Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
13:00
|
CCE MONTESSORI PALAU | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
PRISCO-L'ESCALA | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BC TORROELLA | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
UCAP U17 TXOT'S BLAU | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | BC TORROELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CCE MONTESSORI PALAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB BANYOLES | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
13/01/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
14/01/2024
|
11:45
|
CB OLOT GREDA | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | UCAP U17 TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
27/01/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
03/02/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | VEDRUNA GIRONA U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
PIA OLOT | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
07/03/2024
|
19:00
|
PRISCO-L'ESCALA | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
12/03/2024
|
18:00
|
C.B. VERGES | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PEPI PALOMERAS DE VERGES C/ DE LA TRENCADA S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | UCAP U17 TXOT'S BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CCE MONTESSORI PALAU | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | CB OLOT GREDA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
FD CASSANENC | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UCAP U17 TXOT'S BLANC | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C.B. FARNERS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
18/05/2024
|
09:15
|
VEDRUNA GIRONA U13 | UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
25/05/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | PIA OLOT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
01/06/2024
|
10:30
|
UE CADAQUES PRE-INFANTIL | C.B. VERGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |