Calendari Global Club

CLUB BASQUET CORNELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
19:00
C.B. CORNELLÀ A EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/07/2019
19:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/07/2019
20:45
C.B. CORNELLÀ A LLEIDA.NET CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/07/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A MEGA SO - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/07/2019
20:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/07/2019
12:00
C.N. SABADELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/07/2019
18:30
C.B. CORNELLÀ A CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/07/2019
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
08/09/2019
18:30
C.B. CORNELLA CAMPING BIANYA ROSER A LIGA EBA PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/09/2019
18:00
F.C. MARTINENC BASQUET C.B. CORNELLA LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/09/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER JAC SANTS A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/09/2019
17:00
C.B. CORNELLÀ A C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/09/2019
19:15
CB GRANOLLERS 1-AGC FINQUES C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS
PRAT DE LA RIBA, S/N
21/09/2019
19:30
BASKET ALMEDA 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/09/2019
22:00
BÀSQUET PRATENC - LISANT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
28/09/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/09/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA JOVIAT 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/09/2019
16:00
CEJ L'HOSPITALET B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
28/09/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/09/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A PAIDOS-SALLENT VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ A C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. SANT PERE VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
10:45
C.N. SABADELL B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/09/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CBTARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
05/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
05/10/2019
10:45
A.B. EL VENDRELL 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
05/10/2019
10:45
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/10/2019
10:45
BARÇA CBS A C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS SESE A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CLOTET SUZUKI SANT BOI B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
05/10/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
05/10/2019
16:00
C.N. CALDES A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
05/10/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
05/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
05/10/2019
18:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
05/10/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
05/10/2019
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 05 BLAU C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
06/10/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B C.E. SANT NICOLAU 3 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2019
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/10/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2019
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
06/10/2019
13:00
SEDIS MITJANA-NAVINES C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
06/10/2019
16:15
UE SANT CUGAT BLANC C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/10/2019
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
12/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
09:00
MARESME 3V 2010 C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
12/10/2019
10:15
BÀSQUET LLOR A C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
12/10/2019
10:30
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
12/10/2019
10:30
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/10/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.N. SABADELL C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 CB VILADECANS TELLFY VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP B C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
12/10/2019
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/10/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ BLAU B.C. TECLA SALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2019
19:30
C.E.B. PALLEJÀ B - VITALDENT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
15/10/2019
19:00
C.B. CORNELLÀ 06 LA SALLE BONANOVA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA BF VILADECANS C C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/10/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CORNELLÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/10/2019
10:30
JAC SANTS B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/10/2019
11:00
C.N. SABADELL A C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/10/2019
11:30
SALLE PLOMS REUS VERD C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/10/2019
12:00
IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
19/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/10/2019
12:30
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BC SANT JOAN DESPÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/10/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/10/2019
17:30
C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
19/10/2019
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
19/10/2019
20:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/10/2019
09:30
BM VILADECANS A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
20/10/2019
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP A C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
20/10/2019
11:00
FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2019
12:30
C.B. BEGUES C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
20/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER BARÇA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/10/2019
18:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS JAC SANTS A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
09:00
CEJ L'HOSPITALET C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
26/10/2019
09:15
JOVIAT 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/10/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO BM VILADECANS A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
10:30
C.B. GAVÀ 1 C.B. CORNELLÀ 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
10:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/10/2019
10:45
FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
26/10/2019
11:00
BÀSQUET GIRONA U16 C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
26/10/2019
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/10/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A C.N. CALDES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/10/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 06 SANT IGNASI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/10/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
19:30
C.B. SANTA COLOMA B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
26/10/2019
19:45
UB SANT ADRIA 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
27/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA CB PARETS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2019
17:15
CB MONTPEDRÓS A C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
27/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 2 C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
30/10/2019
20:15
BARÇA B C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
01/11/2019
12:30
JAC SANTS A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
01/11/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B A.E. BELLSPORT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/11/2019
17:15
ROC ROI CB LLEIDA C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
02/11/2019
17:45
MANYANET REUS C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/11/2019
19:45
C.B. CORNELLÀ B CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2019
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
03/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CB GRANOLLERS 1-AGC FINQUES C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/11/2019
22:00
C.B. CORNELLÀ A VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
09:00
C.B. REGINA CARMELI A C.B. CORNELLÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
09/11/2019
09:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/11/2019
10:30
C.B. GAVÀ 03 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
09/11/2019
10:30
C.B. L'HOSPITALET 2009 C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA BÀSQUET OMS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
10:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 09 C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
09/11/2019
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
09/11/2019
12:30
U.E. CLARET A C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/11/2019
12:30
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 AEC COLLBLANC A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
09/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.B. L'HOSPITALET 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2019
18:45
CBTARRAGONA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B EKKE CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/11/2019
11:00
C.B. L'HOSPITALET B C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
10/11/2019
16:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
10/11/2019
19:45
B.F. CORNELLA - A C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
12/11/2019
18:45
C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
14/11/2019
20:45
C.B. CORNELLÀ B CBF CERDANYOLA 05 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
09:00
PAIDOS-SALLENT VERD C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
16/11/2019
10:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/11/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA NEGRE C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
16/11/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
16/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ BLAU C.E.B. PALLEJÀ - FURGOLINE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/11/2019
16:00
AB SALLE TARRAGONA CFA C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 05 BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2019
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. CIUTAT VELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/11/2019
16:15
C.B. GAVÀ INT. C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
17/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/11/2019
17:45
CB CASTELLET C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
17/11/2019
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
20/11/2019
19:15
C.B. CORNELLÀ A CBF CERDANYOLA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/11/2019
20:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS MARESME 3V 2010 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/11/2019
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
23/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/11/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO BÀSQUET LLOR A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/11/2019
10:45
BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
23/11/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/11/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/11/2019
12:15
JOVIAT A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/11/2019
12:45
LA SALLE BONANOVA C.B. CORNELLÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
23/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET MOLINS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/11/2019
17:45
C.N. SABADELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/11/2019
19:45
C.B. CORNELLÀ B AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/11/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2019
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
24/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B JET ROSA GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2019
11:00
CB VILADECANS TELLFY VERD C.B. CORNELLÀ 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
24/11/2019
12:00
EPSA A C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
24/11/2019
16:30
C.B. CORNELLÀ A COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/11/2019
17:45
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
19:30
BARÇA CBS BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
25/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A C.N. CALDES A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/11/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
16:00
BARÇA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
30/11/2019
16:15
BF VILADECANS C C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
17:30
JOVIAT 1 C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
30/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A REUS PLOMS SALLE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ 05 BM VILADECANS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
21:15
C.B. CASTELLBISBAL B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
01/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ 06 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2019
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
01/12/2019
10:15
TGN BÀSQUET 07A C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B CEJ L'HOSPITALET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2019
12:45
CBT - COSTA DAURADA CATERING C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
01/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2019
17:30
CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/12/2019
20:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC C.B. CORNELLA LIGA EBA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA CEJ L'HOSPITALET C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
14/12/2019
09:30
BM VILADECANS A C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/12/2019
10:15
JAC SANTS A C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
14/12/2019
10:15
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
14/12/2019
10:30
SANT IGNASI C.B. CORNELLÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
14/12/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA SEDIS MITJANA-NAVINES C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
16:00
BC MORABANC ANDORRA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
14/12/2019
17:30
B.C. TECLA SALA C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
14/12/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/12/2019
19:45
C.B. CORNELLÀ 05 C.B. GAVÀ 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ BLAU C.B. GAVÀ 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER BF VILADECANS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2019
11:15
C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/12/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
16:30
C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.N. SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2019
17:00
C.B. SANT ANDREU C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
15/12/2019
17:30
REUS DEPORTIU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/12/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A UB SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/12/2019
19:15
REUS DEPORTIU C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/12/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B - MERCAT DE SANT ILDELFONS U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.B. CORNELLÀ - ZIGA ZAGA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
21/12/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 09 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
11:00
AEC COLLBLANC A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
21/12/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.B. L'HOSPITALET 2009 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
12:00
C.N. CALDES A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/12/2019
12:00
SANT GERVASI 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
21/12/2019
12:00
C.B. L'HOSPITALET 2004 C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/12/2019
12:00
C.E.B. PALLEJÀ - FURGOLINE C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
21/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA BF VILADECANS A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B C.N. SABADELL B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/12/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A SEDIS ESQUITX C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
20:30
BÀSQUET LLOR C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
22/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ 06 C.B. REGINA CARMELI A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2019
10:45
C.N. SABADELL C C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
22/12/2019
12:00
CB GRANOLLERS 1-EDITORIAL ALPINA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2019
12:45
CBTARRAGONA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. GAVÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A HALCÓN VIAJES VILADECANS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/01/2020
09:00
CBF CERDANYOLA B C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/01/2020
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/01/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
11/01/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/01/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/01/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/01/2020
18:00
TGN BÀSQUET 05A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
19:00
BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
11/01/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/01/2020
19:45
SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/01/2020
10:30
SALLE PLOMS REUS VERD C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/01/2020
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
12/01/2020
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
18/01/2020
12:00
C.B. GAVÀ 05 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/01/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/01/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/01/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET PRATENC - LISANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/01/2020
16:00
C.E. SANT NICOLAU 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
18/01/2020
16:00
CB PARETS C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/01/2020
17:45
C.E. SANT NICOLAU 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
18/01/2020
20:00
C.B. CORNELLÀ B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/01/2020
10:45
C.B. CORNELLÀ B JOVIAT 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2020
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/01/2020
18:00
C.E. SANT NICOLAU A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/01/2020
19:30
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
10:45
C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA ROC ROI CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/01/2020
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/01/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/01/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/01/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
26/01/2020
11:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/01/2020
11:15
CBF CERDANYOLA 05 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/01/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2020
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
01/02/2020
12:00
BÀSQUET OMS BLAU C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
01/02/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.E.B. PALLEJÀ B - VITALDENT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
01/02/2020
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
01/02/2020
16:00
CBF CERDANYOLA B C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/02/2020
16:15
TGN BÀSQUET 05A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/02/2020
20:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. SANTA COLOMA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/02/2020
12:30
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/02/2020
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
02/02/2020
17:30
EKKE CB LLEIDA C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
02/02/2020
17:45
CB MORELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
08/02/2020
11:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
08/02/2020
11:00
CN TARREGA C.B. CORNELLÀ B - ZIGA ZAGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
08/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/02/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
08/02/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
08/02/2020
17:45
CBTARRAGONA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
08/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/02/2020
10:45
C.B. CORNELLÀ B AB SALLE TARRAGONA CFA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/02/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. BEGUES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB MONTPEDRÓS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/02/2020
20:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. GAVÀ 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/02/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2020
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
23/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2020
16:00
JET ROSA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/02/2020
16:15
TGN BÀSQUET A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/02/2020
17:45
JET ROSA GECKO WALLS C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/02/2020
18:00
TGN BÀSQUET C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/02/2020
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/02/2020
16:00
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
29/02/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A MANYANET REUS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/02/2020
19:00
CAMPING BIANYA ROSER C C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
29/02/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A CB GRANOLLERS 1-EDITORIAL ALPINA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/03/2020
12:00
A.E. BELLSPORT A C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
01/03/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/03/2020
16:00
CE XAMBA VILAFRANCA A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
07/03/2020
12:45
CBT - ABSALLE C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
07/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B B.F. CORNELLA - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/03/2020
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
07/03/2020
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/03/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/03/2020
12:15
VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
08/03/2020
12:15
AD TORREFORTA C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/03/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/03/2020
18:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
14/03/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A CB CASTELLET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/03/2020
20:00
C.B. CORNELLÀ B A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/03/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/03/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/03/2020
16:00
C.B. CIUTAT VELLA C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
15/03/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/03/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.N. SABADELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/03/2020
18:00
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A JOVIAT A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/03/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/03/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/03/2020
17:30
BASQUET MOLINS B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
28/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. CASTELLBISBAL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/03/2020
17:00
BÀSQUET LLOR C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
28/03/2020
17:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
28/03/2020
19:30
REUS PLOMS SALLE A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
28/03/2020
19:30
C.N. SABADELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/03/2020
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/04/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/04/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/04/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/04/2020
12:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
19/04/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/04/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/04/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/04/2020
16:00
A.E.S.E. A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/04/2020
16:00
SEDIS ESQUITX C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
26/04/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/04/2020
18:00
HALCÓN VIAJES VILADECANS C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/04/2020
18:00
C.B. GAVÀ C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
09/05/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/05/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/05/2020
18:00
CB ABRERA C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
09/05/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/05/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/05/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD