Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
23/09/2023
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
24/09/2023
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
24/09/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/09/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
12:45
|
JOVENTUT LES CORTS | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | BASQUET-CEISSA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
30/09/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
GRAMENET BC | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
10:45
|
GRAMENET BC | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
12:15
|
GRAMENET BC | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
13:45
|
UB SANT ADRIA 3 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
01/10/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC B | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC A | BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/10/2023
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC BLAU | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
10:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
07/10/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
07/10/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CB SANT JOSEP A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
07/10/2023
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC TARONJA | C.E SANT NICOLAU 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
08/10/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
08/10/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/10/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
21/10/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
21/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC BLAU | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ - FIXALIA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
19:30
|
GRAMENET BC BLAU | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
19:30
|
BASQUET SITGES | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
22/10/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA B | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
22/10/2023
|
12:15
|
GRAMENET BC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
22/10/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC B | BASQUET MOLINS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
22/10/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
22/10/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC A | CB SANTA COLOMA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
10:30
|
FEDAC-HORTA | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
28/10/2023
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/10/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
13:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
28/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | SANT GERVASI 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
09:30
|
GRAMENET BC BLAU | MANYANET SANT ANDREU 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
29/10/2023
|
11:00
|
GRAMENET BC | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CANOVELLES BC 2 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
29/10/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC B | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
29/10/2023
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC A | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS PREMINI | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
EL CÍRCOL | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/11/2023
|
19:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
GRAMENET BC | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/11/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/11/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/11/2023
|
19:45
|
CB GAVÀ 2 | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
10/11/2023
|
18:30
|
BASQUET NEUS A | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
10/11/2023
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | GRAMENET BC | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 2 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM A | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SALESIANS BADALONA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/11/2023
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
11/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/11/2023
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/11/2023
|
20:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
12/11/2023
|
10:15
|
GRAMENET BC | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC B | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC BLAU | UB SANT ADRIA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC A | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/11/2023
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/11/2023
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
18/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/11/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/11/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
10:15
|
GRAMENET BC | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB SANT JOSEP A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
19/11/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC TARONJA | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/11/2023
|
19:45
|
C.B. RIPOLLET | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
23/11/2023
|
18:30
|
ADE FUSTER MIXTE | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | C.E.THAU B | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
09:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | U. B. LLEFIÀ - FIXALIA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC A | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
09:30
|
GRAMENET BC | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
GRAMENET BC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
12:45
|
GRAMENET BC B | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
GRAMENET BC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
26/11/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | EL CÍRCOL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/12/2023
|
18:30
|
GRAMENET BC BLAU | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC BLAU | C. B. BON PASTOR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 14 | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
02/12/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/12/2023
|
21:15
|
EL CÍRCOL VETERANS | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/12/2023
|
13:00
|
SABADELL BQ VALLÈS S25 | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
03/12/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC TARONJA | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/12/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/12/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/12/2023
|
19:45
|
MANYANET SANT ANDREU 09 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
13/12/2023
|
18:30
|
C. B. BON PASTOR | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
15/12/2023
|
18:15
|
ASSOCIACIO EIXIC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
15/12/2023
|
18:30
|
BASQUET NEUS | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | GRAMENET BC | ESCOBOL | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
GRAMENET BC | JOVENTUT LES CORTS PREMINI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 4 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
GRAMENET BC | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/12/2023
|
09:30
|
GRAMENET BC | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/12/2023
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/12/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC B | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/12/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
17/12/2023
|
19:45
|
GRAMENET BC A | INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/01/2024
|
16:00
|
AESE C | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
13/01/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC TARONJA | CNB VILANOVA AKO JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/01/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/01/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/01/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
14/01/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
20/01/2024
|
17:30
|
GRAMENET BC | AEC COLLBLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
19:00
|
GRAMENET BC | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/01/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/01/2024
|
12:00
|
VEDRUNA CARME SABADELL | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA DEL CARME JOSEP RENOM 31 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/01/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC B | AE LES CORTS-UBAE | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/01/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP B | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/01/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | EPSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
12:30
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/01/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | AEC COLLBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
19:30
|
GRAMENET BC BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/01/2024
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
28/01/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/01/2024
|
12:45
|
GRAMENET BC B | C.B. MARTORELL | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/01/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B. SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/01/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | U. B. LLEFIÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/01/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/01/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | GRAMENET BC | ESCOBOL | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | C.E SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
16:00
|
VIROLAI GDV | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
MANYANET SANT ANDREU | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/02/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
04/02/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC BLAU | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
04/02/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
19:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
04/02/2024
|
19:45
|
BASQUET NEUS | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
09/02/2024
|
21:45
|
GRAMENET BC B | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/02/2024
|
19:15
|
VIROLAI | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME 2013 | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
17/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
11:00
|
AESE | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
17/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC BLAU | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/02/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/02/2024
|
17:45
|
BASQUET MOLINS | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | BÀSQUET ALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/02/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/02/2024
|
19:45
|
BASKET ESPLUGUES A | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC TARONJA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA C | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CB SOLSONA U14F | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
AE BADALONÈS | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | C.B. VALLIRANA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC | CB PREMIA DE DALT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BASQUET MOLINS | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | GRAMENET BC | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
02/03/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC B | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC BLAU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/03/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/03/2024
|
13:30
|
ELS MONJOS BC | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB.CIUTAT VELLA | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
03/03/2024
|
19:00
|
GRAMENET BC | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
LESTONNAC - 2010-11 | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SESE B | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | CN CALDES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
17:30
|
C.E. VILATORTA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
21:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB TONA 1 | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
10/03/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC B | CB GAVÀ 2 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/03/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
15/03/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
GRAMENET BC | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
19:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/03/2024
|
09:15
|
GRAMENET BC | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/03/2024
|
09:15
|
GRAMENET BC | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/03/2024
|
10:45
|
GRAMENET BC | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/03/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/03/2024
|
19:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC TARONJA | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
23/03/2024
|
10:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
23/03/2024
|
11:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
24/03/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | LLAVANERES MARESME 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
06/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
06/04/2024
|
12:30
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
06/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
16:00
|
EPSA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. RAVAL - CAN RICART SANT OLEGUER. 10 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
09:15
|
GRAMENET BC | CB PARETS VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
09:15
|
GRAMENET BC | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
GRAMENET BC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
12:15
|
GRAMENET BC | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC TARONJA | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
07/04/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC B | C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES B | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
13/04/2024
|
20:55
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
14/04/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC BLAU | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
GRAMENET BC | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
14/04/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | VIROLAI GDV | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
20/04/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | CB MONTPEDRÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC B | SABADELL BQ VALLÈS S25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/04/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | EL CÍRCOL VETERANS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/04/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/04/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | CB SOLSONA U14F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/04/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
17:45
|
INNO CARD - CB BELLVITGE NEGRE | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/04/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/04/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/04/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
28/04/2024
|
19:15
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/04/2024
|
19:45
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA JF | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
10:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | GRAMENET BC | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CB SANT JOSEP B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | BASKET ESPLUGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC BLAU | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
12:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/05/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | GRAMENET BC BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
05/05/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC B | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/05/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC A | AESE C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/05/2024
|
18:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/05/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | C.B. SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | LESTONNAC - 2010-11 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CN CALDES | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
11/05/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | C.E. VILATORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO JF | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/05/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
12/05/2024
|
12:15
|
AE LES CORTS-UBAE | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
GRAMENET BC BLAU | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/05/2024
|
17:30
|
ASME | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
12/05/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/05/2024
|
19:30
|
BASKET ESPLUGUES | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
18/05/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/05/2024
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
25/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
01/06/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | MANYANET SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
01/06/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |