Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
24/09/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | AIRA CARDONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
01/10/2023
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - BLANC | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CEB NAVARCLES | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
07/10/2023
|
16:30
|
CB TONA | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
ELS MONJOS BC | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB IGUALADA CMC | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
A.E. SALLENT | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | SFERIC 06 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | TECNIBER BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA B | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET UD SAN MAURO | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONT AQUA AV. DE L'ESPORT S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/11/2023
|
10:00
|
ODENA CLUB BASQUET | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB SOLSONA U16M B | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CB SOLSONA U14M | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB TORÀ | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
17:30
|
A.E. SALLENT | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CEB NAVARCLES | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | CEB NAVARCLES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CB IGUALADA CMC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | LA SALLE MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET PIERA A | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | A.E. SALLENT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/11/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
AEC COLLBLANC C | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
26/11/2023
|
17:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
TECNIBER BÀSQUET BERGA | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA B | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB IGUALADA IMB | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA A | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB SOLSONA U16M B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CB MONTPEDRÓS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA B | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/12/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/12/2023
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
13/01/2024
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
14/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB ABRERA VERMELL | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET BERGA | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B.VALLIRANA | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA MAJOR, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA | CB SOLSONA U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | A.E. SALLENT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
27/01/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ 1 | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CNB VILANOVA SM2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL B | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/02/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
11/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | C.B. RIPOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/02/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB TONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
SFERIC 06 BLANC | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET A | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB SOLSONA U16M B | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | BÀSQUET UD SAN MAURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO JM4 | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA SM2 | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA B | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA | BÀSQUET BERGA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | C.B.VALLIRANA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
23/03/2024
|
16:45
|
AIRA CARDONA | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CARDONA CRTA. D' EL MIRACLE, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SOLSONA U10M | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | CB ABRERA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
A.E. SALLENT 1 | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA B | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
A.E. SALLENT | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | AEC COLLBLANC C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
CB SANTPEDOR | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CEB NAVARCLES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
20/04/2024
|
19:45
|
C.B. RIPOLLET B | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
21/04/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES B | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB TONA 1 | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
CB SOLSONA U18M | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS B | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
27/04/2024
|
17:15
|
CE VILA OLÍMPICA | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CB SOLSONA | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | BÀSQUET SITGES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB SOLSONA U16M B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA B | CNB VILANOVA AKO JM4 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
11/05/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16M) | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
12/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | BÀSQUET PIERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
12/05/2024
|
11:00
|
S.A. SÚRIA | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |