Calendari Global Club

GRAMENET BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
C.B. SANTA COLOMA A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/09/2019
17:45
JOVENTUT LES CORTS A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
29/09/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
29/09/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' A.E. BELLSPORT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
09:00
GRAMENET BC 'TARONJA' CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA POL. ESCOLA INDUSTRIAL
VILADOMAT, 262
05/10/2019
09:00
UB MIR B GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
05/10/2019
09:00
SESE GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
10:15
GRAMENET BC CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
10:30
CB. LLINARS GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
05/10/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
11:30
GRAMENET BC 'TARONJA' COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
12:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
05/10/2019
12:45
BASQUET NEUS B GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/10/2019
13:00
GRAMENET BC 'TARONJA' C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
05/10/2019
16:00
U.E. CLARET GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
05/10/2019
18:15
C.B. PEDAGOGIUM GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
05/10/2019
20:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C GRAMENET BC 'BLAU' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
06/10/2019
09:15
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/10/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
06/10/2019
17:45
HORTALISSES PI - C.B.CALELLA GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
06/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
06/10/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
06/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/10/2019
09:00
GRAMENET BC C.B. SANTA COLOMA FEMENÍ C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/10/2019
09:00
C.B. SANTA COLOMA B GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/10/2019
09:30
CB GRUP BARNA 1 GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/10/2019
10:15
GRAMENET BC C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/10/2019
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
12/10/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/10/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/10/2019
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/10/2019
13:00
GRAMENET BC RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
13/10/2019
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
09:15
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
13/10/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI FEM. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
13/10/2019
10:30
GRAMENET BC 'BLAU' BÀSQUET ALELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
13/10/2019
12:00
GRAMENET BC AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
13/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
16:30
GRAMENET BC ESCOLA IPSI 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
13/10/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
13/10/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' KOBRAS A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/10/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/10/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
19/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/10/2019
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
19/10/2019
10:15
GRAMENET BC A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/10/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' MARISTES ADEMAR C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/10/2019
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/10/2019
13:00
GRAMENET BC RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/10/2019
16:00
GRAMENET BC CB LA SALLE HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
19/10/2019
17:45
LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
20/10/2019
09:00
ACB PALAU GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
20/10/2019
09:30
CB IMMA A GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
20/10/2019
11:00
GRAMENET BC 'BLAU' ESCOLA JUNGFRAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/10/2019
12:30
AE BADALONÈS A GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/10/2019
16:30
GRAMENET BC CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
20/10/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
20/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/10/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/10/2019
09:00
SALESIANS BADALONA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/10/2019
09:45
BÀSQUET PÀLCAM GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
26/10/2019
10:15
GRAMENET BC BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/10/2019
11:30
GRAMENET BC AE BADALONÈS B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/10/2019
12:00
AE BADALONÈS GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
26/10/2019
13:00
GRAMENET BC 'TARONJA' BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/10/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
19:15
GRAMENET BC C.B. RIPOLLET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
27/10/2019
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' GRAMENET BC 'BLAU' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/10/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2009 GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
27/10/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
27/10/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
27/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/11/2019
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET B GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
03/11/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
03/11/2019
16:30
GRAMENET BC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
03/11/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' CEJ L'HOSPITALET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
03/11/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.N. SABADELL B C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
09/11/2019
09:00
GRAMENET BC CB SANT JUST C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
09:30
ESCOLA IPSI 09 A GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
09/11/2019
09:45
UB SANT ADRIA BLAU GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
09/11/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/11/2019
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
09/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/11/2019
13:00
GRAMENET BC A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
16:30
CANOVELLES BC GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/11/2019
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' UE.MONTGAT - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/11/2019
10:30
GRAMENET BC 'BLAU' BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/11/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/11/2019
12:30
C.N. CALDES B GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
10/11/2019
16:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM A GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2019
16:30
GRAMENET BC C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
10/11/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
10/11/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
09:00
GRAMENET BC CB NOU ESPLUGUES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' CB. LLINARS C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
09:00
GRAMENET BC SESE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
09:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/11/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
16/11/2019
10:45
BÀSQUET ALELLA A GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
16/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
16/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/11/2019
12:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
16/11/2019
13:00
GRAMENET BC BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2019
09:30
GRAMENET BC 'BLAU' UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/11/2019
11:00
GRAMENET BC 'BLAU' RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/11/2019
11:30
COALCI - CB SANT JOSEP B GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2019
12:15
CEJ L'HOSPITALET GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
17/11/2019
16:30
GRAMENET BC U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
17/11/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
17/11/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'TARONJA' CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
23/11/2019
09:00
C.B. LLIÇÀ DE VALL GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
23/11/2019
10:15
GRAMENET BC C.B. SANTA COLOMA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
10:15
GRAMENET BC 'TARONJA' SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
10:30
ESCOLA IPSI 07 GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/11/2019
10:45
C.B. SANTA COLOMA FEMENÍ GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
11:30
GRAMENET BC SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
12:15
CB PARETS GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/11/2019
13:00
GRAMENET BC 'BLAU' U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
24/11/2019
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/11/2019
11:00
BÀSQUET ALELLA GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
24/11/2019
12:15
B.C. TECLA SALA A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
24/11/2019
16:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
24/11/2019
16:30
GRAMENET BC HORTALISSES PI - C.B.CALELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
24/11/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
24/11/2019
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/11/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' MATARO PARC BOET PATRIMONIAL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
24/11/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
09:00
GRAMENET BC 'TARONJA' VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM B GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
30/11/2019
10:15
GRAMENET BC MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
10:15
GRAMENET BC 'TARONJA' JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
10:45
MARISTES ADEMAR GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/11/2019
11:00
CB LA SALLE HORTA GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
30/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
12:00
ESCOLA JUNGFRAU GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C ESCOLA JUNGFRAU
VILA VALL-LLEBRERA, S/N
30/11/2019
12:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
30/11/2019
12:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU GRAMENET BC 'BLAU' C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
30/11/2019
13:00
GRAMENET BC 'BLAU' ACB PALAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
01/12/2019
09:00
AEC COLLBLANC GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
01/12/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/12/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA “B” GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/12/2019
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
01/12/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' AE BADALONÈS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/12/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' CAMPING BIANYA ROSER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
14/12/2019
09:00
GRAMENET BC BÀSQUET PÀLCAM C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
09:00
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. SANT CELONI 2009 C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
14/12/2019
10:15
AE BADALONÈS B GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
14/12/2019
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
14/12/2019
11:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
14/12/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
13:00
GRAMENET BC AE BADALONÈS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
19:00
U.E. MATARÓ-CGM GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
21:15
EL CÍRCOL C GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
09:30
GRAMENET BC 'BLAU' SALESIANS BADALONA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/12/2019
11:00
GRAMENET BC 'BLAU' A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/12/2019
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
15/12/2019
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/12/2019
19:00
CB VILA DE MONTORNÈS A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
15/12/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
09:00
GRAMENET BC 'TARONJA' ESCOLA IPSI 09 A C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
09:00
GRAMENET BC CANOVELLES BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
09:00
UE.MONTGAT - B GRAMENET BC 'BLAU' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/12/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/12/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM B GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/12/2019
10:15
GRAMENET BC UB SANT ADRIA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
10:15
GRAMENET BC 'TARONJA' A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
11:30
GRAMENET BC C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
21/12/2019
12:30
CB SANT JUST GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/12/2019
13:00
GRAMENET BC 'BLAU' C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/12/2019
19:00
A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA GRAMENET BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
21/12/2019
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/12/2019
12:00
C.N. SABADELL B SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
22/12/2019
16:00
C.B. RIPOLLET GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/12/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/12/2019
17:30
BASQUET NEUS C GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/12/2019
18:15
GRAMENET BC 'A' C.B. REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/12/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/12/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' C.B. SANTA COLOMA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/01/2020
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM GRAMENET BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
12/01/2020
13:00
C.N. SABADELL A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/01/2020
16:30
S.E. SANT MEDIR GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
12/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
12/01/2020
19:00
BASQUET NEUS A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/01/2020
10:30
A.E. BELLSPORT B GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
19/01/2020
16:30
GRAMENET BC A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/01/2020
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
19/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/01/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/01/2020
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
26/01/2020
18:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
26/01/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/01/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' C.B. PEDAGOGIUM C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/02/2020
19:30
U.E. MONTGAT - B GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
02/02/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' VEDRUNA GRÀCIA VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/02/2020
19:30
KOBRAS A GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
02/02/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/02/2020
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/02/2020
17:30
BASQUET NEUS A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/02/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/02/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' CB IMMA A C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/02/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/02/2020
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
23/02/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/02/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
29/02/2020
16:00
CEJ L'HOSPITALET GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
29/02/2020
17:45
UB SANT ADRIA 2 GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
01/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/03/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' LIMA-HORTA BÀSQUET B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
07/03/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
07/03/2020
17:45
CONDORCHEM - AB PREMIA GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
08/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/03/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' B.C. TECLA SALA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/03/2020
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
15/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/03/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' CEJ L'HOSPITALET C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/03/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
21/03/2020
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
22/03/2020
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
22/03/2020
17:45
MATARO PARC BOET PATRIMONIAL GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
29/03/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
29/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
29/03/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/04/2020
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/04/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' CB VILA DE MONTORNÈS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/04/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' EL CÍRCOL C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/04/2020
20:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/04/2020
17:45
C.B. REGINA CARMELI A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
26/04/2020
18:15
GRAMENET BC 'TARONJA' LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
10/05/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/05/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
10/05/2020
19:45
GRAMENET BC 'B' S.E. SANT MEDIR C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD