Calendari Global Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
12:00
BASQUET NEUS B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/09/2023
16:00
BASQUET NEUS A CN CALDES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/09/2023
17:45
BASQUET NEUS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/09/2023
17:45
ODONTOMED JET TERRASSA BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/09/2023
17:45
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
24/09/2023
19:45
BASQUET NEUS GEFF CBSAPS-SDE C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/09/2023
19:45
C.B.COLL BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
30/09/2023
09:15
JOVENTUT LES CORTS GROC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
30/09/2023
09:30
C.E.B. SANT JORDI ROSA BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
30/09/2023
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
30/09/2023
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/09/2023
12:30
ADE FUSTER BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/09/2023
17:00
ADE FUSTER B BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
30/09/2023
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
01/10/2023
10:45
GRAMENET BC BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/10/2023
10:45
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
01/10/2023
11:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
01/10/2023
16:00
BASQUET NEUS ELECMA GROUP - CB ARGENTONA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/10/2023
16:15
GRAMENET BC B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/10/2023
17:45
BASQUET NEUS C.E SANT NICOLAU 1 C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/10/2023
19:30
BASQUET NEUS S.E. SANT MEDIR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/10/2023
19:45
GRAMENET BC BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
07/10/2023
09:00
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
09:00
BASQUET NEUS JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
09:00
BASQUET NEUS JOVENTUT BADALONA 4 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
10:30
BASQUET NEUS ASSOCIACIO EIXIC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
10:30
BASQUET NEUS B EL MASNOU BASQUETBOL B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
10:30
BASQUET NEUS JOVENTUT LES CORTS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
12:00
BASQUET NEUS B UE SANT ANDREU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
12:00
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
12:00
BASQUET NEUS A JOVENTUT BADALONA 3 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/10/2023
12:00
BOSCO HORTA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
07/10/2023
12:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
08/10/2023
16:00
BASQUET NEUS A C.B.L'HOSPITALET 2006 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/10/2023
17:45
BASQUET NEUS C.B. CIC A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
08/10/2023
18:00
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
08/10/2023
19:45
BASQUET NEUS CB.CIUTAT VELLA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/10/2023
09:00
LESTONNAC - 2010-11 BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
21/10/2023
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
21/10/2023
12:00
AULA ESCOLA EUROPEA A BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
21/10/2023
12:00
CB SANT JUST BLAU BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/10/2023
18:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/10/2023
19:45
GEFF CBSAPS-SDE BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/10/2023
09:00
CB PARETS VERMELL BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
22/10/2023
16:00
BASQUET NEUS UER PINEDA DE MAR C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/10/2023
16:00
UB SANT ADRIA BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
22/10/2023
17:30
SANT IGNASI BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
22/10/2023
17:45
BASQUET NEUS CLUB NATACIO TERRASSA A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/10/2023
19:45
BASQUET NEUS UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
22/10/2023
19:45
CB GAVÀ 2 BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
28/10/2023
09:00
BASQUET NEUS SANT GERVASI 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
09:00
BASQUET NEUS EL CÍRCOL A C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
09:00
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
10:30
BASQUET NEUS C.E MARISTES SANTS LES CORTS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
10:30
BASQUET NEUS B A.E. TEIÀ C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
10:30
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ - FIXALIA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
12:00
BASQUET NEUS BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
12:00
BASQUET NEUS A EL CÍRCOL B 2012 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/10/2023
16:00
FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/10/2023
16:00
AEC COLLBLANC BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/10/2023
11:30
BASQUET NEUS A ESCOLAPIS SARRIA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/10/2023
16:00
BASQUET NEUS B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
29/10/2023
17:45
BASQUET NEUS CE LA MARINA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
29/10/2023
18:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/10/2023
19:45
BASQUET NEUS CLUB NATACIO TERRASSA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/11/2023
18:40
BASQUET NEUS C.B. MOLLET D C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/11/2023
19:45
C.E.THAU BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
04/11/2023
09:00
GRAMENET BC BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
04/11/2023
09:00
BASKET ALMEDA MIXT GROC BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
04/11/2023
10:30
EL CÍRCOL A BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/11/2023
10:30
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
04/11/2023
12:00
AE BADALONÈS BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
04/11/2023
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
05/11/2023
09:30
CE VILA OLÍMPICA BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
05/11/2023
16:00
BASQUET NEUS LLAVANERES FEMENÍ MARESME C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/11/2023
16:45
C.B.COLL - BLAU BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
05/11/2023
17:45
BASQUET NEUS A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/11/2023
18:15
C.B.COLL - PL28 BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
05/11/2023
19:00
CB SALT VERD BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
05/11/2023
19:45
BASQUET NEUS C.B. LLIÇA DE VALL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/11/2023
19:45
C.B. RIPOLLET BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
10/11/2023
18:30
BASQUET NEUS A GRAMENET BC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
09:00
BASQUET NEUS ADE FUSTER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
09:00
BASQUET NEUS A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
10:30
BASQUET NEUS AE LES CORTS-UBAE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
10:30
BASQUET NEUS B C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
10:30
BASQUET NEUS VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
12:00
BASQUET NEUS B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
12:00
BASQUET NEUS JOVENTUT LES CORTS GROC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
12:00
BASQUET NEUS C.E.B. SANT JORDI ROSA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/11/2023
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
11/11/2023
19:30
CB PREMIA DE DALT BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
12/11/2023
09:30
AE LES CORTS-UBAE BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/11/2023
12:30
CB LA VALL D'EN BAS BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
12/11/2023
16:00
BASQUET NEUS A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/11/2023
17:45
BASQUET NEUS JAC SANTS BARCELONA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/11/2023
19:45
BASQUET NEUS A CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18M C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/11/2023
09:00
U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/11/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA 2 BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2023
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL B BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
18/11/2023
09:00
JOVENTUT LES CORTS BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
18/11/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA 4 BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2023
12:00
JOVENTUT BADALONA 3 BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
18/11/2023
12:30
JESUÏTES CASP BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
18/11/2023
12:30
U. B. LLEFIÀ B BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/11/2023
18:00
SABADELL BQ VALLÈS S25 BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
19/11/2023
12:00
SANT GERVASI 1 BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/11/2023
16:00
BASQUET NEUS C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/11/2023
17:45
BASQUET NEUS BCFONTAJAU IN2IN C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/11/2023
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
19/11/2023
19:15
BASQUET NEUS MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
09:00
BASQUET NEUS CB PARETS VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
09:00
BASQUET NEUS UB SANT ADRIA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
09:00
BASQUET NEUS C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
10:30
BASQUET NEUS GEFF CBSAPS-SDE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
10:30
BASQUET NEUS LESTONNAC - 2010-11 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
12:30
BASQUET NEUS B CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/11/2023
16:00
VITALDENT - MANRESA CBF B BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
25/11/2023
16:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
25/11/2023
16:30
CLUB BÀSQUET ALISOS BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
26/11/2023
16:00
BASQUET NEUS UNIO ESPORTIVA BARBERA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/11/2023
17:45
BASQUET NEUS U.E. CLARET B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/11/2023
19:45
BASQUET NEUS A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/12/2023
09:00
C.E MARISTES SANTS LES CORTS BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
02/12/2023
09:00
A.E. TEIÀ BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
02/12/2023
09:00
U. B. LLEFIÀ - FIXALIA BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/12/2023
10:30
EL CÍRCOL A BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/12/2023
10:30
EL CÍRCOL B 2012 BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/12/2023
10:45
U. B. LLEFIÀ B BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/12/2023
16:00
CB. CORNELLA B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
02/12/2023
18:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
03/12/2023
09:00
SANT GERVASI 2 BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
03/12/2023
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
03/12/2023
16:00
BASQUET NEUS U.E. CLARET B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/12/2023
16:15
CB CASTELLET BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
03/12/2023
17:45
BASQUET NEUS JOVENTUT BADALONA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/12/2023
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
03/12/2023
19:45
BASQUET NEUS U.E. HORTA B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/12/2023
18:45
BASQUET NEUS CB SANT JUST BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/12/2023
20:30
BASQUET NEUS ADE FUSTER B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/12/2023
18:45
ASSOCIACIO EIXIC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE
VALENCIA, 252
15/12/2023
18:30
BASQUET NEUS GRAMENET BC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
09:00
BASQUET NEUS AE BADALONÈS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
09:00
BASQUET NEUS EL CÍRCOL A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
10:30
BASQUET NEUS B ASME C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
10:30
BASQUET NEUS C.E.THAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
10:30
BASQUET NEUS B CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
12:00
BASQUET NEUS CE VILA OLÍMPICA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
12:00
BASQUET NEUS A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
12:00
BASQUET NEUS BASKET ALMEDA MIXT GROC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/12/2023
12:00
C.B. MOLLET D BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/12/2023
12:00
BÀSQUET VILAFANT BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
16/12/2023
17:45
CB TONA A BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
17/12/2023
09:30
CB LES FRANQUESES BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/12/2023
16:00
BASQUET NEUS AE LES CORTS-UBAE C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/12/2023
17:45
BASQUET NEUS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/12/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
13/01/2024
16:00
SALESIANS BADALONA BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
13/01/2024
17:00
C.B. FARNERS A BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
14/01/2024
11:15
CÀMPING BIANYA ROSER B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/01/2024
16:00
BASQUET NEUS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/01/2024
17:45
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/01/2024
19:45
BASQUET NEUS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/01/2024
19:45
C.B. MARTORELL BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
20/01/2024
09:00
BASQUET NEUS UB SANT ADRIA BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
09:00
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
09:00
BASQUET NEUS VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
10:30
BASQUET NEUS REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
10:30
BASQUET NEUS E.B. ROSELLA BLANC C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
10:30
BASQUET NEUS BÀSQUET SANT BOI C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
12:00
BASQUET NEUS B AE BADALONÈS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
12:00
BASQUET NEUS A C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
12:00
BASQUET NEUS SANT GERVASI 1 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/01/2024
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2024
16:00
BASQUET NEUS A CB GRANOLLERS 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/01/2024
17:45
BASQUET NEUS CB IPSI B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/01/2024
19:15
SABADELL BQ VALLÈS SF BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/01/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/01/2024
19:45
BASQUET NEUS BASQUET MOLINS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/01/2024
09:00
MATARÓ PARC BOET BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
27/01/2024
09:00
BASKET ALMEDA BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/01/2024
11:00
BÀSQUET PÀLCAM BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
27/01/2024
11:30
CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
27/01/2024
16:15
GEFF CBSAPS-SDE BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
27/01/2024
17:30
CN CALDES A BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/01/2024
17:30
CB PARETS BLANC BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/01/2024
09:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
28/01/2024
09:00
CEJ L'HOSPITALET BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
28/01/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
28/01/2024
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
28/01/2024
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/01/2024
14:00
BASQUET NEUS C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
28/01/2024
16:00
BASQUET NEUS CB IPSI 06 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/01/2024
17:45
BASQUET NEUS ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
09:00
BASQUET NEUS UE SANT CUGAT BLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
09:00
BASQUET NEUS A CREU ALTA SABADELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
09:00
BASQUET NEUS B CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
10:30
BASQUET NEUS C.B. MOLLET D C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
10:30
BASQUET NEUS CB CALELLA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
10:30
BASQUET NEUS MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
12:00
BASQUET NEUS B GRAMENET BC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
12:00
BASQUET NEUS CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
12:00
BASQUET NEUS CANOVELLES BC 1 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/02/2024
12:00
CLUB BÀSQUET ALISOS BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
03/02/2024
16:30
S.E. SANT MEDIR BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
04/02/2024
16:00
BASQUET NEUS A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/02/2024
17:45
BASQUET NEUS U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/02/2024
19:30
C.E SANT NICOLAU 1 BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
04/02/2024
19:45
BASQUET NEUS GRAMENET BC B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/02/2024
09:00
CB PARETS 1 BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/02/2024
09:00
BASQUET MOLINS NEGRE BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
17/02/2024
09:00
EL CÍRCOL A BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/02/2024
12:00
AEC COLLBLANC BLAU BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
17/02/2024
12:00
BASQUETPIASABADELL BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
17/02/2024
13:30
C.B.L'HOSPITALET 2006 BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
17/02/2024
13:30
UE MATARO - MNM BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
18/02/2024
09:00
UE SANT ANDREU BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
18/02/2024
09:30
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/02/2024
10:45
CB.CIUTAT VELLA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
18/02/2024
16:00
BASQUET NEUS CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/02/2024
17:45
BASQUET NEUS BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
09:00
BASQUET NEUS SANT GABRIEL RIPOLLET C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
09:00
BASQUET NEUS B TRIOMF - UB MIR C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
09:00
BASQUET NEUS SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
10:30
BASQUET NEUS FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
10:30
BASQUET NEUS SANT GABRIEL RIPOLLET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
10:30
BASQUET NEUS C. B. BON PASTOR C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
12:00
BASQUET NEUS A EL CÍRCOL B 2012 C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
12:00
BASQUET NEUS CREU ALTA SABADELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
12:00
BASQUET NEUS CB LES FRANQUESES NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
16:30
BASQUET NEUS B AULA ESCOLA EUROPEA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/02/2024
18:30
BASQUET NEUS FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/02/2024
16:00
BASQUET NEUS CB GAVÀ 2 C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/02/2024
16:00
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/02/2024
17:45
BASQUET NEUS C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/02/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
25/02/2024
18:00
CLUB NATACIO TERRASSA A BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
25/02/2024
19:45
BASQUET NEUS A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/03/2024
09:00
LESTONNAC- 2010 BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
02/03/2024
09:00
C.B. LLIÇA DE VALL BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
02/03/2024
09:15
DRAFT GRAMENET BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
02/03/2024
10:45
E.B. ROSELLA BLANC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
02/03/2024
11:00
JAC SANTS BARCELONA U12 BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ ESCOLA GAYARRE
C/ ALPENS 28
02/03/2024
11:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
02/03/2024
12:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
02/03/2024
15:45
UER PINEDA DE MAR BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
02/03/2024
17:45
CE LA MARINA BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
03/03/2024
16:00
BASQUET NEUS C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/03/2024
16:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
03/03/2024
16:15
CLUB NATACIO TERRASSA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
03/03/2024
17:45
BASQUET NEUS FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
03/03/2024
19:45
BASQUET NEUS AEC COLLBLANC C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/03/2024
19:30
ADE FUSTER A BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
09/03/2024
09:00
BASQUET NEUS CB,CIUTAT VELLA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
09:00
BASQUET NEUS B CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
09:00
BASQUET NEUS SABADELL BQ VALLÈS U12F-B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
10:30
BASQUET NEUS CB LA GARRIGA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
10:30
BASQUET NEUS BASKET ESPLUGUES C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
12:00
BASQUET NEUS B C.B.COLL - BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
12:00
BASQUET NEUS CLUB BASQUET SANTA PERPETUA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
12:00
BASQUET NEUS C.E.B. SANT JORDI ROSA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
09/03/2024
19:00
C.B. LLIÇA DE VALL BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
09/03/2024
19:15
UER PINEDA DE MAR BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
10/03/2024
11:15
BASQUET NEUS A CB SALT VERD C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2024
16:00
BASQUET NEUS C.B. RIPOLLET C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2024
17:45
BASQUET NEUS C.B.COLL - PL28 C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
10/03/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/03/2024
09:00
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
16/03/2024
12:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
16/03/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/03/2024
12:30
E.B. ROSELLA BLANC BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
16/03/2024
17:30
JAC SANTS BARCELONA B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
16/03/2024
17:45
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18M BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/03/2024
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/03/2024
09:00
SANT GERVASI 1 BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
17/03/2024
09:00
BÀSQUET SANT BOI BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
17/03/2024
10:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
17/03/2024
12:00
UB SANT ADRIA BLAU BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
17/03/2024
16:00
BASQUET NEUS REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/03/2024
16:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/03/2024
17:45
BASQUET NEUS CB LA VALL D'EN BAS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/03/2024
19:45
BASQUET NEUS CB PREMIA DE DALT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/03/2024
19:00
ESCOLAPIS SARRIA A BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
22/03/2024
18:45
BASQUET NEUS RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
23/03/2024
17:15
BASQUET NEUS A BÀSQUET VILAFANT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
24/03/2024
11:30
LLAVANERES FEMENÍ MARESME BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
06/04/2024
09:00
BASQUET NEUS CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
09:00
BASQUET NEUS A CEJ L'HOSPITALET C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
09:00
BASQUET NEUS BASKET ALMEDA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
10:30
BASQUET NEUS CB PARETS BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
10:30
BASQUET NEUS MATARÓ PARC BOET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
10:30
BASQUET NEUS BÀSQUET PÀLCAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
12:00
BASQUET NEUS B JESUÏTES CASP C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
12:00
BASQUET NEUS CLUB NATACIÓ SABADELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
06/04/2024
12:00
BASQUET NEUS REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/04/2024
11:00
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/04/2024
12:00
BASQUET NEUS A SANT GERVASI 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
07/04/2024
16:00
BASQUET NEUS SABADELL BQ VALLÈS S25 C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/04/2024
17:45
BASQUET NEUS S.E. SANT JOAN DE MATA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
07/04/2024
18:15
BCFONTAJAU IN2IN BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
07/04/2024
19:30
BASQUET NEUS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/04/2024
21:30
JOVENTUT BADALONA B BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/04/2024
21:15
C.B. CIC A BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
13/04/2024
09:00
C.B. MOLLET D BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/04/2024
09:00
CB CALELLA BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/04/2024
09:30
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMPLEX ESPORTIU EL TURO
JOAQUIM BLUME S/N
13/04/2024
11:00
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COMPLEX ESPORTIU EL TURO
JOAQUIM BLUME S/N
13/04/2024
12:00
CREU ALTA SABADELL BLAU BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
13/04/2024
12:30
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/04/2024
11:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
14/04/2024
11:15
BC TECLA SALA A BLANC BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
14/04/2024
12:30
U.E. CLARET B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
14/04/2024
16:00
BASQUET NEUS CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/04/2024
16:00
CANOVELLES BC 1 BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
14/04/2024
17:45
BASQUET NEUS VITALDENT - MANRESA CBF B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
14/04/2024
17:45
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
14/04/2024
18:00
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
14/04/2024
19:00
UNIO ESPORTIVA BARBERA BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
14/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/04/2024
18:30
BASQUET NEUS A BASQUET MOLINS NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
09:00
BASQUET NEUS B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
09:00
BASQUET NEUS B UE MATARO - MNM C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
09:00
BASQUET NEUS CBF CERDANYOLA U10 PREMINI BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
10:30
BASQUET NEUS CB PARETS 1 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
10:30
BASQUET NEUS EL CÍRCOL A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
12:00
BASQUET NEUS AEC COLLBLANC BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
12:00
BASQUET NEUS BASQUETPIASABADELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/04/2024
16:00
U.E. HORTA B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
21/04/2024
11:00
BASQUET NEUS A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
21/04/2024
16:00
BASQUET NEUS CB VILANOVA DEL VALLÈS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/04/2024
17:45
BASQUET NEUS CB. CORNELLA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
21/04/2024
19:45
BASQUET NEUS CB CASTELLET C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
27/04/2024
09:00
SANT GABRIEL RIPOLLET BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
27/04/2024
10:15
CREU ALTA SABADELL BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
27/04/2024
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
27/04/2024
10:30
EL CÍRCOL B 2012 BASQUET NEUS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/04/2024
10:30
TRIOMF - UB MIR BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
27/04/2024
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
27/04/2024
10:45
C. B. BON PASTOR BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ E.P. BON PASTOR
C/ SANT ADRIÀ 134
27/04/2024
11:45
CB LES FRANQUESES NEGRE BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
27/04/2024
12:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
27/04/2024
16:00
U.E. CLARET B BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/04/2024
16:00
BASQUET NEUS UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/04/2024
17:30
ASME BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
28/04/2024
17:45
BASQUET NEUS CB TONA A C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/04/2024
18:00
AE LES CORTS-UBAE BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
28/04/2024
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
04/05/2024
09:00
BASQUET NEUS LESTONNAC- 2010 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
09:00
BASQUET NEUS B C.B. LLIÇA DE VALL C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
09:00
BASQUET NEUS DRAFT GRAMENET C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
10:30
BASQUET NEUS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
10:30
BASQUET NEUS UER PINEDA DE MAR C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
10:30
BASQUET NEUS JAC SANTS BARCELONA U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
12:00
BASQUET NEUS A BC TECLA SALA A BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
12:00
BASQUET NEUS FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
12:00
BASQUET NEUS E.B. ROSELLA BLANC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
04/05/2024
17:45
SANT IGNASI B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/05/2024
10:00
BASQUET NEUS B SALESIANS BADALONA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
05/05/2024
11:45
BASQUET NEUS CB LES FRANQUESES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
05/05/2024
16:00
BASQUET NEUS A C.B. FARNERS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/05/2024
17:45
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
05/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
19:45
BASQUET NEUS C.B. MARTORELL C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/05/2024
09:00
CB LA GARRIGA BASQUET NEUS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
11/05/2024
09:00
SABADELL BQ VALLÈS U12F-B BASQUET NEUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
11/05/2024
09:00
BASKET ESPLUGUES BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
11/05/2024
10:30
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC BASQUET NEUS B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/05/2024
10:30
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA BASQUET NEUS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
11/05/2024
11:00
C.E.B. SANT JORDI ROSA BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/05/2024
12:30
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT BASQUET NEUS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
11/05/2024
12:30
CB,CIUTAT VELLA BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
11/05/2024
16:00
BASQUET NEUS SABADELL BQ VALLÈS SF C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
11/05/2024
17:30
CB GRANOLLERS 2 BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/05/2024
19:15
CB IPSI B BASQUET NEUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/05/2024
16:00
AE BADALONÈS BASQUET NEUS B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/05/2024
17:45
BASQUET MOLINS BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
12/05/2024
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
17/05/2024
18:30
BASQUET NEUS ADE FUSTER A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/05/2024
21:45
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/05/2024
16:00
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/05/2024
18:30
BASQUET NEUS EPSA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/05/2024
09:00
CB IPSI 06 BASQUET NEUS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/05/2024
18:30
BASQUET NEUS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
31/05/2024
20:30
BASQUET NEUS CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
01/06/2024
18:00
BASQUET NEUS ESCOLÀPIES FIGUERES C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/06/2024
16:00
SANT IGNASI B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N