Calendari Global Club

CLUB BASQUET GRUP BARNA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/09/2022
18:30
UNILEVER VILADECANS BF C.B. GRUP BARNA A LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
11/09/2022
10:00
C.B GRUP BARNA A FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
11/09/2022
18:45
C.B. GRUP BARNA A SERTRANS FEMENI SANT ADRIA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/09/2022
20:15
C.B GRUP BARNA A CB. CORNELLÀ A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/09/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE U14 C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/09/2022
13:30
VILABASQUET VILADECANS BLAU C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/09/2022
15:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2007 C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
18/09/2022
11:30
C.B GRUP BARNA VERMELL BASKET ALMEDA NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/09/2022
12:15
SESE A C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/09/2022
09:15
C.B GRUP BARNA NEGRE SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/09/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL CENG J. CARDENYES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/09/2022
12:00
SANT VICENÇ MARESME 2006 C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
24/09/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A CB PARETS NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/09/2022
17:45
JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/09/2022
18:00
CN TÀRREGA A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
24/09/2022
19:00
C.B GRUP BARNA VERMELL C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2022
10:45
AE BADALONES A C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/09/2022
12:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ A C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
25/09/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A MANRESA CBF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
01/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
09:15
FEMENÍ OSONA 'LIBERTY' C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2022
10:30
C.B GRUP BARNA A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
01/10/2022
10:30
SANT GERVASI 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
01/10/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/10/2022
11:00
C.B GRUP BARNA A EL CÍRCOL 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A FEMENÍ OSONA '2011' C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE BASQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
01/10/2022
12:30
CN TÀRREGA A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
01/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
16:00
MARISTES ADEMAR A C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/10/2022
17:30
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
19:15
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
20:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
02/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE UE SANT ANDREU VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2022
09:00
JET TERRASSA ROSA C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
02/10/2022
10:30
C.B GRUP BARNA VERMELL EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2022
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE FREDERIC MISTRAL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS IFF U14 C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
02/10/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/10/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A CE PALAMOS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/10/2022
18:45
C.B GRUP BARNA A CBSAPS-SD ESPANYOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2022
20:15
C.B GRUP BARNA B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
08/10/2022
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
08/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
08/10/2022
09:00
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
08/10/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/10/2022
10:30
ESCOLA IPSI 09 C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/10/2022
10:30
VILABASQUET VILADECANS BLAU C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
08/10/2022
10:30
UE MATARO FM ALLE - PREF C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
08/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL C.E SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/10/2022
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
08/10/2022
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
08/10/2022
12:30
AE CASP A C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
08/10/2022
13:00
C.E.THAU C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
08/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/10/2022
16:00
UE. HORTA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
08/10/2022
19:00
JAC SANTS BARCELONA B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
08/10/2022
20:00
SD ESPANYOL C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
09/10/2022
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC C.B GRUP BARNA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE U.E. CLARET A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2022
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
09/10/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
09/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2022
16:00
NAYOX CBF LLEIDA C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
09/10/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A SESE B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 07A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/10/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 09A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA A C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/10/2022
09:00
SANT IGNASI C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
15/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
15/10/2022
09:00
AULA ESCOLA EUROPEA A C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
15/10/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/10/2022
10:15
C.B. SANTFELIUENC FEM B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/10/2022
10:30
C.B GRUP BARNA BLANC SALTING C,B, L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
15/10/2022
10:30
CB GRANOLLERS 1 C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/10/2022
10:30
CBSAPS-SD ESPANYOL C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
15/10/2022
10:45
JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/10/2022
12:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
15/10/2022
12:15
AB SALLE - C.B. TARRAGONA C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
15/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE CB REGINA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/10/2022
16:00
CB. CORNELLÀ B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/10/2022
17:45
CE LA MARINA C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
15/10/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A ASSOCIACIÓ EIXIC C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CB LA SALLE HORTA VERD C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2022
10:30
C.B GRUP BARNA VERMELL ESCOLA IPSI 12 B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A UE.MONTGAT - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
12:30
CB. CORNELLÀ A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
16:00
JET TERRASSA AL PANINO C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
16/10/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE ESCOLAPIS SARRIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/10/2022
09:00
CB PEDAGOGIUM B C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
22/10/2022
09:45
BC TECLA SALA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
22/10/2022
10:30
C.B GRUP BARNA NEGRE NETEGES CREU ALTA - C.E SANT NICOLAU C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
22/10/2022
10:30
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/10/2022
10:30
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL ADVISORIA BOET MATARÓ 2010 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/10/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
11:00
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
22/10/2022
12:00
C.B GRUP BARNA NEGRE SESE B C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
22/10/2022
12:00
CE LA MARINA C.B GRUP BARNA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
22/10/2022
12:00
AE BADALONES C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
22/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/10/2022
13:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
22/10/2022
13:30
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA
AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105
22/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL C.B.COLL VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/10/2022
16:00
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
22/10/2022
17:30
U.E. CLARET D C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
12:30
CB. CORNELLÀ A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A BASQUET MOLINS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/10/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A VILABASQUET VILADECANS BLAU C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A ADVISORIA BOET MATARÓ 2007 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA A TRIOMF - UB MIR A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL C.B BON PASTOR C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
05/11/2022
09:00
MANRESA CBF U14 C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
05/11/2022
09:00
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
05/11/2022
09:00
CBF CERDANYOLA PREMINI 1R ANY BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/11/2022
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
05/11/2022
10:45
UE MATARO FM ALLE - MAF C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA A UB SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
05/11/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
05/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
12:45
C.B. ARGENTONA NEGRE C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
05/11/2022
15:45
CB PARETS NEGRE C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
16:00
CB IGUALADA B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE UB SANT ADRIA 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
19:15
SANT IGNASI C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/11/2022
20:00
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
06/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA VERMELL FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE UCAP U14 TXOT'S C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2022
11:00
CB TARRAGONA 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/11/2022
11:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B FEMENÍ OSONA 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE SANT GERVASI 2 C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/11/2022
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
12/11/2022
09:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASCULI 1R. ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
12/11/2022
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
12/11/2022
09:30
BASQUET SAFA CLAROR 1 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA BLANC AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/11/2022
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/11/2022
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
12/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL FEMENÍ OSONA '2010' C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL FEMENÍ OSONA 'LIBERTY' C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE MARISTES ADEMAR A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
12:30
FEMENÍ OSONA '2011' C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/11/2022
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U15M BORDEUS C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/11/2022
16:30
FREDERIC MISTRAL C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
13/11/2022
09:45
JOVENTUT LES CORTS 09 C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2022
12:15
GEIEG B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A UB SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A SABADELL BQ VALLÈS IFF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
12:30
EL CÍRCOL 2007 C.B GRUP BARNA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
13/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A CN TÀRREGA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2022
17:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2008 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B CBSAPS-SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
19/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC ESCOLA IPSI 09 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA NEGRE UE MATARO FM ALLE - PREF C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
19/11/2022
10:30
CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
19/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL SABADELL BQ VALLES IFF U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
11:00
NAYOX CBF LLEIDA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
19/11/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
19/11/2022
12:00
JOVENTUT BADALONA A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/11/2022
12:00
SANT GERVASI 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A VILABASQUET VILADECANS BLAU C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
17:00
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
19/11/2022
17:30
C.B.SANT ANDREU C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
19/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AE CASP A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
19:45
UE BARBERA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA VERMELL LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2022
10:45
EL CÍRCOL A 2008 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC JAC SANTS BARCELONA B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2022
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE C.E.THAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CBSAPS-SD ESPANYOL C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
26/11/2022
09:00
SALTING C,B, L'HOSPITALET C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/11/2022
09:30
ESCOLA IPSI 12 B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
26/11/2022
10:30
C.B GRUP BARNA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
26/11/2022
10:30
ASSOCIACIÓ EIXIC C.B GRUP BARNA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
26/11/2022
10:30
JOVENTUT BADALONA 1 C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/11/2022
10:45
C B BLANES A C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/11/2022
10:45
C.B. SANTA COLOMA A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
26/11/2022
11:00
CB LA SALLE HORTA VERD C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
26/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL C.B. SANTFELIUENC FEM B C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
26/11/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2022
12:45
TGN BÀSQUET 09A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2022
13:00
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
26/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2022
16:00
CENG ROS C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
26/11/2022
16:00
CB REGINA C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
26/11/2022
17:45
TGN BÀSQUET 07A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/11/2022
09:00
UE MATARO FM - IGF C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/11/2022
10:15
U.E. CLARET A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
27/11/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A SANT IGNASI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A SANT IGNASI C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
03/12/2022
09:00
SESE B C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/12/2022
09:00
NETEGES CREU ALTA - C.E SANT NICOLAU C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
03/12/2022
10:15
BARÇA CBS A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/12/2022
10:30
C.B GRUP BARNA BLANC BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
03/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL C.E. MARISTES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE ESCOLAPIS SARRIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
03/12/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BARÇA CBS GRANA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AE BADALONES C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A CE LA MARINA C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2022
20:00
UE MATARO HOMS - JBM C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
04/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CB PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
04/12/2022
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
04/12/2022
10:30
C.B GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET D C.T. MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
04/12/2022
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
04/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/12/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
04/12/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A JET TERRASSA AL PANINO C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/12/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A CB. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/12/2022
17:45
C.B GRUP BARNA NEGRE DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/12/2022
09:00
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
17/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
10:30
C.B GRUP BARNA NEGRE CBF CERDANYOLA PREMINI 1R ANY BLANC C.T. PRE-MINI FEMENI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/12/2022
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
17/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/12/2022
11:00
UB SANT ADRIA VERMELL C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
17/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
11:15
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
17/12/2022
11:30
C.B BON PASTOR C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY E.P. BON PASTOR
C/ SANT ADRIÀ 134
17/12/2022
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/12/2022
12:00
TRIOMF - UB MIR A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
17/12/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A UE MATARO FM ALLE - MAF C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/12/2022
16:00
UB SANT ADRIA 4 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
17/12/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.B GRUP BARNA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/12/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
18/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE REUS PLOMS SALLE U14 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2022
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
18/12/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC-GUILLÓ FORMACIÓN C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2022
16:00
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIO TERRASSA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2022
16:15
BASKET ALMEDA NEGRE C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/12/2022
17:45
C.B GRUP BARNA A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/01/2023
12:00
SANT GERVASI 1 C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
14/01/2023
12:00
CENG J. CARDENYES C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
14/01/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CBF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/01/2023
18:00
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
14/01/2023
18:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
14/01/2023
19:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/01/2023
09:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
15/01/2023
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/01/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/01/2023
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/01/2023
17:45
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
22/01/2023
10:30
SANT GERVASI 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
22/01/2023
10:30
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/01/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE JET TERRASSA ROSA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A CBT AB SALLE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/01/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/01/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2023
09:00
C.E SANT NICOLAU 2 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
29/01/2023
10:45
U.E. CLARET A C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
29/01/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A SANT VICENÇ MARESME 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A AE BADALONES A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A CN TÀRREGA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2023
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
29/01/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CEB SANT JORDI DE RUBÍ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/02/2023
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/02/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CB. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/02/2023
18:00
CE PALAMOS C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
05/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/02/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE AB SALLE - C.B. TARRAGONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2023
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
05/02/2023
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
05/02/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2023
19:30
CBSAPS-SD ESPANYOL A C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
11/02/2023
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/02/2023
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 2010 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/02/2023
12:30
C.B.COLL VERD C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
11/02/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/02/2023
19:15
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
11/02/2023
19:30
SESE B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A JAC SANTS BARCELONA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A UE. HORTA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/02/2023
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/02/2023
12:30
UCAP U14 TXOT'S C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
25/02/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/02/2023
09:30
ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/02/2023
10:30
UE.MONTGAT - B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/02/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A CE LA MARINA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/02/2023
18:45
SANT GERVASI 1 C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
26/02/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/02/2023
19:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
04/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE JOVENTUT LES CORTS 09 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2023
10:45
FEMENÍ OSONA '2010' C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/03/2023
17:30
BASQUET MOLINS C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
05/03/2023
17:45
SESE B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2023
18:45
C.B. CIC A C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
05/03/2023
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
05/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2023
19:45
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U15M BORDEUS C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/03/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA 1 C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL EL CÍRCOL A 2008 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/03/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
11/03/2023
18:00
FEMENÍ OSONA 'A' C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES IFF U13 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
12/03/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/03/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/03/2023
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL C B BLANES A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/03/2023
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
18/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL ADVISORIA BOET MATARÓ 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/03/2023
16:00
UB SANT ADRIA 3 C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
18/03/2023
16:15
CBSAPS-SD ESPANYOL C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
19/03/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE UE MATARO FM - IGF C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/03/2023
17:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/03/2023
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/03/2023
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/03/2023
16:00
UE SANT CUGAT 2008 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
25/03/2023
19:00
FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
26/03/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/03/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A C.B.SANT ANDREU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/03/2023
16:00
C.E. MARISTES C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
26/03/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/03/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/04/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CENG ROS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/04/2023
16:00
JAC SANTS BARCELONA B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/04/2023
19:00
SANT IGNASI C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/04/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/04/2023
20:00
C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/04/2023
13:30
BARÇA CBS GRANA C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/04/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A UE MATARO HOMS - JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/04/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/05/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/05/2023
17:30
C.B. SANTA COLOMA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/05/2023
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
07/05/2023
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
07/05/2023
16:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS GROC-GUILLÓ FORMACIÓN C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
07/05/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/05/2023
17:30
CB IPSI A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/05/2023
12:30
C.B GRUP BARNA A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/05/2023
12:30
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CBF C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/05/2023
16:00
C.B GRUP BARNA A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/05/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A ESCOLAPIS SARRIA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/05/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/05/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/05/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA U17 C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
20/05/2023
18:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/05/2023
19:30
SEDIS HIDROLOGY C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
20/05/2023
19:30
CBT AB SALLE C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/05/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170