Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/09/2023
|
18:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER A | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
23/09/2023
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 06A | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
SAFA-HORTA | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA PERIS MENCHETA, 26-46 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | JET TERRASSA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
30/09/2023
|
16:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
MANRESA CBF A | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
30/09/2023
|
18:30
|
C.B. TORREFARRERA A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | EL CÍRCOL VETERANS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ C | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
30/09/2023
|
21:15
|
CB PEDAGOGIUM A | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | MANRESA CBF U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
01/10/2023
|
17:00
|
BC TECLA SALA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB PARETS NEGRE | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
SESE B | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
JET TERRASSA U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/10/2023
|
10:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | JET TERRASSA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/10/2023
|
12:00
|
CEJL'HOSPITALET A | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
15/10/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
15/10/2023
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | EPSA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
TGN BÀSQUET A | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | AESE C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
22/10/2023
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/10/2023
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/10/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | MANRESA CBF U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/10/2023
|
13:30
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
CEJL'HOSPITALET A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | CB GRANOLLERS 1 | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/10/2023
|
18:30
|
EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/10/2023
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
BASKET ESPLUGUES | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
01/11/2023
|
19:30
|
CEJL'HOSPITALET A | TGN BÀSQUET 06A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | TALENOM BOET MATARÓ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | U. B. LLEFIÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
MANRESA CBF U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
04/11/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | LLAVANERES MARESME | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/11/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | SAFA-HORTA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CEJL'HOSPITALET A | JET TERRASSA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
08:45
|
JET TERRASSA U12 | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET | U. B. LLEFIÀ C | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
18:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | JOVENTUT LES CORTS | SUPER COPA FEMENINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
18/11/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
18/11/2023
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
SESE A | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BÀSQUET ALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
JET TERRASSA U17 | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
19/11/2023
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/11/2023
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | EVENTS - CB IGUALADA | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC A | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
26/11/2023
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
26/11/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET A | PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
28/11/2023
|
21:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF U12 | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
DRAFT GRAMENET | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CEJL'HOSPITALET A | SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
ESCOLA IPSI 08 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
TALENOM BOET MATARÓ BLANC | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/12/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/12/2023
|
19:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/01/2024
|
11:00
|
CEJ L''HOSPITALET A | BARÇA CBS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
17:00
|
CEJ L''HOSPITALET A | BARÇA CBS B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
04/01/2024
|
09:00
|
CEJ L''HOSPITALET A | OFILO FC CARTAGENA CB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
11:00
|
CEJ L''HOSPITALET A | BASKET ALMEDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/01/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
JET TERRASSA U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANT LLORENÇ CASTELLSAPERA, S/N |
|
19/01/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | BASKET ALMEDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/01/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | CÀMPING BIANYA ROSER A | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | TGN BÀSQUET 06A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/01/2024
|
16:15
|
CN TARREGA 2007 | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/01/2024
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/01/2024
|
11:45
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MARINA BESOS Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n |
|
28/01/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/01/2024
|
12:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U12F-A | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
28/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ C | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/02/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | MANRESA CBF A | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/02/2024
|
21:15
|
EL CÍRCOL VETERANS | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS GRANA | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/02/2024
|
10:15
|
CEJ L'HOSPITALET | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
04/02/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
11/02/2024
|
12:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/02/2024
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
14/02/2024
|
21:30
|
BÀSQUET LLOR | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | U.E. CLARET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | POU4SAS - S.A. SÚRIA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
17:00
|
C.B GRUP BARNA A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/02/2024
|
19:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2006 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/02/2024
|
20:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
SESE C | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
22/02/2024
|
20:30
|
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
AESE C | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
CB TORÀ | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
24/02/2024
|
17:00
|
EPSA | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | TGN BÀSQUET A | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/02/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/02/2024
|
13:00
|
TGN BÀSQUET 07A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
27/02/2024
|
21:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
CEJL'HOSPITALET A | JET TERRASSA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 1 | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | MANRESA CBF U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
06/03/2024
|
18:30
|
BARÇA CBS | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
09/03/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB PREMIA DE DALT | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
09/03/2024
|
19:00
|
LLAVANERES MARESME | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
TGN BÀSQUET 06A | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:15
|
BASKET ALMEDA | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
22/03/2024
|
19:00
|
CEJL'HOSPITALET A | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
23/03/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF U18 | CEJL'HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET NEUS A | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
06/04/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | SABADELL BQ VALLÈS U12F-A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | SESE A | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | SESE C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | CN TARREGA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
BASQUET-CEISSA C | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
07/04/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | BARÇA CBS GRANA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CN CALDES | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | U. B. LLEFIÀ C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
13/04/2024
|
15:45
|
CEJL'HOSPITALET A | TALENOM BOET MATARÓ 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/04/2024
|
18:00
|
EVENTS - CB IGUALADA | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM - CGF | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
19/04/2024
|
20:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
VIROLAI | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | DRAFT GRAMENET | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B GRUP BARNA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CEJL'HOSPITALET A | DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM A | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET B | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | TGN BÀSQUET 07A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | AEC COLLBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | ESCOLAPIS SARRIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | BARÇA CBS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB PREMIA DE DALT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/05/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |