Calendari Global Club

CLUB BASQUET AMPOSTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2023
17:00
C.B ALCOVER CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
30/09/2023
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM REUS PLOMS SALLE U17 C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
30/09/2023
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CM EL CARME BÀSQUET VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
01/10/2023
19:30
EL CARME BÀSQUET A CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
07/10/2023
09:00
AB SALLE TGN CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
07/10/2023
10:30
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
07/10/2023
10:45
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/10/2023
16:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
07/10/2023
16:00
AB SALLE CBT GROC CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
07/10/2023
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF AE CLARET C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
08/10/2023
10:30
MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
08/10/2023
16:00
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CB VILA-SECA WAVESOS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
20/10/2023
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC MANYANET REUS GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/10/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM BÀSQUET L'ARBOÇ LILA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/10/2023
10:45
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/10/2023
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM BASQUET TERESIANES C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/10/2023
13:15
SAGRAT COR 12B CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CM CB TARRAGONA BLANC 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/10/2023
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF AD TORREFORTA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
22/10/2023
09:15
CBT SALLE BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/10/2023
18:00
CB.CALAFELL A CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
28/10/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
28/10/2023
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CB LA SELVA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
29/10/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
29/10/2023
10:45
CB ÀGUILES CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
29/10/2023
19:30
EL CARME BÀSQUET A CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
29/10/2023
19:45
CB VILA-SECA BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/11/2023
21:15
CLUB BASQUET AMPOSTA SF CB LA SELVA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/11/2023
09:00
CLUB BASQUET AMPOSTA PM COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC CB VALLS FERRETERIA VALLS C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/11/2023
10:30
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
04/11/2023
19:45
CLUB BASQUET AMPOSTA JM C.B. CAMBRILS C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
05/11/2023
12:15
AD TORREFORTA B CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/11/2023
16:15
C.B.SALOU CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
11/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF AB SALLE TGN C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
11/11/2023
12:30
ESCOLA PUIGCERVER 5È CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
11/11/2023
15:45
CLUB BASQUET AMPOSTA CF C.B. CAMBRILS B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
11/11/2023
17:15
CLUB BASQUET AMPOSTA CM CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
11/11/2023
19:00
CLUB BASQUET AMPOSTA SM BÀSQUET L'ARBOÇ 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
18/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC CB VALLS PROZOVALLS C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
18/11/2023
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
18/11/2023
11:15
MANYANET REUS GROC CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
18/11/2023
19:15
CLUB BÀSQUET MONTBLANC CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
19/11/2023
12:00
CB VILA-SECA CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/11/2023
16:15
BÀSQUET L'ARBOÇ CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
19/11/2023
17:45
MANYANET REUS CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
25/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
25/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
25/11/2023
11:00
AB VENDRELL CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
25/11/2023
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM CB.SALOU GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
25/11/2023
12:00
CB LA SELVA 08 CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA GIL CRISTIÀ
C/ del Pare Francesc Crusat 16
25/11/2023
17:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM SALLE REUS PLOMS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
25/11/2023
19:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF CB CONSTANTI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
26/11/2023
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CM CB VALLS INFORDISA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
01/12/2023
18:30
CB.CALAFELL MAS CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
02/12/2023
09:15
CB MORELL 1R ANY CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
02/12/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM AD TORREFORTA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/12/2023
11:15
MANYANET REUS GROC CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/12/2023
16:00
CLUB BASQUET AMPOSTA SF CB MORELL B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/12/2023
19:30
C.B.BELLVEI CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAVELLO
03/12/2023
18:00
CLUB BASQUET AMPOSTA CF AB SALLE CBT GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/12/2023
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
16/12/2023
11:00
SAGRAT COR 12B CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
12:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF ELISABETH J23 CF BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/12/2023
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CB CONSTANTI GREEN 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/12/2023
19:30
REUS PLOMS SALLE U17 CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/12/2023
10:45
COFRAN 95 - CB CAMBRILS CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
17/12/2023
16:30
EL CARME BÀSQUET VERMELL CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
13/01/2024
10:30
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
13/01/2024
11:00
REUS DEPORTIU VIORCAM CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/01/2024
13:30
CLUB BASQUET AMPOSTA JM AB SALLE CBT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
13/01/2024
19:00
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
20/01/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM CB ÀGUILES C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
20/01/2024
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
20/01/2024
16:00
AE CLARET CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
20/01/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CM MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/01/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/01/2024
12:45
BASQUET TERESIANES CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/01/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF MANYANET REUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/01/2024
09:00
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
27/01/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/01/2024
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM CB VILA-SECA BLAU C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/01/2024
12:45
CB TARRAGONA BLANC 1 CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/01/2024
13:00
EB CB VILA-SECA CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
27/01/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF CBT SALLE BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
03/02/2024
10:15
CB VALLS PROZOVALLS CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
03/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM CB.CALAFELL MAS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
03/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/02/2024
10:45
C.B. CAMBRILS CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
10/02/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF BASQUET TERESIANES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
09:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC AMPA SANT JOSEP DE REUS C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
10:45
CLUB BASQUET AMPOSTA MF AB VENDRELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
15:45
CLUB BASQUET AMPOSTA CM C.B.SALOU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
17:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF AD TORREFORTA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/02/2024
21:00
BASQUET TERESIANES CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/02/2024
20:45
CLUB BASQUET AMPOSTA SM EL CARME BÀSQUET A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM AB VENDRELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
10:30
REUS DEPORTIU VIORCAM CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/02/2024
10:45
C.B. CAMBRILS B CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
24/02/2024
11:15
MANYANET REUS VERD CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
24/02/2024
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CB.CALAFELL A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
20:45
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/02/2024
11:00
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
01/03/2024
21:00
AE CLARET CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
02/03/2024
09:00
CLUB BASQUET AMPOSTA CM MANYANET REUS GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/03/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/03/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/03/2024
12:15
CB.SALOU GROC CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
02/03/2024
12:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF CB VILA-SECA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/03/2024
17:45
CB LA SELVA CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
02/03/2024
19:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF EL CARME BÀSQUET A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
03/03/2024
10:30
ELISABETH J23 CF BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
09/03/2024
09:00
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
09/03/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
09/03/2024
10:30
CB VALLS RECLAMS CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
09/03/2024
16:00
CB VALLS INFORDISA CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/03/2024
19:30
CB LA SELVA CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
10/03/2024
17:00
CLUB BASQUET AMPOSTA CF CB LA SELVA 08 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
10/03/2024
19:00
CLUB BASQUET AMPOSTA SM AD TORREFORTA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/03/2024
09:00
MANYANET REUS CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/03/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC CB.SALOU BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/03/2024
12:30
AB SALLE CBT GROC CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/03/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CM CB MORELL 1R ANY C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/03/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF MANYANET REUS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
16/03/2024
19:30
BÀSQUET L'ARBOÇ CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
24/03/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM C.B ALCOVER 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
06/04/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
06/04/2024
12:30
AMPA SANT JOSEP DE REUS CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. SANT JOSEP
RAVAL ROBUSTER 30
06/04/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF CB VILA-SECA GARCÍA RIERA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
06/04/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CLUB BÀSQUET MONTBLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
07/04/2024
18:00
CB CONSTANTI CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
12/04/2024
21:15
CLUB BASQUET AMPOSTA SF BÀSQUET L'ARBOÇ 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
13/04/2024
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
13/04/2024
09:15
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA PM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC MANYANET REUS VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
14/04/2024
12:30
CB MORELL B CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
14/04/2024
13:30
SALLE REUS PLOMS CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/04/2024
09:15
AB VENDRELL CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
20/04/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM BÀSQUET L'ARBOÇ LILA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
20/04/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM C.B.BELLVEI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/04/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/04/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC CB VALLS RECLAMS C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/04/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF COFRAN 95 - CB CAMBRILS 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
28/04/2024
19:45
CB CONSTANTI GREEN CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
04/05/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM AD TORREFORTA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/05/2024
10:45
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
04/05/2024
12:15
CB.SALOU BLAU CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
04/05/2024
17:30
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET
PLAÇA DEL MERCAT S/N
05/05/2024
18:00
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/05/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM AE CLARET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27