Calendari Global Club

CLUB ESCOLA DE BASQUET GIRONA CENTRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
10:45
BASQUETPIASABADELL CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
17/10/2020
12:15
CEB GIRONA U.B. SANT ADRIÀ VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/10/2020
16:00
C.B. L'HOSPITALET A CEB GIRONA C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
17/10/2020
18:30
CEB GIRONA CB ADEPAF BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/10/2020
19:30
CB TONA A CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
17/10/2020
19:45
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - SMB CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/10/2020
17:00
CEB GIRONA A CE PALAMOS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
24/10/2020
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
24/10/2020
19:00
CEB GIRONA METALQUIMIA U.E. CLARET A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
24/10/2020
19:30
MATARÓ PARC MARESME 2004 CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
24/10/2020
19:45
CB SANT NARCIS U18M CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/10/2020
12:30
CEB GIRONA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/10/2020
17:00
CEB GIRONA METALQUIMIA BC TORROELLA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
31/10/2020
12:15
C.B. FARNERS CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
31/10/2020
12:15
CEB GIRONA C.B. L'HOSPITALET 2008 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
31/10/2020
18:30
CEB GIRONA BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
31/10/2020
19:15
C.B. FARNERS A CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
01/11/2020
10:45
CEB GIRONA CESET 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
01/11/2020
12:15
SESE A CEB GIRONA C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/11/2020
16:30
BASQUET PORQUERES CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
01/11/2020
17:00
CEB GIRONA A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
01/11/2020
18:15
CB.CIUTAT VELLA CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
07/11/2020
09:00
MARISTES GIRONA BLAU CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
07/11/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL PRISCO-L'ESCALA C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/11/2020
10:30
ESCOLÀPIES FIGUERES CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/11/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
07/11/2020
11:00
CB SALT BLANC CEB GIRONA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/11/2020
11:00
CB SALT VERD CEB GIRONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/11/2020
12:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
07/11/2020
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA SANT GERVASI 1 COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/11/2020
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA CB NOU CAULÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/11/2020
10:45
C.B. MOLLET C CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
08/11/2020
10:45
CEB GIRONA BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/11/2020
12:30
CEB GIRONA C.B. L'HOSPITALET A C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/11/2020
12:30
CEB GIRONA BC FONTAJAU IN2IN SARRIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/11/2020
12:30
C.B. MOLLET A CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/11/2020
09:00
CEB GIRONA BLANC C. B. VILABLAREIX C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
10:30
CEB GIRONA C C.B. FARNERS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
10:30
CEB GIRONA NEGRE CB SALT VERD C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
10:30
VEDRUNA BC PALAFRUGELL BLAU CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL
AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3
14/11/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CEB GIRONA C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/11/2020
12:15
CEB GIRONA U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - IAM C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
12:15
CEB GIRONA B BÀSQUET VILAFANT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
18:30
CEB GIRONA FUSTMAR - C.B. CALELLA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/11/2020
19:00
CB MANLLEU 2 CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
14/11/2020
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
14/11/2020
20:00
CB TORELLÓ SM CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
14/11/2020
20:00
CEB GIRONA A CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
15/11/2020
10:45
CEB GIRONA CB OLOT GREDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
15/11/2020
12:30
CEB GIRONA CB SANT NARCIS U18G C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/11/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB ROSES C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/11/2020
09:00
CB ADEPAF BLAU CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/11/2020
09:30
CB SANT GREGORI A CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
21/11/2020
10:30
CB ADEPAF BLAU CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/11/2020
11:00
CB QUART GRUES CRUZ CEB GIRONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
21/11/2020
12:15
CEB GIRONA B CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/11/2020
12:45
U.B. SANT ADRIÀ VERMELL CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
21/11/2020
16:00
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/11/2020
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/11/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA MULTICAPACITATS CB SALT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/11/2020
10:45
CEB GIRONA C.B. MOLLET C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/11/2020
12:30
CEB GIRONA SESE A C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/11/2020
12:30
CEB GIRONA BASQUET PORQUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
22/11/2020
18:15
C.B. LA GARRIGA 1 CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/11/2020
09:00
CEB GIRONA NEGRE CB BESCANO C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
28/11/2020
09:30
CB OLOT CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/11/2020
10:30
CEB GIRONA C C.B. BLANES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
28/11/2020
10:30
FIAT ADEPAF-PERALADA CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
28/11/2020
11:00
CB OLOT CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
28/11/2020
11:00
CB SANT GREGORI CEB GIRONA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
28/11/2020
12:00
CB SANT NARCIS U14 CEB GIRONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
28/11/2020
12:15
CEB GIRONA CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
28/11/2020
17:00
CB ADEPAF BLANC CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
28/11/2020
17:45
U.B. SANT ADRIÀ A CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
28/11/2020
18:30
BC FONTAJAU IN2IN SARRIA CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/11/2020
18:30
CEB GIRONA U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
28/11/2020
20:00
CEB GIRONA A CB CASTELLO-ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
29/11/2020
10:45
CEB GIRONA CB SANT NARCIS U16 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
29/11/2020
17:00
F.D CASSANENC CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
06/12/2020
10:00
CB SANT NARCIS U18G CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
06/12/2020
10:45
CEB GIRONA CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL BÀSQUET VILAFANT C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB BANYOLES C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
09:00
CEB GIRONA BLANC BC FONTAJAU IN2IN GROC C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
10:30
BÀSQUET MASMITJÀ CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI DR. MASMITJA DE GIRONA
C/ JOAN MARAGALL, N. 56
12/12/2020
10:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE CEB GIRONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
12/12/2020
12:15
CEB GIRONA B UNIÓ GIRONA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
16:00
CESET 05 CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
12/12/2020
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/12/2020
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/12/2020
19:00
CB ADEPAF BLANC CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
12/12/2020
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA U.E. RIPOLL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/12/2020
09:30
C.B. L'HOSPITALET 2008 CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/12/2020
10:45
CEB GIRONA CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
09:00
CEB GIRONA NEGRE CBU LLORET SAMBA HOTELS VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
09:00
CEB GIRONA VERMELL MARISTES GIRONA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
09:00
CEB GIRONA BLANC CB SALT BLANC C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
09:30
PRISCO-L'ESCALA CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
19/12/2020
10:30
CEB GIRONA NEGRE ESCOLÀPIES FIGUERES C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
12:15
CEB GIRONA B CB SALT VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
16:00
CB QUART BICENTURY CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
19/12/2020
17:45
UE.MONTGAT - NGK CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/12/2020
18:30
CEB GIRONA MATARÓ PARC MARESME 2004 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/12/2020
20:00
CEB GIRONA A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/12/2020
10:45
CEB GIRONA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/12/2020
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA 1 CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
09/01/2021
16:00
BÀSQUET GIRONA U17 CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
09/01/2021
17:45
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - IAM CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/01/2021
11:00
CB SANT NARCIS U16 CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
16/01/2021
09:00
CEB GIRONA VERMELL VEDRUNA BC PALAFRUGELL BLAU C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/01/2021
10:15
C. B. VILABLAREIX CEB GIRONA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
16/01/2021
10:30
BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
16/01/2021
10:45
C.B. FARNERS A CEB GIRONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
16/01/2021
12:30
CB SALT VERD CEB GIRONA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
16/01/2021
12:30
CB OLOT GREDA CEB GIRONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
16/01/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/01/2021
18:30
CEB GIRONA C.B. MOLLET C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
16/01/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA C.B. SANTA EUGÈNIA DE BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/01/2021
10:45
CEB GIRONA CN CALDES B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/01/2021
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
23/01/2021
09:00
CEB GIRONA NEGRE CB SANT GREGORI A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/01/2021
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB ADEPAF BLAU C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/01/2021
10:30
CB ROSES CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
23/01/2021
10:30
CEB GIRONA C CB QUART GRUES CRUZ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/01/2021
10:30
CEB GIRONA NEGRE CB ADEPAF BLAU C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/01/2021
11:00
CB LA VALL D'EN BAS CEB GIRONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
23/01/2021
16:00
FUSTMAR - C.B. CALELLA CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/01/2021
17:45
BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
23/01/2021
18:00
CE PALAMOS GROC CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
23/01/2021
20:00
CEB GIRONA A EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/01/2021
20:00
C.B. SANTA COLOMA A CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
30/01/2021
09:00
CEB GIRONA VERMELL FIAT ADEPAF-PERALADA C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
09:00
CEB GIRONA BLANC CB SANT GREGORI C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
09:00
CEB GIRONA VERMELL CB OLOT C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
10:30
CB BESCANO CEB GIRONA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
30/01/2021
10:30
CEB GIRONA NEGRE CB OLOT C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
12:15
CEB GIRONA B CB SANT NARCIS U14 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
13:00
C.B. BLANES CEB GIRONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
30/01/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - SMB COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
18:30
CEB GIRONA C.B. LA GARRIGA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
30/01/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA CB TONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
31/01/2021
10:45
CEB GIRONA BASQUETPIASABADELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
31/01/2021
17:45
CE PALAMOS GROC CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
06/02/2021
09:00
CEB GIRONA NEGRE BÀSQUET MASMITJÀ C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
06/02/2021
10:30
BÀSQUET VILAFANT CEB GIRONA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
06/02/2021
10:30
CEB GIRONA C CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
06/02/2021
10:30
BC FONTAJAU IN2IN GROC CEB GIRONA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
06/02/2021
11:00
CB BANYOLES CEB GIRONA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/02/2021
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU CEB GIRONA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
06/02/2021
12:30
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JBM CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/02/2021
17:30
BC TORROELLA CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
06/02/2021
20:00
CEB GIRONA A CB SANT NARCIS U18M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/02/2021
12:30
U.E. CLARET A CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/02/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA CB.CIUTAT VELLA COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/02/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA C.B. FARNERS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/02/2021
10:45
CEB GIRONA C.B. FARNERS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/02/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/02/2021
17:45
BÀSQUET GIRONA U15 CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
27/02/2021
20:00
CEB GIRONA A C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
28/02/2021
18:15
CB NOU CAULÈS CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
28/02/2021
19:00
SANT GERVASI 1 CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
06/03/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA COALCI - CB SANT JOSEP COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
06/03/2021
19:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
06/03/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA CB TORELLÓ SM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
07/03/2021
10:45
CEB GIRONA CB MANLLEU 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/03/2021
17:30
C.B. MOLLET C CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/03/2021
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/03/2021
20:00
CEB GIRONA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/03/2021
17:45
MULTICAPACITATS CB SALT B CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/03/2021
16:00
CB CASTELLO-ADEPAF CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
20/03/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA U.B. SANT ADRIÀ A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
20/03/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA F.D CASSANENC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/03/2021
10:45
CEB GIRONA CB ADEPAF BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
10/04/2021
17:45
U.E. RIPOLL A CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
10/04/2021
17:45
CB IPSI A CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
10/04/2021
20:00
CEB GIRONA A BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
11/04/2021
09:00
CB GRANOLLERS 3 CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/04/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA UE.MONTGAT - NGK COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/04/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA CB QUART BICENTURY C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
18/04/2021
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2021
10:45
CEB GIRONA CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
24/04/2021
20:00
CEB GIRONA A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/04/2021
17:30
CN CALDES B CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/04/2021
17:45
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA CEB GIRONA METALQUIMIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/04/2021
19:00
C.B. SANTA EUGÈNIA DE BERGA CEB GIRONA METALQUIMIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA
SOT DE LES BRUIXES
08/05/2021
18:30
CEB GIRONA METALQUIMIA C.B. SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
08/05/2021
20:00
CEB GIRONA METALQUIMIA BÀSQUET VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/05/2021
10:45
CEB GIRONA CE PALAMOS GROC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/05/2021
10:45
EL CÍRCOL CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N