Calendari Global Club

CLUB BÀSQUET TORREFARRERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/09/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA BLANC CENG ROS C.T. MINI MASC. PAVELLÓ POLIVALENT INPACSA DE BALAGUER
C/ GREGORI GALLEGO, 12
14/09/2019
15:30
CB MOLLERUSSA BLANC C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
14/09/2019
15:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA D C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLÓ POLIVALENT INPACSA DE BALAGUER
C/ GREGORI GALLEGO, 12
14/09/2019
17:00
C.B. TORREFARRERA SEDIS MAPISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
15/09/2019
16:00
C.B. TORREFARRERA CB BALAGUER GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
15/09/2019
17:30
CENG PUB JACKS BLANC C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
15/09/2019
18:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
22/09/2019
09:00
C.B. TORREFARRERA LLEIDA.NET CB LLEIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
22/09/2019
11:15
PEÑA FRAGATINA C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
22/09/2019
12:00
C.B. TORREFARRERA BLANC TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA D C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
22/09/2019
12:00
ISPROX CONSULTING CB BELLPUIG C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
22/09/2019
14:45
CN TARREGA C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
22/09/2019
15:00
C.B. TORREFARRERA BLANC CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
22/09/2019
19:30
CB TORREFARRERA B BAR POLIESPORTIU CB BELLPUIG C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
28/09/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA CB ALMACELLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
28/09/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA CB TREMP C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
28/09/2019
16:30
CB TREMP MIXTE C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
29/09/2019
10:30
ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA RÀPITA
CTRA. AGRAMUNT, S/N
29/09/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A MARQUÈS CB LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
29/09/2019
19:30
CB TORREFARRERA B BC ALMENAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
05/10/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA CB MOLLERUSSA BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
05/10/2019
12:30
CN TARREGA C C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
05/10/2019
17:45
CB IPSI A - TAD C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/10/2019
20:00
CB BALAGUER B CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
06/10/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA BLANC TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
06/10/2019
11:00
CB BALAGUER GRANA C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
12/10/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
12/10/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA CB BALAGUER BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
13/10/2019
09:30
ISPROX CONSULTING CB BELLPUIG C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
13/10/2019
12:00
CENG ROS C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/10/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
13/10/2019
19:30
CB TORREFARRERA B ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
19/10/2019
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
19/10/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA LLEIDA.NET CB LLEIDA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
19/10/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA BLANC CB MOLLERUSSA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
19/10/2019
12:30
CB MOLLERUSSA C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
20/10/2019
10:30
CB.BORGES-GARRIGUES C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
20/10/2019
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
26/10/2019
11:00
CN TARREGA BLANC C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
26/10/2019
11:30
VITHAS LLEIDA C.B. BELLPUIG C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
26/10/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA ASESORIA AMERICA B CB BINEFAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
27/10/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA BLAU C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
27/10/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
27/10/2019
19:30
CB TORREFARRERA B CB TRIBULË BELL-LLOC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
01/11/2019
19:30
CB TORREFARRERA B CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
02/11/2019
19:30
CBSAPS A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
03/11/2019
12:00
C.B. TORREFARRERA LUIS LAX AUTOCARS CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
03/11/2019
18:00
BAR POLIESPORTIU CB BELLPUIG CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
09/11/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
09/11/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA BLANC CB TREMP MIXTE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
09/11/2019
18:30
BC ALMENAR CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ALMENAR
C/ ESPADOS, S/N
10/11/2019
09:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
10/11/2019
17:30
MARISTES MONTSERRAT C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
10/11/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
10/11/2019
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
16/11/2019
09:30
CB MOLLERUSSA BLAU C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
16/11/2019
10:30
CENG L'ESSÈNCIA (MIXTE) C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
16/11/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA RESTAURANT CAN PERE CB BALAGUER C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
16/11/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA C.B. CALAF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
16/11/2019
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
17/11/2019
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
17/11/2019
19:30
CB TORREFARRERA B CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
23/11/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA ISPROX CONSULTING CB BELLPUIG C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
23/11/2019
12:30
PEÑA FRAGATINA C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
23/11/2019
17:30
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
23/11/2019
17:30
PINTURAS LEPANTO CB BINEFAR C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
24/11/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA BLANC CENG ROS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
24/11/2019
19:00
BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LLARS MUNDET
C/ D'OLYMPE DE GOUGES, S/N
30/11/2019
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.E. MARISTES LLEIDA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
30/11/2019
09:30
CB MOLLERUSSA C.B. TORREFARRERA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
30/11/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA CENG VUNKERS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
30/11/2019
16:00
LLEIDA.NET CB LLEIDA C.B. TORREFARRERA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
01/12/2019
17:00
CB ALCARRÀS C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS
C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N
01/12/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/12/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA BLANC BC MORABANC ANDORRA BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/12/2019
11:00
C.B. TORREFARRERA CN TARREGA BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/12/2019
12:30
C.B. TORREFARRERA BC MORABANC ANDORRA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/12/2019
17:30
CB TRIBULË BELL-LLOC CB TORREFARRERA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL
C/ AFORES, S/N
15/12/2019
11:45
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER GRANA C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLÓ POLIVALENT INPACSA DE BALAGUER
C/ GREGORI GALLEGO, 12
15/12/2019
12:30
COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
15/12/2019
19:15
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
11:00
CB MOLLERUSSA BLANC C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/12/2019
17:45
C.B. TORREFARRERA A SEDIS EFAUSA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
11/01/2020
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) SEDIS PIROS SEGURETAT C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
11/01/2020
19:30
CB TREMP C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
12/01/2020
16:00
CB ALMACELLES C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'ALMACELLES
AV. DIPUTACIO, S/N
12/01/2020
17:45
C.B. CIC A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
18/01/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CN TARREGA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
18/01/2020
20:15
MARQUÈS CB LLEIDA C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
25/01/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CB BALAGUER GRANA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
26/01/2020
12:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA GROC C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
26/01/2020
16:00
BC MORABANC ANDORRA A C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
26/01/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A CB IPSI A - TAD C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
01/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CB.BORGES-GARRIGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
01/02/2020
12:30
CB BALAGUER BLAU C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
01/02/2020
19:30
C.B. RAMON LLULL A C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
08/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CB MOLLERUSSA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
09/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
09/02/2020
11:30
ASESORIA AMERICA B CB BINEFAR C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
09/02/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
15/02/2020
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
15/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA VITHAS LLEIDA C.B. BELLPUIG C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
15/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
22/02/2020
11:00
RESTAURANT CAN PERE CB BALAGUER C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
22/02/2020
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/02/2020
20:15
LUIS LAX AUTOCARS CB LLEIDA C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
29/02/2020
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) CENG L'ESSÈNCIA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
29/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA MARISTES MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
29/02/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA PEÑA FRAGATINA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
01/03/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
07/03/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CB ALCARRÀS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
07/03/2020
17:30
C.B. CALAF C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
08/03/2020
10:30
C.E. MARISTES LLEIDA C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
08/03/2020
19:45
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA B C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/03/2020
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER GRANA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/03/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA PINTURAS LEPANTO CB BINEFAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
14/03/2020
17:30
BC MORABANC ANDORRA B C.B. TORREFARRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
15/03/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A VEDRUNA GRÀCIA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
21/03/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA CB MOLLERUSSA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
22/03/2020
10:30
SEDIS PIROS SEGURETAT C.B. TORREFARRERA (MIXTE) C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
22/03/2020
16:00
CENG VUNKERS C.B. TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
22/03/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A BASQUET CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
28/03/2020
12:30
C.B. TORREFARRERA COCA I TECA CEP VALLFOGONA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
28/03/2020
16:30
CAMPING BIANYA ROSER B C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/04/2020
09:30
C.B. TORREFARRERA (MIXTE) BC MORABANC ANDORRA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
19/04/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
25/04/2020
17:45
SEDIS EFAUSA C.B. TORREFARRERA A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
10/05/2020
17:45
C.B. TORREFARRERA A C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD