Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
12:30
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
23/09/2023
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
UB SANT ADRIA B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
24/09/2023
|
20:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
29/09/2023
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
30/09/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
30/09/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C.B. GUIXOLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB PARETS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB SANT JOSEP | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | VALHALLA - CB ARGENTONA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
09/10/2023
|
19:00
|
AB PREMIA GROC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
15/10/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | DOBLESEO VILABLAREIX | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
15/10/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | AE BADALONÈS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CANOVELLES BC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CB PARETS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS PRAT DE LA RIBA amb LLUIS COMPANYS |
|
22/10/2023
|
17:15
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB SALT VERD | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB CANET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
ASME | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. LLINARS BLAU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA 1 D'OCTUBRE (PISTA ANNEXA) AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET 2013 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MGM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CB OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. LLINARS ESCOBOL BLAU | ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
UB SANT ADRIA 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | TRIOMF - UB MIR A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SD ESPANYOL- CORAS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
MARISTES ADEMAR | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
18/11/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | BÀSQUET ALELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | SHAD CB MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
24/11/2023
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
24/11/2023
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | C.B. LLIÇA DE VALL | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
GRAMENET BC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MATARÓ PARC BOET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
26/11/2023
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CB PARETS NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
02/12/2023
|
20:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | PIA OLOT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/12/2023
|
18:15
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
20:15
|
CB QUART ASSISTRANS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | MATARÓ PARC BOET 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B. LLINARS BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
15:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
20:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | GEIEG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/12/2023
|
20:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
23/12/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VALLS E.S. VAZQUEZ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
23/12/2023
|
20:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/01/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:45
|
AE BADALONÈS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
UE.MONTGAT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
13/01/2024
|
17:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | A.E. SANT ANDREU NATZARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CATALUNYA TELECOM GEIEG C | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB CALELLA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB PARETS VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/01/2024
|
17:15
|
PRISCO-L'ESCALA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | FEMENÍ OSONA 2006 - OVA PROJECTS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
SALESIANS BADALONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MATARÓ PARC BOET | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
DOBLESEO VILABLAREIX | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
18:15
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MATARÓ PARC BOET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
C.B. GUIXOLS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS PRAT DE LA RIBA amb LLUIS COMPANYS |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/02/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
11/02/2024
|
17:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/02/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/02/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CN CALDES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
18/02/2024
|
10:15
|
INVOPORT - CB BLANES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB PREMIÀ DE DALT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
18/02/2024
|
12:15
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
AE BADALONÈS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CE PALAMÓS - U18 GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
23/02/2024
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CANOVELLES BC 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB CALELLA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB PARETS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
25/02/2024
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | U.E. CLARET A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/03/2024
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CB SALT VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CB OLOT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
10/03/2024
|
12:15
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB LES FRANQUESES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CEIGRUP BLANES - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CN CALDES | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CN CALDES A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
18:30
|
SD ESPANYOL- CORAS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB PARETS VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | ESCOBOL | CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora) PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UER PINEDA DE MAR | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
22/03/2024
|
18:15
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/03/2024
|
19:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
24/03/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB PARETS | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
07/04/2024
|
11:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/04/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE.MONTGAT - VERMELL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
13/04/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/04/2024
|
18:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRLM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UB SANT ADRIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CE PALAMÓS - U18 GROC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
PIA OLOT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB PREMIÀ DE DALT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CEEB TORDERA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | C.B. VILASSAR MAR 1984 | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
SFERIC BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB PARETS NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB GRANOLLERS 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB CALELLA MIXTE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
GEIEG | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/05/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
16:15
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG C | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | LLAVANERES MARESME 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VALLS E.S. VAZQUEZ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | EL CÍRCOL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB CALELLA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/05/2024
|
16:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
11/05/2024
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | TRIOMF - UB MIR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CN CALDES | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | PRISCO-L'ESCALA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE.MONTGAT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/05/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
18/05/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
19/05/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
26/05/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | SALESIANS BADALONA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |