Calendari Global Club

CLUB DE BASQUET CABRILS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
16:00
C.B. CABRILS CB SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
25/09/2021
17:45
C.B. CABRILS BÀSQUET ALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
25/09/2021
19:00
LA VALLALTA- BÀSQUET SANT POL 07 C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
02/10/2021
09:00
C.B. CABRILS CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/10/2021
10:45
C.B. CABRILS UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/10/2021
10:45
C.B. CABRILS ADVISORIA MATARÓ MARESME BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/10/2021
12:30
C.B. CABRILS MONICA RO UNGLES-AECAM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/10/2021
17:30
CB LES FRANQUESES C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
02/10/2021
18:00
MARESWAGEN ARENYS BÀSQUET A C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/10/2021
19:15
C.B. CABRILS A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - D - C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
10/10/2021
17:45
MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/10/2021
19:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - B C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
10/10/2021
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2021
09:00
CB CALELLA C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/10/2021
10:30
C.B. LLINARS C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
16/10/2021
10:45
EL CÍRCOL A C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2021
12:00
UE BARBERA BLAU C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/10/2021
16:00
C.B. CABRILS DRAFT GRAMENET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
16/10/2021
17:45
C.B. CABRILS C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
16/10/2021
19:30
C.B. CABRILS CB LA ROCA-THE ROCK- C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
17/10/2021
10:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/10/2021
09:00
C.B. CABRILS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
09:00
C.B. CABRILS TARONJA INSTALA2-AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
10:45
C.B. CABRILS NEGRE UE MATARO - PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
10:45
C.B. CABRILS LA VALLALTA - BÀSQUET SANT POL 07- GRIS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
12:30
C.B. CABRILS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
16:00
C.B. CABRILS UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
17:45
C.B. CABRILS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/10/2021
17:45
MARISTES ADEMAR B C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/10/2021
17:45
CB PARETS C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/10/2021
09:00
C.B. LA GARRIGA 2011 C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
30/10/2021
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/10/2021
12:15
C.B. CABRERA C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
30/10/2021
16:00
C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
30/10/2021
17:30
UER PINEDA DE MAR B C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2021
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/11/2021
09:00
C.B. CABRILS MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
09:00
C.B. CABRILS TARONJA CB CANET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
10:45
C.B. CABRILS NEGRE AB PREMIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
10:45
C.B. CABRILS CB CANET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
12:30
C.B. CABRILS CB CANET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
16:00
C.B. CABRILS CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
16:00
CENTELLES TONA C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
06/11/2021
17:45
C.B. CABRILS EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/11/2021
19:30
C.B. CABRILS DENIS PERRUQUERES - C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
13/11/2021
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/11/2021
10:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME BLANC C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/11/2021
17:30
A. BÀSQUET BUFALA VERD C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
13/11/2021
17:30
MONICA RO UNGLES-AECAM C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
13/11/2021
19:30
CB LA LLAGOSTA SEN C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO RIERA SECA
AV. RIERA SECA, S/N
14/11/2021
09:00
CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2012 C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
14/11/2021
09:00
CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2013 C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
14/11/2021
16:00
UER PINEDA DE MAR C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
14/11/2021
18:00
CANOVELLES BC C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
20/11/2021
09:00
C.B. CABRILS TARONJA CB CALELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
09:00
C.B. CABRILS UE BARBERA BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
10:45
C.B. CABRILS C.B. LLINARS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
10:45
C.B. CABRILS NEGRE EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
16:00
C.B. CABRILS MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
17:45
C.B. CABRILS AE BADALONES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/11/2021
19:30
C.B. CABRILS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
21/11/2021
19:30
CB LES FRANQUESES B C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
27/11/2021
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
27/11/2021
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
27/11/2021
10:30
LA VALLALTA - BÀSQUET SANT POL 07- GRIS C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
27/11/2021
10:45
INSTALA2-AECAM C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
27/11/2021
13:00
UE MATARO - PMBM C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/11/2021
13:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
27/11/2021
16:00
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
28/11/2021
17:45
CB REGINA CARMELI A C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
28/11/2021
20:00
UE.MONTGAT C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
04/12/2021
09:00
C.B. CABRILS TARONJA CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2013 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
04/12/2021
10:45
C.B. CABRILS NEGRE CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2012 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
09:00
C.B. CABRILS C.B. LA GARRIGA 2011 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
09:00
C.B. CABRILS TARONJA UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
10:45
C.B. CABRILS NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
10:45
C.B. CABRILS REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
12:30
C.B. CABRILS C.B. CABRERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
12:30
C.B. CABRILS C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
16:00
C.B. CABRILS UE MATARO - FM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
11/12/2021
17:45
C.B. CABRILS AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/12/2021
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
18/12/2021
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
18/12/2021
12:45
AB PREMIA C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
18/12/2021
17:45
CB CANET C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/12/2021
09:00
CB CANET C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/12/2021
10:45
CB CANET C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/12/2021
12:30
CB CANET C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
22/12/2021
21:30
DENIS PERRUQUERES - C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
15/01/2022
16:00
BÀSQUET ALELLA C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
16/01/2022
18:00
CB SANT CELONI C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
22/01/2022
16:00
C.B. CABRILS CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/01/2022
12:00
C.B. CABRILS C.B. CALELLA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
29/01/2022
16:00
C.B. CABRILS AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
29/01/2022
17:45
C.B. CABRILS MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
29/01/2022
19:30
C.B. CABRILS LA VALLALTA- BÀSQUET SANT POL 07 C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/02/2022
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
05/02/2022
17:45
DRAFT GRAMENET C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
05/02/2022
19:30
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - D - C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
12/02/2022
09:00
C.B. CABRILS C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
09:00
C.B. CABRILS TARONJA CB CANET MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
10:45
C.B. CABRILS REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
10:45
C.B. CABRILS NEGRE VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
12:30
C.B. CABRILS A. BASQUET BUFALÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
12:30
C.B. CABRILS UE MATARO - GERMANS HOMS ILM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
16:00
C.B. CABRILS CB PARETS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
18:15
C.B. CABRILS MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/02/2022
20:00
C.B. CABRILS MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/02/2022
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/02/2022
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/02/2022
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
19/02/2022
10:45
CB CANET MIXTE C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/02/2022
15:45
UE MATARO - GERMANS HOMS ILM C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/02/2022
16:00
A. BASQUET BUFALÀ C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
19/02/2022
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/02/2022
21:15
EL CÍRCOL VETERANS C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/02/2022
11:00
VILATORTA C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
05/03/2022
09:00
C.B. CABRILS FINQUES DALMAU ARENYS BÀSQUET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
09:00
C.B. CABRILS TARONJA EASYLOOK ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
10:45
C.B. CABRILS BASQUET NEUS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
10:45
C.B. CABRILS NEGRE CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2012 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
12:30
C.B. CABRILS MONICA RO UNGLES-AECAM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
13:00
CB LES FRANQUESES C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/03/2022
16:00
C.B. CABRILS CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/03/2022
17:45
C.B. CABRILS A. BÀSQUET BUFALA VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/03/2022
19:30
UB MIR C C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
12/03/2022
09:00
EASYLOOK ARENYS BÀSQUET C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/03/2022
10:30
FINQUES DALMAU ARENYS BÀSQUET A C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/03/2022
12:00
BASQUET NEUS C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/03/2022
12:30
C.B. CABRILS CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
12/03/2022
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
13/03/2022
09:00
CB LLAVANERES SANT VICENÇ 2012 C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
13/03/2022
17:45
AE BADALONES B C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/03/2022
16:00
C.B. CABRILS UE.MONTGAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/03/2022
17:45
C.B. CABRILS CB REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/03/2022
19:30
C.B. CABRILS CB LA LLAGOSTA SEN C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
09:00
C.B. CABRILS AB PREMIA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
09:00
C.B. CABRILS TARONJA BÀSQUET SANT POL 07 MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
10:30
C.B. LLINARS C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
26/03/2022
10:45
C.B. CABRILS LA VALLALTA - BÀSQUET SANT POL 07- GRIS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
10:45
C.B. CABRILS NEGRE INSTALA2-AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
16:00
C.B. CABRILS CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
17:45
C.B. CABRILS BASQUET NEUS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
17:45
AB PREMIA C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
27/03/2022
11:00
UE MATARO - FM C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/03/2022
21:00
C.B. CABRILS MARESWAGEN ARENYS BÀSQUET A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/04/2022
10:30
LA VALLALTA - BÀSQUET SANT POL 07- GRIS C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
02/04/2022
10:45
INSTALA2-AECAM C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
02/04/2022
12:00
BÀSQUET SANT POL 07 MIXTE C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
02/04/2022
12:30
C.B. CABRILS C.B. LLINARS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/04/2022
12:30
AB PREMIA GROC C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
02/04/2022
16:00
C.B. CABRILS UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/04/2022
17:45
C.B. CABRILS CB CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/04/2022
19:30
C.B. CABRILS CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
03/04/2022
17:45
BASQUET NEUS C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/04/2022
18:00
UER PINEDA DE MAR C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
10/04/2022
18:00
CB LA ROCA-THE ROCK- C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
23/04/2022
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
23/04/2022
09:00
AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
23/04/2022
13:00
UE MATARO - MBM C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/04/2022
16:00
C.B. CABRILS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/04/2022
17:45
C.B. CABRILS C.B. LLINARS 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
23/04/2022
18:00
UE MATARO - FM - ALLE - MNF C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora)
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/04/2022
19:45
C.B. CABRILS C.B. VILASSAR DE MAR C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
24/04/2022
09:00
UE MATARO - PMBM C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
24/04/2022
16:00
U. B. LLEFIÀ C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/04/2022
20:15
C.B. CABRILS CENTELLES TONA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
30/04/2022
09:30
MONICA RO UNGLES-AECAM C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
30/04/2022
19:15
HELION - CB ARTÉS C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
07/05/2022
09:00
C.B. CABRILS UE MATARO - MBM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
09:00
C.B. CABRILS TARONJA AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
10:45
C.B. CABRILS UE MATARO - FM - ALLE - MNF C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
10:45
C.B. CABRILS NEGRE UE MATARO - PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
12:30
C.B. CABRILS U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
12:30
C.B. CABRILS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
07/05/2022
19:30
C.B. CABRILS VILATORTA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
08/05/2022
11:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
08/05/2022
12:15
CLOTET SUZUKI SANT BOI C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
11/05/2022
21:40
C.B. CALELLA C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/05/2022
09:00
C.B. CABRILS CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
09:00
C.B. CABRILS TARONJA UE MATARO - PMLM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
10:45
C.B. CABRILS C.B. PREMIA DE DALT C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
10:45
C.B. CABRILS NEGRE AB PREMIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
12:30
C.B. CABRILS DENIS PERRUQUERES - C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
12:30
C.B. CABRILS C.B. PREMIA DE DALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/05/2022
17:45
C.B. CABRILS U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
15/05/2022
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/05/2022
09:00
C.B. PREMIA DE DALT C.B. CABRILS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
21/05/2022
10:30
C.B. PREMIA DE DALT C.B. CABRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
21/05/2022
10:30
CB GRANOLLERS 2 C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/05/2022
11:00
AB PREMIA C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/05/2022
16:00
C.B. CABRILS HELION - CB ARTÉS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
21/05/2022
17:45
UE MATARO - PMLM C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/05/2022
12:30
DENIS PERRUQUERES - C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.B. CABRILS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
22/05/2022
20:00
VIROLAI C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
28/05/2022
16:00
C.B. CABRILS CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N