Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
08/10/2023
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | BASQUET TERESIANES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
08/10/2023
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | BASQUET TERESIANES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
08/10/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CLUB BÀSQUET MONTBLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
11/10/2023
|
21:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS CATALUNYA Camí XXV, 2 |
|
15/10/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CB.CALAFELL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
20/10/2023
|
21:15
|
CB LA SELVA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
C.B.BELLVEI | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
29/10/2023
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | REUS DEPORTIU VIORCAM U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | BASQUET TERESIANES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
29/10/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
04/11/2023
|
19:45
|
C.B ALCOVER | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
EL CARME BÀSQUET | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
MANYANET REUS | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | CJ ULLDECONA SM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/11/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CB LA SELVA | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
19:00
|
CB RAPITENC | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
26/11/2023
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | AB SALLE TGN | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
26/11/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
SALLE REUS PLOMS | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
16/12/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | CB MORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI BLACK | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
13/01/2024
|
16:45
|
BASQUET TERESIANES | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
13/01/2024
|
16:45
|
BASQUET TERESIANES | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI GREEN | AE CLARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
AD TORREFORTA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
27/01/2024
|
21:15
|
REUS DEPORTIU VIORCAM U25 | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CB.CALAFELL A | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
03/02/2024
|
18:45
|
AD TORREFORTA B | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
04/02/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
17/02/2024
|
18:00
|
CJ ULLDECONA SM | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
17/02/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET MONTBLANC | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | CB RAPITENC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
25/02/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | C.B.BELLVEI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET PLAÇA DEL MERCAT S/N |
|
02/03/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
02/03/2024
|
20:45
|
AB SALLE TGN | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | MANYANET REUS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | C.B ALCOVER | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | TORREDEMBARRA B.C. A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
07/04/2024
|
13:00
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI GREEN | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
07/04/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/04/2024
|
21:15
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
14/04/2024
|
20:00
|
C.B. SALOU C | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
21/04/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | CB MORELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
21/04/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | SALLE REUS PLOMS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB MORELL B | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
TORREDEMBARRA B.C. A | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
28/04/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
04/05/2024
|
18:45
|
AE CLARET | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
05/05/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/05/2024
|
16:15
|
CB CONSTANTI BLACK | C.B. SALOU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/05/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
18/05/2024
|
19:30
|
CB MORELL B | CB CONSTANTI BLACK | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |