Calendari Global Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
CONDORCHEM - AB PREMIA A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/09/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/09/2019
17:45
C.B. REGINA CARMELI A BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
29/09/2019
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/10/2019
11:15
BASQUET NEUS A SOLRICO - C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/10/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.B. ARGENTONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/10/2019
12:45
BASQUET NEUS A UB SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/10/2019
12:45
BASQUET NEUS B GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/10/2019
12:45
BASQUET NEUS UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/10/2019
11:00
BASQUET NEUS B AE BADALONÈS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/10/2019
12:30
BASQUET NEUS C ESCOLA JUNGFRAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/10/2019
16:00
BASQUET NEUS A CB VILA DE MONTORNÈS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/10/2019
17:30
BASQUET NEUS A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/10/2019
19:00
BASQUET NEUS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/10/2019
12:00
MATARO PARC BOET TARONJA BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
12:15
LA DIDA - AECAM BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
12:30
EL CÍRCOL A BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
13/10/2019
16:00
BASQUET NEUS A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
13/10/2019
16:00
SALESIANS BADALONA BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
13/10/2019
17:30
BASQUET NEUS A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
13/10/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/10/2019
19:00
C.E. MARISTES RUBÍ - MIA MOTOR BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
13/10/2019
19:00
BASQUET NEUS A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
11:15
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:45
BASQUET NEUS C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:45
BASQUET NEUS A C.B. L'HOSPITALET 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
17:45
UB SANT ADRIA 2 BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/10/2019
09:00
BÀSQUET ALELLA BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
20/10/2019
16:00
C.E. SANT NICOLAU B BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
20/10/2019
16:30
BASQUET NEUS B C.N. CALDES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/10/2019
18:00
SO JC - CANOVELLES BC BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
26/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
10:30
UE BÀSQUET MARTORELLES BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
26/10/2019
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
27/10/2019
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2019
11:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 05 BLAU BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
27/10/2019
12:30
BASQUET NEUS A B.C. TECLA SALA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/10/2019
16:00
UE BARBERA BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/10/2019
16:00
BASQUET NEUS A CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/10/2019
17:30
BASQUET NEUS C UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/10/2019
19:00
BASQUET NEUS A U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/11/2019
17:45
LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
03/11/2019
12:30
C.N. CALDES BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
03/11/2019
16:30
BASQUET NEUS B C.B. RIPOLLET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/11/2019
19:45
GRAMENET BC 'TARONJA' BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/11/2019
10:30
UB MIR A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
09/11/2019
11:15
BASQUET NEUS A F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/11/2019
11:15
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/11/2019
12:45
BASQUET NEUS A CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/11/2019
12:45
BASQUET NEUS A COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/11/2019
12:45
BASQUET NEUS B CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
10/11/2019
10:30
GRAMENET BC 'BLAU' BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/11/2019
16:00
BASQUET NEUS A CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
10/11/2019
17:30
BASQUET NEUS A MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
10/11/2019
19:00
BASQUET NEUS A EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/11/2019
10:30
C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
11:15
UB SANT ADRIA VERMELL BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/11/2019
11:30
GRAMENET BC 'GRIS' BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
16:00
C.B. SANTA COLOMA A BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
16/11/2019
17:30
SOLRICO - C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/11/2019
17:30
UE SANT CUGAT BLAU BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/11/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA A BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
17/11/2019
16:30
BASQUET NEUS B MARISTES ADEMAR B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/11/2019
17:45
JET ODONTOMED BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/11/2019
11:15
BASQUET NEUS A LA DIDA - AECAM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/11/2019
12:45
BASQUET NEUS A EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/11/2019
12:45
BASQUET NEUS MATARO PARC BOET TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/11/2019
12:30
BASQUET NEUS C SALESIANS BADALONA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
24/11/2019
16:00
BASQUET NEUS A CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/11/2019
17:30
BASQUET NEUS A C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/11/2019
19:00
BASQUET NEUS A CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC A BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/11/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
30/11/2019
12:30
C.B. L'HOSPITALET 2004 BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
30/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ A BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
16:00
U.E. MONTGAT - B BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
30/11/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
30/11/2019
19:30
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
01/12/2019
16:30
BASQUET NEUS C BÀSQUET ALELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
01/12/2019
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
11/12/2019
20:15
ESCOLA JUNGFRAU BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C ESCOLA JUNGFRAU
VILA VALL-LLEBRERA, S/N
14/12/2019
11:15
BASQUET NEUS A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 05 BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/12/2019
11:15
BASQUET NEUS A A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/12/2019
12:30
BASQUET NEUS UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/12/2019
12:45
BASQUET NEUS A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/12/2019
12:45
BASQUET NEUS B FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/12/2019
17:45
BASQUET NEUS B A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
14/12/2019
18:00
UB MIR B BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
14/12/2019
19:15
BASQUET NEUS A RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/12/2019
16:00
BASQUET NEUS A SANT GERVASI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/12/2019
19:00
BASQUET NEUS A MATARO PARC BOET PATRIMONIAL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/12/2019
18:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/12/2019
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/12/2019
12:15
CB PARETS BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/12/2019
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
22/12/2019
09:00
COALCI - CB SANT JOSEP B BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/12/2019
16:00
BASQUET NEUS B CONDORCHEM - AB PREMIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/12/2019
17:30
BASQUET NEUS C GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/12/2019
19:00
BASQUET NEUS A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/12/2019
19:30
C.B. RIPOLLET A BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
12/01/2020
12:45
CLUB NATACIO TERRASSA A BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
12/01/2020
16:00
AE BADALONÈS A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/01/2020
17:30
BASQUET NEUS A GRAMENET BC 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/01/2020
19:30
BASQUET NEUS A C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/01/2020
11:45
BM VILADECANS B BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/01/2020
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
18/01/2020
16:00
LA SALLE MANRESA A BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/01/2020
16:30
UB MIR B BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
18/01/2020
17:45
SALESIANS BADALONA BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/01/2020
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
19/01/2020
16:00
BASQUET NEUS A A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/01/2020
17:30
BASQUET NEUS B C.E. MARISTES RUBÍ - MIA MOTOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/01/2020
19:00
BASQUET NEUS A C.B. REGINA CARMELI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/01/2020
11:15
BASQUET NEUS A BASQUET MOLINS 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/01/2020
11:15
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/01/2020
12:45
BASQUET NEUS B GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/01/2020
12:45
BASQUET NEUS A C.B. ARGENTONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/01/2020
16:00
C.N. CALDES A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
26/01/2020
16:00
U. B. LLEFIÀ A BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/01/2020
17:30
BASQUET NEUS A UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/01/2020
19:00
CB VILA DE MONTORNÈS A BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
01/02/2020
11:15
BASQUET NEUS A VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/02/2020
11:15
BASQUET NEUS A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/02/2020
12:30
BASQUET NEUS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMB C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/02/2020
12:45
BASQUET NEUS B C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/02/2020
12:45
BASQUET NEUS A ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/02/2020
17:30
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
02/02/2020
12:15
B.C. TECLA SALA A BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/02/2020
16:30
BASQUET NEUS B UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/02/2020
18:00
BASQUET NEUS C BASQUET SANT POL 07 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/02/2020
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/02/2020
18:30
BASQUET NEUS A GRAMENET BC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/02/2020
09:00
SANT GERVASI 2 BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
08/02/2020
12:30
CB.ROQUETES B BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
08/02/2020
12:30
U. B. LLEFIÀ B BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/02/2020
13:30
C.B. PEDAGOGIUM B BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
08/02/2020
17:30
C.B. RIPOLLET BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
09/02/2020
16:00
BASQUET NEUS A C.E. SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/02/2020
17:30
BASQUET NEUS A GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/02/2020
19:00
BASQUET NEUS A SO JC - CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/02/2020
12:00
BASQUET NEUS CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA GROC - AKO C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/02/2020
12:00
BASQUET NEUS A MONTSENY CET-10 A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/02/2020
18:00
BASQUET NEUS C MATARO PARC BOET NEGRE C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/02/2020
18:30
BASQUET NEUS C CAMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/02/2020
18:30
BASQUET NEUS A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA LILA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/02/2020
18:30
BASQUET NEUS A UE.MONTGAT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/02/2020
17:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS
PRAT DE LA RIBA, S/N
22/02/2020
19:45
U.E. MONTGAT - B BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/02/2020
16:30
BASQUET NEUS B UB MIR A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/02/2020
19:30
CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/02/2020
10:45
MARISTES ADEMAR B BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/02/2020
17:00
ADE FUSTER BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
29/02/2020
17:30
CB MANLLEU GROC BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
01/03/2020
09:15
CB CASTELLDEFELS 0708 - SALA ENIGMA BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
01/03/2020
12:00
U.E. MATARÓ-PMBM BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
01/03/2020
16:00
BASQUET NEUS A C.N. CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/03/2020
17:30
BASQUET NEUS A LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/03/2020
19:00
CAMPING BIANYA ROSER 04 BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
07/03/2020
11:15
BASQUET NEUS A SANT IGNASI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/03/2020
11:15
BASQUET NEUS A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/03/2020
12:30
BASQUET NEUS A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/03/2020
12:45
BASQUET NEUS A MATARO PARC BOET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/03/2020
12:45
BASQUET NEUS B C.B. LA GARRIGA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/03/2020
12:30
CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/03/2020
13:00
C.N. SABADELL A BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
08/03/2020
16:30
BASQUET NEUS B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/03/2020
18:00
BASQUET NEUS C ESCOLA JUNGFRAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/03/2020
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
11/03/2020
22:00
BASQUET NEUS A C.B. SANTA COLOMA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/03/2020
11:15
BASQUET NEUS A A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/03/2020
11:15
BASQUET NEUS A LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/03/2020
12:45
BASQUET NEUS BM VILADECANS B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/03/2020
12:45
BASQUET NEUS B UB MIR B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/03/2020
09:00
BASQUET NEUS C SALESIANS BADALONA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/03/2020
10:30
BASQUET NEUS B U.E. MONTGAT - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/03/2020
16:00
BASQUET NEUS A JET ODONTOMED C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/03/2020
17:30
BASQUET NEUS A BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2002 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
15/03/2020
19:00
BASQUET NEUS A BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/03/2020
10:30
C.B. ARGENTONA B BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/03/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/03/2020
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
22/03/2020
10:30
BASQUET MOLINS 04 BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
22/03/2020
12:15
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/03/2020
16:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/03/2020
17:30
CAMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/03/2020
18:15
GRAMENET BC 'GRIS' BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/03/2020
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
28/03/2020
09:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMB BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/03/2020
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/03/2020
10:30
ARENYS BÀSQUET 1 BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
28/03/2020
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
28/03/2020
16:00
BASQUET SANT POL 07 BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
29/03/2020
10:30
VEDRUNA GRÀCIA BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
29/03/2020
17:00
BASQUET NEUS A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
29/03/2020
19:00
BASQUET NEUS A C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/04/2020
10:15
GRAMENET BC BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
18/04/2020
11:15
BASQUET NEUS A C.B. CORNELLÀ 04 - SEGUROS BILBAO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/04/2020
12:45
BASQUET NEUS CB.ROQUETES B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/04/2020
12:45
BASQUET NEUS A SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/04/2020
12:45
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/04/2020
17:45
MATARO PARC BOET PATRIMONIAL BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/04/2020
18:00
BASQUET NEUS C C.B. PEDAGOGIUM B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/04/2020
18:45
SANT GERVASI BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
25/04/2020
09:00
UE.MONTGAT BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/04/2020
09:00
MONTSENY CET-10 A BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
25/04/2020
10:45
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA GROC - AKO BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
25/04/2020
16:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA LILA BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
25/04/2020
20:45
MATARO PARC BOET NEGRE BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/04/2020
17:00
BASQUET NEUS A C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/04/2020
19:00
BASQUET NEUS A C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/05/2020
09:00
BASQUET NEUS B CB MANLLEU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
09/05/2020
11:15
BASQUET NEUS A CAMPING BIANYA ROSER 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/05/2020
11:15
BASQUET NEUS A ADE FUSTER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/05/2020
12:45
BASQUET NEUS A U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/05/2020
12:45
BASQUET NEUS CB CASTELLDEFELS 0708 - SALA ENIGMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
10/05/2020
12:00
C.E.B. SANT JORDI BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
10/05/2020
18:15
GRAMENET BC 'A' BASQUET NEUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/05/2020
09:00
MATARO PARC BOET 1 BASQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/05/2020
10:30
SANT IGNASI BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/05/2020
12:00
ESCOLA JUNGFRAU BASQUET NEUS C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C ESCOLA JUNGFRAU
VILA VALL-LLEBRERA, S/N
16/05/2020
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/05/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CMA BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
17/05/2020
09:15
C.B. LA GARRIGA 2 BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N