Calendari Global Club

UNIÓ BÀSQUET SANT ADRIÀ

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2021
10:30
BÀSQUET GIRONA U14 U.B. SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/09/2021
10:30
U.B. SANT ADRIA 1 MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/09/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA A U.B SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/09/2021
21:30
U.B SANT ADRIA 1 SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
09:30
UB SANT ADRIA A MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
11:30
U.B. SANT ADRIA 3 CB GRANOLLERS 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
13:30
U.B. SANT ADRIA VERMELL MATARÓ PARC MARESME BOET 2008 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 3 C.E.SANT NICOLAU 4 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
16:00
U.E. HORTA A U.B. SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
25/09/2021
18:00
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA CB SANTA COLOMA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/09/2021
18:00
U.B.SANT ADRIA 2 CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
25/09/2021
20:00
U.B. SANT ADRIA B MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/09/2021
12:00
U.B. SANT ADRIA B AE MINGUELLA B - MIRAMAR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
02/10/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
02/10/2021
10:30
UB MIR A U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
02/10/2021
11:00
U.B SANT ADRIA GROC MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
02/10/2021
11:30
U.B SANT ADRIA VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/10/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 2 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
02/10/2021
18:00
U.B SANT ADRIA 1 NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/10/2021
19:30
UE.MONTGAT UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/10/2021
19:30
VEDRUNA GRÀCIA U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/10/2021
12:15
AD TORREFORTA U.B. SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/10/2021
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' U.B. SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
03/10/2021
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A U.B SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
03/10/2021
16:00
MANYANET REUS GROC U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
03/10/2021
16:00
BC TECLA SALA U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
03/10/2021
17:30
MATARÓ PARC MARESME BOET 2007 U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
03/10/2021
18:00
UB MIR U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
03/10/2021
19:30
SANT GERVASI 1 COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
03/10/2021
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP B U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
06/10/2021
21:30
U.B. SANT ADRIA B CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
08/10/2021
21:30
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/10/2021
11:30
U.B. SANT ADRIA 3 CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/10/2021
13:30
U.B. SANT ADRIA VERMELL UE MATARO - GERMANS HOMS IAM C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/10/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 C.E.SANT NICOLAU 3 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
09/10/2021
16:00
JAC SANTS BARCELONA A U.B. SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/10/2021
18:00
UB SANT ADRIA A U. B. LLEFIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/10/2021
18:00
U.B.SANT ADRIA 2 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
09/10/2021
20:00
U.B. SANT ADRIA B MATARÓ PARC MARESME BOET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/10/2021
10:30
U.B. SANT ADRIA VERMELL BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2021
12:30
U.B SANT ADRIA 1 JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2021
17:45
MARISTES ADEMAR U.B. SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/10/2021
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/10/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU A. BASQUET BUFALÀ TARONJA C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/10/2021
10:45
EL CÍRCOL B U.B.SANT ADRIA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
16/10/2021
11:15
U.B SANT ADRIA VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/10/2021
12:00
BASQUET NEUS A U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/10/2021
13:00
U.B.SANT ADRIA 4 CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/10/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 3 UE MATARO - GERMANS HOMS JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/10/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
18:00
C.B. LA GARRIGA U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
16/10/2021
19:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
17/10/2021
10:30
BÀSQUET GIRONA U15 BLANC U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
17/10/2021
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
17/10/2021
16:00
NAYOX CBF LLEIDA U.B SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 07 U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
19:00
C.B.CASTELLAR A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
17/10/2021
19:30
C.B. NOU ESPLUGUES B U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/10/2021
09:00
UE.MONTGAT-A U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/10/2021
09:00
A. BASQUET BUFALÀ TARONJA U.B SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/10/2021
09:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 U.B.SANT ADRIA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/10/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
23/10/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL BC MORABANC ANDORRA GROC C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
23/10/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
11:00
BÀSQUET GIRONA U17 U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
23/10/2021
11:30
U.B. SANT ADRIA 3 CB SANTA COLOMA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA 4 A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
23/10/2021
13:30
UB SANT ADRIA A C.B.CASTELLAR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 2 CB LA SALLE HORTA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
23/10/2021
18:00
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA BASQUETPIASABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
18:00
U.B.SANT ADRIA 2 EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
23/10/2021
18:00
U.B. SANT ADRIA 1 U.E. HORTA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
20:00
U.B. SANT ADRIA B C.B. MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
24/10/2021
11:30
U.B.SANT ADRIA 4 CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
24/10/2021
16:00
MATARÓ PARC MARESME BOET 2008 U.B. SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
30/10/2021
09:00
BASQUET NEUS A U.B.SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/10/2021
09:00
BARÇA U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
30/10/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
30/10/2021
11:00
U.B.SANT ADRIA 4 U.E. HORTA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
30/10/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL B.I.M. BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/10/2021
11:00
U.B SANT ADRIA GROC GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
30/10/2021
12:00
A.D.E. FUSTER U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/10/2021
12:45
U.B. SANT ADRIA VERMELL A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/10/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA BLAU GRAMENET BC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
30/10/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 1 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/10/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 2 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
30/10/2021
16:00
MOLDSTOCK MOLLET C U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/10/2021
18:00
U.B. SANT ADRIA 1 AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/11/2021
18:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - U.B SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI CULTURAL
TERMES ROMANES 10
06/11/2021
09:30
CB LA SALLE HORTA “B” U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
06/11/2021
10:30
AE BADALONES A U.B.SANT ADRIA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/11/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL JAC SANTS BARCELONA A C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
06/11/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA 4 UE MATARO - GERMANS HOMS CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
06/11/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 3 MATARÓ PARC MARESME BOET 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/11/2021
16:00
OPEN SPORTS ARENYS BÀSQUET A UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/11/2021
17:45
U.B. SANT ADRIA 1 JAC SANTS BARCELONA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/11/2021
17:45
CB LES FRANQUESES U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/11/2021
19:00
U.E. CLARET B U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
06/11/2021
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
07/11/2021
09:00
UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/11/2021
10:30
SANT GERVASI 3 U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
07/11/2021
12:15
SESE A U.B SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
16:00
UE MATARO - GERMANS HOMS IAM U.B. SANT ADRIA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/11/2021
16:00
UE SANT CUGAT BLANC U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/11/2021
17:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
13/11/2021
09:00
EL CÍRCOL B U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/11/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU UB MIR A C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/11/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/11/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/11/2021
10:30
MARISTES ADEMAR A U.B SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
13/11/2021
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 A.E. SANT ANDREU NATZARET -1A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
13/11/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 C.B. L'AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/11/2021
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
13/11/2021
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/11/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
13/11/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B C.B. ARGENTONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
14/11/2021
10:45
AE MINGUELLA B - DRIVIM U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2021
21:30
U.B. SANT ADRIA B AE MINGUELLA B - DRIVIM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
20/11/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/11/2021
10:30
A. BASQUET BUFALÀ TARONJA U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
20/11/2021
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 CB PARETS 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
20/11/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
20/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
12:15
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC U.B.SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
20/11/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA BLAU EL CÍRCOL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/11/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 2 JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/11/2021
17:45
UE.MONTGAT - NGK COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/11/2021
17:45
AECAM - ESPAIS SANTA SUSANNA U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
20/11/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
19:30
C.E.SANT NICOLAU 4 U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
21/11/2021
12:30
CBC 04 U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/11/2021
17:00
BC FONTAJAU IN2IN UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
21/11/2021
19:30
CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
27/11/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU UE.MONTGAT-A C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/11/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/11/2021
11:00
U.B SANT ADRIA GROC A. BASQUET BUFALÀ TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/11/2021
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
27/11/2021
12:30
CE PALAMOS U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
27/11/2021
12:30
BC MORABANC ANDORRA GROC U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
27/11/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA BLAU BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/11/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 3 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
27/11/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/11/2021
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA UE MATARO - GERMANS HOMS COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
27/11/2021
17:45
UB SANT ADRIA A AB PREMIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
27/11/2021
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 AB VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/11/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
27/11/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB SANTA PERPETUA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
28/11/2021
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC U.B.SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
28/11/2021
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
11/12/2021
09:00
B.I.M. BLANC U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. B. I. M.
SANT CRIST, 60
11/12/2021
09:00
GRAMENET BC U.B SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
11/12/2021
09:30
U.B. SANT ADRIA BLAU A.D.E. FUSTER C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
11/12/2021
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.B. SANT ADRIA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
11/12/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL BARÇA C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
11/12/2021
12:00
GRAMENET BC U.B.SANT ADRIA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
11/12/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA 4 BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
11/12/2021
16:00
U.B SANT ADRIA 3 MOLDSTOCK MOLLET C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/12/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
11/12/2021
18:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/12/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
11/12/2021
19:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/12/2021
10:30
CB GRANOLLERS 4 U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/12/2021
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/12/2021
19:30
GRAMENET BC UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
18/12/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA A U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/12/2021
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 MATARÓ PARC MARESME BOET 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/12/2021
11:00
U.B SANT ADRIA VERMELL CB LA SALLE HORTA “B” C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/12/2021
11:00
U.B SANT ADRIA GROC A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/12/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA BLAU AE BADALONES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/12/2021
16:00
U.B.SANT ADRIA 2 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/12/2021
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/12/2021
17:45
UB SANT ADRIA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/12/2021
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/12/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB SANT CELONI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/12/2021
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB SANT CELONI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/12/2021
20:00
UE MATARO - GERMANS HOMS JBM U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/12/2021
16:15
CB GAVÀ 2 U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/12/2021
20:00
UE MATARO - GERMANS HOMS CLM U.B.SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/01/2022
12:15
U.E. HORTA B U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
15/01/2022
16:00
U.B SANT ADRIA 3 BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
15/01/2022
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
15/01/2022
17:00
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/01/2022
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
15/01/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB LES FRANQUESES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
15/01/2022
19:30
CB SANTA COLOMA A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/01/2022
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 BÀSQUET GIRONA U15 BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
22/01/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 VEDRUNA GRÀCIA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
22/01/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA SANT GERVASI 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
22/01/2022
17:45
UB SANT ADRIA A UE.MONTGAT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
22/01/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B UB MIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/01/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/01/2022
16:30
SFERIC - MÓN IDIOMES U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
23/01/2022
17:45
MATARÓ PARC MARESME BOET 2005 U.B SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
29/01/2022
16:00
U.B SANT ADRIA 3 AE MINGUELLA B - DRIVIM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
29/01/2022
16:00
CB SANTA COLOMA B U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/01/2022
16:00
C.E.SANT NICOLAU 3 U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
29/01/2022
19:30
CB PARETS U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/01/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/01/2022
16:00
AE MINGUELLA B - MIRAMAR U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/01/2022
17:45
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/01/2022
18:00
CB GAVÀ 1 U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/02/2022
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 SANT GERVASI 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/02/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 C.B. NOU ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
05/02/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA C.B.CASTELLAR A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/02/2022
17:45
UB SANT ADRIA A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/02/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
05/02/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/02/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B BC TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/02/2022
16:00
CN CALDES U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
12/02/2022
18:00
C.B.CASTELLAR A UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
12/02/2022
20:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/02/2022
20:15
MATARÓ PARC MARESME BOET U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/02/2022
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET -1A U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
13/02/2022
18:00
BASQUETPIASABADELL A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
13/02/2022
19:30
AE MINGUELLA B - DRIVIM U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/02/2022
15:30
CB PARETS 1 U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/02/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 U.E. CLARET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/02/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COALCI - CB SANT JOSEP COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/02/2022
17:45
UB SANT ADRIA A OPEN SPORTS ARENYS BÀSQUET A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/02/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/02/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B CB LES FRANQUESES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/02/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
05/03/2022
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 CE PALAMOS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/03/2022
17:45
C.B. MOLLET U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/03/2022
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
05/03/2022
20:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
06/03/2022
12:30
EL CÍRCOL A U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/03/2022
16:00
C.B. L'AMETLLA U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
12/03/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 CBC 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/03/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA UE.MONTGAT - NGK COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/03/2022
17:45
UB SANT ADRIA A BC FONTAJAU IN2IN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/03/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/03/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B CONSTRUCTORA PEREFRAN C.B. MOLLET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/03/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/03/2022
12:00
C.B. ARGENTONA U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/03/2022
17:00
C.B. RIPOLLET U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
19/03/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA B U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/03/2022
17:45
AB PREMIA UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/03/2022
18:00
UE MATARO - GERMANS HOMS COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/03/2022
16:00
GRAMENET BC TARONJA U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/03/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/03/2022
17:45
UB SANT ADRIA A GRAMENET BC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/03/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/03/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/03/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B AECAM - ESPAIS SANTA SUSANNA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/03/2022
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU U.B.SANT ADRIA 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
02/04/2022
16:00
U.B.SANT ADRIA 4 CB GAVÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
02/04/2022
16:00
CB SANTA PERPETUA U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/04/2022
17:45
CB GRANOLLERS 1 COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/04/2022
17:45
AB VENDRELL 1 U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
02/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/04/2022
18:00
CB SANT CELONI U.B. SANT ADRIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
23/04/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/05/2022
16:00
VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
01/05/2022
19:30
CB SANT CELONI U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
08/05/2022
10:30
CB LES FRANQUESES U.B. SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
14/05/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
14/05/2022
19:30
U.B. SANT ADRIA B SFERIC - MÓN IDIOMES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14