Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES A | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
23/09/2023
|
19:45
|
BASQUET CANYELLES | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
29/09/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
30/09/2023
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ B | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
01/10/2023
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
MAE WEST - CANOVELLES BC | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
01/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/10/2023
|
19:00
|
BASQUET CANYELLES | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
06/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
07/10/2023
|
18:45
|
BASQUET CANYELLES | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
20:30
|
BASQUET CANYELLES A | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
FREDERIC MISTRAL A | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
20:30
|
CB LES FRANQUESES | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
SESE B | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
22/10/2023
|
19:45
|
BASQUET CANYELLES B | U.E. HORTA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
27/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
27/10/2023
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/10/2023
|
16:30
|
CB IMMA A | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
29/10/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
BASQUET CANYELLES A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
04/11/2023
|
11:45
|
BÀSQUET PB9 'U13' | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
AESE | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
04/11/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB LES FRANQUESES “A” | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
05/11/2023
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/11/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
10/11/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
10/11/2023
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
11/11/2023
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | CB PARETS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
12/11/2023
|
16:30
|
CB TURO | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
BASQUET CANYELLES A | TEMPLE - U.E. HORTA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
16/11/2023
|
18:15
|
BASQUET CANYELLES | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU GROC | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
BASQUET CANYELLES | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
24/11/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
BASQUET CANYELLES | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
BASQUET CANYELLES | ESCOLAPIS SARRIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
A.E. STUCOM A | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | BC SANT JOAN DESPI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
01/12/2023
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
03/12/2023
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
03/12/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
04/12/2023
|
18:15
|
SANT IGNASI | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
13/12/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
15/12/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | AESE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
15/12/2023
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | BÀSQUET PB9 'U13' | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
17/12/2023
|
11:45
|
BASQUET CANYELLES A | SANT IGNASI | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/12/2023
|
13:30
|
BASQUET CANYELLES | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA A | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
14/01/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/01/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/01/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
20/01/2024
|
16:30
|
BASQUET CANYELLES | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
21/01/2024
|
11:30
|
BASQUET CANYELLES B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
BASQUET CANYELLES | SANT GERVASI 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
28/01/2024
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/01/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
02/02/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | ACB PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
02/02/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | ESCOLAPIS SARRIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
03/02/2024
|
19:00
|
VIROLAI B | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/02/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
04/02/2024
|
19:15
|
BASQUET CANYELLES | MAE WEST - CANOVELLES BC | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
11/02/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
18/02/2024
|
09:00
|
SFERIC VERD | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
18/02/2024
|
17:15
|
BASQUET CANYELLES B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
BASQUET CANYELLES | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
18/02/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI B | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
20/02/2024
|
19:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET CANYELLES | CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
AESE | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
24/02/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA B | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | CB LES FRANQUESES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
01/03/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | LA SECRE - C.B. MARTORELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
01/03/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
02/03/2024
|
19:45
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
03/03/2024
|
18:15
|
BASQUET CANYELLES | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
BASQUET CANYELLES B | CB IMMA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
06/03/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
08/03/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ C | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. CASTELLDEFELS 11-12F | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
ALZINA-CEISSA | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
15/03/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CB PARETS | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
TEMPLE - U.E. HORTA A | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
BASQUET CANYELLES | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
BASQUET CANYELLES B | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/04/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
06/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BASQUET CANYELLES | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/04/2024
|
13:30
|
BASQUET CANYELLES A | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
12/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
ACB PALAU | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/04/2024
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | A.E. STUCOM A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
14/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | SFERIC VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/04/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
21/04/2024
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
BASQUET CANYELLES A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | AESE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/04/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
27/04/2024
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES | QBASKET SANT CUGAT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
27/04/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES B | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
28/04/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
28/04/2024
|
19:45
|
SANT IGNASI | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
03/05/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
LA SECRE - C.B. MARTORELL | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/05/2024
|
15:45
|
BASQUET-CEISSA C | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/05/2024
|
16:30
|
CB CALELLA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
05/05/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES B | CB LA SALLE HORTA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BASQUET CANYELLES | U. B. LLEFIÀ C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BASQUET CANYELLES | C.B. CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
12/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA B | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |