Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU VILA OLIMPICA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
CB IPSI C - TAD CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
29/09/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
05/10/2019
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
06/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
06/10/2019
20:45
C.B. MATADEPERA TARONJA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
12/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/10/2019
18:15
C.B. PEDAGOGIUM CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/10/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
20/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/10/2019
18:00
C.B. GUINARDÓ CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
26/10/2019
10:00
UE SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. REGINA CARMELI C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
27/10/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
02/11/2019
19:00
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
03/11/2019
19:00
C.B. RAMON LLULL C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI RAMON LLULL
CONSELL DE CENT, 513
09/11/2019
17:30
QBASKET SANT CUGAT 1 CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/11/2019
10:45
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
10/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
10/11/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA LIMA-HORTA BÀSQUET C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
16:00
AEC COLLBLANC B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
17/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
17/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA CB IPSI C - TAD C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
23/11/2019
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA C.B. PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/11/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
24/11/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA CB IMMA B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA LESTONNAC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
01/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/12/2019
16:00
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
13/12/2019
20:00
LESTONNAC CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
14/12/2019
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/12/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/12/2019
18:15
CE VILA OLÍMPICA C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
15/12/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.N. CALDES C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/12/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA QBASKET SANT CUGAT 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/12/2019
16:00
C.B. REGINA CARMELI CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
22/12/2019
19:45
CE VILA OLÍMPICA BÀSQUET ALELLA B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/01/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/01/2020
19:30
UB MIR C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
19/01/2020
17:45
LA SALLE BONANOVA CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
26/01/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. GUINARDÓ C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/02/2020
19:00
C.B. SANTA PERPETUA CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/02/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. RAMON LLULL C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
23/02/2020
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
01/03/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
07/03/2020
16:30
CB IMMA B CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
15/03/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
22/03/2020
10:45
C.N. CALDES C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD