Calendari Global Club

NOU BASQUET OLESA 2013

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
C.B. SANT ANDREU GROC NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/09/2019
16:15
NOU BÀSQUET OLESA A C.N. SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/09/2019
19:45
C.B. ÀGUILES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
29/09/2019
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
29/09/2019
10:30
A.E. BELLSPORT NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
29/09/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA B BÀSQUET SITGES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/09/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
10:00
LYÇÉE INTERNATIONAL BON SOLEIL NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
05/10/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/10/2019
10:30
CE XAMBA VILAFRANCA B NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
05/10/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.E. SANT NICOLAU BLANC - J.M. NICOLÁS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA BF VILADECANS A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
13:30
ART VINYL - C.B. ESPARREGUERA VERD NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
05/10/2019
18:00
FERROLI BÀSQUET RIBES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
05/10/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B ROSET 1093 - CB IGUALADA C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/10/2019
20:15
SABADELL SUD CB A NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/10/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
06/10/2019
10:30
NOU BÀSQUET OLESA CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
06/10/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
06/10/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
06/10/2019
17:30
S.A. SURIA A NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
06/10/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
06/10/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A JOVENTUT SANT VICENÇ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
09:00
UB MIR A NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
12/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET LLOR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B.CASTELLAR GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
10:30
BÀSQUET OMS TARONJA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
12/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BM VILADECANS A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
11:00
CB ABRERA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
12/10/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA C.B. SANT ANDREU GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/10/2019
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/10/2019
12:30
EEM MEDIONA NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
12/10/2019
16:30
CB MONTPEDRÓS NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
12/10/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 2 NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/10/2019
19:15
C.B. ROQUETES GARRAF NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
12/10/2019
19:30
VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
13/10/2019
09:00
DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/10/2019
10:00
HOTEL CIUTAT MARTORELL - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
13/10/2019
10:00
NOU BÀSQUET OLESA B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/10/2019
11:30
NOU BÀSQUET OLESA A CB ABRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/10/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/10/2019
16:15
BASQUETPIASABADELLL NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
13/10/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
09:00
C.B. PRAT-MONTIBELLO NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/10/2019
09:00
C.B. CUBELLES NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
19/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B.CASTELLAR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA CE XAMBA VILAFRANCA A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
12:00
C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/10/2019
12:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 09 NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/10/2019
16:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. ESPARREGUERA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
18:00
AEC COLLBLANC A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/10/2019
18:15
NOU BÀSQUET OLESA UNIÓ ESPORTIVA CAPELLADES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/10/2019
20:00
NOU BÀSQUET OLESA A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA VEDRUNA CARME SABADELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
11:00
NOU BÀSQUET OLESA TITU'S KIDS - C.B. MARTORELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
12:30
NOU BÀSQUET OLESA B IVAN EL JARDINER C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
13:00
ELS MONJOS BC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
20/10/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B ESCOLA PIA IGUALADA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
16:15
CBTARRAGONA 1 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/10/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA B CEB NAVARCLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/10/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
09:00
NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
26/10/2019
09:00
PAIDOS-SALLENT TARONJA NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
26/10/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
10:30
CIAL GODÓ - CB IGUALADA C NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. SANT NICOLAU BLAU - NETEGES CREU ALTA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
12:00
C.B. NAVAS NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
26/10/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
16:00
CB VALLIRANA NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
26/10/2019
16:15
NOU BÀSQUET OLESA B CB ABRERA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA BENZINERA BON AREA ÒDENA - CB IGUALADA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
17:45
CE GELIDA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
26/10/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA RACC REPRIS - CB IGUALADA C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/10/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/10/2019
09:15
CB CASTELLDEFELS 0910 - ASSOCIACIO APRENEM NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/10/2019
12:30
BF VILADECANS B NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
27/10/2019
12:30
BOCALATA - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
27/10/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
27/10/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CAVA&ROLL - CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
27/10/2019
18:00
KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
01/11/2019
11:00
NOU BÀSQUET OLESA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/11/2019
12:30
NOU BÀSQUET OLESA A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/11/2019
12:00
C.B. GAVÀ 05 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
02/11/2019
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B CB ARTES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/11/2019
19:45
BARÇA CBS B NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/11/2019
21:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
09/11/2019
09:15
BÀSQUET LLOR NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
09/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE BÀSQUET LLOR B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/11/2019
10:30
C.B. REGINA CARMELI A NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
09/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BÀSQUET LLOR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
16:00
PAIDOS-ASFE NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
09/11/2019
16:30
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
17:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
09/11/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA CB ABRERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B AEB LA PALMA LAYRET FOUNDATION C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
09:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/11/2019
10:30
NOU BÀSQUET OLESA C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA JOVIAT B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B CE GELIDA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
16:30
CB MONTPEDRÓS NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
10/11/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
10/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. CASTELLBISBAL C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. SANTPEDOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/11/2019
19:30
SESE NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
09:00
CLUB BASQUET VILATORRADA NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
16/11/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
16/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. SANT PERE VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
09:30
BF VILADECANS A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU BLANC - J.M. NICOLÁS NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/11/2019
10:15
CLUB NATACIO TERRASSA B NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
16/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA CE XAMBA VILAFRANCA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
12:45
TGN BÀSQUET 05A NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B A.E. BELLSPORT C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
16:00
ROSET 1093 - CB IGUALADA C NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA B.C. TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A ART VINYL - C.B. ESPARREGUERA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
21:00
RACC REPRIS - CB IGUALADA C NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/11/2019
10:15
NOU BÀSQUET OLESA B LYÇÉE INTERNATIONAL BON SOLEIL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/11/2019
12:00
CB CORBERA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA B CB NAVÀS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/11/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/11/2019
19:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
23/11/2019
09:15
BÀSQUET LLOR NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
23/11/2019
09:30
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
23/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE UB MIR A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
10:30
C.B.CASTELLAR GROC NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
23/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CB ABRERA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
11:00
BM VILADECANS A NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA EEM MEDIONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
12:30
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
23/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
17:30
BASQUET CARDONA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
23/11/2019
17:30
NOU BÀSQUET OLESA B SARSA LA SALLE MANRESA 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/11/2019
19:00
C.B. SANT ANDREU GROC NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESP. 11 SETEMBRE
PEDEMONTE,S/N - ZONA ESP.MUNIC
23/11/2019
20:00
C.B. VILATORRADA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
23/11/2019
20:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
24/11/2019
10:00
NOU BÀSQUET OLESA DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
11:30
NOU BÀSQUET OLESA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
12:30
B.C. TECLA SALA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
24/11/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
20:30
C.B. ESPARREGUERA NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
30/11/2019
09:00
TITU'S KIDS - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
30/11/2019
09:00
C.B.CASTELLAR NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
30/11/2019
09:00
CE XAMBA VILAFRANCA A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
30/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA C.B. PRAT-MONTIBELLO C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. SFERIC BLANC - ESTUDIO MODULAR C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
10:15
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
30/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 09 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.B. CUBELLES C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
30/11/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. CASTELLBISBAL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
12:00
VEDRUNA CARME SABADELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
30/11/2019
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B CB MONTPEDRÓS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA B ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/12/2019
12:00
UNIÓ ESPORTIVA CAPELLADES NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
01/12/2019
12:30
C.B. CASTELLBISBAL NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
01/12/2019
12:30
S.A. SURIA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
01/12/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/12/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/12/2019
18:00
CB SALOU A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
01/12/2019
18:00
IVAN EL JARDINER NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU DE TORA
CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N
01/12/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/12/2019
21:00
NOU BÀSQUET OLESA B B.C. TECLA SALA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
09:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
14/12/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA BF VILADECANS B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU BLAU - NETEGES CREU ALTA NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/12/2019
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - CB IGUALADA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/12/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE CB CASTELLDEFELS 0910 - ASSOCIACIO APRENEM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
11:30
C.B. MATADEPERA TARONJA NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
14/12/2019
12:00
NOU BÀSQUET OLESA CIAL GODÓ - CB IGUALADA C C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
12:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/12/2019
16:30
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
17:45
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
14/12/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA BOCALATA - C.B. MARTORELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B CB VALLIRANA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/12/2019
19:30
ESCOLA PIA IGUALADA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU ESCOLA PIA
CARRETERA DE VALLS, 5
14/12/2019
19:30
C.B. L'HOSPITALET NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/12/2019
09:00
NOU BÀSQUET OLESA NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/12/2019
10:30
NOU BÀSQUET OLESA PAIDOS-SALLENT TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/12/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA A CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/12/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/12/2019
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
21/12/2019
09:00
BÀSQUET LLOR A NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
21/12/2019
09:00
BÀSQUET LLOR B NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
21/12/2019
09:00
BASKET ALMEDA NEGRE NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
09:00
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E. SFERIC BLANC - KONFYANS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
09:00
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. REGINA CARMELI A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
10:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
10:15
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET LLOR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
11:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
21/12/2019
11:30
NOU BÀSQUET OLESA B CB MONTPEDRÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
12:30
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
21/12/2019
12:30
C.B. CASTELLBISBAL LILA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
21/12/2019
13:00
NOU BÀSQUET OLESA PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
16:00
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
21/12/2019
16:00
JOVIAT B NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
21/12/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
17:30
NOU BÀSQUET OLESA B LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
17:45
AEB LA PALMA LAYRET FOUNDATION NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
21/12/2019
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/12/2019
20:45
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/12/2019
16:30
CEB NAVARCLES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
22/12/2019
19:15
CB SANT JUST NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/12/2019
19:45
NOU BÀSQUET OLESA C.B. SANTPEDOR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
11/01/2020
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
12/01/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/01/2020
16:00
EL CÍRCOL A NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/01/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BASQUET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/01/2020
19:00
C.B. SANTPEDOR B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
12/01/2020
19:15
BASQUET MOLINS NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
12/01/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A CB CASTELLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/01/2020
09:00
ACB LEATHER - CB IGUALADA A NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/01/2020
09:15
CB CASTELLDEFELS 0910 - ASSOCIACIO APRENEM NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
18/01/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CEB NAVARCLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/01/2020
09:30
C.B. CIUTAT VELLA B NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
18/01/2020
10:30
CB NOU ESPLUGUES B NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
18/01/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/01/2020
11:00
LA SALLE MANRESA B NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/01/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/01/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/01/2020
17:45
C.N. SABADELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
18/01/2020
18:00
BÀSQUET SITGES NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
18/01/2020
18:00
NOU BÀSQUET OLESA A MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/01/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/01/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/01/2020
12:15
BASKET ALMEDA 2 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/01/2020
12:30
CE GELIDA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
19/01/2020
16:00
S.A. SURIA NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
19/01/2020
17:00
REUS DEPORTIU NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/01/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. ÀGUILES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/01/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. SANT ANDREU GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
09:00
MCDONALD'S - CB IGUALADA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/01/2020
09:00
CE XAMBA VILAFRANCA A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
25/01/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
09:30
LYÇÉE INTERNATIONAL BON SOLEIL NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
25/01/2020
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
25/01/2020
11:00
NOU BÀSQUET OLESA JOVIAT B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
11:00
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. REGINA CARMELI A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
12:00
JOVIAT-SALLE B NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
25/01/2020
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/01/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE SABADELL SUD CB C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
12:30
A.E.S.E. NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
25/01/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA SABADELL SUD CB A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/01/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/01/2020
12:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
26/01/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/01/2020
17:45
EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/01/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B S.A. SURIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/01/2020
19:30
JOVENTUT SANT VICENÇ NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
01/02/2020
09:00
CB NOU ESPLUGUES B NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/02/2020
09:30
BM VILADECANS A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA BASQUET SITGES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
10:15
SANT GABRIEL RIPOLLET B NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
01/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. CASTELLBISBAL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
11:30
BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
01/02/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
16:00
JOVIAT B NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
01/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
17:30
NOU BÀSQUET OLESA BASQUETPIASABADELLL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/02/2020
19:00
NOU BÀSQUET OLESA C.E. VILATORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/02/2020
19:30
CEJ L'HOSPITALET B NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
02/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2020
09:30
AXA PUIG-PEDROL - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
02/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA B JOVENTUT LES CORTS D C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. ROQUETES GARRAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A VAILLANT - ASFE SANT FRUITOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/02/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A HOTEL CIUTAT MARTORELL - C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/02/2020
09:00
C.E. SANT NICOLAU GRANA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
08/02/2020
09:00
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES B NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
08/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. SANT PERE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/02/2020
09:30
C. B. SOLSONA TARONJA NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
10:30
SABADELL SUD CB BLANC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
08/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/02/2020
11:45
VEDRUNA GRÀCIA VERD NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
08/02/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA GROC - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/02/2020
12:30
CB ARTÉS VERMELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
08/02/2020
12:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
08/02/2020
16:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
08/02/2020
16:30
CB MONTPEDRÓS NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
08/02/2020
17:30
C.B. ESPARREGUERA VERD NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
08/02/2020
19:45
CEB NAVARCLES NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
09/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA CORIAL SPORT - C.B. GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/02/2020
11:00
NOU BÀSQUET OLESA C.B. PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/02/2020
12:30
NOU BÀSQUET OLESA A SANT GERVASI 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/02/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/02/2020
19:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
15/02/2020
09:00
TITU'S KIDS - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
15/02/2020
09:00
JOVIAT A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
15/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. NOU BADIA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BM VILADECANS B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/02/2020
11:00
C.B. CIUTAT VELLA A NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
15/02/2020
12:00
C.E.B.SANT JORDI VERMELL NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
15/02/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA S.A. SURIA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/02/2020
17:30
NOU BÀSQUET OLESA JOVIAT B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/02/2020
17:30
SALLE PLOMS REUS VERD NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/02/2020
19:00
NOU BÀSQUET OLESA B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/02/2020
09:00
CB NOU ESPLUGUES NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
16/02/2020
09:15
MINERVA ESPORTS CBC 2005 NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA C.E. SANT NICOLAU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/02/2020
17:30
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. LLIÇÀ DE VALL C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/02/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A KYRYA - C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/02/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. NAVAS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/02/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA B CE GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. SANTPEDOR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
10:30
C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
29/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA BASQUET MOLINS NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BÀSQUET LLOR C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
11:30
CREU ALTA SABADELL BLAU NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
29/02/2020
11:30
C.E. SANT NICOLAU 2 NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
29/02/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. BEGUES 2010 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
12:45
B.C. TECLA SALA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
29/02/2020
16:15
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
16:30
CB ARTES B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
29/02/2020
17:30
CB VALLIRANA NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA
MAJOR, S/N
29/02/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
19:00
LA SALLE MANRESA S.GOL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A B.C. TECLA SALA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/02/2020
19:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/03/2020
12:30
NOU BÀSQUET OLESA SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA NEOPEQUES - CB SANT JUST C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/03/2020
17:00
CB IPSI C - TAD NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
04/03/2020
20:30
UE SANT CUGAT NEGRE NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/03/2020
09:00
CLUB BASQUET VILATORRADA NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
07/03/2020
09:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 10 NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
07/03/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CE GELIDA 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.B. SANT ANDREU GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
10:30
AE LES CORTS-UBAE NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/03/2020
10:30
C.E.B. SANT JORDI BLAU NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
07/03/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
12:00
CREU ALTA SABADELL 2 NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
07/03/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA B CB IPSI B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
12:30
C.B. CASTELLBISBAL LILA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
07/03/2020
13:15
C.B. SANTPEDOR NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
07/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
17:00
MONTMELÓ CB NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
07/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.E.B. PALLEJÀ - TAXILINE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/03/2020
19:30
C.B. CASTELLBISBAL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
08/03/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/03/2020
16:00
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
08/03/2020
17:00
NOU BÀSQUET OLESA FEMENÍ OSONA NEGRE-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/03/2020
18:30
NOU BÀSQUET OLESA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/03/2020
20:30
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/03/2020
21:00
B.C. TECLA SALA NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
14/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL ACB LEATHER - CB IGUALADA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA LA SALLE MANRESA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
09:30
LA SALLE MANRESA A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/03/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CB NOU ESPLUGUES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
14/03/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2020
11:45
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET LLOR A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
12:00
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
14/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE CB CASTELLDEFELS 0910 - ASSOCIACIO APRENEM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
17:15
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. CIUTAT VELLA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
18:30
C.B. ÀGUILES-PLASFOC NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
14/03/2020
18:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/03/2020
20:00
CB NAVÀS B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
15/03/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/03/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA S.A. SURIA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/03/2020
12:00
CEB NAVARCLES NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
15/03/2020
16:00
C.B. SANT ANDREU GROC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
15/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/03/2020
19:00
BASQUET MOLINS NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
21/03/2020
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA POL. ESCOLA INDUSTRIAL
VILADOMAT, 262
21/03/2020
09:00
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
21/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE JOVIAT-SALLE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
09:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL MCDONALD'S - CB IGUALADA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA CE XAMBA VILAFRANCA A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
10:30
JOVIAT B NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
21/03/2020
10:30
C.B. REGINA CARMELI A NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
21/03/2020
11:45
NOU BÀSQUET OLESA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
12:00
SABADELL SUD CB NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/03/2020
16:00
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/03/2020
16:00
LA SALLE BONANOVA NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
22/03/2020
10:00
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/03/2020
11:30
NOU BÀSQUET OLESA A LYÇÉE INTERNATIONAL BON SOLEIL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/03/2020
12:15
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
22/03/2020
12:30
BOCALATA - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
22/03/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/03/2020
12:30
AE LES CORTS-UBAE NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
22/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/03/2020
16:30
CB NOU ESPLUGUES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. VILATORRADA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
22/03/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA C.B. ESPARREGUERA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
09:00
PAIDOS-ASFE NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
28/03/2020
09:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
28/03/2020
09:30
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/03/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA B AXA PUIG-PEDROL - C.B. MARTORELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
11:00
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
11:00
C.B. CASTELLBISBAL NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
28/03/2020
12:00
BASQUET SITGES NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
28/03/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CB NOU ESPLUGUES B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
16:00
C.E. VILATORTA NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
28/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA A BASQUET SANT GABRIEL DE RIPOLLET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/03/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB SALOU A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/03/2020
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/03/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA A S.A. SURIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/03/2020
09:00
DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/03/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/03/2020
09:30
JOVENTUT LES CORTS D NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
29/03/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA SANTA CATERINA DE SIENA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/03/2020
12:15
NOU BÀSQUET OLESA BOCALATA - C.B. MARTORELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/03/2020
16:15
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/03/2020
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
29/03/2020
19:45
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
04/04/2020
09:00
CB MONTPEDRÓS GROC NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
04/04/2020
09:45
NOU BÀSQUET OLESA A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
04/04/2020
11:15
NOU BÀSQUET OLESA B CB MONTPEDRÓS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
04/04/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
04/04/2020
17:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/04/2020
12:00
SANTA CATERINA DE SIENA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
05/04/2020
18:00
CAVA&ROLL - CB CUBELLES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
18/04/2020
09:00
NOU MÀGIC - C.B. MARTORELL NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
18/04/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE GALO MATEO - BÀSQUET RIBES B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA CB ARTÉS VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
18/04/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA BM VILADECANS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
12:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA GROC - AKO NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/04/2020
17:30
SANT GERVASI 3 NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
18/04/2020
18:00
NOU BÀSQUET OLESA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B SABADELL SUD CB BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/04/2020
19:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
19/04/2020
09:00
C.B. SANT PERE BLANC NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
19/04/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/04/2020
11:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
19/04/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA JOVIAT B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/04/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/04/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
19/04/2020
18:00
VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/04/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA C.B. L'HOSPITALET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
09:00
JOVENTUT SANT VICENÇ NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
25/04/2020
09:30
C.B. NOU BADIA VERD NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
25/04/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.E.B.SANT JORDI VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
10:30
C.B. PEDAGOGIUM NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/04/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA JOVIAT A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
11:00
BM VILADECANS B NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/04/2020
11:00
S.A. SURIA NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
25/04/2020
12:15
AULA ESCOLA EUROPEA A NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
25/04/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B MINERVA ESPORTS CBC 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B CB IPSI C - TAD C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
17:30
LA SALLE MANRESA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/04/2020
18:00
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
19:45
JOVIAT B NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/04/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA BASQUET MOLINS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/04/2020
11:00
CORIAL SPORT - C.B. GRUP BARNA A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/04/2020
12:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
26/04/2020
16:00
C.B. SANTPEDOR A NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
26/04/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/04/2020
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
26/04/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A CEB NAVARCLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA TITU'S KIDS - C.B. MARTORELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/05/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B MONTMELÓ CB C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA CB NOU ESPLUGUES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
09:00
VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/05/2020
09:00
C.B. SANTPEDOR NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/05/2020
09:00
BÀSQUET LLOR NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
09/05/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.B. MARTORELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL B.C. TECLA SALA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA C.E. SANT NICOLAU 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/05/2020
12:00
BASQUET MOLINS NEGRE NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
09/05/2020
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
09/05/2020
12:30
NEOPEQUES - CB SANT JUST NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
09/05/2020
13:00
C.B. BEGUES 2010 NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
09/05/2020
16:00
CB CASTELLET NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
09/05/2020
16:00
B.C. TECLA SALA NOU BÀSQUET OLESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
09/05/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B CB VALLIRANA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/05/2020
13:15
C.B. MATADEPERA TARONJA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
10/05/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. SANTPEDOR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/05/2020
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A BASQUET MOLINS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/05/2020
17:45
BASQUET MOLINS NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
10/05/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
09:00
C.B. SANT ANDREU GROC NOU BÀSQUET OLESA MIXTE C.T. MINI MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
16/05/2020
09:30
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
09:30
CLUB NATACIO TERRASSA B NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
16/05/2020
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
16/05/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
16:00
FEMENÍ OSONA NEGRE-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK NOU BÀSQUET OLESA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
16/05/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/05/2020
18:00
NOU BÀSQUET OLESA A CREU ALTA SABADELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/05/2020
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/05/2020
10:30
NOU BÀSQUET OLESA C.B. CASTELLBISBAL LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/05/2020
10:30
CB IPSI B NOU BÀSQUET OLESA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/05/2020
11:00
CE GELIDA 08 NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
17/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/05/2020
10:45
BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/05/2020
11:45
BÀSQUET LLOR A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
30/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/05/2020
12:00
NOU BÀSQUET OLESA SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N