Calendari Global Club

A.P.A. COL·LEGI PARE MANYANET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
28/09/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/09/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/09/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/10/2019
20:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
09:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
05/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS LESTONNAC C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC LESTONNAC C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/10/2019
12:00
DOMINIQUES BARCELONA TARONJA C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
05/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
05/10/2019
16:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/10/2019
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
05/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 2 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/10/2019
09:00
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/10/2019
10:30
AE LES CORTS-UBAE C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/10/2019
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/10/2019
10:45
U.E. CLARET C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/10/2019
16:00
UB SANT ADRIA C C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/10/2019
16:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/10/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/10/2019
18:45
C.B. MANYANET LES CORTS GROC JAC SANTS B C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS BC SANT JOAN DESPÍ 'C' C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. PEDAGOGIUM A C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
11:00
CB LA SALLE HORTA GROC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/10/2019
11:15
AE LES CORTS-UBAE C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
12/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS CE.THAU C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/10/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/10/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS ESCOLAPIS SARRIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/10/2019
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.B. CIUTAT VELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
09:00
C.B. CASTELLAR C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
19/10/2019
09:00
CB NOU ESPLUGUES C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/10/2019
09:30
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/10/2019
10:15
CB NOU ESPLUGUES C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS ALZINA-CEISSA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
11:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC TEMPLE - U.E. HORTA 10 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/10/2019
12:30
ESCOLA IPSI 08 C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
19/10/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/10/2019
16:00
C.B. RAMON LLULL B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/10/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
19/10/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2019
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
20/10/2019
10:30
JAC SANTS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
19:30
BÀSQUET NOU BARRIS C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
21/10/2019
18:45
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
24/10/2019
19:15
LA SALLE BONANOVA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
25/10/2019
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS JESUITES CASP C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
09:00
DOMINIQUES BARCELONA C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
26/10/2019
10:15
CB LES FRANQUESES C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
26/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB.ROQUETES C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC JESUITES CASP C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/10/2019
11:00
SALESIANS BADALONA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
26/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC B.F. CORNELLA - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BÀSQUET NOU BARRIS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/10/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. SANT PERE TERRASSA C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. SANT PERE VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/10/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
27/10/2019
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS A C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
30/10/2019
20:00
EPSA A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
02/11/2019
12:30
C.B. CIUTAT VELLA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
02/11/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
03/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET MOLINS C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
09:00
JAC SANTS A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/11/2019
09:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
09/11/2019
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SANT IGNASI C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
10:30
C.B. ALISOS B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
09/11/2019
11:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
09/11/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB SANT JUST C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
13:00
C.B. RIPOLLET - SANT GABRIEL C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
09/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS VILANOVA DEL CAMI B.C. ENDAVANT C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/11/2019
10:30
CEJ L'HOSPITALET VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
10/11/2019
16:00
SESE A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS AE LES CORTS-UBAE C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC DOMINIQUES BARCELONA TARONJA C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
09:00
LESTONNAC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
16/11/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
10:30
LESTONNAC C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
16/11/2019
11:00
C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
16/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
16/11/2019
16:15
BASKET CORAS C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
16/11/2019
17:45
BASKET CORAS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
16/11/2019
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/11/2019
12:00
UE SANT ANDREU A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
17/11/2019
12:30
JOVENTUT LES CORTS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/11/2019
16:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
17/11/2019
16:00
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
22/11/2019
19:30
C.B. PEDAGOGIUM A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS AE LES CORTS-UBAE C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'C' C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/11/2019
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
23/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/11/2019
11:00
JAC SANTS B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. COLL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB LA SALLE HORTA GROC C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
24/11/2019
11:00
JOVENTUT LES CORTS B C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/11/2019
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
09:00
ALZINA-CEISSA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEIP FERRAN I CLUA
MANIGUA, 15
30/11/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD ESCOLA IPSI 08 C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CAMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CB NOU ESPLUGUES C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BÀSQUET NOU BARRIS B C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. CASTELLAR C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/11/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
30/11/2019
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA 10 C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
30/11/2019
16:00
C.B. CIUTAT VELLA B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
01/12/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA “A” C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/12/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
01/12/2019
17:30
CB SANT JUST C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/12/2019
18:00
CB MONTPEDRÓS C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
01/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
14/12/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS SALESIANS BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
09:15
JESUITES CASP C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
14/12/2019
09:30
CB GRUP BARNA VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/12/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
10:30
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/12/2019
10:45
JESUITES CASP C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. INFANTIL FEMENI COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
14/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
14/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BÀSQUET NOU BARRIS A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CAMPING BIANYA ROSER C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/12/2019
16:15
BASQUET SITGES - LA OCA C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
14/12/2019
17:30
BASQUET-CEISSA A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
15/12/2019
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
15/12/2019
12:00
C.B. SANT PERE VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2019
12:30
B.F. CORNELLA - B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
15/12/2019
17:30
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
15/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/12/2019
19:30
SANT IGNASI C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/12/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JAC SANTS A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
09:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
21/12/2019
09:30
CB SANT JUST C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/12/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.B. ALISOS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BQ MANYANET MOLINS VITALDENT B C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS CEJ L'HOSPITALET VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
21/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS ASME C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. RIPOLLET - SANT GABRIEL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
12:00
BASQUET MOLINS C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
21/12/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/12/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS SABADELL SUD CB A C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/01/2020
12:00
C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
11/01/2020
18:00
CBSAPS A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
11/01/2020
18:00
TGN BÀSQUET 06A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
19:30
A.E.S.E. B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/01/2020
17:00
C.B. CASTELLAR C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
18/01/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
18/01/2020
19:00
MANYANET SANT ANDREU C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/01/2020
16:00
C.B. CIC C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/01/2020
19:30
C.B. CIC B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/01/2020
19:30
C.B. CIC A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
25/01/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/01/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/01/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/01/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS UB SANT ADRIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
01/02/2020
09:00
CE.THAU C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
01/02/2020
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
01/02/2020
19:30
CB IPSI B - TAD C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/02/2020
17:45
C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
08/02/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS BÀSQUET NOU BARRIS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. RAMON LLULL B C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
08/02/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
22/02/2020
19:00
C.B. SANT PERE TERRASSA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/02/2020
19:00
CB.ROQUETES C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
23/02/2020
12:30
A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
23/02/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
29/02/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CIUTAT VELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
07/03/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/03/2020
20:00
VILANOVA DEL CAMI B.C. ENDAVANT C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO CAN TITO
ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N
08/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
19:45
C.B. COLL C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
14/03/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS BASKET CORAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/03/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/03/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS UE SANT ANDREU A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/03/2020
10:45
C.B. COLL C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
21/03/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/03/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
22/03/2020
19:30
C.B. GUINARDÓ C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
28/03/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB MONTPEDRÓS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/03/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/03/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET SITGES - LA OCA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET-CEISSA A C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
25/04/2020
20:15
SABADELL SUD CB A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/04/2020
17:30
ASME C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
26/04/2020
19:00
ORLANDAI C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
26/04/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/05/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CASTELLAR C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
19:15
C.B. MANYANET LES CORTS CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD