Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
18:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | JOVENTUT SANT VICENÇ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
23/09/2023
|
19:45
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB IMMA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
07/10/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
08/10/2023
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
22/10/2023
|
16:30
|
SARROCA BÀSQUET | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
C.B. VILADECAVALLS | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
28/10/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
28/10/2023
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
05/11/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL BLANC | ESPORT BASE DEL PAPIOL | ESCOBOL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/11/2023
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB ABRERA BLANC | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | MVP CERVELLÓ GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
SFERIC 2012 VERD | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
C.B. VALLIRANA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
15/12/2023
|
21:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BQ MANYANET MOLINS | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
16/12/2023
|
10:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CNB VILANOVA SM3 | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB ROQUETES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
19/01/2024
|
21:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB GAVÀ-16 ESCOLA VERMELL | ESPORT BASE DEL PAPIOL | ESCOBOL | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/01/2024
|
17:30
|
BASQUET LLOR A | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SITGES C | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/01/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | ESCOLA XAMBA | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
03/02/2024
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/02/2024
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BÀSQUET PRATENC VERMELL | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/02/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
17/02/2024
|
17:00
|
C.B. BEGUES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
19/02/2024
|
18:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB.CALAFELL FEM | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SARROCA BÀSQUET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
24/02/2024
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
B.F. CORNELLÀ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS | ESPORT BASE DEL PAPIOL | ESCOBOL | COL.LEGI VIROLAI CAMI ANTIC SANTA CREU, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF 2 | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
04/03/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL BLANC | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BASQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
06/04/2024
|
20:00
|
CB SANTPEDOR | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CN TERRASSA BLANC | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.E.THAU | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2013M | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
14/04/2024
|
13:15
|
MVP CERVELLÓ GROC | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | MVP CERVELLÓ | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET PRATENC VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/04/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. VALLIRANA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
26/04/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB.CALAFELL FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | B.F. CORNELLÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CNB VILANOVA SM3 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/04/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | MANRESA CBF 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS | ESPORT BASE DEL PAPIOL | ESCOBOL | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB ROQUETES C | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/05/2024
|
17:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET SITGES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/05/2024
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2014M | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |