Calendari Global Club

CLUB BASQUET LLIÇA D'AMUNT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B UB MIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
25/09/2021
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A SANT GERVASI 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
26/09/2021
12:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT CE SANT IGNASI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/10/2021
09:00
C.B. L'AMETLLA RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
02/10/2021
10:30
AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
02/10/2021
12:30
C.B. LA GARRIGA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
02/10/2021
17:30
CB LES FRANQUESES RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
02/10/2021
19:30
CB PARETS RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/10/2021
16:00
LA SALLE BONANOVA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/10/2021
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.B. SANT ANDREU C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/10/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/10/2021
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A C.B.CASTELLAR A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2021
09:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT AB PREMIA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2021
09:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.B. CENTELLES-CADET FEMENI C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2021
10:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT JUNIOR CBSFC1946 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2021
10:30
RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT CBLLV - INFANTIL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/10/2021
19:45
VIROLAI RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
20:55
AE MINGUELLA B - DRIVIM RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/10/2021
13:00
BASQUETPIASABADELL A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
23/10/2021
09:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT MONTMELÓ C.B. C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/10/2021
10:30
CB TONA 2 RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
23/10/2021
11:15
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/10/2021
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT VEDRUNA GRÀCIA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/10/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
24/10/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COALCI - CB SANT JOSEP COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/10/2021
10:30
BASQUET NEUS B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/10/2021
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
30/10/2021
16:30
SANT GERVASI 2 RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
31/10/2021
12:30
FRESH PIZZA - ACB PALAU RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
06/11/2021
09:30
RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT CB PALAFOLLS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
06/11/2021
12:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A.D.E. FUSTER C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
06/11/2021
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
06/11/2021
20:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
07/11/2021
10:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.B. RODA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
07/11/2021
16:00
C.E.B.SANT JORDI RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
13/11/2021
09:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
13/11/2021
09:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.B. LA GARRIGA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
13/11/2021
13:30
C.B.CASTELLBISBAL RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
13/11/2021
20:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A UE.MONTGAT - NGK COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
14/11/2021
12:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
14/11/2021
12:30
RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.B. L'AMETLLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
17/11/2021
19:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
17/11/2021
21:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
20/11/2021
09:15
C.B. CENTELLES-CADET FEMENI RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
20/11/2021
10:30
CBLLV - INFANTIL RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
20/11/2021
12:30
AB PREMIA BLANC RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/11/2021
17:45
UE MATARO - GERMANS HOMS RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/11/2021
19:45
CB CERDANYOLA AL DIA B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/11/2021
12:15
JUNIOR CBSFC1946 RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA
AV. ESCOLES, S/N
21/11/2021
19:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/11/2021
09:00
UB MIR B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
27/11/2021
10:30
MONTMELÓ C.B. RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
27/11/2021
13:00
RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT CB TONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/11/2021
17:45
CB GRANOLLERS 1 RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/11/2021
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/11/2021
18:00
CB SANT CELONI RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
04/12/2021
17:45
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/12/2021
09:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
11:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
12:45
RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT BASQUET NOU BARRIS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/12/2021
10:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT FRESH PIZZA - ACB PALAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
18/12/2021
09:00
CB PALAFOLLS RIPOTRANS CB LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
18/12/2021
12:00
UE BÀSQUET MARTORELLES RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
18/12/2021
12:15
C.B. RODA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
18/12/2021
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
18/12/2021
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
18/12/2021
19:30
CB SANTA COLOMA A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
19/12/2021
10:45
A.D.E. FUSTER RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/01/2022
17:30
CE SANT IGNASI RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/01/2022
18:00
UB MIR RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
16/01/2022
19:30
SANT GERVASI 1 RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
22/01/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT LA SALLE BONANOVA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/01/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/01/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
29/01/2022
18:00
C.B. LA GARRIGA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
30/01/2022
19:00
C.B.CASTELLAR A RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
30/01/2022
19:30
C.B. SANT ANDREU RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
05/02/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT VIROLAI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
05/02/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A BASQUETPIASABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
05/02/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B AE MINGUELLA B - DRIVIM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/02/2022
17:30
VEDRUNA GRÀCIA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/02/2022
17:45
CB LES FRANQUESES RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/02/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
19/02/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.E.B.SANT JORDI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/02/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/02/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
05/03/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.B.CASTELLBISBAL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
05/03/2022
17:45
UE.MONTGAT - NGK RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
06/03/2022
19:30
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/03/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A UE MATARO - GERMANS HOMS COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/03/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/03/2022
19:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
19/03/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/03/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
19/03/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CB SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
26/03/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
26/03/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
27/03/2022
11:45
BASQUET NOU BARRIS RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
02/04/2022
16:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/04/2022
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A CB SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/04/2022
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30