Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | CLUB BÀSQUET ALISOS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | CLUB BÀSQUET ALISOS B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
01/10/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET B | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB.CIUTAT VELLA B | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
C. B. RAMON LLULL A | BÀSQUET PB9 'A' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
CB IMMA B | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
22/10/2023
|
19:00
|
EPSA | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
C. B. RAMON LLULL B | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL A | CB IPSI C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/11/2023
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
05/11/2023
|
19:00
|
ORLANDAI | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
05/11/2023
|
19:30
|
C.B GRUP BARNA B | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | JOVENTUT LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
18/11/2023
|
20:45
|
VIROLAI C | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
19/11/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
19:45
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | BC SANT JOAN DESPI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
03/12/2023
|
12:45
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/12/2023
|
19:45
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
17/12/2023
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | TRIOMF - UB MIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL A | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B GASSÓ | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
21/01/2024
|
18:15
|
CB TURO | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS B | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS A | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | CB.CIUTAT VELLA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
13/02/2024
|
22:10
|
BÀSQUET PB9 'B' | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
C.B. CIC | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PB9 'A' | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
25/02/2024
|
12:45
|
C. B. RAMON LLULL A | EPSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
ORLANDAI | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
03/03/2024
|
18:45
|
CB IPSI C | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | C.B GRUP BARNA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL B | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
17/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL B | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI A | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL B | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | CE LA SALLE BONANOVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
TRIOMF - UB MIR | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | GEFF CBSAPS-SDE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C.B GASSÓ | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |