Calendari Global Club

JAC CLUB SANTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
08/09/2019
17:45
MARISTES ADEMAR A JAC SANTS A LIGA EBA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/09/2019
13:00
JAC SANTS A MCNTEAM SESE A LIGA EBA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/09/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/09/2019
19:00
JAC SANTS A C.B. SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/09/2019
17:30
JAC SANTS A BARÇA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/09/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/09/2019
11:00
TGN BÀSQUET 07A JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/09/2019
16:00
JAC SANTS B CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
28/09/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
28/09/2019
17:30
JAC SANTS A TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
28/09/2019
17:45
BASKET CORAS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
28/09/2019
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
29/09/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2019
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
29/09/2019
11:00
CBTARRAGONA 2 JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2019
17:00
ESCOLA IPSI 04 A JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/10/2019
10:30
JAC SANTS B CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
12:15
JAC SANTS A 430006 PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
16:00
JAC SANTS A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
17:30
JAC SANTS A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
19:00
JAC SANTS B SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
06/10/2019
10:30
JAC SANTS A COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/10/2019
10:30
JAC SANTS 04 CN TARREGA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/10/2019
10:30
JAC SANTS A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/10/2019
10:30
BASQUETPIASABADELL JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
12/10/2019
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
12/10/2019
16:00
JAC SANTS B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/10/2019
17:30
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/10/2019
19:30
CB IPSI B JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
13/10/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS A JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/10/2019
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
19/10/2019
10:30
JAC SANTS B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
12:15
JAC SANTS A TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
12:15
SESE B JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
16:00
JAC SANTS A C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
17:30
JAC SANTS A BARÇA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
19:00
JAC SANTS B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
19:30
CBTARRAGONA A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/10/2019
10:30
JAC SANTS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
10:30
JAC SANTS 04 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
10:30
JAC SANTS A JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/10/2019
12:30
SEDIS CADITOURS JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
26/10/2019
16:00
JAC SANTS B MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
26/10/2019
16:15
CBSAPS A JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
26/10/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
17:30
JAC SANTS A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
26/10/2019
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
27/10/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/10/2019
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/10/2019
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
27/10/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/11/2019
17:30
JAC SANTS A C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
01/11/2019
18:00
C.B. SANTFELIUENC A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
10:30
JAC SANTS B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/11/2019
12:15
JAC SANTS A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/11/2019
16:00
JAC SANTS A OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/11/2019
16:00
BARÇA A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
02/11/2019
16:15
CB GRUP BARNA 2 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/11/2019
17:30
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/11/2019
19:00
JAC SANTS B S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
03/11/2019
10:30
JAC SANTS A A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/11/2019
10:30
JAC SANTS 04 CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/11/2019
10:30
JAC SANTS A F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/11/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/11/2019
13:30
CN TARREGA JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
09/11/2019
16:00
JAC SANTS B SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/11/2019
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA 04 JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/11/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/11/2019
17:30
JAC SANTS A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
10/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2019
12:30
TORRONS VICENS C.B. L'HOSPITALET A JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
10/11/2019
19:30
C.B. CIC B JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
10/11/2019
19:45
CB GRUP BARNA B JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/11/2019
10:30
JAC SANTS B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
12:15
JAC SANTS A CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA 05 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
16/11/2019
17:30
JAC SANTS A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/11/2019
19:00
JAC SANTS B SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
17/11/2019
10:30
JAC SANTS A U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/11/2019
10:30
JAC SANTS 04 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/11/2019
10:30
JAC SANTS A TEMPLE - U.E. HORTA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/11/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/11/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
23/11/2019
12:30
LA SALLE MANRESA 1 JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
16:00
JAC SANTS B C.E. SANT NICOLAU 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/11/2019
16:00
430006 PUIGCERVER JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
23/11/2019
17:30
JAC SANTS A CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/11/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1 JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
19:30
CB IPSI B - TAD JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/11/2019
12:15
SESE A JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
12:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/11/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
30/11/2019
10:30
JAC SANTS B A.B. EL VENDRELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/11/2019
12:15
JAC SANTS A C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/11/2019
17:30
JAC SANTS A CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/11/2019
17:45
BARÇA JAC SANTS A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
30/11/2019
19:00
JAC SANTS B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
01/12/2019
10:30
JAC SANTS A U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
10:30
JAC SANTS 04 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
10:30
JAC SANTS A BASQUETPIASABADELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/12/2019
12:15
TEMPLE - U.E. HORTA 04 JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
14/12/2019
16:00
JAC SANTS B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/12/2019
16:00
JAC SANTS A LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/12/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/12/2019
17:30
JAC SANTS A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/12/2019
19:00
JAC SANTS B CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
15/12/2019
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
15/12/2019
10:30
JAC SANTS A C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/12/2019
10:30
JAC SANTS 04 SANT IGNASI C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/12/2019
10:30
TGN BÀSQUET 06A JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
16:00
JET JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/12/2019
12:15
JAC SANTS A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/12/2019
16:00
JAC SANTS A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/12/2019
16:00
SESE B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
17:30
BC MORABANC ANDORRA A JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
21/12/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/12/2019
10:30
JAC SANTS A SEDIS CADITOURS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/12/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET A JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
11/01/2020
10:30
JAC SANTS B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
11/01/2020
12:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC JAC SANTS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
11/01/2020
13:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
11/01/2020
16:00
JAC SANTS B CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
11/01/2020
19:00
JAC SANTS B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/01/2020
10:30
JAC SANTS A CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/01/2020
10:30
JAC SANTS 04 CB GRUP BARNA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/01/2020
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/01/2020
10:30
JAC SANTS B TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/01/2020
12:15
JAC SANTS A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/01/2020
16:00
JAC SANTS A JOVENTUT LES CORTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/01/2020
19:00
JAC SANTS B BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/01/2020
10:30
JAC SANTS A BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/01/2020
10:30
JAC SANTS 04 ESCOLA IPSI 04 A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/01/2020
10:30
JAC SANTS A CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/01/2020
16:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
25/01/2020
12:30
CN TARREGA JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
25/01/2020
12:45
CBTARRAGONA A JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/01/2020
16:00
JAC SANTS B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/01/2020
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
25/01/2020
19:15
SANT IGNASI JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/01/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
01/02/2020
10:30
JAC SANTS B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
01/02/2020
16:00
JAC SANTS A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
01/02/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
01/02/2020
19:00
JAC SANTS B CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/02/2020
10:30
JAC SANTS A LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
02/02/2020
10:30
JAC SANTS 04 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
08/02/2020
16:00
JAC SANTS B CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
08/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
19:45
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 1 JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/02/2020
12:45
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
09/02/2020
19:30
SESE B JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/02/2020
10:30
JAC SANTS B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/02/2020
16:00
JAC SANTS A SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/02/2020
16:00
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
22/02/2020
19:00
JAC SANTS B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/02/2020
10:30
JAC SANTS A A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/02/2020
10:30
JAC SANTS 04 CBSAPS A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/02/2020
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
29/02/2020
16:00
JAC SANTS B TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
29/02/2020
19:30
A.E.S.E. B JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/03/2020
17:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
01/03/2020
19:30
S.E. SANT MEDIR A JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
07/03/2020
10:30
JAC SANTS B BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
07/03/2020
16:00
JAC SANTS A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
07/03/2020
16:00
C.E. SANT NICOLAU 4 JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
07/03/2020
19:00
JAC SANTS B CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
08/03/2020
10:30
JAC SANTS A C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
08/03/2020
10:30
JAC SANTS 04 TEMPLE - U.E. HORTA 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
14/03/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/03/2020
16:00
JAC SANTS B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/03/2020
16:00
JAC SANTS A TEMPLE - U.E. HORTA 04 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
14/03/2020
19:15
SD ESPANYOL JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
15/03/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
15/03/2020
12:30
U.E. CLARET A JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
21/03/2020
10:30
JAC SANTS B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/03/2020
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET A JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/03/2020
19:00
JAC SANTS B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/03/2020
10:30
JAC SANTS A CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/03/2020
10:30
JAC SANTS 04 SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/03/2020
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
28/03/2020
10:45
A.B. EL VENDRELL JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
28/03/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
29/03/2020
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
29/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/04/2020
10:30
JAC SANTS B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/04/2020
12:00
SANT IGNASI JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/04/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER B JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/04/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
25/04/2020
10:30
JAC SANTS B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/04/2020
19:00
JAC SANTS B LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
26/04/2020
10:30
JAC SANTS A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/04/2020
10:30
JAC SANTS 04 BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/05/2020
18:00
CB GRUP BARNA 1 JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/05/2020
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
10/05/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/05/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD