Calendari Global Club

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A ESCOLAPIS SARRIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/09/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A - TAD C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/09/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/09/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
19:30
C.B. RAMON LLULL A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/10/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2019
17:30
CB IGUALADA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/10/2019
17:45
EPSA A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
19/10/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/10/2019
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
20/10/2019
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/11/2019
18:00
AEC COLLBLANC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/11/2019
12:00
UE SANT ANDREU A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
03/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
19:45
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/11/2019
17:30
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
10/11/2019
19:00
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
10/11/2019
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
10/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/11/2019
16:30
CAMPING BIANYA ROSER B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
24/11/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
24/11/2019
19:00
C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
30/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. PRAT-TAXI LINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
30/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/12/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/12/2019
17:45
SEDIS EFAUSA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
14/12/2019
19:15
CB MOLLERUSSA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/12/2019
19:30
CBSAPS A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
21/12/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A B.C. TECLA SALA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CEJ L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
11/01/2020
18:00
C.B. GAVÀ 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
11/01/2020
18:00
UB SANT ADRIA C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/01/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/01/2020
20:15
MARQUÈS CB LLEIDA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
18/01/2020
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
17:45
CB IPSI A - TAD VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/01/2020
17:45
ESCOLAPIS SARRIA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
25/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/02/2020
18:00
C.B. RAMON LLULL A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/02/2020
12:30
A.E. STUCOM TECNOKEY - A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
02/02/2020
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
02/02/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/02/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/02/2020
19:30
CBSAPS A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/02/2020
19:30
SEDIS HIDROLOGY VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
22/02/2020
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/02/2020
19:45
C.B. COLL VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
29/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B UE SANT ANDREU A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/03/2020
19:30
JOVENTUT LES CORTS A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/03/2020
17:45
CB IPSI A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/03/2020
12:30
CB LA SALLE HORTA “A” VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
15/03/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
15/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. CIUTAT VELLA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPING BIANYA ROSER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/03/2020
18:00
C.B. PRAT-TAXI LINE VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
28/03/2020
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
29/03/2020
19:00
ORLANDAI VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
29/03/2020
19:15
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A CB MOLLERUSSA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/04/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A SEDIS EFAUSA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/04/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/04/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/04/2020
16:00
CEJ L'HOSPITALET VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
25/04/2020
17:45
B.C. TECLA SALA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/04/2020
17:45
C.B. CIC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
26/04/2020
19:30
C.B. CIC A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
09/05/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/05/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A MARQUÈS CB LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/05/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/05/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD