Calendari Global Club

CLUB JOVENTUT ESPORTIVA TERRASSA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/09/2019
19:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
22/09/2019
17:45
JET BLAU SANIPLAST BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/09/2019
12:15
JOVIAT A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/09/2019
16:00
AB SALLE TARRAGONA CFA JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
28/09/2019
16:30
LLEIDA.NET CB LLEIDA JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
29/09/2019
12:30
JET SEDIS CADITOURS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/09/2019
16:00
JET BLAU URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/09/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/10/2019
21:30
JET SERMATEC CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/10/2019
09:00
CE XAMBA VILAFRANCA JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
05/10/2019
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR JET BLANC C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
05/10/2019
10:00
C.N. SABADELL B JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/10/2019
10:30
BASQUET MOLINS LIMA JET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
05/10/2019
11:30
C.N. SABADELL A JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/10/2019
13:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
05/10/2019
18:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
06/10/2019
16:00
JET ROSA GECKO WALLS CEJ L'HOSPITALET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
06/10/2019
17:45
JET ROSA CB GRANOLLERS 1-EDITORIAL ALPINA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
06/10/2019
19:30
JET BLAU SANIPLAST JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/10/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/10/2019
09:00
JET JOVIAT A C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
09:00
JET C.N. SABADELL B C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
09:00
JET ROSA AL PANINO C.B. SANT ANDREU GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
10:30
JET BLAU - JAMÓN&ART JOVIAT A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
10:30
JET BLANC CBF CERDANYOLA B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
12:00
JET CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
16:00
JET BLAU CBF CERDANYOLA INTER04 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/10/2019
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
13/10/2019
19:00
MILAR MARTINEZ - CB IGUALADA A JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2019
19:00
C.E. SANT NICOLAU 3 JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/10/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA JET C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/10/2019
10:30
C.B.CASTELLAR JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEM. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
19/10/2019
10:45
BARÇA CBS A JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/10/2019
12:00
CB. MATADEPERA TARONJA JET BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
19/10/2019
17:45
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
20/10/2019
09:00
JAC SANTS A JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
20/10/2019
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
20/10/2019
16:00
JET ROSA CB CASTELLET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
20/10/2019
17:45
JET ROSA GECKO WALLS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
20/10/2019
19:30
JET SERMATEC SANT GERVASI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/10/2019
09:00
C.E. SANT NICOLAU GRANA JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/10/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT JET BLANC C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
26/10/2019
12:00
C.E.B. SANT JORDI BLAU JET C.T. PRE-MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/10/2019
12:45
MESON DEL ABUELO - CB IGUALADA A JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/10/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU BLANC - QUINTANA ADVOCATS JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/10/2019
16:15
TGN BÀSQUET 05A JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/10/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2019
10:45
JET BLAU CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER GRANA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
27/10/2019
12:30
JET BLAU SANIPLAST ADVISORIA BOET MATARÓ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
27/10/2019
19:30
C.B. RIPOLLET A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
30/10/2019
22:00
C.E.B. SANT JORDI JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
01/11/2019
09:00
JOVIAT 1 JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/11/2019
17:45
JET BLAU SANIPLAST SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
02/11/2019
10:30
BASQUETPIASABADELL JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
02/11/2019
12:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
03/11/2019
12:30
JET ROSA C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/11/2019
16:00
BARÇA CBS B JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
08/11/2019
20:00
JET BLAU SANIPLAST LLEIDA.NET CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
09/11/2019
16:00
BC MORABANC ANDORRA JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
10/11/2019
11:00
CBF CERDANYOLA 05 JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/11/2019
16:00
JET BASQUETPIASABADELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
16:00
JET ROSA AL PANINO BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
16:00
JET BLANC SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
17:45
JET TEMPLE - U.E. HORTA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
17:45
JET BLAU - JAMÓN&ART BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
19:10
A.E. MINGUELLA DRIVIM A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2019
19:30
JET BLAU PEIKKO CB MOLLERUSSA BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/11/2019
19:00
JET ROSA AL PANINO C.N. SABADELL B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/11/2019
20:30
JET BLAU - JAMÓN&ART C.N. SABADELL A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
16/11/2019
13:00
SEDIS CADITOURS JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
16/11/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
17:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2019
09:00
JET CE XAMBA VILAFRANCA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2019
09:00
JET BASQUET MOLINS LIMA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2019
10:30
JET BLANC C.B. VILASSAR DE MAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2019
12:15
JET ROSA SEDIS ESQUITX C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2019
17:45
JET SERMATEC BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/11/2019
19:30
JET ROSA GECKO WALLS EKKE CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/11/2019
09:00
JOVIAT A JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
23/11/2019
09:30
C.N. SABADELL B JET C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/11/2019
17:30
JOVIAT A JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
23/11/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
24/11/2019
09:00
C.B. SANT ANDREU GROC JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
24/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2019
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
24/11/2019
12:00
CBF CERDANYOLA B JET BLANC C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/11/2019
16:00
JET F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/11/2019
17:45
JET BLAU DECO TEBA'S CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/11/2019
19:30
JET BLAU SANIPLAST MILAR MARTINEZ - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/11/2019
13:30
CN TARREGA JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
01/12/2019
09:00
JET CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
09:00
JET ROSA AL PANINO C.B.CASTELLAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
09:00
JET CLUB NATACIO TERRASSA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
09:30
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
01/12/2019
10:30
JET BLAU - JAMÓN&ART BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
10:30
JET BLANC CB. MATADEPERA TARONJA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
12:30
JET ROSA C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
16:00
JET ROSA GECKO WALLS AB SALLE TARRAGONA CFA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
17:45
JET BLAU SANIPLAST FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2019
19:30
JET SERMATEC C.E. SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
09:00
JET MESON DEL ABUELO - CB IGUALADA A C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
09:00
JET ROSA AL PANINO C.E. SANT NICOLAU BLANC - QUINTANA ADVOCATS C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
09:00
JET C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
10:30
JET BLAU - JAMÓN&ART C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
10:30
JET BLANC C.B. PREMIA DE DALT C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
12:15
CEJ L'HOSPITALET B JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
15/12/2019
16:00
JET JAC SANTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/12/2019
19:30
CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
15/12/2019
19:30
ADVISORIA BOET MATARÓ A JET BLAU SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
21/12/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
09:30
BASQUETPIASABADELL BLAU JET ROSA AL PANINO C.T. MINI FEM. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
21/12/2019
10:15
SANT GABRIEL RIPOLLET A JET BLANC C.T. MINI FEM. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
22/12/2019
09:00
BASQUETPIASABADELL JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/12/2019
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/12/2019
16:00
JET ROSA CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/12/2019
17:45
JET ROSA GECKO WALLS C.E. SANT NICOLAU 3 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/12/2019
19:30
JET SERMATEC C.N. CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/01/2020
12:00
JET BLAU SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/01/2020
12:30
CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/01/2020
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
12/01/2020
16:00
JET BASQUETPIASABADELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/01/2020
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/01/2020
12:00
CBF CERDANYOLA INTER04 JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/01/2020
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA JET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
19/01/2020
16:00
JET ROSA JOVIAT A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/01/2020
17:45
JET ROSA GECKO WALLS TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/01/2020
19:30
JET SERMATEC U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/01/2020
12:00
JET BLAU CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/01/2020
12:15
CB GRANOLLERS 1-EDITORIAL ALPINA JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/01/2020
17:45
JET ROSA GECKO WALLS JOVIAT 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/01/2020
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
01/02/2020
11:00
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER GRANA JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
02/02/2020
16:00
JET ROSA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
02/02/2020
17:45
JET ROSA GECKO WALLS CBF CERDANYOLA 05 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
02/02/2020
19:30
JET SERMATEC ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/02/2020
19:00
CB CASTELLET JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
09/02/2020
12:00
JET BLAU CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
09/02/2020
17:30
EKKE CB LLEIDA JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
09/02/2020
18:45
SANT GERVASI JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
22/02/2020
12:30
PEIKKO CB MOLLERUSSA BLAU JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
23/02/2020
16:00
JET ROSA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/02/2020
17:45
JET ROSA GECKO WALLS C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/02/2020
19:30
JET SERMATEC C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/02/2020
19:30
C.N. SABADELL A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
01/03/2020
12:00
JET BLAU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/03/2020
19:30
JET SERMATEC C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/03/2020
18:45
DECO TEBA'S CB LLEIDA JET BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
08/03/2020
16:00
JET ROSA BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/03/2020
19:30
JET SERMATEC A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/03/2020
16:00
SEDIS ESQUITX JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
15/03/2020
12:00
JET BLAU C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/03/2020
16:00
BASQUET NEUS A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/03/2020
16:00
JET ROSA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/03/2020
19:30
JET SERMATEC FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/03/2020
17:45
C.E. SANT NICOLAU 1 JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
29/03/2020
16:00
C.E. SANT NICOLAU B JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/04/2020
19:30
JET SERMATEC CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/04/2020
16:00
CBF CERDANYOLA B JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/04/2020
12:30
C.N. CALDES JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
10/05/2020
16:00
JET ROSA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/05/2020
19:30
JET SERMATEC CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD