Calendari Global Club

A.P.A. COL·LEGI PARE MANYANET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
28/09/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/09/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/09/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
18:00
UB SANT ADRIA C C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
05/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 2 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/10/2019
10:45
U.E. CLARET C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/10/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
12/10/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
16:00
C.B. RAMON LLULL B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/10/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA IFI C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
19/10/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2019
10:30
JAC SANTS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/10/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/10/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. SANT PERE TERRASSA C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
02/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
02/11/2019
17:45
EPSA A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
02/11/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/11/2019
10:30
SESE A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
17:45
BASKET CORAS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
17/11/2019
12:00
UE SANT ANDREU A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
17/11/2019
12:30
JOVENTUT LES CORTS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/11/2019
16:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
23/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/12/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA “A” C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/12/2019
17:30
CB SANT JUST C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
14/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CB CANTAIRES TORTOSA IFI C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
14/12/2019
17:30
BASQUET-CEISSA A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
15/12/2019
17:30
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
15/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
21/12/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS SABADELL SUD CB A C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/01/2020
16:30
TGN BÀSQUET 06A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
19:30
A.E.S.E. B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
19:30
CBSAPS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/01/2020
17:00
C.B. CASTELLAR C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
18/01/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
18/01/2020
19:00
MANYANET SANT ANDREU C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/01/2020
19:30
C.B. CIC B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/01/2020
19:30
C.B. CIC A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
25/01/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/01/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/01/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/02/2020
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
01/02/2020
19:30
CB IPSI B - TAD C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/02/2020
17:45
C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
08/02/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. RAMON LLULL B C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
22/02/2020
19:00
C.B. SANT PERE TERRASSA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
23/02/2020
12:30
A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
23/02/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
29/02/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
07/03/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
19:45
C.B. COLL C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
14/03/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/03/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS UE SANT ANDREU A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/03/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/03/2020
19:30
C.B. GUINARDÓ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
28/03/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/03/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET-CEISSA A C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/04/2020
20:15
SABADELL SUD CB A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/04/2020
19:00
ORLANDAI C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
26/04/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/05/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CASTELLAR C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD