Calendari Global Club

CLUB JOVENTUT ESPORTIVA TERRASSA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/09/2023
10:00
JOVENTUT LES CORTS U18 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
16/09/2023
16:00
JET TERRASSA U14 BARÇA CBS C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/09/2023
16:00
JAMON&ART JET TERRASSA U16 CB. CORNELLÀ A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/09/2023
19:30
JET TERRASSA U17 SESE B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/09/2023
11:00
NAYOX FORÇA LLEIDA A JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
23/09/2023
12:15
BRISCHE COSMETICS SESE B JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/09/2023
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/09/2023
16:15
BASKET ALMEDA NEGRE AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/09/2023
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/09/2023
16:00
JET TERRASSA U18 SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/09/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/09/2023
17:45
BASKET ALMEDA JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/09/2023
19:30
SERMATEC JET TERRASSA SUTTON CBF CERDANYOLA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/09/2023
10:30
CB TONA 2 JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
30/09/2023
10:45
JET TERRASSA U14 HOMS UE MATARÓ - FM IAF C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/09/2023
12:15
CEJ L''HOSPITALET A JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
30/09/2023
12:30
JAMON&ART JET TERRASSA U16 BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
30/09/2023
12:30
CB PARETS BLANC JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/09/2023
19:45
TGN BÀSQUET 06A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/10/2023
09:00
JET TERRASSA U14 ROSA MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
09:00
JET TERRASSA U13 BLAU CB SANTPEDOR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
09:00
JET TERRASSA U10 E.B. ROSELLA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
10:15
JET TERRASSA U14 BLAU CB BLANES A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
16:00
JET TERRASSA U13 NAYOX FORÇA LLEIDA B C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
17:45
JET TERRASSA U17 FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/10/2023
18:15
BCFONTAJAU IN2IN ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
01/10/2023
19:30
AL PANINO JET TERRASSA U15 JOVENTUT BADALONA B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/10/2023
09:00
MANRESA CBF U14 JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
07/10/2023
09:30
MANRESA CBF 1 JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
07/10/2023
10:30
A.E. SALLENT JET TERRASSA U13 BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
07/10/2023
12:30
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/10/2023
16:00
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
07/10/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA 2 JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
08/10/2023
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU BASQUETPIASABADELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
09:00
JET TERRASSA U11 TALENOM BOET MATARÓ 2013 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
10:15
JET TERRASSA U12 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
10:15
JET TERRASSA U11 BLAU CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
10:45
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/10/2023
13:00
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
08/10/2023
16:00
JET TERRASSA U18 CEJL'HOSPITALET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA C.E SANT NICOLAU 1 C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/10/2023
19:30
SERMATEC JET TERRASSA CN CALDES C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/10/2023
09:00
BASKET ALMEDA NEGRE JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2023
10:15
CEJ L'HOSPITALET B JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/10/2023
10:30
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
12/10/2023
16:00
JET TERRASSA U18 DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/10/2023
18:00
BARÇA CBS 1R ANY AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/10/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/10/2023
19:30
C.E.B. SANT JORDI BLAU SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/10/2023
20:15
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
15/10/2023
09:00
JET TERRASSA U14 C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/10/2023
16:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 SHARP UE MATARÓ FM - CBF C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/10/2023
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 SABADELL BQ VALLÈS U16F C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
15/10/2023
19:30
JET TERRASSA U17 BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/10/2023
09:30
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
21/10/2023
18:00
MANRESA CBF U16 JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
22/10/2023
09:00
JET TERRASSA U13 CB MONTPEDRÓS C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/10/2023
09:30
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2023
10:30
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/10/2023
11:00
VITALDENT - MANRESA CBF B ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
22/10/2023
12:00
CB TORELLÓ MF VERMELL JET TERRASSA U11 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
22/10/2023
16:00
JET TERRASSA U13 BLAU CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/10/2023
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/10/2023
17:45
JET TERRASSA U14 BLAU ESCOLAPIS SARRIA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/10/2023
19:30
JET TERRASSA U18 MANRESA CBF U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/10/2023
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/10/2023
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
09:00
JET TERRASSA U11 BARÇA CBS B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
09:00
JET TERRASSA U10 CLUB NATACIO TERRASSA A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
09:00
SESE B JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/10/2023
09:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
29/10/2023
10:15
JET TERRASSA U12 CB PARETS NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
10:15
JET TERRASSA U11 BLAU CAL GAL - S.A. SÚRIA C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
11:00
CB ESPARREGUERA JET TERRASSA U13 BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
29/10/2023
12:00
BARÇA CBS JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/10/2023
13:00
CB. CORNELLÀ A JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/10/2023
16:00
JET TERRASSA U18 JOVENTUT LES CORTS U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/10/2023
19:30
SERMATEC JET TERRASSA FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/11/2023
09:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 BASKET ALMEDA NEGRE C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/11/2023
11:00
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/11/2023
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/11/2023
19:30
JET TERRASSA U17 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/11/2023
09:00
HOMS UE MATARÓ - FM IAF JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
04/11/2023
09:00
SESE B JET TERRASSA U11 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/11/2023
09:00
C.B. LLINARS BLAU JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
04/11/2023
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
04/11/2023
12:30
MANRESA CBF U12 JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
04/11/2023
16:00
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
04/11/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA B ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/11/2023
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/11/2023
09:00
JET TERRASSA U14 ROSA CLUB NATACIO TERRASSA A C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
09:00
JET TERRASSA U13 BLAU UE BARBERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
13:30
BASKET ESPLUGUES JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
05/11/2023
16:00
JET TERRASSA U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
17:45
JET TERRASSA U14 BLAU CB OLOT GREDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
19:30
JET TERRASSA U13 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
19:30
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/11/2023
09:00
CB SANTPEDOR JET TERRASSA U13 BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
11/11/2023
09:00
E.B. ROSELLA JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
11/11/2023
09:30
MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
11/11/2023
17:45
CEJL'HOSPITALET A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
11/11/2023
19:30
SABADELL BQ VALLÈS U13F JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/11/2023
08:45
JET TERRASSA U14 MANRESA CBF U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
08:45
JET TERRASSA U16 BLAU CB TONA 2 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
08:45
JET TERRASSA U12 CEJ L''HOSPITALET A C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
09:00
U.E. CLARET A JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/11/2023
10:15
AL PANINO JET TERRASSA U15 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
10:15
JET TERRASSA U11 BLAU CB PARETS BLANC C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
16:00
JET TERRASSA U17 A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA CLUB NATACIO TERRASSA A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/11/2023
19:30
JAMON&ART JET TERRASSA U16 TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANT LLORENÇ
CASTELLSAPERA, S/N
12/11/2023
19:30
SERMATEC JET TERRASSA CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/11/2023
09:00
TALENOM BOET MATARÓ 2013 JET TERRASSA U11 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/11/2023
09:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
18/11/2023
11:00
TGN BÀSUET 11A JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
13:30
BASQUETPIASABADELL JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
18/11/2023
17:45
CB TONA A ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
19/11/2023
08:45
JET TERRASSA U14 BLAU CB LES FRANQUESES C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
08:45
JET TERRASSA U14 ROSA MANRESA CBF 1 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
08:45
JET TERRASSA U10 JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
10:15
JET TERRASSA U14 JOVENTUT BADALONA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
10:15
JET TERRASSA U13 BLAU A.E. SALLENT C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
10:30
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
19/11/2023
12:00
UNIÓ GIRONA MARISTES SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
19/11/2023
12:45
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
19/11/2023
16:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 BARÇA CBS 1R ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/11/2023
19:30
JET TERRASSA U17 CEJ L'HOSPITALET B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/11/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA B AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/11/2023
20:15
JET TERRASSA U14 BASKET ALMEDA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/11/2023
10:45
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
25/11/2023
11:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA JET TERRASSA U13 BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
25/11/2023
11:30
JET TERRASSA U11 CB TORELLÓ MF VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI VEDRUNA
C/ DEL COL.LEGI 9
25/11/2023
12:45
JET TERRASSA U12 SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF C. T. U12 - MINI FEMENÍ COL.LEGI VEDRUNA
C/ DEL COL.LEGI 9
25/11/2023
14:15
JOVENTUT BADALONA B JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/11/2023
09:00
JET TERRASSA U10 CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/11/2023
10:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
26/11/2023
10:45
SHARP UE MATARÓ FM - CBF AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/11/2023
16:00
JET TERRASSA U18 BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/11/2023
17:30
SABADELL BQ VALLÈS U16F JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/11/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/11/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2023
19:30
SERMATEC JET TERRASSA C.B. LLINARS A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/12/2023
20:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/12/2023
10:30
BARÇA CBS B JET TERRASSA U11 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
02/12/2023
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA A JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
02/12/2023
12:30
CB PARETS NEGRE JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/12/2023
12:30
CAL GAL - S.A. SÚRIA JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
02/12/2023
18:00
MANRESA CBF U18 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/12/2023
19:00
UE SANT CUGAT BLANC JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/12/2023
08:45
JET TERRASSA U14 BLAU JOVENTUT LES CORTS U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
08:45
JET TERRASSA U13 BLAU CB ESPARREGUERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
10:15
JET TERRASSA U14 SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
10:15
JET TERRASSA U14 ROSA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
16:00
JET TERRASSA U13 CBT SALLE SANT PAU 1 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
17:45
AL PANINO JET TERRASSA U15 C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/12/2023
17:45
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
03/12/2023
17:45
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
03/12/2023
19:30
JAMON&ART JET TERRASSA U16 MANRESA CBF U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
16/12/2023
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
16/12/2023
10:30
UE BARBERA JET TERRASSA U13 BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
17/12/2023
08:45
JET TERRASSA U14 BLAU CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
08:45
JET TERRASSA U16 BLAU BASKET ESPLUGUES C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
08:45
JET TERRASSA U11 SESE B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
10:15
JET TERRASSA U12 MANRESA CBF U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
10:15
JET TERRASSA U11 BLAU C.B. LLINARS BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
10:15
JET TERRASSA U10 SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
10:30
JET TERRASSA U14 CENG J. CARDENYES C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
17/12/2023
16:00
SERMATEC JET TERRASSA F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/12/2023
19:30
ODONTOMED JET TERRASSA A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
27/12/2023
10:45
VEDRUNA GRÀCIA JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/12/2023
12:15
JET TERRASSA U11 C.E MARISTES SANTS LES CORTS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/12/2023
14:30
BASKET ALMEDA NEGRE JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
02/01/2024
15:00
JET TERRASSA U12 VANTAGE TOWERS ALCOBENDAS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA
CATERINA ALBERT, 15
02/01/2024
18:00
BASKET ALMEDA JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA
CATERINA ALBERT, 15
03/01/2024
11:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA
CATERINA ALBERT, 15
03/01/2024
15:00
JET TERRASSA U12 REUS PLOMS SALLE U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA
CATERINA ALBERT, 15
03/01/2024
18:00
CB PARETS NEGRE JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA
CATERINA ALBERT, 15
04/01/2024
11:00
JET TERRASSA U12 CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12F C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/01/2024
09:00
TALENOM BOET MATARÓ 2010 JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/01/2024
12:15
SEDIS LA LOLA JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
13/01/2024
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/01/2024
09:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/01/2024
10:30
SERMATEC JET TERRASSA TECE PIA OLOT C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/01/2024
11:00
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
14/01/2024
16:00
JET TERRASSA U18 CEJL'HOSPITALET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU SANT LLORENÇ
CASTELLSAPERA, S/N
14/01/2024
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/01/2024
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA SABADELL BQ VALLÈS SF C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANT LLORENÇ
CASTELLSAPERA, S/N
20/01/2024
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
20/01/2024
10:45
C.B GRUP BARNA A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/01/2024
16:00
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
20/01/2024
17:45
CB LA VALL D'EN BAS ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/01/2024
09:00
JET TERRASSA U14 BLAU FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
09:00
JET TERRASSA U11 BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
10:45
JET TERRASSA U12 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
10:45
JET TERRASSA U11 BLAU BASQUET NOU BARRIS B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
11:00
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
21/01/2024
16:00
JET TERRASSA U13 REUS PLOMS SALLE U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
19:30
JET TERRASSA U17 AB SALLE CBT 1 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/01/2024
19:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
21/01/2024
19:30
JOVENTUT BADALONA B AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
27/01/2024
09:00
C.B. BEGUES GROC JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
27/01/2024
10:30
MINECAL - C.E. XAMBA JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
12:00
BASQUETPIASABADELL JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
27/01/2024
12:15
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
27/01/2024
16:00
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/01/2024
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/01/2024
12:45
JET TERRASSA U14 BLAU NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
12:45
JET TERRASSA U14 ROSA CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
12:45
JET TERRASSA U10 PAIDOS-ASFE U10F BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
16:00
JET TERRASSA U13 BRISCHE COSMETICS SESE B C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU SANT LLORENÇ
CASTELLSAPERA, S/N
28/01/2024
16:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 BASKET ALMEDA NEGRE C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
17:45
BASQUET NEUS ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/01/2024
19:30
JET TERRASSA U17 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/01/2024
19:30
TALENOM BOET MATARÓ 2006 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
03/02/2024
09:00
LA SALLE MANRESA B JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/02/2024
10:45
CB BLANES A JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
03/02/2024
12:30
C.B. VILADECANS JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
03/02/2024
16:00
NAYOX FORÇA LLEIDA B JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
04/02/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU C.B. VILADECANS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
09:00
JET TERRASSA U11 VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
10:45
JET TERRASSA U14 CB. CORNELLÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
10:45
JET TERRASSA U12 BARÇA CBS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
10:45
JET TERRASSA U11 BLAU FEDAC-HORTA C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
13:30
SABADELL BQ VALLÈS U15F AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/02/2024
16:00
ODONTOMED JET TERRASSA BCFONTAJAU IN2IN C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
17:30
SABADELL BQ VALLÈS U16F JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
04/02/2024
17:45
JET TERRASSA U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
04/02/2024
19:30
SERMATEC JET TERRASSA C.E.B. SANT JORDI BLAU C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/02/2024
12:00
BARÇA CBS 1R ANY JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/02/2024
10:45
AL PANINO JET TERRASSA U15 SHARP UE MATARÓ FM - CBF C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
11/02/2024
12:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 CB. CORNELLÀ A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
11/02/2024
17:45
JOVENTUT LES CORTS U18 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
17/02/2024
10:30
CB IGUALADA MF2 JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/02/2024
10:30
BC SANT JOAN DESPI A JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/02/2024
10:45
MANRESA CBF U14 JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
17/02/2024
12:00
CB TORELLÓ MF GRIS JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
17/02/2024
17:45
MANRESA CBF U16 JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
18/02/2024
09:00
JET TERRASSA U14 BLAU U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/02/2024
09:00
JET TERRASSA U14 ROSA CB MANYANET LES CORTS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/02/2024
09:00
JET TERRASSA U10 UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/02/2024
10:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
18/02/2024
17:45
JET TERRASSA U17 AB VENDRELL C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/02/2024
19:00
CN CALDES SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
18/02/2024
19:30
JET TERRASSA U18 MANRESA CBF U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/02/2024
19:30
C.E SANT NICOLAU 1 ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
23/02/2024
20:30
SERMATEC JET TERRASSA RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/02/2024
09:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
24/02/2024
11:00
ESCOLAPIS SARRIA JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
24/02/2024
12:00
JET TERRASSA U11 FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA C. T. U12 - MINI FEMENÍ ESCOLA PAU VILA
AV. CAN JOFRESA, 20
24/02/2024
12:00
VIROLAI JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/02/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/02/2024
09:00
JET TERRASSA U11 BLAU SANT GERVASI 2 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/02/2024
10:15
JET TERRASSA U14 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/02/2024
12:30
CB MONTPEDRÓS JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
25/02/2024
13:15
JOVENTUT LES CORTS U17 JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
25/02/2024
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA VITALDENT - MANRESA CBF B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/02/2024
19:30
JAMON&ART JET TERRASSA U16 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
02/03/2024
09:00
C.E.THAU A JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
02/03/2024
10:30
CB TONA 2 JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
02/03/2024
15:45
CEJL'HOSPITALET A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
02/03/2024
18:00
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2024
19:45
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
03/03/2024
09:00
JET TERRASSA U13 BASKET ALMEDA NEGRE C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
09:00
JET TERRASSA U10 CB GRANOLLERS 1 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
09:00
BAM BLAU - PORTECA JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/03/2024
10:45
JET TERRASSA U14 BLAU C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
10:45
JET TERRASSA U14 ROSA FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
12:30
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
03/03/2024
16:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 BARÇA CBS 1R ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
17:45
JET TERRASSA U17 FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/03/2024
19:30
JAMON&ART JET TERRASSA U16 ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
08/03/2024
19:15
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI CULTURAL
TERMES ROMANES 10
08/03/2024
22:00
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/03/2024
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/03/2024
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
10/03/2024
09:00
JET TERRASSA U14 TALENOM BOET MATARÓ 2010 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
09:00
JET TERRASSA U11 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
10:00
CB OLOT GREDA JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
10/03/2024
10:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
10/03/2024
10:45
JET TERRASSA U17 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
10:45
JET TERRASSA U12 SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
10:45
JET TERRASSA U11 BLAU A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
16:00
JET TERRASSA U18 DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
16:00
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/03/2024
17:30
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
10/03/2024
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA JOVENTUT BADALONA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/03/2024
19:30
SERMATEC JET TERRASSA CLUB NATACIÓ SABADELL A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
16/03/2024
09:00
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/03/2024
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET O8A JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
17:45
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
17/03/2024
09:00
JET TERRASSA U10 CLUB NATACIÓ SABADELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
09:00
JET TERRASSA U14 C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
10:45
JET TERRASSA U14 BLAU U.E. CLARET A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
10:45
JET TERRASSA U14 ROSA C.B. VILADECANS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
10:45
BASQUET NOU BARRIS B JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
17/03/2024
12:15
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/03/2024
16:00
JET TERRASSA U18 TALENOM BOET MATARÓ 2006 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA A ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
17/03/2024
18:00
AB SALLE CBT 1 JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/03/2024
19:00
JET TERRASSA U13 SABADELL BQ VALLÈS U13F C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/03/2024
18:45
JET TERRASSA U12 JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
22/03/2024
20:00
AL PANINO JET TERRASSA U15 JOVENTUT BADALONA B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 06A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/03/2024
09:20
TALENOM BOET MATARÓ THE BLUE QUEENS C. C. 3x3 Infantil Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
09:20
TALENOM BOET MATARÓ BANANA TEAM C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
10:00
CHOCOBUÑU UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT C. C. 3x3 Infantil Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
10:00
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT ONE SEVEN ONE C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
10:40
THE BLUE QUEENS CHOCOBUÑU C. C. 3x3 Infantil Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
10:40
BANANA TEAM UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
10:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 SABADELL BQ VALLÈS U16F C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/03/2024
11:20
ONE SEVEN ONE 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
12:00
THE BLUE QUEENS UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT C. C. 3x3 Infantil Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
12:40
TALENOM BOET MATARÓ CHOCOBUÑU C. C. 3x3 Infantil Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
13:00
UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT ONE SEVEN ONE C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
13:20
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT BANANA TEAM C. C. 3x3 Mini Femení PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
15:20
BLUE QUARTET 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
15:40
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT ARALIN C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
16:00
BLUE QUARTET UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/03/2024
17:00
ARALIN CB SANT JOSEP B C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/04/2024
09:00
CB MANYANET LES CORTS JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
06/04/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U10F BLANC JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
06/04/2024
16:15
BASKET ALMEDA NEGRE AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/04/2024
17:45
CB. CORNELLÀ A JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/04/2024
09:00
JET TERRASSA U14 MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU BASQUETPIASABADELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
09:00
JET TERRASSA U11 C.B. BEGUES GROC C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
07/04/2024
10:30
JET TERRASSA U13 TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
10:30
JET TERRASSA U12 CLINICA TERMENS C.E. XAMBA C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
10:30
JET TERRASSA U11 BLAU TALENOM BOET MATARÓ TARONJA C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
16:00
ODONTOMED JET TERRASSA CB TONA A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
16:00
CB LES FRANQUESES JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/04/2024
17:45
JET TERRASSA U18 JOVENTUT LES CORTS U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
19:30
SERMATEC JET TERRASSA UNIÓ GIRONA MARISTES C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/04/2024
20:00
JET TERRASSA U13 VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
13/04/2024
16:00
MANRESA CBF U18 JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
13/04/2024
16:00
C.B. VILADECANS JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
13/04/2024
16:15
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
13/04/2024
19:30
AL PANINO JET TERRASSA U15 SABADELL BQ VALLÈS U15F C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/04/2024
09:00
JET TERRASSA U10 LA SALLE MANRESA B C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/04/2024
09:00
FEDAC-HORTA JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
14/04/2024
10:30
BARÇA CBS BLAU JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
14/04/2024
10:45
JET TERRASSA U14 ROSA VIROLAI C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/04/2024
12:30
CB. CORNELLÀ A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/04/2024
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 MANRESA CBF U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/04/2024
18:00
C.B. LLINARS A SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
14/04/2024
19:30
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/04/2024
20:00
JET TERRASSA U14 BLAU JOVENTUT BADALONA B C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
20/04/2024
12:45
CBT SALLE SANT PAU 1 JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/04/2024
16:30
UE SANT CUGAT NEGRE JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
09:00
JET TERRASSA U11 BC SANT JOAN DESPI A C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
10:30
SERMATEC JET TERRASSA CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
10:45
JET TERRASSA U12 CB IGUALADA MF2 C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
10:45
JET TERRASSA U11 BLAU CB TORELLÓ MF GRIS C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
11:00
AB VENDRELL JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
21/04/2024
11:30
JOVENTUT LES CORTS U14 JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
21/04/2024
13:00
BASQUET MOLINS NEGRE JET TERRASSA U14 ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
21/04/2024
16:00
ODONTOMED JET TERRASSA U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
17:45
JET TERRASSA U18 SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/04/2024
19:30
JET TERRASSA U14 MANRESA CBF U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/04/2024
20:30
SHARP UE MATARÓ FM - CBF AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/04/2024
20:45
JET TERRASSA U13 BARÇA CBS 1R ANY C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
27/04/2024
10:30
SANT GERVASI 2 JET TERRASSA U11 BLAU C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
27/04/2024
10:45
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
27/04/2024
11:00
JOVENTUT BADALONA 1 JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
28/04/2024
10:30
TGN BÀSQUET 10A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/04/2024
10:45
JET TERRASSA U14 ROSA BASQUET MOLINS NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/04/2024
16:00
JET TERRASSA U17 JOVENTUT LES CORTS U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/04/2024
16:00
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/04/2024
16:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
28/04/2024
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/04/2024
17:45
AL PANINO JET TERRASSA U15 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/04/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/05/2024
16:00
BARÇA CBS 1R ANY AL PANINO JET TERRASSA U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/05/2024
19:30
TECE PIA OLOT SERMATEC JET TERRASSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
05/05/2024
09:00
JET TERRASSA U13 C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
09:00
JET TERRASSA U14 BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
09:00
JET TERRASSA U16 BLAU C.E.THAU A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
10:30
CB GRANOLLERS 1 JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/05/2024
10:45
JET TERRASSA U14 BLAU SEDIS LA LOLA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
10:45
JET TERRASSA U12 ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
10:45
JET TERRASSA U11 BLAU CB TONA 2 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/05/2024
12:30
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS JET TERRASSA U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/05/2024
19:15
SABADELL BQ VALLÈS SF ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
11/05/2024
09:30
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B JET TERRASSA U14 BLAU C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/05/2024
09:30
FEMENÍ SANT ADRIÀ B JET TERRASSA U11 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/05/2024
12:30
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA JET TERRASSA U16 BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/05/2024
16:00
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A JET TERRASSA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/05/2024
09:00
JET TERRASSA U10 NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/05/2024
11:00
REUS PLOMS SALLE U13 JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/05/2024
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA CB LA VALL D'EN BAS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/05/2024
19:30
SERMATEC JET TERRASSA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4