Calendari Global Club

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/09/2019
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/09/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
28/09/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
28/09/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B ORLANDAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/09/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/09/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
10:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES CM U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
05/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/10/2019
12:00
C.B. SANT CLIMENT U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
05/10/2019
12:15
CB PARETS U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.B. ALISOS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B SALESIANS BADALONA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
17:00
CB LES FRANQUESES NEGRE U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
19:30
A.E.S.E. B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
10:45
ACB PALAU U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
06/10/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/10/2019
12:15
CB IPSI U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/10/2019
19:00
BASQUET NEUS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CEJ L'HOSPITALET C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ ASME C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS JESUÏTES EL CLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B C.B. LA ROCA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
13/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B CB GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
09:30
SALESIANS BADALONA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
19/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
11:15
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/10/2019
16:00
CB VILADECANS U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
19/10/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/10/2019
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
20/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/10/2019
17:45
C.B. CIC B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
20/10/2019
17:45
B.C. TECLA SALA A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
20/10/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/10/2019
18:30
BÀSQUET ALELLA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
26/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
26/10/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
26/10/2019
09:45
UB SANT ADRIA GROC U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/10/2019
10:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A MARISTES ADEMAR C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS SANT GERVASI 4 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B BÀSQUET NOU BARRIS C C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS MATARO PARC BOET TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
EPSA A U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
26/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. SANTPEDOR B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
18:30
C.N. CALDES A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/11/2019
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
02/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
03/11/2019
11:00
C.B. VILANOVA DEL VALLÈS U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
03/11/2019
12:30
U.E. CLARET A U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
03/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.E.B. SANT JORDI C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
03/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
03/11/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU B U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.B. BEGUES C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
09:00
AE BADALONÈS A U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
09/11/2019
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
09/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -D- C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
12:30
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/11/2019
12:30
BÀSQUET PÀLCAM U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
09/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ C.B. SANTA COLOMA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
18:00
BM VILADECANS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CE MONTIGALA BADALONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/11/2019
12:00
C.B. SANTA PERPETUA U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/11/2019
16:30
S.E. SANT MEDIR U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
10/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A SANT GERVASI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/11/2019
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.B. SANT CLIMENT C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
09:30
SALESIANS BADALONA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
16/11/2019
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
16/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS CB LES FRANQUESES NEGRE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
11:00
C.B. ALISOS U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
16/11/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B C.E. VALLDEMIA-MARISTES CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E. BELLSPORT B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
19:30
CB IPSI B - TAD U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/11/2019
13:00
C.N. SABADELL A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
17/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ ACB PALAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
17/11/2019
19:30
CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
22/11/2019
18:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/11/2019
19:30
JESUÏTES EL CLOT U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
23/11/2019
09:00
ASME U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
23/11/2019
10:30
C.B. LA ROCA U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
23/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
23/11/2019
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
23/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
13:00
GRAMENET BC 'BLAU' U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E.S.E. A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
19:45
UB SANT ADRIA U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/11/2019
20:00
C.B. PEDAGOGIUM U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/11/2019
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
24/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
24/11/2019
19:15
MATARO PARC BOET 1 U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
24/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/11/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/11/2019
10:30
UE BÀSQUET MARTORELLES U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS SALESIANS BADALONA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
11:00
CB GRUP BARNA BLANC U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
30/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'BLAU' U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B KOBRAS A C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/12/2019
10:30
JAC SANTS A U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
12:30
C.N. CALDES U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
01/12/2019
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
01/12/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/12/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/12/2019
18:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/12/2019
21:30
U. B. LLEFIÀ A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ BÀSQUET ALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
10:30
MATARO PARC BOET TARONJA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
10:45
BÀSQUET ALELLA A U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
14/12/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
14/12/2019
12:00
MARISTES ADEMAR U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
14/12/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B UB SANT ADRIA GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ EPSA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
17:30
C.N. CALDES B U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
14/12/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB IMMA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/12/2019
09:00
SANT GERVASI 4 U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
15/12/2019
09:30
CB IMMA A U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
15/12/2019
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS C U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
15/12/2019
10:45
AE BADALONÈS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/12/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/12/2019
19:30
EL CÍRCOL B U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/12/2019
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -D- U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
21/12/2019
10:00
UE SANT ANDREU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
21/12/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A AE BADALONÈS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
10:45
C.B. BEGUES U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
21/12/2019
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
21/12/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B BÀSQUET PÀLCAM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
12:30
UE SANT ANDREU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
21/12/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
19:15
CB LES FRANQUESES A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
21/12/2019
21:15
EL CÍRCOL C U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/12/2019
12:15
SESE B U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2019
12:30
EL CÍRCOL B U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/12/2019
12:30
ORLANDAI U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
22/12/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/12/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/12/2019
19:00
BASQUET NEUS A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/12/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/01/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B LIMA-HORTA BÀSQUET B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/01/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A F.D. CASSANENC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/01/2020
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/01/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/01/2020
16:30
C.B. PEDAGOGIUM U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/01/2020
17:45
UB SANT ADRIA 2 U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/01/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/01/2020
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
19/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/01/2020
19:30
JET SERMATEC U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/01/2020
16:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
25/01/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ B.C. TECLA SALA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/01/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/01/2020
12:15
CEJ L'HOSPITALET U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
26/01/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/01/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/02/2020
17:30
C.B. SANTPEDOR B U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
01/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/02/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/02/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
02/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/02/2020
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
02/02/2020
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
08/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/02/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
08/02/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/02/2020
12:30
CB LA SALLE HORTA “B” U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
09/02/2020
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/02/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/02/2020
13:15
CE MONTIGALA BADALONA U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
22/02/2020
16:00
C.B. SANTA COLOMA A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/02/2020
17:45
BASKET CORAS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
22/02/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B GRAMENET BC 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/02/2020
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/02/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
29/02/2020
20:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
01/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.E. SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/03/2020
19:00
C.E.B. SANT JORDI U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
01/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A BM VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B S.E. SANT MEDIR C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/03/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
08/03/2020
09:30
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
08/03/2020
12:30
A.E.S.E. A U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/03/2020
18:45
SANT GERVASI U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
14/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
14/03/2020
17:45
CB PARETS U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
14/03/2020
19:30
CB PARETS U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/03/2020
10:30
A.E. BELLSPORT B U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
15/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. PEDAGOGIUM C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/03/2020
09:30
CB IMMA U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
22/03/2020
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
22/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A UB SANT ADRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/03/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
22/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/03/2020
17:45
CB VILADECANS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
28/03/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A C.N. CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/03/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/03/2020
19:30
KOBRAS A U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
18/04/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
18/04/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/04/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB IMMA A C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/04/2020
12:00
C.E.B. SANT JORDI U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
19/04/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A AE BADALONÈS A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/04/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
25/04/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B EL CÍRCOL C C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/04/2020
12:30
CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
26/04/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/04/2020
17:45
C.E.B. PALLEJÀ U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
10/05/2020
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET B U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
10/05/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/05/2020
18:45
F.D. CASSANENC U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
10/05/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ B A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/05/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD