Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
17:45
|
AB VENDRELL | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
17/09/2023
|
19:30
|
AB VENDRELL 2 | AE CLARET | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/09/2023
|
21:30
|
AB VENDRELL | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
23/09/2023
|
17:30
|
EL CARME BÀSQUET | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB SALT NEGRE | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL | UCAP U15 TXOT'S | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
AB VENDRELL 2 | CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/09/2023
|
18:00
|
VOLVO DISELAUTO CBT | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB VALLS TOMAS JOIERS | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
CB ÀGUILES | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B ALCOVER | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL 1 | TGN BÀSQUET 08-09B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
AB SALLE CBT 1 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
01/10/2023
|
10:30
|
AB VENDRELL 1 | MANYANET REUS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
01/10/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL 2 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
01/10/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | BASETIS - SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/10/2023
|
18:45
|
AMPA SANT JOSEP DE REUS | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. SANT JOSEP RAVAL ROBUSTER 30 |
|
06/10/2023
|
21:00
|
INSPECTIA 24H -TORREDEMBARRA B.C. | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL 2 | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL | REUS PLOMS SALLE U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB TARRAGONA BLANC 2 | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
07/10/2023
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
AB VENDRELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
AB VENDRELL | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
AB VENDRELL | CB TARRAGONA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
AB VENDRELL | CB MORELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL 2 | REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
AB VENDRELL | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
19:15
|
AB VENDRELL | TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/10/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | TALENOM BOET MATARÓ 2009 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/10/2023
|
12:00
|
BC TORROELLA VERMELL | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
12/10/2023
|
12:00
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
14/10/2023
|
11:00
|
AB VENDRELL 2 | CE PALAMÓS - U15 BLAU | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
14/10/2023
|
11:00
|
SAGRAT COR 13B | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
14/10/2023
|
12:45
|
AB VENDRELL | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AB VENDRELL | CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
CB MORELL | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
AB VENDRELL | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
11:45
|
SAGRAT COR 13B | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
AB VENDRELL | CB ÀGUILES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB LA SELVA | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB RAPITENC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
CB BLANES | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | CB RAPITENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/10/2023
|
18:00
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | CBT SALLE BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/10/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | CARMELITES CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | TGN BÀSQUET 10B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL 1 | AB SALLE CBT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
28/10/2023
|
16:45
|
AE CLARET | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | MANYANET REUS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
01/11/2023
|
12:00
|
UCAP U15 TXOT'S | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
01/11/2023
|
16:30
|
AB VENDRELL 2 | CB SALT NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
01/11/2023
|
18:15
|
AB VENDRELL | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB.CALAFELL FEM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB.CALAFELL MAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS B | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | CB MORELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL | AB SALLE CBT 1 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB VALLS TOLDOS ZURITA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JOSEP B | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
08/11/2023
|
19:15
|
AB VENDRELL 1 | CB CALAFELL MAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/11/2023
|
11:15
|
MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
11/11/2023
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/11/2023
|
17:00
|
AB VENDRELL | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/11/2023
|
17:00
|
CLUB BASQUET MORA D'EBRE | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL URB LA VERDEGUERA S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
AB VENDRELL | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
REUS PLOMS SALLE U12 | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
12/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB ÀGUILES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL 2 | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | REUS PLOMS SALLE U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
12/11/2023
|
12:15
|
AD TORREFORTA NEGRE | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
17/11/2023
|
18:40
|
CB TARRAGONA BLAU | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | CB VALLS RECLAMS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL | SAGRAT COR 13B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
AD TORREFORTA | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2009 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
AB VENDRELL 2 | BC TORROELLA VERMELL | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
19/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB MORELL | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | CB CASTELLBISBAL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
23/11/2023
|
19:00
|
AB VENDRELL 2 | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | AMPA SANT JOSEP DE REUS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
LESTONNAC CBT | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
25/11/2023
|
10:00
|
BASQUET TERESIANES | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
AB VENDRELL | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
11:45
|
BASQUET TERESIANES BLAU | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CE PALAMÓS - U15 BLAU | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
25/11/2023
|
17:30
|
AB VENDRELL | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
AB VENDRELL | PLOMS SALLE REUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
26/11/2023
|
11:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
AB VENDRELL | CB VALLS TOMAS JOIERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CBT SALLE BLAU | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
AB VENDRELL | REUS PLOMS SALLE U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
AB VENDRELL 2 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
CENG FIWITEL | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
ELISABETH CM | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
13/12/2023
|
18:45
|
CB VALLS TALLERS GUASCH | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | SAGRAT COR 13B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB.CALAFELL FEM | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 08-09B | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CB ÀGUILES | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
16/12/2023
|
17:15
|
AB VENDRELL | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
AB VENDRELL 2 | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
18/12/2023
|
18:30
|
BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU GROC | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA CATORZE, S/N |
|
22/12/2023
|
18:30
|
AB VENDRELL 1 | U18 ELITE TEAM - FARLAWSPORTS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 10B | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | CN TARREGA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
AE CLARET | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
13/01/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CARMELITES CBT | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. CARMELITES ESTANISLAU FIGUERAS 31 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
14/01/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U18 | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
AB SALLE CBT 1 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
AB VENDRELL | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB VALLS TOLDOS ZURITA | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B ALCOVER | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
AB VENDRELL | COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
AB VENDRELL 2 | CE PALAMÓS - U15 BLAU | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | BÀSQUET JOAN 23 - BASKET 4ALL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/01/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB TARRAGONA BLANC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/01/2024
|
18:30
|
AB VENDRELL 1 | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB.CALAFELL MAS | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
MANYANET REUS | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
27/01/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB MORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | EL CARME BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB RAPITENC | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
27/01/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA U15 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
28/01/2024
|
11:00
|
AB VENDRELL 1 | MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/01/2024
|
11:30
|
EL CARME BÀSQUET | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR CARRER DEL MAR 16 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | VOLVO DISELAUTO CBT | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/02/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB VALLS RECLAMS | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/02/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MANYANET REUS | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
AB VENDRELL | CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/02/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 2 | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/02/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | CB VALLS TELEPIZZZA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/02/2024
|
17:00
|
CB CALAFELL MAS | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
BASETIS - SESE B | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
11/02/2024
|
12:15
|
CB SALOU BLAU | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
14/02/2024
|
21:45
|
AB VENDRELL | BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB VALLS FERRETERIA VALLS | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
AB VENDRELL | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
AB VENDRELL 1 | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
ESCOLA PUIGCERVER 5È | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CLUB BASQUET MORA D'EBRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB TORELLÓ CFV - RESTAURANT CAL PAGÈS | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
AB VENDRELL | AB SALLE CBT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
AB VENDRELL | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
JET TERRASSA U17 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
18/02/2024
|
19:15
|
AB VENDRELL | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
ESCOLA PUIGCERVER | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | CB VALLS PROZOVALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
REUS PLOMS SALLE U15 | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CB RAPITENC | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
24/02/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CN TARREGA B | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
25/02/2024
|
10:00
|
AB VENDRELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/02/2024
|
11:45
|
AB VENDRELL 2 | FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/02/2024
|
19:00
|
AB VENDRELL | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/02/2024
|
19:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 09A | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | COOL HAUS HABITAT FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA BLAU | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL | MANRESA CBF U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
MANYANET REUS A | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB TARRAGONA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB VALLS TALLERS GUASCH | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF U15 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/03/2024
|
17:00
|
AB VENDRELL | MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
AB SALLE CBT | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
06/03/2024
|
19:00
|
AB VENDRELL 2 | AE CLARET | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AB VENDRELL | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AB VENDRELL | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB CALAFELL MAS | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CB ÀGUILES | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
09/03/2024
|
16:15
|
AB VENDRELL | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | JAC SANTS BARCELONA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
10/03/2024
|
11:30
|
AB VENDRELL | AB SALLE CBT 1 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL CARRETERA SANT VICENÇ 71 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB MORELL | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
15/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET JOAN 23 - BASKET 4ALL | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA CATORZE, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - CEIP ENXANETA PLAÇA DEL CARME |
|
16/03/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | SAGRAT COR 13B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB.CALAFELL MAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU BLAU | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CE PALAMÓS - U15 BLAU | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB MORELL A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
AB VENDRELL 2 | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
17/03/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL 1 | AD TORREFORTA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/03/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL 1 | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
23/03/2024
|
09:00
|
CB VALLS TOMAS JOIERS | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
23/03/2024
|
12:15
|
AB VENDRELL | CB TORELLÓ CFV - RESTAURANT CAL PAGÈS | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
23/03/2024
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
05/04/2024
|
18:15
|
AB VENDRELL | EL CARME BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 2 | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
AB VENDRELL | MANYANET REUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
AB VENDRELL 1 | ESCOLA PUIGCERVER 5È | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB VALLS FERRETERIA VALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA BLAU | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
09:45
|
AB VENDRELL | COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
07/04/2024
|
11:30
|
AB VENDRELL | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB VALLS INFORDISA | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15F | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
07/04/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB CASTELLBISBAL A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/04/2024
|
18:15
|
AB VENDRELL | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
12/04/2024
|
18:30
|
AB VENDRELL | AD TORREFORTA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB VALLS PROZOVALLS | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B ALCOVER | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
AB VENDRELL | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AB VENDRELL | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB VALLS TELEPIZZZA | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
14/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
PLOMS SALLE REUS | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | EL CARME BÀSQUET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
19/04/2024
|
18:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 2 | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL | CB ÀGUILES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
AB SALLE CBT | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
AB VENDRELL | JAC SANTS BARCELONA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
U18 ELITE TEAM - FARLAWSPORTS | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS CATALUNYA Camí XXV, 2 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
AB VENDRELL 2 | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | CENG FIWITEL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
AESE A | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
21/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CB TARRAGONA BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | REUS PLOMS SALLE U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
21/04/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL | JET TERRASSA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/04/2024
|
19:00
|
AB VENDRELL 1 | INSPECTIA 24H -TORREDEMBARRA B.C. | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
26/04/2024
|
18:45
|
CB TARRAGONA BLAU | AB VENDRELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB.CALAFELL MAS | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | ESCOLA PUIGCERVER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL 1 | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA NEGRE | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
AB VENDRELL | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15F | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
27/04/2024
|
19:45
|
AB VENDRELL 1 | CB SALOU BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB VALLS INFORDISA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
SAGRAT COR 13B | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
LESTONNAC CBT | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 1 | REUS PLOMS SALLE U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | TGN BÀSQUET 09A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
04/05/2024
|
17:45
|
COOL HAUS HABITAT FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | AB VENDRELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
04/05/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/05/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
04/05/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL | CB VALLS TOMAS JOIERS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
05/05/2024
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET VERMELL | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | AB VENDRELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U15 | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA U15 | AB VENDRELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |