Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU VILA OLIMPICA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
CB IPSI C - TAD CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
29/09/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
05/10/2019
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
06/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
06/10/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
06/10/2019
20:45
C.B. MATADEPERA TARONJA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
12/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/10/2019
18:15
C.B. PEDAGOGIUM CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/10/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
20/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
26/10/2019
10:00
UE SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. REGINA CARMELI C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
02/11/2019
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
03/11/2019
19:00
C.B. RAMON LLULL C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI RAMON LLULL
CONSELL DE CENT, 513
09/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
10/11/2019
10:45
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
10/11/2019
19:00
QBASKET SANT CUGAT 1 CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA LIMA-HORTA BÀSQUET C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
18:00
AEC COLLBLANC B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
17/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
17/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA CB IPSI C - TAD C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
23/11/2019
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA C.B. PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/11/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA CB IMMA B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
19:15
CE VILA OLÍMPICA LESTONNAC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
01/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
19:30
WWW.TUSOLUCIONHIPOTECARIA.COM - CANYELLES CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
13/12/2019
20:00
LESTONNAC CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
14/12/2019
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/12/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/12/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/12/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.N. CALDES C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/12/2019
10:30
C.B. REGINA CARMELI CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
22/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA QBASKET SANT CUGAT 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/12/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA BÀSQUET ALELLA B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
11/01/2020
19:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/01/2020
19:30
UB MIR C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
18/01/2020
10:30
MONTSENY CET-10 CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
18/01/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA BÀSQUET PÀLCAM C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/01/2020
17:45
BÀSQUET NOU BARRIS CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
19/01/2020
17:45
LA SALLE BONANOVA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
25/01/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
26/01/2020
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/01/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA QBASKET SANT CUGAT 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
26/01/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. GUINARDÓ C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/02/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/02/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/02/2020
19:00
C.B. SANTA PERPETUA CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/02/2020
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/02/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/02/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/02/2020
12:00
DOMINIQUES BARCELONA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
08/02/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/02/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
09/02/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. RAMON LLULL C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/02/2020
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/02/2020
09:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/02/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/02/2020
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/02/2020
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
16:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
29/02/2020
16:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/03/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
07/03/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/03/2020
09:00
CE VILA OLÍMPICA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/03/2020
09:30
CB IMMA B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
08/03/2020
11:00
B.C. TECLA SALA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
08/03/2020
17:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/03/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
14/03/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA BÀSQUET NOU BARRIS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/03/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA MONTSENY CET-10 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/03/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/03/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA WWW.TUSOLUCIONHIPOTECARIA.COM - CANYELLES C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/03/2020
12:00
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
21/03/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/03/2020
10:45
C.N. CALDES C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/03/2020
16:00
CB VILADECAVALLS CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/03/2020
17:30
QBASKET SANT CUGAT 2 CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/03/2020
10:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/03/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/03/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
29/03/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA UER PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
05/04/2020
12:00
ARENYS BÀSQUET CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/04/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA DOMINIQUES BARCELONA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/04/2020
12:00
C.N. CALDES B CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
19/04/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/04/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
25/04/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
25/04/2020
17:30
U.E. CLARET B CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/04/2020
19:00
U.E. CLARET B CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
03/05/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA B.C. TECLA SALA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
09/05/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
09/05/2020
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
10/05/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/05/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/05/2020
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
17/05/2020
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
17/05/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)