Calendari Global Club

CLUB BASQUET LES FRANQUESES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
19:30
MATARÓ PARC MARESME BOET CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/09/2021
12:30
C.B. VILASSAR DE MAR CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
26/09/2021
18:00
CB SANT CELONI CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
26/09/2021
19:30
AE MINGUELLA B-DRIVIM CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/10/2021
09:00
C.B. PREMIA DE DALT CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
02/10/2021
09:00
C.B. PREMIA DE DALT NEGRE CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
02/10/2021
09:00
SANT GERVASI 2 CB LES FRANQUESES BLANC C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
02/10/2021
09:00
ESCOLA PIA GRANOLLERS CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO METAL·LIC TUBO
CAMP DE LES MORERES, S/N
02/10/2021
09:15
C.B. CENTELLES-MIXTE BLANC CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
02/10/2021
11:00
AB PREMIA CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
02/10/2021
13:00
UE MATARO - FM - IGF CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
02/10/2021
16:00
CB LES FRANQUESES CB MANLLEU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
02/10/2021
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
02/10/2021
17:30
CB LES FRANQUESES C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
02/10/2021
17:30
CB LES FRANQUESES RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
02/10/2021
19:15
CB LES FRANQUESES VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
02/10/2021
20:45
CB LES FRANQUESES C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/10/2021
10:30
CB LES FRANQUESES B C.B. CALELLA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/10/2021
12:00
CB LES FRANQUESES C CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/10/2021
12:30
CN CALDES B CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
03/10/2021
17:30
CB MANLLEU CB LES FRANQUESES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
09/10/2021
12:00
C.B. ARGENTONA CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/10/2021
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
09/10/2021
17:45
DRAFT GRAMENET CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
10/10/2021
17:30
VILATORTA CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
10/10/2021
17:45
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. CA N'ARIMON
C/ FERROCARRIL S/N
16/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES BLANC CANOVELLES BC 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
10:15
CB LES FRANQUESES VERD AB PREMIA GROC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
10:15
CB LES FRANQUESES VERD SANT QUIRZE B.C. A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
10:15
CB LES FRANQUESES CB GRANOLLERS 2 C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
11:30
CB LES FRANQUESES ACB PALAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
11:30
CB LES FRANQUESES C.B. MOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
11:30
CB LES FRANQUESES C.B. PREMIA DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
13:30
CB LES FRANQUESES CB SANT CELONI 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
13:30
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. L'AMETLLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
13:30
CB LES FRANQUESES CANOVELLES BC 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
17:30
CB LES FRANQUESES CB PARETS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/10/2021
19:00
CB LES FRANQUESES CB SANTA PERPETUA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/10/2021
12:00
CB LES FRANQUESES C CB IMMA B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/10/2021
12:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/10/2021
16:00
UB MIR B CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
17/10/2021
18:00
CB LES FRANQUESES CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
23/10/2021
09:00
AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
23/10/2021
12:00
C.B. MOLLET B CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2021
12:00
CB SANT CELONI 2010 CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
23/10/2021
12:00
CB TONA CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
23/10/2021
12:15
CB GRANOLLERS 5 CB LES FRANQUESES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/10/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/10/2021
18:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2011 CB LES FRANQUESES C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/10/2021
19:00
LA VALLALTA- BÀSQUET SANT POL 07 CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
24/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES FRESH PIZZA - ACB PALAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
24/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
09:00
MAS TAXONERA ARENYS BÀSQUET A CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/10/2021
10:30
CB LES FRANQUESES CBLLV - JUNIOR F C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
24/10/2021
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
24/10/2021
12:00
CB LES FRANQUESES CN CALDES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
24/10/2021
13:15
CB LES FRANQUESES VERD C.E.SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
24/10/2021
19:30
CB SANT CELONI CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
29/10/2021
18:40
CB VILA DE MONTORNÈS CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
30/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES C.B. CABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/10/2021
09:00
CB LES FRANQUESES CB SANT CELONI 2010 C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/10/2021
09:00
CN CALDES CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/10/2021
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
30/10/2021
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
30/10/2021
10:30
CB LES FRANQUESES NEGRE CB SANTA PERPETUA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/10/2021
10:30
CB LES FRANQUESES B.F.CORNELLA A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/10/2021
10:30
CN CALDES CB LES FRANQUESES BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/10/2021
10:30
C.B. TORELLÓ PM2 - U10 CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
30/10/2021
11:00
UE MATARO - MBM CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/10/2021
11:00
CB L'ESQUIROL - MANLLEU CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI MASC. P.M.STA.MARIA CORCO-L'ESQUIROL
PASSEIG DEL PUIG, S/N
30/10/2021
16:00
FEMENÍ OSONA BLANC - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
31/10/2021
10:45
A.D.E. FUSTER CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
31/10/2021
11:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
31/10/2021
16:30
CN CALDES A CB LES FRANQUESES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/11/2021
08:45
CREU ALTA SABADELL CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
06/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. LA GARRIGA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
06/11/2021
10:15
CB LES FRANQUESES VERD MATARÓ PARC MARESME BOET 2012 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
06/11/2021
10:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
06/11/2021
11:30
CB LES FRANQUESES GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
06/11/2021
13:00
CB LES FRANQUESES COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
06/11/2021
16:00
CB LES FRANQUESES JUNIOR CBSFC1946 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
09:30
CB LES FRANQUESES C.B. LA GARRIGA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
11:00
CB LES FRANQUESES B A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - D - C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
11:00
UE MATARO - FM - MGF CB LES FRANQUESES C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
07/11/2021
12:30
CB LES FRANQUESES C S.E. SANT MEDIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
16:30
CB LES FRANQUESES CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
16:30
CB LES FRANQUESES A.D.E. FUSTER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2021
16:30
CB LES FRANQUESES BLANC CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2021
18:15
CB LES FRANQUESES U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/11/2021
18:15
CB LES FRANQUESES VERD MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2021
18:15
CB LES FRANQUESES UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2021
19:45
CB LES FRANQUESES SFERIC - MÓN IDIOMES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
13/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE CN CALDES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE CB VILA DE MONTORNÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES ESCOLA PIA GRANOLLERS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
10:15
CB LES FRANQUESES BLANC SANT GERVASI 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
10:15
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. CENTELLES-MIXTE BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
10:30
CB LES FRANQUESES CB MANLLEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
11:30
CB LES FRANQUESES VERD C.B. PREMIA DE DALT NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
11:30
CB LES FRANQUESES UE MATARO - FM - IGF C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
12:00
CB LES FRANQUESES ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
13:00
CB LES FRANQUESES C.B. PREMIA DE DALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
13:00
CB LES FRANQUESES AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/11/2021
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
14/11/2021
12:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - B CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
14/11/2021
12:15
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
14/11/2021
16:00
C.E.B.SANT JORDI C CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/11/2021
16:00
BC TECLA SALA CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
14/11/2021
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
14/11/2021
19:30
CB MANLLEU CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
20/11/2021
09:00
C.B. L'AMETLLA CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
20/11/2021
09:00
C.B. MOLLET CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
20/11/2021
09:00
ESCOLA PIA GRANOLLERS CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
20/11/2021
09:00
CB GRANOLLERS 2 CB LES FRANQUESES C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/11/2021
09:30
AB PREMIA GROC CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/11/2021
10:30
SANT QUIRZE B.C. A CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
20/11/2021
10:45
ACB PALAU CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
20/11/2021
10:45
ESCOLA PIA GRANOLLERS CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
20/11/2021
12:00
C.B. PREMIA DE DALT CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/11/2021
16:00
CB LES FRANQUESES UE.MONTGAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/11/2021
16:30
CB SANT CELONI 2007 CB LES FRANQUESES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
20/11/2021
16:30
CANOVELLES BC 1 CB LES FRANQUESES BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
20/11/2021
17:45
CB LES FRANQUESES UB MIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/11/2021
19:30
CB LES FRANQUESES B C.B. CABRILS C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/11/2021
19:30
CANOVELLES BC 1 CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
21/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
21/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
21/11/2021
10:30
CB LES FRANQUESES LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
21/11/2021
12:00
CB LES FRANQUESES C AE BADALONES C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES VERD CB SANT CELONI 2010 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE CB TONA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
09:00
CB LES FRANQUESES MAS TAXONERA ARENYS BÀSQUET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
10:15
C.E.SANT NICOLAU GRANA CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/11/2021
10:30
CB LES FRANQUESES NEGRE CB VILA DE MONTORNÈS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
10:30
CB LES FRANQUESES C.B. MOLLET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
10:30
CB LES FRANQUESES ADVISORIA MATARÓ MARESME 2011 C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
10:30
CN CALDES CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/11/2021
12:00
CB LES FRANQUESES CB GRANOLLERS 5 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
12:00
CB LES FRANQUESES AGRUPACIÓ ESPORTIVA TEIÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/11/2021
12:15
CBLLV - JUNIOR F CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
27/11/2021
19:30
CB PARETS CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/11/2021
10:45
FRESH PIZZA - ACB PALAU CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
28/11/2021
11:00
UE MATARO - FM CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
28/11/2021
16:00
CB.CIUTAT VELLA B CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/11/2021
17:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
28/11/2021
19:30
UB MIR C CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
11/12/2021
09:00
CB LES FRANQUESES CN CALDES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
09:00
CB LES FRANQUESES BLANC CN CALDES C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
09:00
CB LES FRANQUESES NEGRE C.B. TORELLÓ PM2 - U10 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
10:30
CB LES FRANQUESES CN CALDES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
10:30
CB LES FRANQUESES NEGRE CB L'ESQUIROL - MANLLEU C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
10:30
CB LES FRANQUESES VERD CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
10:45
C.B. CABRERA CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
11/12/2021
12:00
CB SANTA PERPETUA NEGRE CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
11/12/2021
12:15
CB SANT CELONI 2010 CB LES FRANQUESES C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
11/12/2021
12:30
CB LES FRANQUESES VERD UE MATARO - MBM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
12:30
CB LES FRANQUESES MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
12:30
CB LES FRANQUESES GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
16:00
CB LES FRANQUESES UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
17:45
CB LES FRANQUESES C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
11/12/2021
19:30
CB LES FRANQUESES B CENTELLES TONA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/12/2021
09:00
CB LES FRANQUESES A.D.E. FUSTER C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/12/2021
09:00
CB LES FRANQUESES FEMENÍ OSONA BLANC - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/12/2021
10:30
CB LES FRANQUESES AECAM - ESPAIS SANTA SUSANNA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/12/2021
11:45
B.F.CORNELLA A CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
12/12/2021
12:00
CB LES FRANQUESES C BASQUET CANYELLES B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/12/2021
09:00
MATARÓ PARC MARESME BOET TARONJA CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/12/2021
09:00
C.B. LA GARRIGA 2 CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POLIESPORTIVA Nº 2
Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA
18/12/2021
10:15
CB LES FRANQUESES UE MATARO - FM - MGF C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/12/2021
10:30
MATARÓ PARC MARESME BOET 2012 CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/12/2021
10:30
UE BÀSQUET MARTORELLES CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
18/12/2021
11:30
CB LES FRANQUESES CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/12/2021
11:30
CB LES FRANQUESES CREU ALTA SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/12/2021
17:30
A.D.E. FUSTER CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/12/2021
19:00
UE BÀSQUET MARTORELLES CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
18/12/2021
19:15
CB LA LLAGOSTA SEN CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU EL TURO
JOAQUIM BLUME S/N
19/12/2021
09:00
C.B. LA GARRIGA CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
19/12/2021
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS CB LES FRANQUESES BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
19/12/2021
11:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CB LES FRANQUESES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO P. CAN CUYAS CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA S/N
19/12/2021
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
19/12/2021
12:15
JUNIOR CBSFC1946 CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA
AV. ESCOLES, S/N
19/12/2021
16:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CB LES FRANQUESES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
19/12/2021
18:00
CB SANT CELONI CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
19/12/2021
19:30
AE MINGUELLA B - DRIVIM CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/01/2022
16:00
CB LES FRANQUESES AE MINGUELLA B-DRIVIM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
15/01/2022
17:45
CB LES FRANQUESES CB SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
15/01/2022
18:00
SIRIUS-CB TURO CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
15/01/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/01/2022
18:00
CB LA ROCA-THE ROCK- CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
22/01/2022
16:00
C.B. CABRILS CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
22/01/2022
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
22/01/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/01/2022
10:30
CB LES FRANQUESES AE MINGUELLA B - MIRAMAR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/01/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
29/01/2022
16:00
CB LES FRANQUESES DRAFT GRAMENET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
29/01/2022
17:45
CB LES FRANQUESES CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
29/01/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B C.B. VILASSAR DE MAR C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/01/2022
10:30
CB LES FRANQUESES MATARÓ PARC MARESME BOET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/02/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/02/2022
17:45
C.B. MOLLET CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/02/2022
19:30
CB PARETS CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/02/2022
19:30
C.B. CALELLA CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
06/02/2022
12:30
CB LA SALLE HORTA “B” CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/02/2022
16:00
CB LES FRANQUESES CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/02/2022
17:45
CB LES FRANQUESES RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/02/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B VILATORTA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/02/2022
10:30
CB LES FRANQUESES C.B. ARGENTONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/02/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
19/02/2022
17:30
CB SANTA PERPETUA CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/02/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
20/02/2022
09:30
CB IMMA B CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
20/02/2022
18:00
CANOVELLES BC CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
05/03/2022
16:00
CB LES FRANQUESES MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/03/2022
17:45
CB LES FRANQUESES MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/03/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B LA VALLALTA- BÀSQUET SANT POL 07 C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/03/2022
10:30
CB LES FRANQUESES CB SANT CELONI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/03/2022
19:30
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - D - CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
12/03/2022
20:30
S.E. SANT MEDIR C CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
13/03/2022
16:30
SFERIC - MÓN IDIOMES CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
13/03/2022
18:00
UB MIR CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
13/03/2022
19:30
UE.MONTGAT CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/03/2022
16:00
CB LES FRANQUESES UE MATARO - FM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
19/03/2022
17:45
CB LES FRANQUESES CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
19/03/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/03/2022
10:30
CB LES FRANQUESES BC TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
20/03/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C C.E.B.SANT JORDI C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
26/03/2022
16:00
C.B. CABRILS CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
26/03/2022
18:00
C.B. LA GARRIGA CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
26/03/2022
18:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
27/03/2022
16:00
AE BADALONES C CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/03/2022
18:00
UER PINEDA DE MAR CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
02/04/2022
16:00
CB LES FRANQUESES CB SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
02/04/2022
17:45
CB LES FRANQUESES AE MINGUELLA B - DRIVIM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
02/04/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/04/2022
10:30
CB LES FRANQUESES FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
03/04/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C CB.CIUTAT VELLA B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/04/2022
17:45
CENTELLES TONA CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
23/04/2022
17:45
AECAM - ESPAIS SANTA SUSANNA CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
24/04/2022
20:00
BASQUET CANYELLES B CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
30/04/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B CB LA LLAGOSTA SEN C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
01/05/2022
10:30
CB LES FRANQUESES VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
01/05/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/05/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B CB LA ROCA-THE ROCK- C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
08/05/2022
10:30
CB LES FRANQUESES U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
08/05/2022
12:00
CB LES FRANQUESES C SIRIUS-CB TURO C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
15/05/2022
16:00
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
15/05/2022
16:00
AE MINGUELLA B - MIRAMAR CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2022
19:00
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110