Calendari Global Club

CLUB NATACIO SABADELL

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/09/2021
19:15
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
18/09/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/09/2021
12:00
BARÇA CBS - BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
25/09/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/09/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. LA GARRIGA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/09/2021
17:45
C.B.CASTELLBISBAL B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
25/09/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/09/2021
19:30
C.B.CASTELLBISBAL A CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
25/09/2021
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/09/2021
18:00
BARÇA CBS - B CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/10/2021
09:00
CB SANT ANDREU CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
02/10/2021
09:30
COALCI - CB SANT JOSEP B CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA PÚBLICA PROGRÉS
AV. EDUARD MARISTANY, 104-118
02/10/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/10/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/10/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/10/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A TERRA ENDINS CB VILATORRADA COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/10/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B SABADELL BQ VALLÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/10/2021
19:30
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/10/2021
09:30
C.B. ESPARREGUERA GROC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
03/10/2021
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/10/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/10/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/10/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B BASKET ALMEDA GROC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/10/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
19:00
CN CALDES B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
09/10/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A MOLDSTOCK MOLLET A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
10/10/2021
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/10/2021
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/10/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/10/2021
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A BASQUETPIASABADELL C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
16/10/2021
10:30
CE LA MARINA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
16/10/2021
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B SANT QUIRZE B.C. B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
16/10/2021
16:00
CB. CORNELLÀ B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/10/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/10/2021
17:45
MANRESA CBF 1 CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
16/10/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CLÍNICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/10/2021
19:30
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/10/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
17/10/2021
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
17/10/2021
19:00
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B E.B. ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/10/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/10/2021
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/10/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB SANT NARCIS U15 WILLY FORK C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/10/2021
12:30
CB SANTA COLOMA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/10/2021
13:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B E.B. ROSELLA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/10/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/10/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL MARISTES CE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/10/2021
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
24/10/2021
16:30
C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
24/10/2021
18:00
C.B. LA GARRIGA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
24/10/2021
19:00
C.B. RIPOLLET A CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
24/10/2021
19:30
JET ODONTOMED CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/10/2021
08:45
CREU ALTA SABADELL VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
30/10/2021
09:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
30/10/2021
16:00
UE MATARO - PMGM CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/10/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB SANTA PERPETUA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2021
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB REGINA CARMELI A C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
06/11/2021
12:00
CE SANT IGNASI CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/11/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. CORBERA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE.MONTGAT-A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
07/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/11/2021
12:15
C.B. MOLLET C CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
07/11/2021
17:45
MOLDSTOCK MOLLET A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/11/2021
21:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.E.SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/11/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/11/2021
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
13/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/11/2021
11:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. ESPARREGUERA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
13/11/2021
12:30
C.B. ARGENTONA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
13/11/2021
17:15
CLUB NATACIÓ SABADELL B BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/11/2021
19:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/11/2021
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/11/2021
18:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI A CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
16/11/2021
22:00
QBASKET SANT CUGAT 2 CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/11/2021
08:45
BASQUETPIASABADELL CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
20/11/2021
09:00
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
20/11/2021
10:30
SANT QUIRZE B.C. B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
20/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CE LA MARINA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/11/2021
13:30
CB VILA-SECA GROC CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/11/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B UE MATARO - GERMANS HOMS CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/11/2021
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/11/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A AD TORREFORTA COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/11/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. NOU BADIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
21/11/2021
10:30
CB GRANOLLERS 2 CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/11/2021
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL PETROPINTO ASFE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/11/2021
10:00
LESTONNAC CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/11/2021
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
27/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/11/2021
12:00
CB MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
27/11/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CAPPONT C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/11/2021
12:30
E.B. ROSELLA BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
27/11/2021
18:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C CB CERDANYOLA AL DIA BLANC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/11/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL FRANKFURT SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/11/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
28/11/2021
11:45
E.B. ROSELLA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
28/11/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/11/2021
17:30
SANT QUIRZE B.C. A CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
28/11/2021
19:30
C.E.B. PALLEJÀ A - TAXILINE CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
04/12/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3CALDES - IM VERMELL C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
04/12/2021
16:40
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3 BASQUET SANT PERE C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
04/12/2021
17:20
CLUB NATACIÓ SABADELL A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
05/12/2021
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUET NOU BARRIS C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
05/12/2021
12:40
CLUB NATACIÓ SABADELL 3X3CALDES - CF C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
05/12/2021
13:20
CLUB NATACIÓ SABADELL UCAP C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
11/12/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
11/12/2021
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
11/12/2021
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
11/12/2021
16:00
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB TARRAGONA B COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
11/12/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B.CASTELLAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
11/12/2021
19:30
C.B.L'HOSPITALET A CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/12/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE.MONTGAT C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/12/2021
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
12/12/2021
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL VOLVO DISELAUTO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/12/2021
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/12/2021
09:00
CB REGINA CARMELI A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
18/12/2021
09:00
C.B. CORBERA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/12/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/12/2021
12:00
CB SANTA PERPETUA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/12/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/12/2021
19:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
19/12/2021
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE MATARO - PMGM C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/12/2021
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CE SANT IGNASI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/12/2021
13:30
BASQUET NOU BARRIS CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/12/2021
14:30
CLUB NATACIÓ SABADELL UCAP C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/12/2021
15:10
CLUB NATACIÓ SABADELL 3X3CALDES - CF C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/12/2021
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3 BASQUET SANT PERE C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/12/2021
16:20
3X3CALDES - IM BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/12/2021
16:40
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3CALDES - IM BLANC C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/12/2021
17:00
3X3 BASQUET SANT PERE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/12/2021
17:20
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/12/2021
18:00
BASQUETPIASABADELL B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
19/12/2021
19:00
REUS DEPORTIU CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/01/2022
16:00
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL BARÇA CBS - BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/01/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/01/2022
16:30
BASKET ALMEDA GROC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/01/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B.CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/01/2022
17:45
MARISTES ADEMAR CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/01/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B.CASTELLBISBAL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/01/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL BARÇA CBS - B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/01/2022
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/01/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
22/01/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL C ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
22/01/2022
20:00
TERRA ENDINS CB VILATORRADA CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
23/01/2022
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
23/01/2022
16:00
BASQUETPIASABADELL BLAU CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
23/01/2022
18:15
MUSEU DEL CÒMIC - BF CASTELLDEFELS 2025 CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/01/2022
19:30
SABADELL BQ VALLÈS CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
28/01/2022
21:45
MANYANET REUS A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/01/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/01/2022
16:00
PETROPINTO ASFE VERD CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
29/01/2022
16:00
CB SANT NARCIS U15 WILLY FORK CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
29/01/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/01/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/01/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
30/01/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
30/01/2022
16:00
EL CÍRCOL CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/02/2022
11:00
3X3CALDES - CF CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
05/02/2022
12:00
UCAP CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
05/02/2022
12:40
BASQUET NOU BARRIS CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
05/02/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/02/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL C C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/02/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/02/2022
19:30
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
06/02/2022
11:20
3X3CALDES - IM BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
06/02/2022
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
06/02/2022
12:20
3X3CALDES - IM VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
06/02/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL MANRESA CBF 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/02/2022
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
06/02/2022
17:00
CB MORELL A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
06/02/2022
17:45
UE.MONTGAT-A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/02/2022
19:15
CLÍNICA DENTAL CAN PARELLADA CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
12/02/2022
09:00
A.BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
12/02/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. VILASSAR DE MAR C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/02/2022
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
12/02/2022
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/02/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/02/2022
12:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
12/02/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/02/2022
13:00
BÀSQUET GIRONA U15 CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/02/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/02/2022
16:20
3X3CALDES - IM BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
16:30
MARISTES CE CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
12/02/2022
16:40
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3CALDES - IM BLANC C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
17:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
17:20
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
12/02/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. RIPOLLET A COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/02/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/02/2022
10:00
UCAP CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/02/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL 3X3CALDES - CF C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/02/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C C.B. NOU BADIA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/02/2022
11:40
CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUET NOU BARRIS C.C. 3x3 Cadet Femení TGO DX POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
13/02/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL JET ODONTOMED C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/02/2022
17:45
AE MINGUELLA A - DRIVIM CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/02/2022
18:00
BASKET ALMEDA CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/02/2022
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/02/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B A.BÀSQUET BUFALÀ FEMENÍ C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
09:30
JAC SANTS BARCELONA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
19/02/2022
10:30
C.B. ESPARREGUERA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
19/02/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
11:00
C.B. NOU BADIA CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. PRE-MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
19/02/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
13:15
CREU ALTA SABADELL VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
19/02/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB GRANOLLERS 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
20/02/2022
13:00
UE MATARO - GERMANS HOMS CBM CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/02/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
20/02/2022
19:30
C.E.SANT NICOLAU A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/02/2022
12:20
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
27/02/2022
13:00
3X3 BASQUET SANT PERE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
27/02/2022
13:20
3X3CALDES - IM VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/03/2022
09:15
C.B. CABRERA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
05/03/2022
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/03/2022
11:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B CLUB BÀSQUET PUIG-REIG C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C LA SALLE MANRESA B C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/03/2022
12:30
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/03/2022
12:30
U. B. LLEFIÀ CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/03/2022
12:30
CB SANTA COLOMA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
05/03/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/03/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLOTET SUZUKI SANT BOI A COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/03/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B QBASKET SANT CUGAT 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3CALDES - IM VERMELL C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B A. BASQUET BUFALÀ TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
10:10
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3 BASQUET SANT PERE C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
10:50
CLUB NATACIÓ SABADELL A 3X3CALDES - IM BLANC C.C. 3x3 Infantil Masculí TGO DX CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
11:00
CAPPONT CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
06/03/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/03/2022
17:30
BASQUET NEUS CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/03/2022
09:00
BASKET ALMEDA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/03/2022
09:00
A. BASQUET BUFALÀ TARONJA CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
12/03/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B U. B. LLEFIÀ C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/03/2022
09:30
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
12/03/2022
09:30
LA SALLE MANRESA B CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/03/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. CABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/03/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/03/2022
17:45
C.B. NOU BADIA CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
12/03/2022
17:45
PETROPINTO ASFE CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
12/03/2022
19:00
AD TORREFORTA CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/03/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/03/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/03/2022
16:00
SESE A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/03/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/03/2022
16:00
BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
19/03/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.E.B. PALLEJÀ A - TAXILINE COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/03/2022
18:00
FRANKFURT SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/03/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B SANT QUIRZE B.C. A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/03/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/03/2022
09:30
CB LA SALLE HORTA CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
26/03/2022
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
26/03/2022
10:45
BÀSQUET ALELLA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
26/03/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/03/2022
11:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. CORBERA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
26/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C BASQUET SANT PERE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
26/03/2022
16:00
CB TARRAGONA B CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/03/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C C.B.L'HOSPITALET A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/03/2022
17:00
C.B.CASTELLAR B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
27/03/2022
18:00
VOLVO DISELAUTO CBT CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/04/2022
09:00
BASQUET SANT PERE BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/04/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB LA SALLE HORTA C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/04/2022
10:30
C.B. CORBERA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/04/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A BÀSQUET ALELLA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/04/2022
16:00
ESCOLAPIS SARRIA CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
02/04/2022
16:00
ESCOLA IPSI 12 B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/04/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/04/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B BASQUETPIASABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/04/2022
10:30
JAC SANTS BARCELONA A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/04/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/04/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/04/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/04/2022
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/04/2022
10:45
CBSAPS CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
23/04/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A VIROLAI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/04/2022
11:00
COALCI - CB SANT JOSEP A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA PÚBLICA PROGRÉS
AV. EDUARD MARISTANY, 104-118
23/04/2022
11:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B CLUB BÀSQUET MARTORELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/04/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C SFERIC GROC C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
07/05/2022
09:00
SFERIC GROC CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
07/05/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CBSAPS C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
07/05/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
07/05/2022
10:00
VIROLAI CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/05/2022
10:30
CLUB BÀSQUET MARTORELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
08/05/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
08/05/2022
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
14/05/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/05/2022
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT 10 C.T. MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
14/05/2022
10:45
CB CALELLA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/05/2022
11:45
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. VILASSAR DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
14/05/2022
12:00
SANT GABRIEL RIPOLLET CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. MINI FEM. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
14/05/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/05/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A SANT QUIRZE B.C. A C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
21/05/2022
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/05/2022
09:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT 10 CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/05/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
21/05/2022
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/05/2022
10:30
SANT QUIRZE B.C. A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
21/05/2022
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
21/05/2022
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21