Calendari Global Club

A.M.PA. ESCOLA VEDRUNA GRACIA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/09/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/09/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A ESCOLAPIS SARRIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/09/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA BASQUET MOLINS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/09/2019
12:15
C.B. SANTPEDOR A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
29/09/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/09/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A - TAD C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/09/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
05/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
05/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
05/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB SANT JUST C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD S.E. SANT MEDIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
05/10/2019
19:30
C.B. RAMON LLULL A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/10/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
16:00
LA SALLE BONANOVA VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
06/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/10/2019
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/10/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/10/2019
09:30
ESCOLA IPSI 09 A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
12/10/2019
10:00
EPSA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/10/2019
10:30
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
12/10/2019
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/10/2019
11:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/10/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/10/2019
11:30
VIROLAI VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B JESUITES CASP C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
17:30
QBASKET SANT CUGAT 1 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/10/2019
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
12/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
12:00
A.E. BELLSPORT VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
13/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/10/2019
19:15
U.E. CLARET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/10/2019
10:30
SESE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/10/2019
12:15
BÀSQUET SITGES VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
19/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/10/2019
17:45
EPSA A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
19/10/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. ALISOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
20/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL CB VILADECANS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/10/2019
21:00
DOMINIQUES BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
26/10/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/10/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
26/10/2019
12:00
LESTONNAC VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
26/10/2019
12:00
BOSCO HORTA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
26/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CBSAPS B C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
26/10/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/10/2019
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
27/10/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/10/2019
13:15
BÀSQUET NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
27/10/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS C VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2019
19:30
BÀSQUET NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
29/10/2019
18:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
02/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/11/2019
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
02/11/2019
18:00
AEC COLLBLANC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/11/2019
12:00
UE SANT ANDREU A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
03/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. CIUTAT VELLA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/11/2019
19:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.E.B. SANT JORDI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/11/2019
19:45
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BASQUET-CEISSA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
09/11/2019
09:00
JAC SANTS C VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA DOMINIQUES BARCELONA VERD C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
09/11/2019
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/11/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
09/11/2019
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/11/2019
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MARISTES ADEMAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA B.C. TECLA SALA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
16:00
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
10/11/2019
17:30
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
10/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CB TORELLÓ JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/11/2019
18:00
UB MIR A VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
10/11/2019
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
10/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL JOVENTUT LES CORTS C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/11/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/11/2019
09:30
CB GRUP BARNA 1 VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/11/2019
10:30
C.B. PEDAGOGIUM VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. RAMON LLULL VERMELL C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
19:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE D VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
16/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/11/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/11/2019
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/11/2019
11:15
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
17/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA CB LA MERCÈ C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
23/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
23/11/2019
11:30
TEMPLE - U.E. HORTA VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
23/11/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD ESCOLA IPSI 09 A C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
23/11/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
23/11/2019
13:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
23/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA A.E. MINGUELLA DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/11/2019
16:30
CAMPING BIANYA ROSER B VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/11/2019
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/11/2019
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
24/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE QBASKET SANT CUGAT 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
24/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
24/11/2019
17:30
C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
24/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL A.E. BELLSPORT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
30/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
30/11/2019
09:00
SANTA DOROTEA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
30/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'TARONJA' VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
09:30
C.B. ALISOS VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
30/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
30/11/2019
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/11/2019
12:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
30/11/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B VIROLAI C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
30/11/2019
16:00
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
30/11/2019
16:00
LA SALLE BONANOVA VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
30/11/2019
16:30
CB VILADECANS VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
30/11/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. PRAT-TAXI LINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
30/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/12/2019
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
01/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/12/2019
16:00
BASQUET MOLINS VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
01/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/12/2019
19:00
C.B. PRAT-MONTIBELLO B VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
14/12/2019
09:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/12/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
14/12/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
14/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/12/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/12/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/12/2019
17:45
SEDIS EFAUSA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
14/12/2019
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/12/2019
19:15
CB MOLLERUSSA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
14/12/2019
19:30
CBSAPS A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
15/12/2019
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/12/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET NOU BARRIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/12/2019
12:45
COALCI - CB SANT JOSEP A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/12/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/12/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.B. VILATORRADA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/12/2019
18:00
S.E. SANT MEDIR VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
15/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/12/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE JAC SANTS C C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/12/2019
09:45
B.C. TECLA SALA VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
21/12/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD TEMPLE - U.E. HORTA C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/12/2019
10:30
DOMINIQUES BARCELONA VERD VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
21/12/2019
10:45
MARISTES ADEMAR VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/12/2019
11:00
CB GRUP BARNA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
21/12/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/12/2019
12:30
C.B. COLL A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
21/12/2019
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/12/2019
12:30
CB GRUP BARNA NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
21/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/12/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/12/2019
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A B.C. TECLA SALA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/12/2019
11:00
JOVENTUT LES CORTS C VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/12/2019
11:00
JOVENTUT LES CORTS B VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/12/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/12/2019
16:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM A VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/12/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CEJ L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
11/01/2020
17:30
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/01/2020
18:00
C.B. GAVÀ 1 VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
11/01/2020
18:00
UB SANT ADRIA C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/01/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT IGNASI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
11/01/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/01/2020
20:15
MARQUÈS CB LLEIDA VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
12/01/2020
09:15
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/01/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET SITGES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE SERVIMPRESA - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/01/2020
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/01/2020
17:45
CB IPSI A - TAD VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/01/2020
17:45
ESCOLAPIS SARRIA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
18/01/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/01/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA BÀSQUET NOU BARRIS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.B. SANTPEDOR A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
17:30
S.E. SANT MEDIR VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
25/01/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. SANTFELIUENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/01/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
10:45
AEC COLLBLANC A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
26/01/2020
12:30
C.B. CIUTAT VELLA VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
26/01/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/01/2020
16:00
CB SANT JUST VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
26/01/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/02/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LESTONNAC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/02/2020
18:00
C.B. RAMON LLULL A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
01/02/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD EPSA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/02/2020
19:15
JESUITES CASP VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
02/02/2020
12:30
A.E. STUCOM TECNOKEY - A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
02/02/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA UB MIR A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE VIROLAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/02/2020
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
02/02/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/02/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. PRAT-MONTIBELLO B C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/02/2020
16:15
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/02/2020
09:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
09/02/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/02/2020
16:00
BÀSQUET NOU BARRIS A VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
09/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/02/2020
19:30
CB LA MERCÈ VEDRUNA GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
22/02/2020
17:45
CBSAPS B VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/02/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT LES CORTS C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/02/2020
19:30
CBSAPS A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/02/2020
19:30
SEDIS HIDROLOGY VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
22/02/2020
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/02/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/02/2020
19:45
C.B. COLL VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
29/02/2020
12:00
BASQUET-CEISSA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
29/02/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B TEMPLE - U.E. HORTA C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/02/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/02/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/02/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B UE SANT ANDREU A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
17:30
C.E.B. SANT JORDI VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
01/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B DOMINIQUES BARCELONA C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/03/2020
20:45
CB TORELLÓ JF VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/03/2020
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
08/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
08/03/2020
19:30
JOVENTUT LES CORTS A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/03/2020
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE SANTA DOROTEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/03/2020
17:45
CB IPSI A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/03/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD U. E. GAUDI-HOLMES PLACE D C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/03/2020
11:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/03/2020
12:30
CB LA SALLE HORTA “A” VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
15/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/03/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
15/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
21/03/2020
16:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
21/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. CIUTAT VELLA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
21/03/2020
19:30
FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CAMPING BIANYA ROSER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/03/2020
18:00
C.B. PRAT-TAXI LINE VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
28/03/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/03/2020
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/03/2020
19:15
VIROLAI VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/03/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/03/2020
19:00
ORLANDAI VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
29/03/2020
19:15
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B S.E. SANT MEDIR C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/04/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A CB MOLLERUSSA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
18/04/2020
18:15
C.B. VILATORRADA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
18/04/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A SEDIS EFAUSA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/04/2020
12:15
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
19/04/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/04/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/04/2020
16:00
CEJ L'HOSPITALET VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
25/04/2020
16:00
AEC COLLBLANC B VEDRUNA GRÀCIA B C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
25/04/2020
17:45
B.C. TECLA SALA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
25/04/2020
19:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.B. COLL A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
26/04/2020
17:45
C.B. CIC A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
26/04/2020
19:30
C.B. CIC A VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
09/05/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B SANT IGNASI C.T. SENIOR FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/05/2020
16:00
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/05/2020
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/05/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A MARQUÈS CB LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/05/2020
12:00
SERVIMPRESA - C.B. ESPARREGUERA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
10/05/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
10/05/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD