓ PARC BOET 2009 SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/09/2022
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M BC MORABANC ANDORRA 2008 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/09/2022
13:30
CB VILA-SECA SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
18/09/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F JET TERRASSA AL PANINO C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/09/2022
16:00
C.E. MARISTES SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
18/09/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS DISHELEC 65 VILABASQUET VILADECANS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
24/09/2022
13:30
VILABASQUET VILADECANS BLAU SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/09/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
25/09/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M C.E SANT NICOLAU 4 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
25/09/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F SESE A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
25/09/2022
13:30
SABADELL BQ VALLÈS CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
25/09/2022
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
25/09/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
25/09/2022
17:00
C.B.CASTELLAR B SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
25/09/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M CB TARRAGONA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
25/09/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS JAC SANTS BARCELONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/10/2022
12:00
MATARÓ PARC BOET 2010 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
01/10/2022
12:00
CENG J. CARDENYES SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
01/10/2022
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/10/2022
12:00
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/10/2022
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
02/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
02/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
02/10/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS FEMENI MARESME - UEM A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
02/10/2022
19:00
C.B. RIPOLLET A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
02/10/2022
19:30
SABADELL BQ VALLES CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
08/10/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2008 SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/10/2022
12:15
AD TORREFORTA NEGRE SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/10/2022
19:00
LA SALLE MANRESA A SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/10/2022
10:45
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/10/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
09/10/2022
13:30
SABADELL BQ VALLÈS TGN BÀSQUET 08A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F TGN BÀSQUET 09A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/10/2022
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA B SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
09/10/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS U.E. HORTA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/10/2022
12:30
CB. CORNELLÀ A SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M U.E. CLARET A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/10/2022
12:45
BÀSQUET GIRONA U14 SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
15/10/2022
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/10/2022
09:00
C.E SANT NICOLAU 2 SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/10/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M CB GRANOLLERS 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
16/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M TGN BÀSQUET 07-08A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
16/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F MANRESA CBF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
16/10/2022
18:00
CUNIT-CALAFELL SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
16/10/2022
19:30
SABADELL BQ VALLES BASQUET SANT PERE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/10/2022
12:30
CLUB NATACIO TERRASSA 1 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
22/10/2022
16:30
AB SALLE CBT SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
22/10/2022
17:30
CN CALDES B SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/10/2022
09:00
CB GRANOLLERS 3 SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/10/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
23/10/2022
12:15
BASKET ALMEDA SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/10/2022
13:30
SABADELL BQ VALLÈS SAMÀ VILANOVA U15F BORDEUS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/10/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS REUS PLOMS SALLE U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/10/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS NAYOX CBF LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
30/10/2022
16:00
JET TERRASSA AL PANINO SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/10/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M MATARÓ PARC BOET 2009 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/11/2022
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 2010 SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/11/2022
12:45
CB TARRAGONA SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/11/2022
17:15
ADVISORIA BOET MATARÓ 2006 SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/11/2022
10:30
SESE B SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
06/11/2022
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/11/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/11/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F VILABASQUET VILADECANS BLAU C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/11/2022
18:45
CLUB NATACIO TERRASSA A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
06/11/2022
19:30
SABADELL BQ VALLES WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/11/2022
12:15
RAMON MAS-AECAM SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/11/2022
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/11/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
13/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
12:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
13/11/2022
13:30
SABADELL BQ VALLÈS REUS DEPORTIU C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
13/11/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS CEJ L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
13/11/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
13/11/2022
18:00
C.B. LA GARRIGA SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
13/11/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS SALAS CBF CERDANYOLA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/11/2022
10:30
BASQUET MOLINS SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
19/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
12:45
TGN BÀSQUET 09A SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M UE MATARO HOMS - IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
20/11/2022
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M C.B.L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/11/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/11/2022
16:00
TGN BÀSQUET 06A SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/11/2022
19:30
SABADELL BQ VALLES A.B. RONÇANA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/11/2022
11:00
BÀSQUET GIRONA U13 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
27/11/2022
09:00
BARÇA B SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
27/11/2022
10:45
FEMENÍ OSONA '2010' SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
27/11/2022
10:45
U.E. CLARET A SABADELL BQ VALLES U14M C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
27/11/2022
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/11/2022
13:30
SABADELL BQ VALLÈS CBF CERDANYOLA CADET 1R ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/11/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U14F CB. CORNELLÀ A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/11/2022
17:00
MONTMELO C.B. SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
27/11/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS FEMENÍ SANT ADRIÀ B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/11/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS SANT QUIRZE B.C. C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/12/2022
09:00
MANRESA CBF U14 SABADELL BQ VALLÈS U14F C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
03/12/2022
18:15
VEDRUNA GRÀCIA A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
04/12/2022
10:45
A.E.SANT ANDREU NATZARET-1A SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
04/12/2022
10:45
CB. CORNELLÀ B SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/12/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M C B BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
04/12/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F C B BLANES A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
04/12/2022
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M REUS PLOMS SALLE U16 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/12/2022
17:45
SABADELL BQ VALLES U14M BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/12/2022
19:30
SABADELL BQ VALLES SANT QUIRZE B.C. A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/12/2022
17:45
C.B. SANTA COLOMA A SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
18/12/2022
09:00
JET TERRASSA JAMON & ART SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/12/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
18/12/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F C.E. MARISTES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
18/12/2022
11:00
BC MORABANC ANDORRA 2008 SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/12/2022
11:15
DISHELEC 65 VILABASQUET VILADECANS SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/12/2022
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/12/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
10:30
C.E SANT NICOLAU 4 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/01/2023
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS C.E SANT NICOLAU 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M ESCOLA IPSI 07 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
16:00
SESE A SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/01/2023
17:45
SABADELL BQ VALLÈS JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS JET TERRASSA ODONTOMED C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/01/2023
19:30
CB L'AMETLLA SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
21/01/2023
10:45
MANRESA CBF U15 SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/01/2023
16:00
JAC SANTS BARCELONA B SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/01/2023
17:00
FEMENI MARESME - UEM A SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
21/01/2023
17:45
C.E SANT NICOLAU A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
22/01/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M MATARÓ PARC BOET 2010 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
22/01/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F CENG J. CARDENYES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
22/01/2023
11:30
JOVENTUT LES CORTS 07 SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
22/01/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
28/01/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/01/2023
17:30
JAC SANTS BARCELONA A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
29/01/2023
10:30
CB GRANOLLERS 2 SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/01/2023
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/01/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/01/2023
17:45
SABADELL BQ VALLÈS CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/01/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES C.B.CASTELLAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/02/2023
12:15
CB GRANOLLERS 3 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/02/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F C.E SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
05/02/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/02/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M CB VILA-SECA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/02/2023
17:30
CB GRANOLLERS 3 SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/02/2023
17:45
SABADELL BQ VALLÈS CUNIT-CALAFELL C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/02/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS C.B. RIPOLLET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
11/02/2023
16:00
REUS PLOMS SALLE U17 SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/02/2023
16:00
TGN BÀSQUET 08A SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/02/2023
19:30
U.E. HORTA SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/02/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA B SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/02/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
12/02/2023
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/02/2023
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/02/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
25/02/2023
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/02/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA B SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/02/2023
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/02/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F ADVISORIA BOET MATARÓ 2010 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
26/02/2023
12:15
BASQUET SANT PERE B SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/02/2023
17:45
SABADELL BQ VALLÈS ADVISORIA BOET MATARÓ 2006 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/02/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/03/2023
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M RAMON MAS-AECAM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
05/03/2023
12:30
CEJ L'HOSPITALET B SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
05/03/2023
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/03/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M AD TORREFORTA NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/03/2023
18:00
SAMÀ VILANOVA U15F BORDEUS SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/03/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/03/2023
19:30
NAYOX CBF LLEIDA SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
11/03/2023
16:00
TGN BÀSQUET 07-08A SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
12/03/2023
11:00
C.B.L'HOSPITALET B SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/03/2023
12:30
UE MATARO HOMS - IBM SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/03/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS SESE B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/03/2023
17:45
SABADELL BQ VALLÈS TGN BÀSQUET 06A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/03/2023
18:45
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
12/03/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/03/2023
13:30
FEMENÍ SANT ADRIÀ B SABADELL BQ VALLÈS C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
18/03/2023
19:45
SALAS CBF CERDANYOLA SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/03/2023
10:45
COALCI - CB SANT JOSEP B SABADELL BQ VALLES U15M C.C. CADET MASCULI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
19/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13M BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
19/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES U13F FEMENÍ OSONA '2010' C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
19/03/2023
12:00
REUS DEPORTIU SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/03/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M AB SALLE CBT C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/03/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
25/03/2023
10:45
C B BLANES A SABADELL BQ VALLES U13M C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/03/2023
10:45
C B BLANES A SABADELL BQ VALLES U13F C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
25/03/2023
12:00
FERROLI BÀSQUET RIBES SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
26/03/2023
13:30
SABADELL BQ VALLES U15M A.E.SANT ANDREU NATZARET-1A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/03/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS BASQUET MOLINS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/03/2023
19:00
A.B. RONÇANA SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
02/04/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
16/04/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/04/2023
16:00
CBF CERDANYOLA CADET 1R ANY SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/04/2023
17:30
SANT QUIRZE B.C. SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA NOVA SANT QUIRZE DEL VALLÉS
C/ PRIORAT (davant Poliesportiu Municipal)
16/04/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES MONTMELO C.B. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/04/2023
19:00
SANT QUIRZE B.C. A SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA NOVA SANT QUIRZE DEL VALLÉS
C/ PRIORAT (davant Poliesportiu Municipal)
23/04/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS CB. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/04/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M BARÇA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/04/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/04/2023
12:30
REUS PLOMS SALLE U16 SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/05/2023
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
07/05/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS JET TERRASSA JAMON & ART C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
07/05/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M C.B. SANTA COLOMA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
07/05/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
14/05/2023
11:45
C.E SANT NICOLAU 2 SABADELL BQ VALLÈS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/05/2023
12:15
ESCOLA IPSI 07 SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/05/2023
17:45
JET TERRASSA ODONTOMED SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/05/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES CB L'AMETLLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/05/2023
13:30
SABADELL BQ VALLÈS MANRESA CBF U15 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/05/2023
16:00
SABADELL BQ VALLES U16M JOVENTUT LES CORTS 07 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/05/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B SABADELL BQ VALLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
21/05/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS C.E SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
28/05/2023
09:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A SABADELL BQ VALLES U16M C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9