Calendari Global Club

CLUB BASQUET GRUP BARNA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2021
10:30
C.B GRUP BARNA A FARMACIA1925 SANT ADRIA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/09/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/09/2021
11:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/09/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A MANRESA CBF 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2021
10:00
CREU ALTA SABADELL 1 C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
25/09/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A BARÇA CBS - A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2021
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BARÇA CBS - B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/09/2021
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/09/2021
19:15
CE SANT IGNASI C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/09/2021
10:45
CB TARRAGONA 2 C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/09/2021
12:15
SESE A C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/09/2021
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
26/09/2021
16:15
C.B GRUP BARNA B A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/09/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/09/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
26/09/2021
19:45
C.B GRUP BARNA A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2021
18:30
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
02/10/2021
09:00
VEDRUNA GRÀCIA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2021
10:30
CB REGINA CARMELI A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
02/10/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A PREINFANTIL JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CB GRANOLLERS 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/10/2021
16:30
MARISTES CE C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
02/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A SANT GERVASI 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/10/2021
19:30
C.B GRUP BARNA A CB CERDANYOLA AL DIA BLANC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA NEGRE BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
03/10/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
03/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
03/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/10/2021
16:15
BASQUETPIASABADELL TARONJA C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
03/10/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/10/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
03/10/2021
19:00
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
10:45
BARÇA B C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
09/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL JET AL PANINO C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL FEMENI MARESME- UEM B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A EVENTS C.B. IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
19:30
UE BARBERA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
09/10/2021
19:30
C.B.L'HOSPITALET A C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/10/2021
09:00
JAC SANTS BARCELONA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/10/2021
10:30
TRANSVISA CLUB BÀSQUET IGUALADA CMA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BQ MANYANET MOLINS ISOCAT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/10/2021
18:30
BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
10/10/2021
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
10/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A GEIEG UNIGIRONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/10/2021
12:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2021
18:15
BASKET ALMEDA C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/10/2021
19:10
CB PRAT-MONTIBELLO A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
16/10/2021
09:00
B.I.M. LILA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. B. I. M.
SANT CRIST, 60
16/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A UE MATARO - ALLE FM - MAF C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2021
09:30
JAC SANTS BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
16/10/2021
10:30
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC MANYANET SANT ANDREU 06 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A BQ MANYANET MOLINS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/10/2021
12:30
CB VILADECANS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/10/2021
12:30
B.I.M. C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. B. I. M.
SANT CRIST, 60
16/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
16:00
CB BLANES B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/10/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL U.E. CLARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A C.B. VILATORRADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
19:30
C.B GRUP BARNA B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/10/2021
09:00
BASKET ALMEDA C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE C.B. ALISOS C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
12:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
17/10/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A CLUB BÀSQUET IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
17:45
CB. CORNELLÀ B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/10/2021
19:00
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
19:15
BASETIS CB SANT JUST C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
23/10/2021
09:00
CE LA SALLE BONANOVA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
23/10/2021
09:00
CN CALDES C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/10/2021
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS - CB. CORNELLÀ A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
23/10/2021
09:30
CB.CIUTAT VELLA C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
23/10/2021
10:30
LESTONNAC B C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
23/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A VILABÀSQUET VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
23/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA VERMELL NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CB GAVÀ C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
23/10/2021
12:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
23/10/2021
13:30
FARMACIA1925 SANT ADRIA A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
17:00
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/10/2021
19:30
C.B GRUP BARNA BLANC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
10:15
C.B GRUP BARNA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
10:15
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/10/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA C C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
24/10/2021
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
16:00
BBA CASTELLDEFELS S21 C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
16:00
SABADELL BQ VALLÈS 08 C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
24/10/2021
16:00
BASQUET NOU BARRIS A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
24/10/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
30/10/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2010 C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2021
10:30
EB CIUTAT VELLA C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT MIQUEL TARRADELL
C/ PEU DE LA CREU 3
30/10/2021
10:45
CBSAPS C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/10/2021
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
30/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
30/10/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/10/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
30/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
17:45
CEJ L'HOSPITALET A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
31/10/2021
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
31/10/2021
18:30
FREDERIC MISTRAL C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA
PERE II DE MONTCADA, 8
06/11/2021
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
06/11/2021
09:00
CN CALDES A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A CB VILADECANS VERD C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SABADELL BQ VALLÈS U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA VERMELL REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2021
12:30
C.B.COLL BLAU C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
06/11/2021
16:00
GALO MATEO BÀSQUET RIBES C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
06/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
17:45
CB. CORNELLÀ C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A BC MORABANC ANDORRA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
19:30
C.B GRUP BARNA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
09:00
SESE A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA NEGRE CB.CIUTAT VELLA A C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
07/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
07/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
07/11/2021
12:30
CEJ L'HOSPITALET B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
07/11/2021
12:45
CB PRAT-MONTIBELLO A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
07/11/2021
14:00
BARÇA CBS - A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
07/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA NEGRE CET-10 MONTSENY C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
19:45
C.B GRUP BARNA A ARANAH C.B. IGUALADA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
09:00
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A CB PRAT-MONTIBELLO A C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL ESCOLAPIS SARRIA C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
13/11/2021
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
13/11/2021
10:30
PREINFANTIL JAC SANTS BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
13/11/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
13/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
13/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CB PRAT-MONTIBELLO B C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
13/11/2021
12:30
COALCI - CB SANT JOSEP A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. P. CAN CUYAS CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA S/N
13/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/11/2021
16:00
U.E. CLARET B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
09:15
CB PRAT-MONTIBELLO B C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
14/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CB REGINA CARMELI A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
11:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMB C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
16:00
BASQUETPIASABADELL BLAU C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
14/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A MANRESA CBF U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A CB PEÑA FRAGATINA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
19:00
C.B GRUP BARNA B U.E. HORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/11/2021
19:30
EL CÍRCOL C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/11/2021
20:00
BÀSQUET TERESIANES - CBS C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
20/11/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/11/2021
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC B.I.M. LILA C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2021
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
20/11/2021
10:30
UE SANT CUGAT 2007 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/11/2021
10:30
MANYANET SANT ANDREU 06 C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
20/11/2021
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A CB VILADECANS C.T. PRE-INFANTIL MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2021
12:00
C.B. ALISOS C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
20/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A MEGA-SO CLUB BÀSQUET IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC B.I.M. C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
20/11/2021
12:45
TGN BÀSQUET 08A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2021
13:00
UE MATARO - ALLE FM - MAF C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/11/2021
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
17:30
LA SALLE MANRESA A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/11/2021
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/11/2021
19:30
C.B GRUP BARNA A ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
21/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
21/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
19:30
SESE B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
09:00
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
27/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC CB.CIUTAT VELLA C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
27/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A MERCAT SANT ILDEFONS - CB. CORNELLÀ A C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
10:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
27/11/2021
10:30
VILABÀSQUET VILADECANS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
27/11/2021
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/11/2021
10:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
27/11/2021
10:30
CB GAVÀ C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A CN CALDES C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
27/11/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CB SANT JUST BLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC CE LA SALLE BONANOVA C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
27/11/2021
16:00
CB TARRAGONA 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/11/2021
16:00
GEIEG UNIGIRONA A C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL EGINER C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
18:00
CN TARREGA C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
27/11/2021
19:30
C.B GRUP BARNA A AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC JAC SANTS BARCELONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2021
10:00
BARÇA CBS - BLAU C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/11/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC BASQUET NOU BARRIS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE LESTONNAC B C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2021
12:30
SEDIS EFAUSA C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
28/11/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2021
17:45
TGN BÀSQUET C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/11/2021
19:00
C.B GRUP BARNA B C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
11/12/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
10:45
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2010 C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/12/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
11/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
11/12/2021
12:30
U.E. CLARET C C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
11/12/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/12/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
11/12/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
17:30
BASQUET SANT PERE C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/12/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CREU ALTA SABADELL 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/12/2021
18:00
CB VALLS LEAR C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/12/2021
19:30
C.B GRUP BARNA BLANC CEJ L'HOSPITALET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/12/2021
09:00
JET AL PANINO C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC FREDERIC MISTRAL C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/12/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CBSAPS C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
12/12/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2021
12:00
BARÇA CBS - B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE EB CIUTAT VELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/12/2021
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
12/12/2021
19:30
BQ MANYANET MOLINS ISOCAT C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
12/12/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/12/2021
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA C C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
18/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA A CN CALDES A C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2021
10:15
CET-10 MONTSENY C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
18/12/2021
10:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
18/12/2021
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/12/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
18/12/2021
11:00
CB VILADECANS VERD C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
18/12/2021
11:00
CB.CIUTAT VELLA A C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
18/12/2021
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC C.B.COLL BLAU C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
18/12/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/12/2021
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/12/2021
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/12/2021
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
18/12/2021
19:30
C.B GRUP BARNA A BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC A.E. SANT ANDREU NATZARET-B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/12/2021
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL BÀSQUET TERESIANES - CBS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
12:00
SANT GERVASI 1 C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/12/2021
12:30
PETROPINTO ASFE VERD C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/12/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A LA SAMARRETTA ASFE A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
19:00
C.B GRUP BARNA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/01/2022
12:00
FEMENI MARESME- UEM B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
15/01/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/01/2022
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/01/2022
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/01/2022
16:30
CB BANYOLES C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
15/01/2022
17:30
EVENTS C.B. IGUALADA C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
17:45
MANRESA CBF 1 C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
15/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A TRANSVISA CLUB BÀSQUET IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/01/2022
18:00
A.E.S.E. A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/01/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/01/2022
16:00
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/01/2022
17:15
C.B GRUP BARNA A CE SANT IGNASI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/01/2022
19:00
C.B GRUP BARNA B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2022
10:30
C.B. VILATORRADA A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
22/01/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA BLANC C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2022
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CB. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/01/2022
17:45
LA SALLE MANRESA S.GOL C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A MARISTES CE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/01/2022
10:45
U.E. CLARET B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
23/01/2022
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL GALO MATEO BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/01/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/01/2022
16:00
SABADELL BQ VALLÈS U13 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/01/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/01/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
29/01/2022
11:00
C.B GRUP BARNA VERMELL VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A CB TARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/01/2022
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A C.B.L'HOSPITALET A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
19:30
CÀMPING BIANYA ROSER A C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
30/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
30/01/2022
17:15
C.B GRUP BARNA A CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/01/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
30/01/2022
19:00
C.B GRUP BARNA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/01/2022
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMB C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/02/2022
12:15
CB GRANOLLERS 2 C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/02/2022
12:30
BC MORABANC ANDORRA GROC C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/02/2022
16:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2022
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2022
16:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
05/02/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
06/02/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A CEJ L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/02/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A CB. CORNELLÀ COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/02/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2022
12:45
CB TARRAGONA 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/02/2022
16:00
NAYOX CBF LLEIDA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
12/02/2022
18:00
MANRESA CBF U17 C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/02/2022
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
12/02/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A BBA CASTELLDEFELS S21 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/02/2022
20:00
DRAFT GRAMENET C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
13/02/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/02/2022
17:15
C.B GRUP BARNA A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/02/2022
19:00
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/02/2022
12:30
BQ MANYANET MOLINS A C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
19/02/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/02/2022
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/02/2022
17:30
JAC SANTS BARCELONA B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/02/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A LA SALLE MANRESA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/02/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/02/2022
19:30
ARANAH C.B. IGUALADA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/02/2022
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/02/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A SABADELL BQ VALLÈS 08 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2022
13:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
05/03/2022
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CN TARREGA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2022
17:30
CB PEÑA FRAGATINA A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
05/03/2022
17:45
U.E. HORTA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
05/03/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/03/2022
19:30
C.B GRUP BARNA A EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/03/2022
11:00
EGINER C.B. L'HOSPITALET B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/03/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/03/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/03/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/03/2022
16:00
ESCOLAPIS SARRIA C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
12/03/2022
17:45
CB IPSI A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/03/2022
09:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/03/2022
10:30
JAC SANTS BARCELONA A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/03/2022
17:15
C.B GRUP BARNA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/03/2022
19:00
C.B GRUP BARNA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/03/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A BARÇA CBS - BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/03/2022
19:30
SEDIS HIDROLOGY C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
20/03/2022
17:45
AE MINGUELLA A - DRIVIM C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/03/2022
19:30
C.E.SANT NICOLAU B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
20/03/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/03/2022
09:00
MEGA-SO CLUB BÀSQUET IGUALADA IMA C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/03/2022
17:15
C.B GRUP BARNA A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/03/2022
19:00
C.B GRUP BARNA B BASQUET SANT PERE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/04/2022
10:30
CB SANT JUST BLAU C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/04/2022
17:45
LA SAMARRETTA ASFE A C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
02/04/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/04/2022
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/04/2022
17:30
BASQUET NEUS C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/04/2022
19:45
C.B GRUP BARNA B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/04/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/04/2022
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
07/05/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/05/2022
12:30
TGN BÀSQUET 08A C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10