Calendari Global Club

CENTRE CATOLIC HOSPITALET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
18:30
SANT QUIRZE B.C. A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
26/09/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/09/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A BASQUET MOLINS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
26/09/2021
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/09/2021
16:30
GRAMENET BC TARONJA CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
26/09/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/09/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H CB PRAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/10/2021
09:00
AE LES CORTS-UBAE CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
02/10/2021
09:00
DOMINIQUES BARCELONA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. PRE-MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
02/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A BARÇA C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CN CALDES B C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CFA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/10/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B BC TECLA SALA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
18:00
EPSA A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
02/10/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A AB VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
03/10/2021
09:30
CB IMMA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
03/10/2021
10:45
CEJ L'HOSPITALET B CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
03/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
03/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CEJ L'HOSPITALET 3 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
03/10/2021
16:00
EL CÍRCOL B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/10/2021
12:00
CENTRE CATÒLIC L'H A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
09/10/2021
16:00
CE LA MARINA CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
09/10/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
10/10/2021
15:30
BC MORABANC ANDORRA CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
10/10/2021
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H QBASKET SANT CUGAT C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
10/10/2021
17:00
VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
10/10/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/10/2021
18:30
CENTRE CATÒLIC L'H CB SANT JUST BLAU C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H B BASQUET SANT PERE FEMENI BLANC C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
10:30
VILABÀSQUET VILADECANS CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CE LA SALLE BONANOVA 2007 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
11:15
U.B SANT ADRIA VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
16:30
CB IMMA CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
16/10/2021
16:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
16/10/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
17:45
B.F.CORNELLA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
16/10/2021
18:00
C.B. ALISOS B CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
16/10/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
19:15
AE MINGUELLA A - DRIVIM CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
17/10/2021
11:00
A.E.S.E. 1 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.E.SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
09:00
CB PRAT-MONTIBELLO A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
23/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A JAC SANTS BARCELONA A C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
12:00
JAC SANTS BARCELONA C CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/10/2021
12:00
EL CÍRCOL A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
23/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H BASKET ALMEDA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CB VILADECANS VERMELL C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
16:00
MANYANET REUS GROC CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
23/10/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H A AB SALLE TARRAGONA - CBT CF1A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/10/2021
17:45
CB SANTA COLOMA CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/10/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B BÀSQUET PÀLCAM A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
24/10/2021
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. CIC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
24/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A.E. SANT ANDREU NATZARET-B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
24/10/2021
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
24/10/2021
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H VIROLAI C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
24/10/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.E.SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
30/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A SABADELL BQ VALLÈS U10 C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/10/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2021
12:05
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B CENTRE CATÒLIC L'H C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A BC MORABANC ANDORRA GROC C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/10/2021
13:00
U.E. HORTA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
30/10/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H BÀSQUET PRATENC - LISANT C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/10/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B BC SANT JOAN DESPÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
31/10/2021
09:30
CB MONTPEDROS CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
06/11/2021
09:00
BARÇA CBS - A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/11/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H B VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
10:30
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
06/11/2021
10:30
CB SANT JUST CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H A WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
16:00
C.B. BEGUES CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
06/11/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B LESTONNAC C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
18:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
06/11/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
07/11/2021
10:45
CB VALLS AGBAR CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
07/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B CB LA SALLE HORTA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
07/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S25 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
19:15
QBASKET SANT CUGAT BLAU CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2021
09:00
BARÇA CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
13/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H B DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/11/2021
10:30
CN CALDES B CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
13/11/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H JAC SANTS BARCELONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/11/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/11/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CFA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
14/11/2021
09:00
UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
14/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A U.E. CLARET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
14/11/2021
12:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/11/2021
12:45
BC TECLA SALA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
14/11/2021
16:00
GRAMENET BC BLAU CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/11/2021
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
14/11/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/11/2021
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
20/11/2021
09:00
CB SANT JUST BLAU CENTRE CATÒLIC L'H C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/11/2021
09:00
CE LA SALLE BONANOVA 2007 CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/11/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A VILABÀSQUET VILADECANS C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
10:15
BASQUET SANT PERE FEMENI BLANC CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/11/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H B B.F.CORNELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
19:30
A.E.S.E. B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/11/2021
20:15
SESE B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
10:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
21/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
21/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.E. XAMBA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
21/11/2021
17:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
27/11/2021
09:00
BASKET ALMEDA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/11/2021
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
27/11/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB PRAT-MONTIBELLO A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2021
09:30
CB VILADECANS VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
27/11/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
27/11/2021
11:00
BÀSQUET PÀLCAM A CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
27/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES 2011 C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A EL CÍRCOL A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2021
12:30
BASKET VALLDOREIX CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
27/11/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H BASKET ALMEDA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/11/2021
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
28/11/2021
09:00
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES 2011 CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
28/11/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
28/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
28/11/2021
16:00
C.E. XAMBA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
28/11/2021
17:45
BASQUETPIASABADELL CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/12/2021
09:30
TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/12/2021
10:45
BÀSQUET PRATENC - LISANT CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
11/12/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
11/12/2021
12:15
CBLLV - JUNIOR M CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
11/12/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B CB MONTPEDROS C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
11/12/2021
12:30
BC MORABANC ANDORRA GROC CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
11/12/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
11/12/2021
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
11/12/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B U.E. HORTA C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/12/2021
09:45
SABADELL BQ VALLÈS U10 CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
12/12/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/12/2021
12:15
AD TORREFORTA CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/12/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A AD TORREFORTA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/12/2021
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/12/2021
18:00
CB MATADEPERA TARONJA CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
18/12/2021
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/12/2021
09:00
LESTONNAC CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
18/12/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A BARÇA CBS - A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/12/2021
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CENTRE CATÒLIC L'H C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
18/12/2021
12:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
18/12/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB SANT JUST C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/12/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/12/2021
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B C.B. BEGUES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/12/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/12/2021
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/12/2021
11:00
CB LA SALLE HORTA CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
19/12/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/12/2021
12:30
CB. CORNELLÀ A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/12/2021
17:45
LA SALLE BONANOVA CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
19/12/2021
19:15
QBASKET SANT CUGAT 1 CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/01/2022
18:00
CB PRAT 1 CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
15/01/2022
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/01/2022
20:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
16/01/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/01/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A SANT QUIRZE B.C. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/01/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H CB SANTA COLOMA - MONTIGALÀ C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
16/01/2022
17:45
BASQUET MOLINS CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
22/01/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
22/01/2022
19:30
CEJ L'HOSPITALET 3 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
23/01/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
23/01/2022
11:00
A.E.S.E. 1 CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/01/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CEJ L'HOSPITALET B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/01/2022
12:30
C.B. RAMON LLULL BLANC CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/01/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
29/01/2022
17:45
AEC COLLBLANC A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/01/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/01/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CE LA MARINA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/01/2022
12:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
30/01/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/01/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
30/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
05/02/2022
17:45
AB VENDRELL 1 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
05/02/2022
17:45
C.E.SANT NICOLAU 1 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
06/02/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/02/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H CB IMMA C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/02/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/02/2022
10:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF1A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
12/02/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/02/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CB SANTA COLOMA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/02/2022
12:15
QBASKET SANT CUGAT CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/02/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/02/2022
18:00
C.E.SANT NICOLAU A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
13/02/2022
19:30
C.B. CIC CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/02/2022
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/02/2022
19:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
20/02/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/02/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H QBASKET SANT CUGAT BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/02/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/02/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. ALISOS B C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/02/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
05/03/2022
16:00
VIROLAI CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/03/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/03/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B GRAMENET BC BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/03/2022
12:30
CN CALDES A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/03/2022
12:30
U.E. CLARET A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/03/2022
17:45
U.E. CLARET A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/03/2022
10:15
CREU ALTA SABADELL 2 CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
12/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/03/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/03/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/03/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H A.E.S.E. B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/03/2022
19:30
C.E. XAMBA NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/03/2022
12:00
BÀSQUET SITGES A CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
19/03/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/03/2022
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2022
10:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
20/03/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H BASQUETPIASABADELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/03/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H CB GRANOLLERS 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/03/2022
12:15
AD TORREFORTA CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/03/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/03/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CBLLV - JUNIOR M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A AD TORREFORTA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/03/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
27/03/2022
17:30
UE BARBERA CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/03/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H CB MATADEPERA TARONJA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/04/2022
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/04/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/04/2022
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/04/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CB. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
03/04/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/04/2022
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
23/04/2022
19:00
C.B. MANYANET LES CORTS CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/05/2022
18:00
CB GAVÀ 1 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/05/2022
12:30
CB SANTA COLOMA - MONTIGALÀ CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
07/05/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
15/05/2022
12:30
EL CÍRCOL A CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/05/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. RAMON LLULL BLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR