Calendari Global Club

CLUB BASQUET CORNELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/08/2018
17:00
PLATGES MATARO-CAM THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
31/08/2018
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
31/08/2018
19:00
BASQUET DRAFT GRAMENET C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
01/09/2018
17:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/09/2018
19:00
C.B. CORNELLÀ CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/09/2018
20:45
C.B. CORNELLÀ A CB SANTFELIUENC A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/09/2018
17:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/09/2018
18:45
C.B. CORNELLÀ A U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/09/2018
18:15
BASKET ALMEDA GROC C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/09/2018
18:30
C.B. CORNELLÀ A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/09/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IFA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
08/09/2018
16:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
09/09/2018
09:00
JET BLAU GECKO WALLS C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT POLIESPORTIU SANT LLORENÇ
CASTELLSAPERA, S/N
09/09/2018
18:00
C.B. CORNELLÀ A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/09/2018
12:30
C.B. CORNELLA BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/09/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A SESE A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/09/2018
20:15
ROC ROI CB LLEIDA THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
16/09/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/09/2018
19:00
BARBERA TEAM VALUES C.B. CORNELLA LIGA EBA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
22/09/2018
16:30
BÀSQUET RIBES 05 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
22/09/2018
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/09/2018
19:15
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/09/2018
19:30
JAC SANTS A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/09/2018
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/09/2018
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/09/2018
09:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.B. BEGUES C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
09:00
BARÇA CBS GRANA C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
29/09/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ BF VILADECANS B C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
10:30
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
29/09/2018
10:45
SALLE PLOMS REUS C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
29/09/2018
10:45
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
29/09/2018
12:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
12:00
BASQUET MOLINS C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
29/09/2018
12:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
29/09/2018
12:30
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/09/2018
12:30
CB LA SALLE HORTA A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
29/09/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CB TARRAGONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/09/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ JET ROSA SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/09/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
29/09/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ A C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/09/2018
09:00
C.B. CORNELLÀ B A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/09/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ A AB SALLE TARRAGONA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/09/2018
12:15
BQ MANYANET MOLINS - C&C SERVEI TRAFIC C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
30/09/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/09/2018
12:30
JOVENTUT LES CORTS A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/09/2018
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/09/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IM06 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/10/2018
21:15
C.B. CORNELLÀ A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C. JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B BM VILADECANS A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
09:00
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2018
09:00
C.E.B. PALLEJÀ DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
06/10/2018
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
06/10/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC BLAU C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
10:30
C.E.J. L'HOSPITALET A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
06/10/2018
10:30
BF VILADECANS B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
06/10/2018
10:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A U.E. CLARET A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/10/2018
16:00
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
06/10/2018
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
06/10/2018
16:15
C.B. CORNELLÀ B C.B. NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
06/10/2018
16:30
BASQUET LLOR C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
06/10/2018
18:00
CB SANT ANDREU C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
07/10/2018
09:00
JAC SANTS 04 SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/10/2018
11:00
C.B. CORNELLÀ B ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/10/2018
12:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A JET C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/10/2018
12:30
C.B. L'HOSPITALET A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
07/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/10/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/10/2018
17:45
JET QSPORT C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/10/2018
11:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2018
11:00
CB MOLLERUSSA THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
13/10/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A BARÇA LASSA B C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2018
16:00
CB TARRAGONA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/10/2018
17:45
C.B. CASTELLBISBAL C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
13/10/2018
20:45
CB TARRAGONA 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/10/2018
09:00
C.B. CORNELLÀ A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/10/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/10/2018
12:00
CURTIDOS PINÓS - CB IGUALADA A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/10/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B S.E. SANT MEDIR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/10/2018
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/10/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A BBA 2005 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/10/2018
21:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
20/10/2018
09:00
CB SANTFELIUENC A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/10/2018
10:30
EVVO - CB IGUALADA B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/10/2018
11:30
BÀSQUET SANT BOI DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
20/10/2018
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/10/2018
12:30
C.B. SANTA COLOMA THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 BASQUETPIASABADELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
16:15
C.B. CORNELLÀ B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/10/2018
16:15
EL CARME BÀSQUET SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/10/2018
18:00
C.B. CORNELLÀ A CBVALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/10/2018
19:15
C.B. CORNELLÀ A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/10/2018
19:30
SERRA SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
21/10/2018
10:30
C.B. VILATORRADA C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
21/10/2018
11:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET MOLINS 2005 C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/10/2018
11:00
CB TARRAGONA A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 03A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 ESCOLA IPSI 05 A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/10/2018
18:00
C.B. CORNELLÀ B CB SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/10/2018
20:00
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/10/2018
20:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
27/10/2018
09:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2018
09:00
AE SANT ANDREU NATZARET A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/10/2018
09:00
C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/10/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.B. NOU ESPLUGUES C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2018
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/10/2018
11:45
BF VILADECANS C C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
27/10/2018
12:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/10/2018
12:00
SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA BLANC ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
27/10/2018
12:30
CENTRE CATOLIC L'H A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/10/2018
15:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
27/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/10/2018
09:30
CLUB NATACIO TERRASSA B SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
28/10/2018
09:30
LLUISOS DE GRACIA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/10/2018
12:15
SESE A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/10/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ A A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 03 C.B. CASTELLBISBAL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/10/2018
16:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/10/2018
17:45
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A SEDIS ESQUITX C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/10/2018
18:30
CB IPSI - TAD B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/11/2018
12:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
03/11/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/11/2018
16:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
03/11/2018
16:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
03/11/2018
17:30
C.B. VILADECANS A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
03/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A SABADELL SUD - C.N. SABADELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B C.B. SANT CLIMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/11/2018
17:45
TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
03/11/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/11/2018
10:45
GALOMATEO - BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMA C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
04/11/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B CB MORELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/11/2018
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 MANYANET REUS GROC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/11/2018
19:00
SANT GABRIEL RIPOLLET C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
10/11/2018
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
09:00
CBF CERDANYOLA A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/11/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
11:00
CB ABRERA DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
10/11/2018
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
10/11/2018
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A BARÇA LASSA C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
10/11/2018
12:15
CB PRAT-MONTIBELLO BLANC ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 C.B. NOU BADIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
16:00
SALLE PLOMS REUS 01 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/11/2018
16:15
C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/11/2018
17:30
C.B. CORNELLÀ B BASQUET SITGES C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2018
17:45
LLUISOS DE GRACIA BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/11/2018
19:00
C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
11/11/2018
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/11/2018
12:15
BBA FEMENÍ 2003 C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/11/2018
12:45
CB TARRAGONA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/11/2018
18:00
C.B. CORNELLÀ B U.E. MATARO-J1M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
11/11/2018
18:15
BQ MANYANET MOLINS U15 SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
11/11/2018
19:30
U.B. LLEFIÀ A C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/11/2018
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A CB LA SALLE HORTA A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
09:00
BARÇA CBS A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/11/2018
09:00
C.B. BEGUES DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
17/11/2018
09:15
BF VILADECANS B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/11/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
12:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
12:15
BASKET ALMEDA NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2018
12:30
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
17/11/2018
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.B. L'HOSPITALET A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 BASQUET MOLINS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
16:00
RENDIMENT PSICOLEGS - CBV C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ AEC COLLBLANC TORRASSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. CORBERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/11/2018
17:45
LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
17/11/2018
19:15
C.B. CORNELLÀ A BASQUET DRAFT GRAMENET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/11/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 BARÇA CBS GRANA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/11/2018
11:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
18/11/2018
11:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
18/11/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/11/2018
12:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B AEC COLLBLANC TORRASSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB MORELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.E.B. PALLEJÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/11/2018
18:00
BASQUET MOLINS 2009 ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI VIROLAI
CAMI ANTIC SANTA CREU, S/N
24/11/2018
09:00
C. JOVENTUT BADALONA B CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/11/2018
09:00
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
24/11/2018
09:15
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.E.B. PALLEJÀ C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2018
09:15
CB SANTFELIUENC BLAU ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2018
09:15
BM VILADECANS A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
24/11/2018
11:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.E.J. L'HOSPITALET A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2018
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
24/11/2018
12:00
REST. MUSSONADES - CE XAMBA VILAFRANCA A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/11/2018
12:00
REST. MUSSONADES - CE XAMBA VILAFRANCA A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/11/2018
12:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B BF VILADECANS B C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/11/2018
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
24/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.E.B. PALLEJÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/11/2018
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/11/2018
09:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CBF CERDANYOLA C C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/11/2018
10:45
BASKET ALMEDA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/11/2018
11:00
C.B. CORNELLÀ 03 BASQUET LLOR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/11/2018
11:00
CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/11/2018
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B AN PERRUQUERS NA-C.B. ESPARREGUERA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/11/2018
16:00
TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 3 SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
25/11/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B MCNTEAM C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/11/2018
17:45
C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
25/11/2018
19:30
C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
27/11/2018
18:15
C.B. CORNELLÀ 05 JOVENTUT LES CORTS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/11/2018
18:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
09:00
ESCOLA IPSI 05 A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/12/2018
09:00
BASQUETPIASABADELL C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
01/12/2018
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
01/12/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B EVVO - CB IGUALADA B C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
10:30
HYUNDAI ANOIA MOTOR - CB IGUALADA B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/12/2018
11:00
BARÇA LASSA B THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
01/12/2018
11:00
TGN BÀSQUET 04A SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2018
12:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU BÀSQUET SANT BOI C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
12:30
SANT GABRIEL RIPOLLET A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
01/12/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.B. RAMON LLULL VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2018
20:00
B.C. TECLA SALA A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
01/12/2018
20:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/12/2018
09:00
C.B. CORNELLÀ A GRAMENET BC C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/12/2018
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/12/2018
10:30
BASQUET MOLINS 2005 C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
02/12/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/12/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B CB PRAT- MONTIBELLO A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/12/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ A CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/12/2018
16:00
BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/12/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ A BQ MANYANET MOLINS U14 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/12/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B CBT ENGLISH TARRAGONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/12/2018
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B SERVEIS MEDICS PENEDES SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
09:00
C.B. SANT PERE - LOVATP ELÈCTRICS ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
15/12/2018
10:15
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
15/12/2018
10:15
C.B. NOU ESPLUGUES ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
15/12/2018
10:30
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.B. SANT PERE - GEMMA PERFUMERIA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
10:30
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CENTRE CATOLIC L'H A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
10:30
C.B. ESPARREGUERA DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
15/12/2018
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/12/2018
12:15
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.B. SANTA COLOMA C.C. CADET MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
16:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
16:00
CBVALLS LEAR C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2018
16:15
C.B. CORNELLÀ B HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
15/12/2018
17:30
C.B. CORNELLÀ B BF VILADECANS C C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/12/2018
18:00
TGN BÀSQUET 04A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2018
19:15
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A SINORCELL - CB IGUALADA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/12/2018
09:00
C.B. CORNELLÀ 06 SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/12/2018
09:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
16/12/2018
10:30
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 JAC SANTS 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/12/2018
10:45
JAC SANTS B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
16/12/2018
11:00
U.E. CLARET A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/12/2018
11:15
C.B. CASTELLBISBAL C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
16/12/2018
12:15
C.B. CORNELLÀ 05 AE SANT ANDREU NATZARET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/12/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ B BBA 2003 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/12/2018
17:00
BF VILADECANS A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/12/2018
17:45
C.B. CORNELLÀ B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/12/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/12/2018
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B CB PRAT-MONTIBELLO BLANC C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2018
09:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
22/12/2018
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ BASQUET MOLINS 2009 C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2018
10:30
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU CB ABRERA C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2018
10:30
SESE B CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2018
11:00
C.B. NOU BADIA C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
22/12/2018
12:00
BQ MANYANET MOLINS MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
22/12/2018
12:00
BASQUET SITGES C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
22/12/2018
12:15
C.B. CORNELLÀ CB TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/12/2018
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/12/2018
16:00
A. BÀSQUET BUFALÀ C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
22/12/2018
16:00
BARÇA LASSA CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
22/12/2018
19:30
C.B. CORNELLÀ A CONDORCHEM - AB PREMIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/12/2018
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 BBA FEMENÍ 2003 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/12/2018
12:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
09:00
U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/01/2019
09:30
CAMPING BIANYA ROSER ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/01/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
10:30
ALLE U.E. MATARO-MBF ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/01/2019
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/01/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A SESE A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
12:00
BASQUET SITGES ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
12/01/2019
12:30
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
12/01/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
12/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CB.ÀGUILES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
12/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 03 JOVENTUT LES CORTS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/01/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA IFA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
12/01/2019
19:15
CB LA SELVA A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
13/01/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
13/01/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B C.E.J. L'HOSPITALET B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/01/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A ORLANDAI C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/01/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/01/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IM06 C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/01/2019
21:45
SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
19/01/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
09:00
JOVENTUT LES CORTS A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/01/2019
09:00
C.B. SANT JOSEP OBRER MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
19/01/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ BARÇA CBS BLAU C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
12:15
C.B. CORNELLÀ B ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
12:30
U.E. MATARO-MAM CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/01/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 BC SANT JOAN DESPÍ A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
16:00
BARÇA LASSA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
19/01/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/01/2019
16:15
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2019
17:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
17:30
C. JOVENTUT BADALONA B C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/01/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/01/2019
19:15
C.B. CORNELLÀ A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/01/2019
09:00
CB CORNELLÀ 06 NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/01/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/01/2019
11:00
B.C. TECLA SALA A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
20/01/2019
12:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CENG LIPS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
20/01/2019
12:45
CBF CERDANYOLA B C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/01/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B JAC SANTS INTER C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/01/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 EL CARME BÀSQUET C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/01/2019
16:00
AE BOET MATARO A C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
20/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 05 C.B. CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
20/01/2019
17:45
CB MORELL A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
25/01/2019
21:15
C.B. CORNELLÀ C.E.B. SANT JORDI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2019
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2019
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B A.E.S.E. 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2019
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/01/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B CLUB NATACIÓ SABADELL C C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2019
10:30
JOVIAT B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
26/01/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A TORROT MARESME 3V 2007 C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/01/2019
12:00
DON RELAX - CB IGUALADA A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/01/2019
12:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/01/2019
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS B ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
26/01/2019
12:15
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
27/01/2019
09:30
A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
27/01/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/01/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/01/2019
16:30
CB MONTPEDRÓS GROC CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
27/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A SALLE PLOMS REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/01/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 05 C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/01/2019
19:30
COALCI - C.B. SANT JOSEP A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
02/02/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B CB MONTPEDRÓS GROC C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/02/2019
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/02/2019
09:00
GRAMENET BC TARONJA MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/02/2019
10:45
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU CE MARISTES SANTS-LES CORTS C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/02/2019
10:45
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ PAIDOS-ASFE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/02/2019
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/02/2019
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
02/02/2019
12:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A TORROT MARESME 3V 2003 C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/02/2019
12:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/02/2019
12:30
U.E. CLARET C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 U.B. SANT ADRIÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/02/2019
16:00
C. JOVENTUT BADALONA A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/02/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS - C&C SERVEI TRAFIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/02/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ A BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/02/2019
19:30
100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/02/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B CB SANT ANDREU NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/02/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS VERD C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/02/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR A C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
03/02/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/02/2019
12:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A ROC ROI CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/02/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A NOU BÀSQUET OLESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/02/2019
16:00
JET ROSA SANIPLAST C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/02/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ B CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/02/2019
09:00
C.B. SANT JOSEP OBRER CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
09/02/2019
09:45
C.E. SANT NICOLAU 1 THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/02/2019
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/02/2019
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
09/02/2019
17:45
C. JOVENTUT BADALONA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/02/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ A CB TARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/02/2019
11:00
MANYANET REUS GROC SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/02/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/02/2019
12:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET RIBES 05 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/02/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/02/2019
17:45
C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/02/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/02/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A AE BADALONÈS A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
09:00
C.B. REGINA CARMELI C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
16/02/2019
09:30
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/02/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B GRAMENET BC TARONJA C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
11:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/02/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
16/02/2019
16:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A AE BOET MATARO A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B SERRA SE CASAL VILAFRANCA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/02/2019
17:30
C.B. CORNELLÀ A LLUISOS DE GRACIA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/02/2019
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/02/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B CE XAMBA VILAFRANCA B C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/02/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
17/02/2019
10:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
17/02/2019
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
17/02/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ 05 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/02/2019
12:00
C.B. LLIÇA D'AMUNT 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
17/02/2019
12:15
C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/02/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/02/2019
12:45
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
17/02/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 BQ MANYANET MOLINS U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/02/2019
18:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/02/2019
18:00
S.E. SANT MEDIR C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
17/02/2019
19:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/02/2019
20:45
U.E. CLARET B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/02/2019
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2019
09:30
SANT GABRIEL RIPOLLET C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
23/02/2019
10:30
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2019
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
23/02/2019
11:15
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/02/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ C.B. VILATORRADA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U16 THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
23/02/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A JET QSPORT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/02/2019
19:15
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/02/2019
19:15
C.B. CORNELLÀ B COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/02/2019
09:00
U.E. MATARO-MLF DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/02/2019
09:15
C.B. CORNELLÀ 05 VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/02/2019
09:30
CLUB NATACIO TERRASSA A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
24/02/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/02/2019
11:00
C.B. LLIVIA-PUIGCERDA CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
24/02/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B BF VILADECANS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/02/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A CURTIDOS PINÓS - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/02/2019
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IFA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
24/02/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/02/2019
17:45
JET THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/02/2019
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP B SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
24/02/2019
19:00
CB SANT ANDREU A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/02/2019
21:30
C.B. CORNELLÀ A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
02/03/2019
12:15
BBA 2005 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
02/03/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 TECNOCASA - U.B. SANT ADRIÀ 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/03/2019
16:00
MANYANET REUS A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/03/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/03/2019
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
02/03/2019
21:15
U.E. MATARO-J1M C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/03/2019
09:30
C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIO TERRASSA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/03/2019
11:15
C.B. CORNELLÀ B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB IPSI - TAD B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/03/2019
17:45
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CB MOLLERUSSA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
03/03/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A C.B. CASTELLBISBAL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/03/2019
09:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/03/2019
09:00
C.B. CALELLA C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/03/2019
09:00
CE XAMBA VILAFRANCA ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
09/03/2019
09:30
DENTAL LA SALLE MANRESA A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/03/2019
09:30
CB TORELLÓ CF C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
09/03/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
09/03/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/03/2019
10:30
BQ MANYANET MOLINS MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
09/03/2019
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
09/03/2019
12:15
C.B. CORNELLÀ B MC DONALD'S - CB IGUALADA B C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/03/2019
16:00
TGN BÀSQUET 03A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2019
16:00
CB TORREFARRERA C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'ALGUAIRE
C/ POMPEU FABRA, S/N
09/03/2019
16:00
CBVALLS TOMAS JOIERS C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/03/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B C.B. VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
09/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A SERRA SE CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/03/2019
18:00
EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/03/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B GALOMATEO - BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/03/2019
09:00
CB CORNELLÀ 06 C.E.B. SANT JORDI C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/03/2019
10:45
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/03/2019
12:00
C.B. SANT CLIMENT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
10/03/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FRANFURT ALPI C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
10/03/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ 06 CB MANLLEU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/03/2019
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A BARÇA LASSA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/03/2019
16:15
CB MORELL C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
10/03/2019
17:00
BASQUET DRAFT GRAMENET C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
10/03/2019
17:45
C.B. NOU ESPLUGUES ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
13/03/2019
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/03/2019
21:45
C.B. CORNELLÀ U.B. LLEFIÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B SANT GERVASI 1 C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
09:15
A.B. EL VENDRELL 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/03/2019
10:30
C.B. CORNELLÀ 05 U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
12:15
C.B. CORNELLÀ B BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
16/03/2019
13:00
U.B. SANT ADRIÀ C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
16/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
16/03/2019
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/03/2019
16:00
SESE A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/03/2019
16:00
SEDIS ESQUITX THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
16/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
16/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B C.B. VILADECANS - SANT GABRIEL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A REST. MUSSONADES - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A REST. MUSSONADES - CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2019
09:30
MCNTEAM C.B. L'HOSPITALET B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
17/03/2019
10:45
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A ALLE U.E. MATARO-MBF C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2019
16:00
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 CAN TOY MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/03/2019
18:15
BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL RIERA
FRANCESC MORAGAS, 3-9
22/03/2019
21:30
C.B. CORNELLÀ A CAMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B BASQUET SITGES C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
10:30
SESE A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/03/2019
10:45
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
10:45
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ CAMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/03/2019
12:15
TORROT MARESME 3V 2003 THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
23/03/2019
12:15
SESE A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
12:30
CB CORNELLÀ 06 C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
12:30
AEC COLLBLANC TORRASSA C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/03/2019
12:30
TGN BÀSQUET A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2019
12:45
CBT ENGLISH TARRAGONA C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/03/2019
13:00
GRAMENET BC C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
17:45
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/03/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ B LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/03/2019
18:00
AEC COLLBLANC TORRASSA C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/03/2019
20:15
SABADELL SUD - C.N. SABADELL C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
24/03/2019
10:00
ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERD ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
24/03/2019
10:30
CB SANTFELIUENC A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
24/03/2019
12:30
JOVENTUT LES CORTS A C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B RENDIMENT PSICOLEGS - CBV C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/03/2019
16:15
CB MORELL C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
24/03/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/03/2019
09:15
BARÇA CBS BLAU ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/03/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B JOVENTUT LES CORTS A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/03/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
30/03/2019
10:30
UB MIR C SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
30/03/2019
10:45
BARÇA CBS GRANA ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/03/2019
12:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/03/2019
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/03/2019
12:15
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
30/03/2019
12:30
CENG LIPS THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
30/03/2019
12:45
NOU BÀSQUET OLESA CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
30/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/03/2019
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C. JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A SALLE PLOMS REUS 01 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
30/03/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ C.B. NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/03/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ A BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/03/2019
09:00
AN PERRUQUERS NA-C.B. ESPARREGUERA A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
31/03/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 AE BOET MATARO A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/03/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B LLUISOS DE GRACIA BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/03/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
31/03/2019
16:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A U.E. MATARO-MAM C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/03/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. MANYANET LES CORTS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
31/03/2019
19:30
C.E.B. PALLEJÀ A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
03/04/2019
20:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
06/04/2019
09:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.B. MANYANET LES CORTS B C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
06/04/2019
09:00
CAN TOY MARISTES ADEMAR SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/04/2019
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
06/04/2019
11:30
A.E.S.E. 2 MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
06/04/2019
12:00
TORROT MARESME 3V 2007 CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
06/04/2019
12:45
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A DON RELAX - CB IGUALADA A C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
16:00
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
16:15
C.B. CORNELLÀ B B.C. TECLA SALA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
06/04/2019
17:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B JOVIAT B C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
19:00
C.B. CORNELLÀ B A.E. L'ESQUITX SANT SADURNÍ C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2019
19:15
C.B. CORBERA C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/04/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
07/04/2019
10:00
C.B. CORNELLÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/04/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/04/2019
11:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/04/2019
11:30
C.B. CORNELLÀ 03 ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/04/2019
13:00
CB CORNELLÀ 06 CB MONTPEDRÓS GROC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/04/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/04/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/04/2019
16:00
C.B. NOU ESPLUGUES C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
07/04/2019
16:30
AE SANT ANDREU NATZARET B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
07/04/2019
17:30
C.B. CORNELLÀ 05 DON RELAX - CB IGUALADA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
07/04/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
07/04/2019
19:00
CB GRANOLLERS 1 THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/04/2019
10:30
C.B. CALELLA C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/04/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ B CB SANTFELIUENC BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/04/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/04/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B SALLE PLOMS REUS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/04/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
14/04/2019
12:30
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET GIRONA U16 C.C. CADET MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/04/2019
16:00
CBF CERDANYOLA C THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/04/2019
16:00
CBF CERDANYOLA 05 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/04/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C.B. NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/04/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/04/2019
09:00
CE MARISTES SANTS-LES CORTS DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
27/04/2019
09:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
10:30
CB SANT ANDREU NEGRE C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
27/04/2019
11:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C. JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
12:00
PAIDOS-ASFE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PAIDOS
CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6
27/04/2019
12:30
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
12:30
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B GRAMENET BC TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B BC SANT JOAN DESPÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
16:30
SEGUROS BILBAO-C.B. CORNELLÀ 04 UB MIR C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
27/04/2019
17:45
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
17:45
BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/04/2019
18:45
EKKE A CB LLEIDA C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
27/04/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ 03 C.B. VILASSAR DE MAR A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/04/2019
20:45
AE BOET MATARO 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
28/04/2019
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/04/2019
12:00
HNOS. PANTOJA-BC SANT JOAN DESPÍ A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
28/04/2019
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
28/04/2019
12:45
CB PRAT- MONTIBELLO A C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
28/04/2019
16:00
BQ MANYANET MOLINS U14 C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
28/04/2019
18:00
BBA 2003 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
01/05/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ B BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/05/2019
09:30
AE BOET MATARO A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
01/05/2019
09:30
CB MONTPEDRÓS GROC ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
01/05/2019
09:30
CB TORELLÓ IM1 C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
01/05/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ A JET BLAU GECKO WALLS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/05/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/05/2019
16:30
C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
09:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B ENGEL & VÖLKERS C.B. VILADECANS VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
10:15
AE BADALONÈS A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
04/05/2019
10:30
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
10:30
CE XAMBA VILAFRANCA B C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2019
12:15
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
12:30
C.B. SANTA COLOMA A MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
04/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B CB LA SELVA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 C.B. REGINA CARMELI C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/05/2019
16:00
GRAMENET BC TARONJA ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
04/05/2019
17:00
C. JOVENTUT BADALONA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
04/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B BC SANT JOAN DESPÍ A C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
04/05/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ A CBVALLS LEAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/05/2019
21:00
C.E.B. SANT JORDI C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
05/05/2019
09:00
CB CORNELLÀ 06 CLUB NATACIO TERRASSA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/05/2019
09:00
SINORCELL - CB IGUALADA A THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/05/2019
10:30
DON RELAX - CB IGUALADA C.B. CORNELLÀ 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/05/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ 03 COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/05/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/05/2019
12:00
C.B. SANT PERE - FITÓ CONSULTORS CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/05/2019
12:30
C.B. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/05/2019
17:00
BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
11/05/2019
09:00
DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU U.E. MATARO-MLF C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
09:30
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
11/05/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B NOU BÀSQUET OLESA NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
10:30
SANT GERVASI 1 ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI MASCULI. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
11/05/2019
11:00
ESCOLA IPSI 09 A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
11/05/2019
12:00
CB CORNELLÀ 06 C.B. LLIVIA-PUIGCERDA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
12:00
TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET A CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI MASCULI. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
11/05/2019
12:15
SALLE PLOMS REUS C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/05/2019
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A C.B. CORNELLÀ 03 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
11/05/2019
13:00
JAC SANTS INTER C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
11/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
16:00
CONDORCHEM - AB PREMIA A C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
11/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 05 C.B. CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
19:15
ORLANDAI C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
11/05/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A CBF CERDANYOLA 05 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2019
19:45
CB MORELL A C.B. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
12/05/2019
10:15
CB SANTFELIUENC BLAU C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/05/2019
10:30
C.E.J. L'HOSPITALET B C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
12/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/05/2019
17:30
CB.ÀGUILES C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
12/05/2019
17:45
THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/05/2019
19:30
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/05/2019
09:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A DENTAL LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/05/2019
09:00
MERCAT SANT ILDEFONS-C.B. CORNELLÀ B BQ MANYANET MOLINS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/05/2019
09:00
MC DONALD'S - CB IGUALADA B C.B. CORNELLÀ B C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/05/2019
10:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.B. NOU ESPLUGUES C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/05/2019
12:00
CLUB DELFOS-C.B. CORNELLÀ A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/05/2019
12:00
C.E.B. SANT JORDI CB CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
18/05/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/05/2019
16:00
CB MANLLEU C.B. CORNELLÀ 06 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
18/05/2019
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A B.C. TECLA SALA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/05/2019
18:00
C.B. CORNELLÀ A CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/05/2019
09:30
BASQUET FEMENI CORNELLA ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
19/05/2019
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 DENTAL PALACIOS & ESCOLANO-C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
19/05/2019
10:00
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ CE XAMBA VILAFRANCA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/05/2019
11:30
C.B. CORNELLÀ 03 CB TORELLÓ CF C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/05/2019
13:00
C.B. CORNELLÀ A EKKE A CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/05/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 05 CB TORELLÓ IM1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A C. JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/05/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ B AE BOET MATARO 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
25/05/2019
12:30
NOU BÀSQUET OLESA A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/05/2019
16:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - ALMEDA MASCULI C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
26/05/2019
16:00
JET BLAU GECKO WALLS C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/05/2019
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA 1 C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD