Calendari Global Club

CANOVELLES BASKET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
29/09/2019
18:00
CANOVELLES BC CB TORELLÓ SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
05/10/2019
19:00
C.B. SANT POL 07-FEMENÍ MARESME SECURITAS CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
06/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
13/10/2019
17:45
C.B. REGINA CARMELI A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
13/10/2019
18:00
CANOVELLES BC CB MANLLEU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
19/10/2019
17:45
C.B. RODA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
20/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/10/2019
19:45
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
27/10/2019
18:00
CANOVELLES BC CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
03/11/2019
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
03/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC CB VILA DE MONTORNÈS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/11/2019
17:30
CB LES FRANQUESES CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
10/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
16/11/2019
16:00
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
17/11/2019
18:00
CANOVELLES BC C.B. RIPOLLET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
23/11/2019
19:15
C.B. SANT CELONI CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
24/11/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC UB MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/12/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
01/12/2019
18:00
CANOVELLES BC UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
14/12/2019
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
15/12/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
21/12/2019
18:15
C.B. VILASSAR DE MAR SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
22/12/2019
18:00
CANOVELLES BC C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
12/01/2020
12:15
VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/01/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC MATARO PARC BOET PATRIMONIAL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
18/01/2020
19:15
CB TORELLÓ SF CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/01/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.E. MARISTES RUBÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/01/2020
18:00
CANOVELLES BC C.B. SANT POL 07-FEMENÍ MARESME SECURITAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/02/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.B. REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
02/02/2020
19:00
CB MANLLEU CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
09/02/2020
18:00
CANOVELLES BC C.B. RODA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/02/2020
19:00
BASQUET NEUS A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/02/2020
19:15
CB GRANOLLERS 3 CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/02/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/03/2020
18:00
CANOVELLES BC SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
01/03/2020
19:00
CB VILA DE MONTORNÈS A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
07/03/2020
19:30
U.E. MONTGAT - B SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
08/03/2020
18:00
CANOVELLES BC CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
15/03/2020
17:45
C.B. RIPOLLET B CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
15/03/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/03/2020
18:00
CANOVELLES BC C.B. SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/03/2020
18:00
UB MIR A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
29/03/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
29/03/2020
18:00
UE BARBERA CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
18/04/2020
17:45
CONDORCHEM - AB PREMIA SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/04/2020
18:00
CANOVELLES BC CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
25/04/2020
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
26/04/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
10/05/2020
17:45
MATARO PARC BOET PATRIMONIAL SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/05/2020
18:00
CANOVELLES BC VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD