Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
SHOPPINS CB BLANES A | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
24/09/2023
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
12:15
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | AE FORNELLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
AE BADALONÈS | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CN CALDES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. CABRILS | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | MATARÓ PARC BOET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
09:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | TALENOM BOET MATARÓ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB CALELLA | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
30/09/2023
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C.B. MOLLET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET B | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB PARETS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
AMVET-AECAM MALGRAT | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB CALELLA | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
07/10/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CB LES FRANQUESES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
CB SANTA PERPETUA | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | SANT GERVASI 1 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
20:00
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
LA VALLALTA BC LILA | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
LA VALLALTA BC LILA | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:45
|
UB SANT ADRIA BLAU | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 1 | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | BC SANT JOAN DESPI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CB CALELLA VERD | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
21/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA VERD | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:45
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
22/10/2023
|
09:00
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
AMVET-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | UE.MONTGAT - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | SANT VICENÇ MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET 1 | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
21:15
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
29/10/2023
|
16:30
|
UER PINEDA DE MAR B | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/11/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2013 | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/11/2023
|
10:30
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR A | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | MATARÓ PARC BOET 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
16:30
|
GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | BASQUET CANYELLES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
19:00
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
CB IPSI 06 | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
05/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
08:45
|
MATARÓ PARC BOET | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
08:45
|
TALENOM BOET MATARÓ | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | CB CALELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | CB CALELLA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B. CABRILS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
10:30
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | BASQUET SANT PERE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
16:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
16:30
|
CB CALELLA | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/11/2023
|
17:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/11/2023
|
12:30
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
16:00
|
AE FORNELLS | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
18/11/2023
|
16:30
|
AE TEIA | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
19/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
19/11/2023
|
12:45
|
CESET | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
19/11/2023
|
19:15
|
BASQUET NEUS | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | TALENOM BOET MATARÓ 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA VERD | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
25/11/2023
|
10:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CB CALELLA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/11/2023
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/11/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/11/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
UER PINEDA DE MAR | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
SANT VICENÇ MARESME | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO TONI SORS AV. TONI SORS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
09:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - BLANC | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | MAE WEST - CANOVELLES BC | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
18:00
|
CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/12/2023
|
12:15
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
06/12/2023
|
10:15
|
CBSFC1946 | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | CB CALELLA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
16/12/2023
|
17:30
|
CEEB TORDERA | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/12/2023
|
21:15
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB BESCANO A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB PARETS | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SANT IGNASI B | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
17/12/2023
|
16:30
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/12/2023
|
21:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
13/01/2024
|
12:15
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/01/2024
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB LES FRANQUESES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB GRANOLLERS 2 | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
14/01/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 010M | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
14/01/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
14/01/2024
|
16:00
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/01/2024
|
20:30
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | CB LES FRANQUESES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
20/01/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
10:00
|
A.B. RONÇANA | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA CAMI DE LA ROVIRA S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | SANT GERVASI 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/01/2024
|
16:30
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/01/2024
|
18:15
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
21/01/2024
|
20:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB SALT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/01/2024
|
18:30
|
AE BADALONÈS | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS) PLAÇA DEL GAS |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | SHOPPINS CB BLANES A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. CABRILS B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | QBASKET SANT CUGAT | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/01/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
27/01/2024
|
18:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/01/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
28/01/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
CN CALDES A | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
01/02/2024
|
21:00
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/02/2024
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:00
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | INOXPRES ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/02/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | BÀSQUET ALELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB TONA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
03/02/2024
|
11:45
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/02/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | CN CALDES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
UB SANT ADRIA B | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CB PARETS | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
21:15
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
C.B. MOLLET A | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/02/2024
|
09:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
17/02/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB LA GARRIGA 2013 | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
17/02/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/02/2024
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ PM | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
18/02/2024
|
19:15
|
UE BARBERA | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/02/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
10:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/02/2024
|
12:15
|
CB SALT | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
25/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/02/2024
|
16:00
|
SESE C | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | MATARÓ PARC BOET 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
10:45
|
LA VALLALTA BC LILA | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
SANTA BLANC | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2008 | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
02/03/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/03/2024
|
17:45
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/03/2024
|
19:30
|
C.B. FARNERS | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
03/03/2024
|
11:15
|
CB LES FRANQUESES | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB SANTA PERPETUA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | UB SANT ADRIA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | MANYANET SANT ANDREU 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
17:45
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
19:30
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB CANET | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
21:15
|
MATARÓ PARC BOET 2006 | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:15
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/03/2024
|
21:30
|
SANT GERVASI 1 | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
14/03/2024
|
20:45
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
15/03/2024
|
17:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
15/03/2024
|
19:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | SALESIANS BADALONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | AE BADALONÈS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
09:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
10:30
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | SALESIANS BADALONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | CB PREMIA DE DALT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | A.B. RONÇANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
19:45
|
SANT GERVASI 1 | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
17/03/2024
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | C. B. VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CN CALDES | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C. B. VILABLAREIX | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
06/04/2024
|
18:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
06/04/2024
|
18:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CESET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CN CALDES C | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR A | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
AMVET-AECAM MALGRAT | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
12:15
|
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
INOXPRES ACB PALAU | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET ALELLA | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C.B. LLINARS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB PARETS | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
ACB PALAU | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | UE BARBERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
20/04/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | CB LA GARRIGA 2013 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | CB TORELLÓ PM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
20/04/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CB IPSI 06 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB LES FRANQUESES A | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
21/04/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/04/2024
|
17:00
|
MAE WEST - CANOVELLES BC | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
AE BADALONÈS | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES VERD | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
27/04/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/04/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB TONA B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
27/04/2024
|
21:15
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | SESE C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | E.B. ROSELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB BESCANO A | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
28/04/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | EL CÍRCOL B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
30º HOTELS-AECAM MALGRAT | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B. LLINARS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
AMVET-AECAM MALGRAT | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | EL CÍRCOL B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
RAMON MAS-AECAM MALGRAT | SABADELL BQ VALLÈS 010M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | SANTA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | DRAFT GRAMENET 2008 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
19:15
|
UER PINEDA DE MAR | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/05/2024
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
04/05/2024
|
21:15
|
CB LES FRANQUESES | ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB GRANOLLERS 2 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | 30º HOTELS-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
11:00
|
UB SANT ADRIA GROC | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU 09 | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
17:45
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
SALESIANS BADALONA | AMVET-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
12/05/2024
|
17:00
|
CB SALT | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | RAMON MAS-AECAM MALGRAT | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/05/2024
|
17:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
25/05/2024
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
02/06/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |