Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET MORA D'EBRE | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL URB LA VERDEGUERA S/N |
|
23/09/2023
|
20:00
|
AB CUNIT | CB ÀGUILES U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
AB CUNIT | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
AB CUNIT | BASQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AB CUNIT | CB MORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
AB CUNIT | CB MORELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AB CUNIT | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
C.B.BELLVEI B | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB VALLS HOTEL CLASS | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/10/2023
|
18:30
|
AB CUNIT | CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
AB VENDRELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CBT SALLE BLAU | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
AB CUNIT | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | AB SALLE CBT GROC 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
28/10/2023
|
11:45
|
BASQUET TERESIANES BLAU | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB VALLS AGBAR | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET L'ALDEA | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N |
|
29/10/2023
|
16:30
|
AB CUNIT | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
AB CUNIT | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
AB CUNIT | TGN BÀSQUET 06-07A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/11/2023
|
20:00
|
AB CUNIT | BASQUET TERESIANES 2 - U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
AB CUNIT | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB VALLS TOMAS JOIERS | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB MORELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA CANONJA - POLIESPORTIU MUNICIPAL ALCALDE M. FONTS CIURANA 1 |
|
11/11/2023
|
17:00
|
AB CUNIT | TGN BÀSQUET 09C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
11/11/2023
|
18:30
|
AB CUNIT | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
12/11/2023
|
13:00
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
12/11/2023
|
16:30
|
AB CUNIT | REUS PLOMS SALLE U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
AB CUNIT | CB ROQUETES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
AB CUNIT | CBT SALLE BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
AB CUNIT | TGN BÀSQUET 10B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
23/11/2023
|
19:00
|
AB VENDRELL 2 | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
19:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
25/11/2023
|
19:15
|
CB MORELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
TORREDEMBARRA B.C. A | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
26/11/2023
|
20:00
|
AB CUNIT | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.E.THAU | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
02/12/2023
|
18:30
|
AB CUNIT | CLUB BASQUET MORA D'EBRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
CB ÀGUILES U25 | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
05/12/2023
|
20:30
|
AB CUNIT | AB SALLE CBT 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B ALCOVER | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ DE LES ESCOLES CAMÍ DEL MOLÍ, S/N |
|
16/12/2023
|
16:15
|
AB CUNIT | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
16/12/2023
|
20:00
|
AB CUNIT | C.B.BELLVEI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
AB CUNIT | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
17/12/2023
|
12:00
|
AB CUNIT | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/12/2023
|
17:00
|
AB SALLE TGN VET | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
C.E. XAMBA | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
20:30
|
AB CUNIT | AB SALLE TGN VET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
14/01/2024
|
09:30
|
CB IMMA | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
14/01/2024
|
12:15
|
CB MORELL BLANC | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
LESTONNAC CBT | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
20/01/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
21/01/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/01/2024
|
19:00
|
AB CUNIT | CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUET PÀLCAM | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
AB CUNIT | CB VALLS TOMAS JOIERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC 1 | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
27/01/2024
|
16:30
|
C.B ALCOVER | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
27/01/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | CLUB BÀSQUET L'ALDEA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 10B | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
AB CUNIT | CB VALLS AGBAR | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
AB CUNIT | REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
AB CUNIT | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/02/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 2 | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
BASQUET TERESIANES 2 - U25 | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
17/02/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
17/02/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/02/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/02/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 09C | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
24/02/2024
|
16:15
|
AB CUNIT | CJ ULLDECONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/02/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/02/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
25/02/2024
|
16:30
|
AB CUNIT | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
AB CUNIT | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
AE CLARET | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
AB CUNIT | REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
03/03/2024
|
13:00
|
TGN BÀSQUET 06-07A | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/03/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | TORREDEMBARRA B.C. A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA 13 | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
AB CUNIT | BASQUET MOLINS B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
AE CLARET | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U18 | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CB ROQUETES | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
22/03/2024
|
19:00
|
AB CUNIT | CB VALLS HOTEL CLASS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
06/04/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
06/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
06/04/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | REUS PLOMS SALLE BLANC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
07/04/2024
|
16:30
|
AB CUNIT | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
07/04/2024
|
18:00
|
AB CUNIT | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | CLUB BASQUET MORA D'EBRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
AB SALLE CBT 2 | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CJ ULLDECONA IM | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
20/04/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
20/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
20/04/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
AB CUNIT | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
AB CUNIT | AD TORREFORTA 13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
AB CUNIT | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
27/04/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE BLANC | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | AE CLARET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | AE CLARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
AB CUNIT | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/05/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/05/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET MORA D'EBRE | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL URB LA VERDEGUERA S/N |
|
04/05/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
EL CARME BÀSQUET | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
07/05/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS B | AB CUNIT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
14/05/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |