Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA GROC | VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/09/2023
|
19:00
|
ASME A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AESN CANYELLES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AEE PLA MORERES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
AEC COLLBLANC C | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | AESE B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | VILÀBASQUET VILADECANS BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
01/10/2023
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CNB VILANOVA AKO PIM3 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB ABRERA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA VERMELL | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
CB GAVÀ 2 | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES B | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C.B. SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
22/10/2023
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS B | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB ROQUETES | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
17:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/10/2023
|
19:45
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
C.B. CORBERA GROC | BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CB SANT CLIMENT | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. JAUME BALMES PG.DELS ARBRES-ZONA ESPORTIVA |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA VERMELL | ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES B | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | AESN CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | AEE PLA MORERES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/11/2023
|
17:30
|
C.B. CORBERA GROC | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | MCDONALD'S SANT VICENÇ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/11/2023
|
20:15
|
ASFALT - CB IGUALADA JMB | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB ABRERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
17:00
|
AIRA CARDONA | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CARDONA CRTA. D' EL MIRACLE, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO PIM3 | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
19/11/2023
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ BLAU | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
19/11/2023
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CLUB BÀSQUET CUBELLES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA VERMELL | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
21:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO JM3 | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
ELS MONJOS BC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
26/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB SANT CLIMENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
SANTOS - C.B. CORBERA | A.E. BELLSPORT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
03/12/2023
|
10:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
03/12/2023
|
11:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
15:45
|
CB ROQUETES B | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CBVILADECANS VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
BÀSQUET UD SAN MAURO | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONT AQUA AV. DE L'ESPORT S/N |
|
22/12/2023
|
19:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/12/2023
|
14:30
|
CB TORELLÓ MM GRIS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
27/12/2023
|
18:00
|
BASKET ESPLUGUES B | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
18:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
19:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB TORELLÓ MF GRIS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
29/12/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
15:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | CNB VILANOVA SM2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB ABRERA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
14/01/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | SARROCA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/01/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA VERMELL | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB CASTELLBISBAL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | ELS MONJOS BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/01/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL C | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/01/2024
|
18:30
|
CEB NAVARCLES | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR C | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | ASME A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/01/2024
|
16:30
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
ELS MONJOS BC | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
28/01/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
LESTONNAC - 07-08 | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
SALESIANS BADALONA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/02/2024
|
13:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLAU | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
AESE B | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS B | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
04/02/2024
|
17:30
|
UE BARBERA C | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
AEE PLA MORERES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/02/2024
|
12:15
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CB GAVÀ 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ B | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
SANTOS - C.B. CORBERA | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA GROC | CB MONTPEDRÓS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ B | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
24/02/2024
|
19:15
|
C.B. CORBERA VERMELL | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
SFERIC BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
25/02/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA VERMELL | SFERIC VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CB ROQUETES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
03/03/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
03/03/2024
|
18:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
09/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA GROC | CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | BASQUET SITGES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
SARROCA BÀSQUET | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | ASFALT - CB IGUALADA JMB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | VILÀBASQUET VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
SARROCA BÀSQUET | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
MCDONALD'S SANT VICENÇ | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
23/03/2024
|
12:30
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
23/03/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. SANT ANDREU NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET LLOR C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | AIRA CARDONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
ELS MONJOS BC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | MVP CERVELLÓ BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/04/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
07/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
07/04/2024
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BQ MANYANET MOLINS | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA SINIA PASSEIG DEL TERRAPLE 94 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | LESTONNAC - 07-08 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | UE BARBERA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA VERMELL | BASQUET MOLINS B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | SALESIANS BADALONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CNB VILANOVA AKO JM3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
14/04/2024
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
B.F. CORNELLÀ A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | AEE PLA MORERES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
20/04/2024
|
13:15
|
C.E.THAU | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
A.E. BELLSPORT | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SERGIO MANZANO AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7 |
|
21/04/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
24/04/2024
|
20:15
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | BÀSQUET UD SAN MAURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CB ROQUETES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CBVILADECANS VERMELL | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
01/05/2024
|
12:15
|
C.B. CORBERA GROC | AEC COLLBLANC C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
03/05/2024
|
12:10
|
ASSOCIACIO EIXIC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/05/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB ABRERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/05/2024
|
19:00
|
SFERIC VERD | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
05/05/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CNB VILANOVA SM2 | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA VERMELL | SARROCA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/05/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | CEB NAVARCLES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
11/05/2024
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS B | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CB CASTELLBISBAL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
VEDRUNA CARME SABADELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
18/05/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
26/05/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
01/06/2024
|
19:30
|
BASQUET SITGES | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |