Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
23/09/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FPCE BEGUR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
30/09/2023
|
09:30
|
GEIEG | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CESET U14 NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB OLOT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
30/09/2023
|
15:45
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB OLOT | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
30/09/2023
|
20:00
|
AE FORNELLS | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
01/10/2023
|
17:30
|
TRIOMF - UB MIR A | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
C. B. VILABLAREIX | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
06/10/2023
|
18:30
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/10/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CB HOSTALRIC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FD CASSANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/10/2023
|
16:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
08/10/2023
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/10/2023
|
19:00
|
C.E. ONYAR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
21/10/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
21/10/2023
|
16:00
|
PIA OLOT | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
21/10/2023
|
18:30
|
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS CTRA ANTIGA DE BANYOLES |
|
22/10/2023
|
10:30
|
CB SALT BLANC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/10/2023
|
21:10
|
CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
27/10/2023
|
18:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
28/10/2023
|
10:15
|
C.B. FARNERS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
28/10/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
28/10/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | CB SALT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIVALENT DE CALDES DE MALAVELLA Ctra. de Caldes de Malavella s/n |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B. VILOBÍ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
29/10/2023
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA LEGENDS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
29/10/2023
|
18:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | NOU CAULÈS U9-U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/11/2023
|
15:45
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/11/2023
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/11/2023
|
09:30
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
FPCE BEGUR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/11/2023
|
12:30
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B. FONTCOBERTA | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
11/11/2023
|
17:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB SALT | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | SHOPPINS - CB BLANES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
16:00
|
FPCE BEGUR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
19:45
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR FEM | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/11/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/11/2023
|
11:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA TARONJA | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
25/11/2023
|
12:15
|
C.B. FARNERS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
MATARÓ PARC BOET | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | AE FORNELLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/11/2023
|
20:15
|
EL CAFE- CB PALAFOLLS A | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
29/11/2023
|
18:30
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | GEIEG | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
01/12/2023
|
19:00
|
NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
02/12/2023
|
09:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/12/2023
|
09:15
|
FD CASSANENC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
02/12/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
B. C. PALAFRUGELL | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/12/2023
|
17:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/12/2023
|
18:45
|
FD CASSANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
15/12/2023
|
18:00
|
NOU CAULÈS U9-U10 | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
15/12/2023
|
21:10
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C. B. VILABLAREIX | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.E. ONYAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB OLOT | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
10:45
|
EEM CALDES | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | C.B.GUIXOLS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | F.D, CASSANENC | ESCOBOL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/12/2023
|
16:00
|
INVOPORT - CB BLANES A | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/01/2024
|
09:00
|
EEM CALDES MALAVELLA | FD CASSANENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/01/2024
|
09:00
|
CB HOSTALRIC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
13/01/2024
|
10:15
|
C.B. FARNERS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
13/01/2024
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/01/2024
|
10:45
|
C.E. ONYAR | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/01/2024
|
12:15
|
C.B.LLAGOSTERA | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA B | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/01/2024
|
20:00
|
GUIXOLS-HELENA JORNET FINQUES | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
13/01/2024
|
20:00
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
19/01/2024
|
18:45
|
C.B.LLAGOSTERA BLAU | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB BESCANO | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
20/01/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
EEM CALDES | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | BASQUET GIRONA U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS 2017-2016 | CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
20/01/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
12:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
18:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/01/2024
|
19:15
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/01/2024
|
10:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
EEM CALDES MALAVELLA | CBU LLORET SAMBA HOTELS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B. CASTELLO | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BC FONTAJAU IN2IN BLAU | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/01/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
12:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIVALENT DE CALDES DE MALAVELLA Ctra. de Caldes de Malavella s/n |
|
27/01/2024
|
16:30
|
C.B. VILOBÍ | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR ESCOLAS MUNICIPALS |
|
27/01/2024
|
18:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/01/2024
|
20:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB SALT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
28/01/2024
|
10:00
|
EEM CALDES | BASQUET PORQUERES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
28/01/2024
|
18:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA LEGENDS | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
02/02/2024
|
18:45
|
CB HOSTALRIC | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
CEJ CELRÀ GROC U13-14 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
EEM CALDES | C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | TRIOMF - UB MIR A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/02/2024
|
10:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB HOSTALRIC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CRISTINENC | CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB.ROSES VERD | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | PRISCO-L'ESCALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIVALENT DE CALDES DE MALAVELLA Ctra. de Caldes de Malavella s/n |
|
17/02/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIVALENT DE CALDES DE MALAVELLA Ctra. de Caldes de Malavella s/n |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIVALENT DE CALDES DE MALAVELLA Ctra. de Caldes de Malavella s/n |
|
24/02/2024
|
09:00
|
EEM CALDES | VEDRUNA GIRONA U09 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
24/02/2024
|
09:00
|
SHOPPINS - CB BLANES A | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CESET U14 NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. FONTCOBERTA | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
24/02/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
24/02/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | C.E. ONYAR BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/02/2024
|
10:00
|
EEM CALDES MALAVELLA | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
25/02/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
01/03/2024
|
18:35
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EEM CALDES | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BC TORROELLA | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UCAP U17 TXOT'S BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/03/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB PARETS NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
03/03/2024
|
18:15
|
CE CALDES DE MALAVELLA | EL CAFE- CB PALAFOLLS A | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
11:00
|
FD CASSANENC | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
09/03/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | NOU CAULÈS FEMENÍ U11-12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
UCAP U9 TXOT'S | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
18:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C. B. VILABLAREIX | ESCOBOL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BASQUET PORQUERES | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
FPCE BEGUR | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
BASQUET GIRONA U10 VERMELL | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
17/03/2024
|
17:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
17/03/2024
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | LLAVANERES MARESME 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
17/03/2024
|
19:00
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
22/03/2024
|
18:15
|
CB HOSTALRIC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
23/03/2024
|
10:00
|
BC TORROELLA | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI RDA. PAU CASALS, S/N |
|
23/03/2024
|
17:15
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AMER AVGDA DEL FAR |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN GROC | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | C.B.LLAGOSTERA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
12:15
|
EEM CALDES | BC TORROELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | FD CASSANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CRISTINENC A | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
08:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CE CALDES DE MALAVELLA | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB.ROSES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C. B. VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | MATARÓ PARC BOET | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB PALAU SACOSTA SALT | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
14/04/2024
|
10:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
16/04/2024
|
20:45
|
C. B. VILABLAREIX | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA U13 | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.B. CASTELLO | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
20/04/2024
|
12:15
|
EEM CALDES | C.E. ONYAR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | CB HOSTALRIC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
UCAP U17 TXOT'S BLANC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET VILAFANT | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA ÀGORA Ctra. de Vilafant, s/n |
|
21/04/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
26/04/2024
|
18:35
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CEJ CELRÀ GROC U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLAU | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CCE MONTESSORI PALAU | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B. FARNERS | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
27/04/2024
|
16:30
|
FD CASSANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
27/04/2024
|
17:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB SALT | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CRISTINENC A | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
04/05/2024
|
09:30
|
PRISCO-L'ESCALA | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA RUSIÑOL, 4 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CB PALAU SACOSTA SALT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CESET U14 NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | C.B.GUIXOLS | ESCOBOL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.B. SARRIÀ DE TER NEGRE | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.B. FONTCOBERTA | EEM CALDES MALAVELLA U13 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
11/05/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/05/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
12/05/2024
|
10:00
|
EEM CALDES | BC FONTAJAU IN2IN BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CB.ROSES NEGRE | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
18/05/2024
|
10:45
|
EEM CALDES | CB QUART GRUES CRUZ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/05/2024
|
10:45
|
C.B. FARNERS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
18/05/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BASQUET PORQUERES BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/05/2024
|
09:15
|
FD CASSANENC | EEM CALDES MALAVELLA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
25/05/2024
|
10:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
25/05/2024
|
11:00
|
CB.ROSES | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
25/05/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
25/05/2024
|
12:15
|
VEDRUNA GIRONA U09 | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU VEDRUNA DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS S/N |
|
01/06/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
01/06/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | EEM CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
01/06/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
01/06/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA | C.B. FARNERS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
08/06/2024
|
10:30
|
CESET U12 VERD - PNEUMATICS PERELLÓ | EEM CALDES MALAVELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
08/06/2024
|
10:45
|
EEM CALDES | UCAP U9 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |