Calendari Global Club

AMPA COL·LEGI JESUS MARIA I JOSEP

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
10:00
LESTONNAC B MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
18/10/2020
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/10/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
18/10/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
18/10/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
24/10/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 CISA - CB VILATORRADA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
24/10/2020
16:30
MANYANET SANT ANDREU VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
24/10/2020
18:00
MANYANET SANT ANDREU CB IMMA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
25/10/2020
17:30
DRAFT GRAMENET GROC MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
25/10/2020
18:30
CB LA SALLE HORTA “A” MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 10 BASQUET NOU BARRIS B C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEM. PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
31/10/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU BASQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 BASQUET ATENEU MONTSERRAT - VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
12:00
C.B. ALISOS MANYANET SANT ANDREU 03 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
31/10/2020
12:00
CB LA SALLE HORTA VERD MANYANET SANT ANDREU 11 C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
31/10/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET SAFA CLAROR 3 C.T. MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
16:00
PETROPINTO ASFE A MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
31/10/2020
16:30
MANYANET SANT ANDREU CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
18:00
MANYANET SANT ANDREU AEC COLLBLANC B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
01/11/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU A.E. MINGUELLA - DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
01/11/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/11/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 11 CB LA SALLE HORTA VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
07/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET PÀLCAM A C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
07/11/2020
11:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - VERMELL MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
07/11/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 EPSA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
07/11/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 MANYANET SANT ANDREU C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
07/11/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
07/11/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU 03 C.B. ALISOS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
08/11/2020
10:15
BASQUET NOU BARRIS B MANYANET SANT ANDREU 10 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
08/11/2020
10:30
CB IPSI B MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/11/2020
11:45
BASQUET NOU BARRIS MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
08/11/2020
16:00
BASQUET MOLINS MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
08/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/11/2020
17:00
CB IPSI C MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2020
16:30
MANYANET SANT ANDREU BC TECLA SALA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
14/11/2020
18:00
MANYANET SANT ANDREU LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
15/11/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
15/11/2020
16:00
LA SALLE BONANOVA MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
15/11/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU BASQUET NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
21/11/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 11 BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/11/2020
09:00
SANT IGNASI MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/11/2020
09:00
LA SALLE BONANOVA VERMELL MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
21/11/2020
10:00
UE SANT ANDREU MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
21/11/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/11/2020
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A MANYANET SANT ANDREU 10 C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
21/11/2020
11:00
ESCOLA IPSI 09 B MANYANET SANT ANDREU C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
21/11/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM. CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/11/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 BÀSQUET-CEISSA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/11/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU 03 CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/11/2020
18:00
ESCOLAPIS SARRIA B MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
21/11/2020
19:00
VIROLAI MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/11/2020
10:45
BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/11/2020
12:30
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/11/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 10 S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/11/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 CE VILA OLÍMPICA C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 MANYANET SANT ANDREU 11 C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
28/11/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU ESCOLA IPSI 09 B C.T. MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU SANT IGNASI C.T. INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
16:30
MANYANET SANT ANDREU CB SANT JUST C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
18:00
MANYANET SANT ANDREU C.B.CASTELLBISBAL LILA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/11/2020
19:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
29/11/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
29/11/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
29/11/2020
18:15
CE VILA OLÍMPICA MANYANET SANT ANDREU 03 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
12/12/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 11 U:E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/12/2020
09:00
CBSAPS A MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/12/2020
09:30
CAMPING BIANYA ROSER MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/12/2020
10:30
BÀSQUET PÀLCAM MANYANET SANT ANDREU C.T. MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
12/12/2020
10:45
CBSAPS A MANYANET SANT ANDREU 10 C.T. MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/12/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/12/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU ASSOCIACIÓ EIXIC C.T. INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/12/2020
12:30
LA SALLE BONANOVA MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
12/12/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU 03 CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/12/2020
20:00
CB PEDAGOGIUM MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/12/2020
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
13/12/2020
12:15
CB IPSI MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/12/2020
19:30
VEDRUNA GRÀCIA B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/12/2020
19:30
C.B CIC B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/12/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 10 CBSAPS A C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU CBSAPS A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
09:15
ASSOCIACIÓ EIXIC MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEM. INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
19/12/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU CAMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
11:30
U:E. CLARET B MANYANET SANT ANDREU 11 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/12/2020
12:15
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET PÀLCAM C.T. MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/12/2020
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/12/2020
18:00
MANYANET SANT ANDREU BASQUETPIASABADELLL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
20/12/2020
16:00
MANYANET SANT ANDREU EPSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/12/2020
16:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE MANYANET SANT ANDREU 03 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/12/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU EPSA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
16/01/2021
16:30
MANYANET SANT ANDREU LESTONNAC B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/01/2021
18:00
MANYANET SANT ANDREU SARSA LA SALLE MANRESA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/01/2021
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP B MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/01/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU SANT IGNASI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/01/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
23/01/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 SANT IGNASI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
23/01/2021
16:30
CB IMMA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
24/01/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
24/01/2021
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/01/2021
19:45
LA SALLE BONANOVA MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
30/01/2021
09:00
AEC COLLBLANC B MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
30/01/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
30/01/2021
16:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
30/01/2021
18:00
BASKET CORAS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
30/01/2021
19:45
BASKET CORAS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
06/02/2021
16:30
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
06/02/2021
18:00
MANYANET SANT ANDREU BASQUET MOLINS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
06/02/2021
18:15
CISA - CB VILATORRADA MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
07/02/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU DRAFT GRAMENET GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/02/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/02/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 PETROPINTO ASFE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
20/02/2021
12:30
BC TECLA SALA B MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
20/02/2021
19:30
CBSAPS A MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
21/02/2021
17:45
LA SALLE BONANOVA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
21/02/2021
17:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/02/2021
16:30
MANYANET SANT ANDREU ESCOLAPIS SARRIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
27/02/2021
17:45
EPSA MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
27/02/2021
18:00
MANYANET SANT ANDREU VIROLAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/02/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/02/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
06/03/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
06/03/2021
19:30
CB IPSI B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/03/2021
11:45
C.B.CASTELLBISBAL LILA MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
07/03/2021
16:00
CB SANT JUST MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/03/2021
17:45
BASQUET NOU BARRIS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/03/2021
12:00
BÀSQUET-CEISSA MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
13/03/2021
16:30
MANYANET SANT ANDREU CB PEDAGOGIUM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
13/03/2021
18:00
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
14/03/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
14/03/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
20/03/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/03/2021
09:30
CB IMMA MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
21/03/2021
12:30
CAMPING BIANYA ROSER C MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/03/2021
16:15
BASQUETPIASABADELLL MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/04/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU C.B CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
11/04/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
11/04/2021
17:30
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/04/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
17/04/2021
19:30
EPSA MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
18/04/2021
19:00
EPSA MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
24/04/2021
12:15
MANYANET SANT ANDREU 04 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
24/04/2021
17:30
SANT IGNASI MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/04/2021
19:30
ORLANDAI MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
08/05/2021
12:00
SANT IGNASI MANYANET SANT ANDREU 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/05/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
09/05/2021
17:30
MANYANET SANT ANDREU LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40