Calendari Global Club

CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
29/09/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/09/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/09/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/09/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. CASTELLBISBAL C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/09/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES BASQUETPIASABADELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
05/10/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
05/10/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
05/10/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/10/2019
20:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
06/10/2019
12:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
06/10/2019
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/10/2019
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/10/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/10/2019
16:00
BASQUET MOLINS A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
13/10/2019
17:30
EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/10/2019
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
13/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/10/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
20/10/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
20/10/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
20/10/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES CB SALOU A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
20/10/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES B.F. CORNELLA - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/10/2019
12:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
26/10/2019
19:15
SANT IGNASI CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/10/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
26/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 02 CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
27/10/2019
18:00
CBTARRAGONA CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/11/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
09/11/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
09/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
17:30
C.B. SANT PERE VERMELL CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
09/11/2019
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
10/11/2019
19:15
BASQUET MOLINS CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
10/11/2019
19:30
SESE B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
16:15
CB MORELL CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
17/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
17/11/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
17/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. ÀGUILES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
17/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/11/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/11/2019
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/11/2019
16:00
CEJ L'HOSPITALET CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
23/11/2019
19:30
A.E.S.E. B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/11/2019
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/11/2019
19:30
S.E. SANT MEDIR A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
30/11/2019
18:00
BF VILADECANS A CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/12/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/12/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/12/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/12/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/12/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES CREU ALTA SABADELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/12/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/12/2019
16:00
CB VILADECANS VERD CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
14/12/2019
18:00
AEC COLLBLANC A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/12/2019
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
14/12/2019
19:15
SD ESPANYOL CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
15/12/2019
12:30
U.E. CLARET A CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
21/12/2019
12:00
CB NOU ESPLUGUES CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/12/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/12/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/12/2019
17:45
CB NOU ESPLUGUES CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/12/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/12/2019
19:45
BASQUETPIASABADELL CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/01/2020
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/01/2020
19:00
JAC SANTS B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/01/2020
10:30
JAC SANTS A CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/01/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
12/01/2020
19:45
BARÇA CBS B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/01/2020
12:00
CB NOU ESPLUGUES SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
18/01/2020
19:30
C.B. CASTELLBISBAL CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
19/01/2020
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/01/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/01/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/01/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES BASQUET MOLINS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/01/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/01/2020
16:30
B.F. CORNELLA - A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
26/01/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/01/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/01/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/02/2020
12:00
CB NOU ESPLUGUES LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES CAMPING BIANYA ROSER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES EVÉRITE - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. GAVÀ 02 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/02/2020
17:45
BASKET CORAS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
08/02/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/02/2020
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/02/2020
16:00
CE XAMBA VILAFRANCA A CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/02/2020
18:00
CB SALOU A CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
09/02/2020
19:30
JOVENTUT LES CORTS A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/02/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/02/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/02/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/02/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES CBTARRAGONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/02/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. SANT PERE VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/02/2020
12:00
CB NOU ESPLUGUES CB MORELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
29/02/2020
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
29/02/2020
19:30
CB IPSI B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/03/2020
19:15
CB SANT JUST CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/03/2020
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
07/03/2020
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES BASQUET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/03/2020
12:00
CB NOU ESPLUGUES BF VILADECANS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/03/2020
12:00
CREU ALTA SABADELL 1 CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/03/2020
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/03/2020
19:45
C.B. ÀGUILES CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
15/03/2020
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/03/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/03/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/03/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/03/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES CEJ L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/03/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES NOU BÀSQUET OLESA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
22/03/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES CB VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
28/03/2020
19:30
CEJ L'HOSPITALET B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
28/03/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/03/2020
19:30
C.B. CIC B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
29/03/2020
19:45
CB GRUP BARNA B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/04/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/04/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/04/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/04/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
25/04/2020
19:30
CB IPSI B - TAD CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/04/2020
17:30
CB IGUALADA B CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/04/2020
18:15
LOLA RAMIREZ PERRUQUERS CB CUBELLES CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
26/04/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
10/05/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/05/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/05/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/05/2020
19:30
CB NOU ESPLUGUES BARÇA CBS B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD