Calendari Global Club

C.B. VILADECAVALLS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:30
BASQUET-CEISSA A CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
28/09/2019
19:00
CB VILADECAVALLS BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
29/09/2019
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
29/09/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
29/09/2019
19:00
CB VILADECAVALLS EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
29/09/2019
19:00
CAMPING BIANYA ROSER C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/10/2019
10:30
SABADELL SUD CB BLANC CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/10/2019
16:00
CB VILADECAVALLS AEC COLLBLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
05/10/2019
16:00
C.B. LLINARS CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
05/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
05/10/2019
19:30
CE LA MARINA CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
06/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS BASQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
06/10/2019
19:00
CB VILADECAVALLS A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/10/2019
16:00
CB VILADECAVALLS CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/10/2019
19:00
CB VILADECAVALLS C.E. MARISTES RUBÍ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
13/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
12:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
13/10/2019
16:00
CB VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
13/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
13/10/2019
17:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/10/2019
19:00
CB VILADECAVALLS C.E. SANT NICOLAU C C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/10/2019
12:30
CB ARTÉS CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
19/10/2019
12:30
EL SOCIAL-BÀSQUET CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
19/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS UE SANT CUGAT BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/10/2019
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B CB VILADECAVALLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/10/2019
18:00
CB ARTÉS CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
19/10/2019
19:00
C.B.VILADECAVALLS BOSCO HORTA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
20/10/2019
12:08
CB VILADECAVALLS C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
20/10/2019
17:45
BÀSQUET NOU BARRIS CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
20/10/2019
19:00
CB VILADECAVALLS UE SANT ANDREU B C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
26/10/2019
16:00
VIROLAI C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
26/10/2019
17:30
C.E. SFERIC VERD CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
27/10/2019
09:00
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
27/10/2019
10:30
CB VILADECAVALLS BASQUET MOLINS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2019
11:30
SANT GABRIEL RIPOLLET B CB VILADECAVALLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
27/10/2019
12:00
CB VILADECAVALLS ASME C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2019
16:00
CB VILADECAVALLS C.E.B. SANT JORDI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2019
16:00
CB VILADECAVALLS BASQUETPIASABADELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2019
17:30
CB VILADECAVALLS S.A. SURIA C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
27/10/2019
17:30
CB SANT JUST CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/11/2019
16:00
C.B. RODA CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
02/11/2019
19:00
C.B.VILADECAVALLS C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
02/11/2019
19:00
U.E. CLARET B CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
03/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/11/2019
18:00
BASQUETPIASABADELL CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
09/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS CB VILA DE MONTORNÈS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/11/2019
20:15
SABADELL SUD CB A CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT VERMELL C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
09:15
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
10/11/2019
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
10/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
10/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. REGINA CARMELI C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
16/11/2019
12:30
C.B. CABRERA CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
16/11/2019
12:30
AEC COLLBLANC CB VILADECAVALLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS SABADELL SUD CB BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
16/11/2019
19:00
C.B.VILADECAVALLS SABADELL SUD CB B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
17/11/2019
16:00
CB VILADECAVALLS CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
17/11/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. CASTELLAR C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
17/11/2019
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA B CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
17/11/2019
18:00
LA NOTTA BÀSQUET BERGA CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
23/11/2019
16:00
CB VILADECAVALLS SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
23/11/2019
16:00
BASQUET-CEISSA CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
23/11/2019
17:30
C.B. MATADEPERA TARONJA C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
23/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS CANOVELLES BC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
23/11/2019
19:00
MANYANET SANT ANDREU CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
23/11/2019
19:45
BM VILADECANS B CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/11/2019
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/11/2019
17:30
C.B. MATADEPERA VERD CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
24/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
30/11/2019
16:00
CB VILADECAVALLS CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
30/11/2019
16:00
C.B. RAMON LLULL BLAU C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
30/11/2019
16:00
C.B. RAMON LLULL CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
30/11/2019
19:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
01/12/2019
16:00
CB VILADECAVALLS EL SOCIAL-BÀSQUET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/12/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLANC CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
19:00
CB VILADECAVALLS CLUB BASQUET GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/12/2019
16:00
CB VILADECAVALLS BÀSQUET NOU BARRIS C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/12/2019
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
14/12/2019
17:30
CB VILADECAVALLS C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/12/2019
19:00
C.B.VILADECAVALLS C.E. THAU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/12/2019
20:15
C.B. LA GARRIGA CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
15/12/2019
12:00
BASQUET MOLINS CB VILADECAVALLS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
15/12/2019
16:15
BASQUETPIASABADELL CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
15/12/2019
17:00
CB VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
15/12/2019
17:45
C.B. MATADEPERA TARONJA CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
21/12/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL CB VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
22/12/2019
09:30
CB VILADECAVALLS CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/12/2019
11:00
C.B.VILADECAVALLS CAMPING BIANYA ROSER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/12/2019
12:30
CB VILADECAVALLS C.B. RAMON LLULL B C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/12/2019
16:00
CB VILADECAVALLS MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/12/2019
16:00
BBA CASTELLDEFELS B CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/12/2019
17:30
C.B. SANTPEDOR CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
22/12/2019
17:30
ASME CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
11/01/2020
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
11/01/2020
19:00
C.B. SANT PERE TERRASSA CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/01/2020
17:30
CB VILADECAVALLS U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/01/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CB NAVÀS C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/01/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CE LA MARINA C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
18/01/2020
12:45
AE LES CORTS-UBAE CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/01/2020
18:00
C.B. LLIÇÀ DE VALL CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
18/01/2020
19:00
C.B.VILADECAVALLS EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/01/2020
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
19/01/2020
17:30
CB VILADECAVALLS BASQUET-CEISSA A C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/01/2020
19:00
CB VILADECAVALLS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
25/01/2020
16:00
A.E.S.E. CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/01/2020
17:45
BOSCO HORTA C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
25/01/2020
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. LLINARS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
26/01/2020
10:30
UE SANT ANDREU B CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
01/02/2020
19:00
C.B.VILADECAVALLS VIROLAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/02/2020
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
01/02/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU C CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/02/2020
17:30
CB VILADECAVALLS SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
02/02/2020
19:00
CB VILADECAVALLS BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/02/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CB ARTÉS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/02/2020
19:00
C.B. RIPOLLET C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/02/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CB ARTÉS C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/02/2020
19:30
C.B. GUINARDÓ CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
22/02/2020
19:00
C.B.VILADECAVALLS UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/02/2020
20:00
S.A. SURIA CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
23/02/2020
16:00
C.E.B. SANT JORDI CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
23/02/2020
17:30
CB VILADECAVALLS CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
23/02/2020
19:00
CB VILADECAVALLS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
29/02/2020
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. RODA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/03/2020
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
01/03/2020
10:30
SABADELL SUD CB B C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS BASQUETPIASABADELL C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
07/03/2020
19:00
C.B.VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/03/2020
17:30
CB VILADECAVALLS SABADELL SUD CB A C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/03/2020
17:30
C.B. REGINA CARMELI CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
08/03/2020
17:30
CB VILA DE MONTORNÈS CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
08/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS BM VILADECANS B C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/03/2020
19:00
C.B.VILADECAVALLS C.B. RAMON LLULL BLAU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. CABRERA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
15/03/2020
11:30
CLUB BASQUET GASSÓ CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS
RAMBLA PINATONS, S/N
15/03/2020
17:00
C.B. CASTELLAR CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
15/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS LA NOTTA BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
21/03/2020
12:30
C.E. THAU C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
21/03/2020
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/03/2020
16:30
CANOVELLES BC CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/03/2020
17:30
CB VILADECAVALLS MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
22/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
28/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
28/03/2020
19:45
C.B. GAVÀ 2 CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
29/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
18/04/2020
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. LA GARRIGA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/04/2020
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
19/04/2020
19:15
C.B. MATADEPERA TARONJA CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
25/04/2020
16:00
C.B. RAMON LLULL B CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/04/2020
19:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
26/04/2020
19:00
CB VILADECAVALLS C.B. SANTPEDOR C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
09/05/2020
16:00
CB NAVÀS CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
09/05/2020
19:00
CB VILADECAVALLS CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
10/05/2020
17:30
CB VILADECAVALLS C.B. SANT PERE TERRASSA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD