Calendari Global Club

CLUB BASQUET CORBERA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/09/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE C.B. NOU BADIA B C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/09/2019
18:00
CEB NAVARCLES CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
29/09/2019
12:00
A.E. BELLSPORT A C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
05/10/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL CB CASTELLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
05/10/2019
19:45
C.B. CORBERA C.B. ESPARREGUERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
05/10/2019
19:45
BASQUET TERESIANES C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/10/2019
12:30
AE MVP CERVELLÓ - BLAU C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
12/10/2019
16:00
C.B. SANT ANDREU GROC CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
12/10/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE VILABÀSQUET V C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2019
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
19/10/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL JOVENTUT SANT VICENÇ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/10/2019
19:45
C.B. CORBERA MARTISA C.B. SANTPEDOR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
20/10/2019
17:30
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
26/10/2019
16:00
HOTEL CIUTAT MARTORELL - C.B. MARTORELL CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
26/10/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/10/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE BAR MAIKEL PUJOLET C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
27/10/2019
18:00
FEMENÍ CASTELLDEFELS C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/11/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL C.B. ESPARREGUERA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/11/2019
19:45
C.B. CORBERA BF VILADECANS C C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
03/11/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
03/11/2019
19:00
S.A. SURIA B C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
09/11/2019
12:00
C.B. NAVAS CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
09/11/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/11/2019
16:30
CB IMMA C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
09/11/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
19:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/11/2019
19:45
C.B. CORBERA BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT BLANC C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/11/2019
16:15
BÀSQUET PÀLCAM C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
23/11/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/11/2019
10:45
C.B. SANTPEDOR CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
30/11/2019
16:15
C.B. CORBERA NEGRE ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
19:45
C.B. CORBERA ODENA CLUB BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/12/2019
17:45
CB CASTELLET C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
14/12/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/12/2019
16:15
CB CORBERA VERMELL CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/12/2019
19:00
TOYOTA - CB IGUALADA C C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/12/2019
19:45
C.B. CORBERA BÀSQUET FEMENÍ MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/12/2019
18:00
C.B. CORBERA NEGRE C.B. REGINA CARMELI B C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/12/2019
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
22/12/2019
12:30
S.A. SURIA CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
22/12/2019
19:00
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA B C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/01/2020
16:15
C.B. CORBERA NEGRE BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
11/01/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
11/01/2020
18:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
11/01/2020
19:45
C.B. CORBERA C.B. VILATORRADA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/01/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL CEB NAVARCLES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/01/2020
16:30
C.B. NOU BADIA B C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
18/01/2020
19:45
C.B. CORBERA A.E. BELLSPORT A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/01/2020
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
25/01/2020
16:00
CB CASTELLET CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
25/01/2020
16:15
C.B. CORBERA NEGRE AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/01/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE AE MVP CERVELLÓ - BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/01/2020
19:00
C.B. ESPARREGUERA C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/02/2020
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/02/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL C.B. SANT ANDREU GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/02/2020
19:45
C.B. CORBERA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/02/2020
12:00
VILABÀSQUET V C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
08/02/2020
12:00
JOVENTUT SANT VICENÇ CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
08/02/2020
16:15
C.B. CORBERA NEGRE ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/02/2020
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
22/02/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL HOTEL CIUTAT MARTORELL - C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/02/2020
19:45
C.B. CORBERA FEMENÍ CASTELLDEFELS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/02/2020
19:45
BAR MAIKEL PUJOLET C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/02/2020
10:45
ASFE SANT FRUITOS A C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
29/02/2020
16:15
C.B. CORBERA NEGRE CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
29/02/2020
17:30
C.B. ESPARREGUERA VERD CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
29/02/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE S.A. SURIA B C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
01/03/2020
16:15
BF VILADECANS C C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/03/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/03/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL C.B. NAVAS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/03/2020
19:45
C.B. CORBERA CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
08/03/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
14/03/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/03/2020
12:15
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
15/03/2020
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/03/2020
19:15
NOU BÀSQUET OLESA A CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
16:15
C.B. CORBERA NEGRE CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL C.B. SANTPEDOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
17:45
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
21/03/2020
19:45
C.B. CORBERA BÀSQUET PÀLCAM C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/03/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE CB CASTELLET C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/03/2020
19:45
ODENA CLUB BASQUET C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
28/03/2020
19:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
18/04/2020
12:30
CB ABRERA CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
18/04/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE TOYOTA - CB IGUALADA C C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/04/2020
19:45
BÀSQUET FEMENÍ MANRESA C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/04/2020
16:15
CB CORBERA VERMELL S.A. SURIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
25/04/2020
19:45
C.B. CORBERA ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/04/2020
19:15
C.B. REGINA CARMELI B C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
09/05/2020
18:00
C.B. CORBERA NEGRE A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/05/2020
20:00
C.B. VILATORRADA C.B. CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
10/05/2020
11:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CB CORBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD