Calendari Global Club

AGRUPACIO ESPORTIVA SANTA EULALIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
13:00
A.E.S.E. A C.B. PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/09/2019
16:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
28/09/2019
16:00
A.E.S.E. C.B. SANT PERE TERRASSA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/09/2019
18:00
A.E.S.E. A C.B. CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/09/2019
19:30
A.E.S.E. B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/09/2019
11:00
A.E.S.E. 1 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/09/2019
12:30
A.E.S.E. B BASKET VALLDOREIX FC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/09/2019
12:30
A.E.S.E. B BASKET VALLDOREIX FC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/09/2019
16:00
MANYANET REUS GROC A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/09/2019
17:30
REUS DEPORTIU A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/09/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/10/2019
09:00
A.E.S.E. 1 LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL BLANC A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
05/10/2019
11:00
A.E.S.E. 2 CB GAVÀ 09 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
11:00
A.E.S.E. SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
12:00
CE XAMBA VILAFRANCA A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
05/10/2019
12:30
A.E.S.E. A C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
13:00
A.E.S.E. DOMINIQUES BARCELONA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/10/2019
16:00
CB VILADECANS A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
05/10/2019
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/10/2019
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
18:00
A.E.S.E. A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/10/2019
19:30
A.E.S.E. B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/10/2019
19:30
C.B. PREMIA DE DALT B A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
06/10/2019
09:00
A.E. BELLSPORT A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
06/10/2019
09:15
CAMPING BIANYA ROSER 03 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/10/2019
09:30
A.E.S.E. 1 CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
06/10/2019
11:00
A.E.S.E. A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
12:30
A.E.S.E. A BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
19:00
CB VILADECAVALLS A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/10/2019
09:00
CB GAVÀ 08 A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
12/10/2019
09:30
A.E.S.E. B CB NOU ESPLUGUES C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
12/10/2019
10:30
AULA ESCOLA EUROPEA A A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
12/10/2019
11:00
A.E.S.E. MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
12/10/2019
11:30
BASQUET-CEISSA A A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A PARC ESPORTIU CAN DRAGO - LA PALESTRA
ROSSELLO I PORCEL, 7-11
12/10/2019
12:00
CE XAMBA VILAFRANCA A A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
12/10/2019
12:15
AULA ESCOLA EUROPEA A A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
12/10/2019
12:30
A.E.S.E. EL RACÓ D'EN CONA - C.B. CUBELLES C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
12/10/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/10/2019
13:00
A.E.S.E. A C.B. SANTPEDOR B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/10/2019
16:00
A.E.S.E. A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/10/2019
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/10/2019
16:15
BM VILADECANS B A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2019
17:30
JESUITES CASP A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
12/10/2019
18:00
A.E.S.E. B C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/10/2019
18:00
ODENA CLUB BASQUET A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
13/10/2019
09:30
A.E.S.E. 2 CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/10/2019
11:00
A.E.S.E. 1 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/10/2019
12:45
A.E.S.E. A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/10/2019
18:00
BASQUETPIASABADELL - M3E2 ENGINYERIA HIGIÈNICA A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
19/10/2019
09:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT BLANC A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/10/2019
09:15
BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
19/10/2019
11:00
ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
19/10/2019
11:00
BM VILADECANS A A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/10/2019
12:00
A.E.S.E. OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
19/10/2019
12:30
MARISTES ADEMAR A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/10/2019
16:00
A.E.S.E. SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/10/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 2 A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/10/2019
18:00
A.E.S.E. A CENTRE CATÒLIC L'H A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/10/2019
19:30
A.E.S.E. B CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/10/2019
09:30
CB VILADECANS BLANC A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
20/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
11:00
CE GELIDA 08 A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/10/2019
11:00
A.E.S.E. A C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/10/2019
12:15
CEEB TORDERA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
20/10/2019
12:30
U.E. CLARET A A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/10/2019
12:30
C.B. VILANOVA DEL VALLÈS A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
20/10/2019
12:30
A.E.S.E. 1 BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/10/2019
18:00
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
26/10/2019
09:30
A.E.S.E. 1 B.C. TECLA SALA C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
10:30
CB CERDANYOLA AL DIA B A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/10/2019
11:00
A.E.S.E. BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
11:00
U.E. CLARET A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
11:00
A.E.S.E. 2 NEOPEQUES - CB SANT JUST B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
11:00
C.B. CIUTAT VELLA A A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
26/10/2019
12:30
A.E.S.E. A SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
12:30
A.E.S.E. ESCOLA IPSI 06 A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
13:00
A.E.S.E. LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/10/2019
16:00
A.E.S.E. A BASQUET FEMENI CORNELLA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/10/2019
17:30
BÀSQUET LLOR A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
26/10/2019
18:00
EEM MEDIONA A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
26/10/2019
18:00
A.E.S.E. A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/10/2019
18:15
SEINTOSOFT CN TARREGA A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
26/10/2019
19:30
A.E.S.E. B CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/10/2019
09:30
A.E.S.E. 2 SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/10/2019
11:00
A.E.S.E. 1 UB SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/10/2019
12:15
ADT #ADTTODOSENAZUL A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/10/2019
12:30
A.E.S.E. A CE MONTIGALA BADALONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
27/10/2019
12:45
EL CARME BÀSQUET A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/10/2019
17:30
CB LA SALLE HORTA “B” A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
27/10/2019
19:30
C.B. GUINARDÓ A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
01/11/2019
12:15
CB ARTES A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
02/11/2019
13:00
A.E.S.E. B S.E. SANT MEDIR C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/11/2019
13:00
A.E.S.E. B S.E. SANT MEDIR C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/11/2019
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/11/2019
16:00
A.E.S.E. CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/11/2019
19:30
A.E.S.E. 1 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/11/2019
10:30
JAC SANTS BARCELONA A A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/11/2019
11:00
A.E.S.E. A TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/11/2019
12:30
A.E.S.E. B A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
03/11/2019
12:30
BF VILADECANS A A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
03/11/2019
17:45
EBAE SESE A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
09:30
A.E.S.E. SANT IGNASI C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
09/11/2019
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
09/11/2019
10:30
C.E.B. PALLEJÀ A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
09/11/2019
11:00
VIROLAI A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/11/2019
11:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
09/11/2019
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLAU A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
09/11/2019
12:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
09/11/2019
13:00
A.E.S.E. A CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/11/2019
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/11/2019
16:00
A.E.S.E. B C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/11/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/11/2019
18:00
A.E.S.E. A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/11/2019
18:00
CB IMMA A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/11/2019
19:30
A.E.S.E. A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/11/2019
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/11/2019
09:30
A.E.S.E. 1 CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/11/2019
10:30
SESE B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
12:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
10/11/2019
17:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
10/11/2019
17:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
10/11/2019
19:30
CB MORELL A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/11/2019
09:30
A.E.S.E. B CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/11/2019
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
16/11/2019
10:30
CB GAVÀ 09 A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
16/11/2019
10:30
DOMINIQUES BARCELONA A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
16/11/2019
11:00
A.E.S.E. S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/11/2019
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
16/11/2019
12:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
16/11/2019
12:30
A.E.S.E. CE XAMBA VILAFRANCA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/11/2019
13:00
A.E.S.E. B C.B. REGINA CARMELI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/11/2019
16:00
C.N. SABADELL A A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/11/2019
16:00
A.E.S.E. 2 A.E. BELLSPORT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/11/2019
16:00
TGN BÀSQUET A A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
18:00
A.E.S.E. 1 BASQUET SITGES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/11/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
16/11/2019
19:30
A.E.S.E. 1 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/11/2019
19:30
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 3 A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/11/2019
09:30
A.E.S.E. SABADELL SUD CB A C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/11/2019
11:00
A.E.S.E. B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/11/2019
12:30
A.E.S.E. A CB NAVÀS VISCOLA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/11/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/11/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL BLAU A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/11/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
23/11/2019
11:00
A.E.S.E. A BM VILADECANS B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
23/11/2019
11:00
A.E.S.E. 1 CB GAVÀ 08 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
23/11/2019
12:30
A.E.S.E. AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
23/11/2019
12:30
A.E.S.E. 2 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
23/11/2019
13:00
A.E.S.E. AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/11/2019
16:00
A.E.S.E. A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/11/2019
16:30
CANOVELLES BC A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
23/11/2019
16:30
CANOVELLES BC A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
23/11/2019
18:00
A.E.S.E. A CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
19:30
A.E.S.E. B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/11/2019
20:45
MANYANET REUS A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
24/11/2019
09:30
A.E.S.E. 1 CB LA SALLE HORTA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/11/2019
11:00
EL RACÓ D'EN CONA - C.B. CUBELLES A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
24/11/2019
11:00
A.E.S.E. A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/11/2019
12:00
C.B. CASTELLAR A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/11/2019
12:30
A.E.S.E. 1 BF VILADECANS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
24/11/2019
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
24/11/2019
19:00
C.B. CASTELLAR A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
29/11/2019
19:45
CENTRE CATÒLIC L'H A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
30/11/2019
09:30
A.E.S.E. B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT BLANC C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
09:30
A.E.S.E. 1 ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/11/2019
10:45
MARISTES ADEMAR A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/11/2019
11:00
A.E.S.E. BM VILADECANS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
11:00
A.E.S.E. BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/11/2019
11:00
A.E.S.E. 2 C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
12:30
A.E.S.E. A CE GELIDA 08 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
12:30
A.E.S.E. MARISTES ADEMAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/11/2019
13:00
A.E.S.E. LESTONNAC C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/11/2019
13:00
BASKET VALLDOREIX FC A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
30/11/2019
13:00
BASKET VALLDOREIX FC A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
30/11/2019
16:00
A.E.S.E. MANYANET SANT ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/11/2019
17:45
SESE B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
18:00
A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/12/2019
09:30
A.E.S.E. 2 CB VILADECANS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/12/2019
09:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/12/2019
11:00
A.E.S.E. B C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/12/2019
12:30
A.E.S.E. A ORLANDAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/12/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
01/12/2019
20:15
BASKET CORAS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
09/12/2019
19:15
LA SALLE BONANOVA A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
13/12/2019
18:30
LESTONNAC A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/12/2019
09:15
SAMC-BASKET ALMEDA A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
09:30
A.E.S.E. B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/12/2019
09:30
NEOPEQUES - CB SANT JUST B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
14/12/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
14/12/2019
11:00
A.E.S.E. U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/12/2019
12:30
A.E.S.E. EEM MEDIONA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/12/2019
12:45
B.C. TECLA SALA A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
14/12/2019
13:00
A.E.S.E. B C.B. PREMIA DE DALT B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/12/2019
16:00
ELS MONJOS BC - PANSALUD A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
14/12/2019
16:00
ESCOLA IPSI 06 A A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/12/2019
16:00
A.E.S.E. B COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/12/2019
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/12/2019
18:00
A.E.S.E. A C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/12/2019
18:30
BASKET ALMEDA 2 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
19:30
A.E.S.E. A JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/12/2019
20:45
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
14/12/2019
21:15
C.B. GAVÀ 2 A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
15/12/2019
09:30
A.E.S.E. 1 C.B. CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/12/2019
11:00
A.E.S.E. A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/12/2019
12:15
CB IPSI A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/12/2019
12:30
A.E.S.E. 1 C.B. PRAT-MONTIBELLO B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/12/2019
19:30
CB ALPICAT A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
21/12/2019
09:00
SANT IGNASI A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/12/2019
09:30
A.E.S.E. C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/12/2019
09:30
A.E.S.E. 1 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/12/2019
11:00
A.E.S.E. 2 C.E.B. PALLEJÀ C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/12/2019
11:00
A.E.S.E. CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/12/2019
12:30
A.E.S.E. A CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/12/2019
13:00
A.E.S.E. VIROLAI C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/12/2019
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/12/2019
16:00
A.E.S.E. B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/12/2019
17:30
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/12/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/12/2019
18:05
A.E.S.E. A GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/12/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/12/2019
19:30
A.E.S.E. C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/12/2019
11:00
A.E.S.E. 2 C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/12/2019
12:30
A.E.S.E. B JESUITES CASP C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/12/2019
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
22/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
11/01/2020
13:00
A.E.S.E. A C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
16:00
A.E.S.E. A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
16:00
C.B. RAMON LLULL B A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
11/01/2020
18:00
A.E.S.E. A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
18:00
REUS PLOMS SALLE A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/01/2020
19:30
A.E.S.E. B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
19:45
REUS PLOMS SALLE B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/01/2020
09:30
A.E.S.E. 1 U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/01/2020
11:00
A.E.S.E. 1 CAMPING BIANYA ROSER 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
12/01/2020
12:30
A.E.S.E. A CB VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/01/2020
20:15
CLUB JOVENTUT BADALONA B A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/01/2020
09:00
C.B. COLL A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
18/01/2020
09:30
A.E.S.E. 1 COALCI - CB SANT JOSEP C C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/01/2020
10:30
A.E. SALLENT A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
18/01/2020
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
18/01/2020
11:00
A.E.S.E. MATARO PARC BOET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/01/2020
11:00
A.E.S.E. 2 BÀSQUET NOU BARRIS B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/01/2020
12:30
A.E.S.E. A LESTONNAC C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/01/2020
12:30
A.E.S.E. CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/01/2020
13:00
A.E.S.E. B CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/01/2020
17:30
JOVIAT B A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
18/01/2020
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
18/01/2020
18:00
A.E.S.E. A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/01/2020
19:00
C.B. SANT PERE TERRASSA A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/01/2020
19:30
A.E.S.E. B A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
09:30
A.E.S.E. 1 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
11:00
A.E.S.E. A MANYANET REUS GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
12:30
A.E.S.E. 1 CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/01/2020
16:00
C.B. SANTPEDOR B A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
19/01/2020
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/01/2020
18:45
C.B. CASTELLBISBAL A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
24/01/2020
19:15
THAU A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
25/01/2020
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
25/01/2020
10:30
C.B. VILATORRADA VERMELL A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
25/01/2020
10:45
C.B. LA GARRIGA 1 A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
25/01/2020
11:00
A.E.S.E. BC SANT JOAN DESPÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
25/01/2020
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/01/2020
12:30
A.E.S.E. NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
25/01/2020
12:30
ESCOLAPIS SARRIA A A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
25/01/2020
13:00
A.E.S.E. A C.B. VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/01/2020
16:00
A.E.S.E. CB VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/01/2020
19:00
S.E. SANT MEDIR A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
25/01/2020
19:00
S.E. SANT MEDIR A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
25/01/2020
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/01/2020
19:30
BARÇA CBS BLAU A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/01/2020
09:30
A.E.S.E. 2 BÀSQUET ALELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/01/2020
10:30
C.B. SANT PERE - BWT A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
26/01/2020
11:00
A.E.S.E. 1 BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/01/2020
12:30
A.E.S.E. B INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ B A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/02/2020
09:00
CE MONTIGALA BADALONA A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
01/02/2020
09:30
A.E.S.E. C.B. GAVÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/02/2020
10:30
C.B. PEDAGOGIUM A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/02/2020
10:30
A.E.S.E. 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
01/02/2020
11:00
A.E.S.E. U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
01/02/2020
12:00
C.B. SANT CLIMENT A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
01/02/2020
12:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/02/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
01/02/2020
12:30
A.E.S.E. A GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
01/02/2020
12:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
01/02/2020
13:00
A.E.S.E. A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/02/2020
16:00
A.E.S.E. BASQUET-CEISSA A C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/02/2020
16:00
BIM A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C B. I. M.
SANT CRIST, 60
01/02/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
01/02/2020
18:00
A.E.S.E. A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/02/2020
19:30
UB SANT ADRIA 3 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
01/02/2020
19:30
A.E.S.E. B ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
09:30
A.E.S.E. 1 BC SANT JOAN DESPÍ '1' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
11:00
A.E.S.E. B CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
11:00
A.E.S.E. B CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
12:30
A.E.S.E. 1 CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
19:30
C.B. CIC B A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
08/02/2020
09:30
C.B. CIUTAT VELLA B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
08/02/2020
10:30
SESE B A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
08/02/2020
12:00
C.B. REGINA CARMELI A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
08/02/2020
12:30
A.E.S.E. CB NOU ESPLUGUES C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
08/02/2020
13:00
A.E.S.E. CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/02/2020
16:00
A.E.S.E. A C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/02/2020
16:30
C.B. PEDAGOGIUM A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/02/2020
17:30
U.E. CLARET B A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/02/2020
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
08/02/2020
18:00
A.E.S.E. A BASQUETPIASABADELL - M3E2 ENGINYERIA HIGIÈNICA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/02/2020
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
08/02/2020
19:30
A.E.S.E. A CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/02/2020
09:30
A.E.S.E. 2 DOMINIQUES BARCELONA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/02/2020
11:00
A.E.S.E. 1 BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/02/2020
11:00
AE LES CORTS-UBAE A A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
09/02/2020
12:15
BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
09/02/2020
12:30
A.E.S.E. B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/02/2020
16:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
09/02/2020
16:00
C.B. SANTFELIUENC A A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/02/2020
09:30
EB CIUTAT VELLA A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT MIQUEL TARRADELL
C/ PEU DE LA CREU 3
15/02/2020
10:45
A.E.S.E. 1 CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
15/02/2020
11:00
A.E.S.E. 2 JAC SANTS BARCELONA C C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
15/02/2020
11:00
C.B. ALISOS A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
15/02/2020
12:30
A.E.S.E. A C.B. SANT PERE VERMELL C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
15/02/2020
12:30
A.E.S.E. IGUANA GROUP BBA 2006 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
15/02/2020
12:45
B.C. TECLA SALA A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
15/02/2020
16:00
A.E.S.E. A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/02/2020
09:00
NEOPEQUES - CB SANT JUST A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2020
09:00
C.B. BEGUES A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
16/02/2020
09:30
A.E.S.E. 2 UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/02/2020
11:00
A.E.S.E. 1 LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/02/2020
12:30
A.E.S.E. 1 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/02/2020
12:45
CENTRE CATÒLIC L'H A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
19/02/2020
19:00
A.E.S.E. 1 C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/02/2020
18:30
A.E.S.E. B C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
22/02/2020
11:00
A.E.S.E. NEOPEQUES - CB SANT JUST C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
22/02/2020
11:00
A.E.S.E. A CB IMMA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
13:00
A.E.S.E. B CANOVELLES BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
13:00
A.E.S.E. B CANOVELLES BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
17:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
22/02/2020
17:45
A.E.S.E. A SEINTOSOFT CN TARREGA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
19:30
A.E.S.E. B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
19:45
CB IPSI B - TAD A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/02/2020
09:30
A.E.S.E. 1 BÀSQUET LLOR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/02/2020
11:00
A.E.S.E. A EL CARME BÀSQUET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/02/2020
19:45
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
28/02/2020
19:30
C.B. PEDAGOGIUM B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
29/02/2020
09:00
SANT GABRIEL RIPOLLET A A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
29/02/2020
09:30
A.E.S.E. B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
29/02/2020
10:30
MATARO PARC BOET A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/02/2020
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
29/02/2020
11:00
A.E.S.E. CLOTET SUZUKI SANT BOI C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
29/02/2020
12:30
A.E.S.E. AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
29/02/2020
12:30
TRANSVISA - CB IGUALADA A A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/02/2020
13:00
A.E.S.E. C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/02/2020
16:00
A.E.S.E. B JAC SANTS BARCELONA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/02/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
17:45
A.B. EL VENDRELL 1 A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
29/02/2020
18:00
A.E.S.E. A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/02/2020
19:00
CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA NEGRE A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/03/2020
09:30
A.E.S.E. A BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/03/2020
11:00
A.E.S.E. 1 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/03/2020
12:45
A.E.S.E. A CB ARTES A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/03/2020
17:30
CB SANT JUST A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/03/2020
18:00
VIROLAI A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/03/2020
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/03/2020
09:30
A.E.S.E. 1 C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
10:30
CB CERDANYOLA AL DIA B A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/03/2020
10:45
BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/03/2020
11:00
A.E.S.E. C.B. SANT PERE - BWT C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
11:00
A.E.S.E. 2 DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
11:00
A.E.S.E. B ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/03/2020
12:00
JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/03/2020
12:30
A.E.S.E. A ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
12:30
A.E.S.E. C.B. VILATORRADA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
07/03/2020
13:00
A.E.S.E. 1 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/03/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/03/2020
17:45
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
07/03/2020
18:00
A.E.S.E. A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/03/2020
19:30
A.E.S.E. B CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
09:30
A.E.S.E. 2 UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
10:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
08/03/2020
11:00
A.E.S.E. 1 BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
12:30
A.E.S.E. A U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
08/03/2020
19:30
ESCOLA IPSI 05 A A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/03/2020
09:30
A.E.S.E. B C.B. COLL C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/03/2020
11:00
A.E.S.E. A.E. SALLENT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/03/2020
11:45
LESTONNAC A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
14/03/2020
12:30
A.E.S.E. SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
14/03/2020
13:00
A.E.S.E. DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/03/2020
16:00
A.E.S.E. A TGN BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/03/2020
16:00
U.E. CLARET A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/03/2020
16:00
BASQUET SITGES A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
14/03/2020
16:15
C.B. GAVÀ 06 A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/03/2020
18:00
A.E.S.E. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/03/2020
18:05
CB NAVÀS VISCOLA A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
14/03/2020
19:45
CB VALLS BNA A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/03/2020
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
15/03/2020
09:30
A.E.S.E. 2 CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/03/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP C A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/03/2020
10:30
SABADELL SUD CB A A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/03/2020
11:00
A.E.S.E. A C.N. SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/03/2020
12:30
ORLANDAI A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
15/03/2020
12:30
A.E.S.E. B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/03/2020
16:15
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
15/03/2020
17:30
ASME A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
21/03/2020
09:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/03/2020
11:00
A.E.S.E. UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/03/2020
11:00
A.E.S.E. A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/03/2020
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/03/2020
12:30
A.E.S.E. 2 THAU C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/03/2020
12:30
A.E.S.E. CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
21/03/2020
13:00
BF VILADECANS B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
13:00
A.E.S.E. A CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/03/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. CASTELLAR C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/03/2020
18:00
A.E.S.E. A C.B. CASTELLAR COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
21/03/2020
19:00
SANT IGNASI A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/03/2020
19:30
A.E.S.E. B MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
09:00
DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/03/2020
09:15
BÀSQUET ALELLA A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
22/03/2020
09:30
A.E.S.E. 1 ESCOLAPIS SARRIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
10:30
AD TORREFORTA A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/03/2020
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
22/03/2020
11:00
A.E.S.E. 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
12:30
A.E.S.E. 1 C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
12:30
C.B. SANT CLIMENT A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
22/03/2020
18:15
CB NOU ESPLUGUES U21 A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
28/03/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/03/2020
09:30
A.E.S.E. B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
28/03/2020
10:30
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
28/03/2020
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/03/2020
11:00
A.E.S.E. JOVIAT B C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
28/03/2020
12:30
A.E.S.E. A.E. MINGUELLA DRIVIM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
28/03/2020
12:30
A.E.S.E. C.B. SANT CLIMENT C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
28/03/2020
13:00
A.E.S.E. B CE LA MARINA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/03/2020
16:00
A.E.S.E. A MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/03/2020
17:30
MANYANET SANT ANDREU A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
28/03/2020
17:30
C.B. SANT ANDREU A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/03/2020
18:00
A.E.S.E. A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/03/2020
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/03/2020
19:30
A.E.S.E. B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/03/2020
09:30
A.E.S.E. 2 BIM C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/03/2020
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ '1' A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
29/03/2020
11:00
A.E.S.E. A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/03/2020
12:15
IGUANA GROUP BBA 2006 A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
29/03/2020
12:30
A.E.S.E. 1 SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/04/2020
09:45
NOU BÀSQUET OLESA A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/04/2020
12:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/04/2020
10:30
DOMINIQUES BARCELONA A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
18/04/2020
10:45
A.E.S.E. 1 SESE B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
11:00
A.E.S.E. 2 C.B. CIUTAT VELLA B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
12:30
A.E.S.E. A U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
12:30
A.E.S.E. C.B. PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/04/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/04/2020
18:00
A.E.S.E. A CB ALPICAT COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/04/2020
19:30
A.E.S.E. B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/04/2020
20:00
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
18/04/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
19/04/2020
09:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/04/2020
09:30
A.E.S.E. 1 AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/04/2020
16:15
C.B. GAVÀ INT. A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/04/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
25/04/2020
09:00
JAC SANTS BARCELONA C A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/04/2020
09:30
A.E.S.E. B C.B. ALISOS C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
25/04/2020
10:30
C.B. SANT PERE VERMELL A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/04/2020
11:00
A.E.S.E. C.B. BEGUES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
25/04/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/04/2020
13:00
A.E.S.E. B.C. TECLA SALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/04/2020
13:00
A.E.S.E. B ASME C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/04/2020
16:00
UE BÀSQUET MARTORELLES A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
25/04/2020
16:00
A.E.S.E. A C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/04/2020
18:00
A.E.S.E. A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
25/04/2020
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
25/04/2020
19:30
A.E.S.E. B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/04/2020
09:00
CB NOU ESPLUGUES A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
26/04/2020
09:30
A.E.S.E. 1 EB CIUTAT VELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/04/2020
11:00
A.E.S.E. A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/04/2020
12:30
A.E.S.E. 1 BC SANT JOAN DESPÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/04/2020
17:45
C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
26/04/2020
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/05/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B A.E.S.E. B C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/05/2020
09:15
A.E.S.E. 1 SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
09/05/2020
10:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
09/05/2020
11:00
A.E.S.E. 2 C.B. PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
09/05/2020
11:15
AE LES CORTS-UBAE A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
09/05/2020
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA A.E.S.E. C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
09/05/2020
12:30
A.E.S.E. A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
09/05/2020
12:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
09/05/2020
13:00
A.E.S.E. B SANT IGNASI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/05/2020
16:00
A.E.S.E. C.B. RAMON LLULL B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/05/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
09/05/2020
17:30
U.E. CLARET A A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
17:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/05/2020
18:00
A.E.S.E. A REUS PLOMS SALLE A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/05/2020
19:30
A.E.S.E. B REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/05/2020
09:30
A.E.S.E. 2 VIROLAI C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/05/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
19:30
C.B. GAVÀ 04 A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
16/05/2020
09:00
UB MIR B A.E.S.E. 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
16/05/2020
09:00
DOMINIQUES BARCELONA A.E.S.E. 2 C.T. MINI MASC. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
16/05/2020
09:30
A.E.S.E. B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/05/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/05/2020
11:00
A.E.S.E. U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/05/2020
11:00
ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/05/2020
12:30
A.E.S.E. BBA 2006 FEM. - MÓN GASTRONÒMIC C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/05/2020
13:00
A.E.S.E. JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/05/2020
16:00
CE LA MARINA A.E.S.E. B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
17/05/2020
09:30
A.E.S.E. 1 ESCOLA IPSI 05 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/05/2020
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC A.E.S.E. C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
23/05/2020
13:00
A.E.S.E. B C.B. SANT CLIMENT C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/05/2020
12:30
A.E.S.E. DENTAL MERCÈ & SEGARRA - CB IGUALADA C.T. INFANTIL FEMENI PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET