Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/09/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | BASKET ALMEDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
15/09/2023
|
21:00
|
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/09/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | MANRESA CBF U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/09/2023
|
16:00
|
CN TARREGA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
17/09/2023
|
12:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/09/2023
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
23/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
09:30
|
CENG TASHIA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
23/09/2023
|
10:30
|
52MOMENTS CBS U14 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
11:30
|
C.B. L'HOSPITALET 2011 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
23/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CBF CERDANYOLA U16 INTER | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/09/2023
|
16:15
|
CN TARREGA 2007 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
23/09/2023
|
18:15
|
SANT GERVASI 1 | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
23/09/2023
|
19:00
|
C.B. CALAF | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
24/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB TREMP (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
24/09/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | UB SANT ADRIA 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/09/2023
|
18:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/09/2023
|
20:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | SEDIS CHARLIE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
15:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
18:10
|
ICG FORÇA LLEIDA | C.B. PRAT | LEB PLATA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
30/09/2023
|
19:15
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | UNILEVER VILADECANS DISHELEC 65 | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
01/10/2023
|
11:45
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
01/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
13:00
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
01/10/2023
|
13:30
|
FIT4LIFE - C.E SANT NICOLAU 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
JET TERRASSA U13 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | SD ESPANYOL | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
18:05
|
SEGLE XXI | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/10/2023
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | GUUK GIPUZKOA BASKET | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SEDIS LA LOLA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C.B. CALAF | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
SESE B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | DOMUSA TEKNIK ISB | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
08/10/2023
|
11:15
|
CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
12:15
|
C.B. MOLLET A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
08/10/2023
|
18:00
|
QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/10/2023
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/10/2023
|
11:15
|
TGN BÀSQUET 09A | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
14/10/2023
|
20:15
|
CEEB TORDERA UNIGIRONA | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
15/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
15/10/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | TGN BÀSQUET 07A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/10/2023
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | GRUPO URETA TIZONA BURGOS | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | C.E. MARISTES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/10/2023
|
11:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
BRISCHE COSMETICS SESE B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | FUSTECMA NBF CASTELLO | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
22/10/2023
|
11:45
|
SEDIS MAPISA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CN TARREGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
16:30
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | NOU BÀSQUET OLESA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
CENG FIWITEL | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
27/10/2023
|
21:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CLINICA DENTAL BALAGUER CB BALAGUER BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
28/10/2023
|
11:30
|
52MOMENTS CBS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF U17 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
16:15
|
SEDIS ALFA CONSULT | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | JAC SANTS BARCELONA U13 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
29/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
29/10/2023
|
17:30
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
29/10/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/11/2023
|
12:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2009 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
01/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/11/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CN TARREGA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/11/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA 3 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
01/11/2023
|
20:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | MELILLA CIUDAD DEL DEPORTE | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/11/2023
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:00
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE BARBENS C/ AFORES, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG TASHIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
11:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
LA SALLE MANRESA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
04/11/2023
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | FEMENINO ALCORCON | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
BASKET ALMEDA NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
05/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
SESE A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA A | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. BELL-LLOC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG MIG SEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
11:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BAR TITO CB BALAGUER | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BARÇA | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/11/2023
|
20:00
|
C.B. TORREFARRERA B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
12/11/2023
|
12:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB VALLS DIC | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
12/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | U.E. HORTA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | AMICS CASTELLÓ | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CENG CEVA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CENG RAMADERIA JAIME | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CENG ROS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
CB PARETS VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
17:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/11/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | BASKET ALMEDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
MANYANET REUS A | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
SESE B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
19/11/2023
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
19/11/2023
|
11:30
|
NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | UE BELLCAIRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/11/2023
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | REAL BETIS BALONCESTO | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/11/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | TGN BÀSQUET 09A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | TERMIX CB BELLPUIG (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
25/11/2023
|
17:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
TGN BÀSQUET 07A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
26/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CN TARREGA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
26/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/11/2023
|
13:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/12/2023
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB OLOT GREDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
13:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS ALFA CONSULT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
16:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B GRUP BARNA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | UNILEVER VILADECANS DISHELEC 65 | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
INELMA - UB SANT ADRIA 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/12/2023
|
09:15
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | SABADELL BQ VALLÈS U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/12/2023
|
12:00
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | CLUB OURENSE BALONCESTO | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
PLOMS SALLE REUS | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.E. MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/12/2023
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
MANRESA CBF 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
TGN BÀSUET 11A | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SABADELL BQ VALLÈS U16M | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/12/2023
|
17:15
|
AB VENDRELL | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | AZULEJOS MONCAYO HELIOS | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
U.E. CLARET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB VALLS EUROPASTRY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | CATALUNYA TELECOM GEIEG B | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/12/2023
|
18:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. ALCARRÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/12/2023
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | ALIMERKA OVIEDO BALONCESTO | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
29/12/2023
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | RIOVERDE CLAVIJO | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/01/2024
|
12:00
|
CB CAMPOS | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
17:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
11:30
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
15:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
10:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
07/01/2024
|
12:30
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | GARDENSTORE BTO SEVILLA FEM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
12/01/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | CACERES PATRIMONIO DE LA HUMANIDAD | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/01/2024
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
C.B. BELLVIS | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB LES FRANQUESES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
13/01/2024
|
19:00
|
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
REUS PLOMS SALLE | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
14/01/2024
|
09:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CB TORÀ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
14/01/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG ASADOS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B GRUP BARNA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CENG VUNKERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 11A | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA B | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
SEDIS CHARLIE | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/01/2024
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB CERVERA MOBEL LINEA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB TARRAGONA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CÀMPING BIANYA ROSER | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CBT SALLE SANT PAU 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
20/01/2024
|
15:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U18 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/01/2024
|
18:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ GERMANS DE RIBA D'’ORDINO C/ FITER I ROSELL, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | BARÇA CBS | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | 52MOMENTS CBS U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. L'HOSPITALET 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/01/2024
|
15:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/01/2024
|
18:15
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | CEEB TORDERA UNIGIRONA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
28/01/2024
|
12:15
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CN TARREGA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
BARÇA CBS 1R ANY | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/01/2024
|
12:15
|
BASKET ALMEDA NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/01/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/01/2024
|
12:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | SANT GERVASI 1 | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. CALAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
SESE B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/02/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | LEYMA CORUÑA | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
CLINICA DENTAL BALAGUER CB BALAGUER BLAU | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | SABADELL BQ VALLÈS U17M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/02/2024
|
15:30
|
NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | JET TERRASSA U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
16:30
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | BC MORABANC ANDORRA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CN TARREGA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BÀSQUET GIRONA U15 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
SD ESPANYOL | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/02/2024
|
16:30
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | PORT MANAGEMENT CB ANDRATX | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/02/2024
|
17:45
|
BARÇA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/02/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | MOVISTAR ESTUDIANTES | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CBF CERDANYOLA U16 INTER | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | LAFAC C.B. CALAF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
SEDIS LA LOLA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BARÇA | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
17/02/2024
|
19:30
|
TGN BÀSQUET 07A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
18/02/2024
|
10:00
|
SEDIS NAGRUP | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
10:15
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BAC AGRAMUNT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET 2007 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB TORÀ NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FIT4LIFE - C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BÀSQUET MANRESA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
24/02/2024
|
13:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BRISCHE COSMETICS SESE B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA U15 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
NOU BÀSQUET OLESA A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | ARANGUREN MUTILBASKET | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CENG REFORMES ISMAEL | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CENG MIG SEGRE | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BARÇA 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
16:15
|
CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CN TARREGA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | CENG FIWITEL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CENG TASHIA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/03/2024
|
16:00
|
52MOMENTS CBS U12 | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | MATARÓ PARC BOET 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
18:15
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/03/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
02/03/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CENG INDEPENDENT SOFT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG CEVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | UB SANT ADRIA 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/03/2024
|
21:30
|
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | LA SALLE MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
13:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CENG VUNKERS | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
CB ALPICAT | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CENG ASADOS | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | BOSONIT UNIBASKET | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/03/2024
|
13:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.B. BELL-LLOC | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL C/ AFORES, S/N |
|
13/03/2024
|
20:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | SAN PABLO BURGOS | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:45
|
U.E. HORTA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
13:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
52MOMENTS CBS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB MONTPEDRÓS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
16/03/2024
|
17:15
|
BC MORABANC ANDORRA 2009 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
16/03/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
16/03/2024
|
18:30
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
UNILEVER VILADECANS DISHELEC 65 | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA C/ ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | CB VALLS DIC | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
13:00
|
BC MORABANC ANDORRA B | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
22/03/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | BALONCESTO FUENLABRADA | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/03/2024
|
10:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2011 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
23/03/2024
|
12:15
|
BC MORABANC ANDORRA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
23/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | HGB AUSARTE BARAKALDO E.S.T | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
05/04/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | UEMIC REAL VALLDOLID BALONCESTO | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA ESCOLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
C.B. CALAF | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
06/04/2024
|
19:15
|
UE BELLCAIRE | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE C/ FRANCESC LLANES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
07/04/2024
|
12:30
|
SICORIS | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
07/04/2024
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | MANYANET REUS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CENG RAMADERIA JAIME | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U15 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
13/04/2024
|
15:30
|
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | IBAIZABAL | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | NÚRIA TINTORERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
CB TORREGROSSA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CANELONS BELLPUIG CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | HLA ALICANTE | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CENG ROS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U17M | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
19/04/2024
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | C.E. MARISTES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SEDIS PIRINEU AUTOMOCIÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
LAFAC C.B. CALAF | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
C.E. MARISTES | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | TGN BÀSQUET 07A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/04/2024
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U13F | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
21/04/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | MATARÓ PARC BOET 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | PLOMS SALLE REUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
26/04/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | GRUPO ALEGA CANTABRIA CBT | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
27/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | TGN BÀSUET 11A | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
CN TARREGA 2007 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | JAC SANTS BARCELONA U15 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
27/04/2024
|
20:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
28/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CB VALLS EUROPASTRY | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG B | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
28/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/04/2024
|
13:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U16M | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
C.B. ALCARRÀS | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG TASHIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
PAVIMENTS LA NOGUERA 2015 CB BALAGUER GRANA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | MANRESA CBF 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | TGN BÀSQUET 11A | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA 3 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB LES FRANQUESES | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CN TARREGA B | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CENG INDEPENDENT SOFT | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | REUS PLOMS SALLE | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET 2009 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
10/05/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | HESTIA MENORCA | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CENG ESTISANER | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
11/05/2024
|
12:45
|
CB TARRAGONA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CBT SALLE SANT PAU 1 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/05/2024
|
20:00
|
BARÇA CBS | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
18/05/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | SANT GERVASI 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
25/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |