Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | CB SALT NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/09/2023
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
24/09/2023
|
09:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/09/2023
|
12:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB PEDAGOGIUM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | C.B. LLIÇA DE VALL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
C.B. LA GARRIGA | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
30/09/2023
|
09:00
|
EXCELLENCE ACB PALAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB PARETS NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
ON TOUR ACB PALAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB CALELLA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
30/09/2023
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
BC TORROELLA VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
01/10/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
PALAU PROJECTES ACB PALAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2014 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CN CALDES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:45
|
CB LA GARRIGA | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/10/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | U.E. CLARET B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. CABRILS B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | AB VENDRELL 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
08/10/2023
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. LA GARRIGA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | MATARÓ PARC BOET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/10/2023
|
09:30
|
CE PALAMÓS - U15 BLAU | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
15/10/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:15
|
AE CLARET | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
16:30
|
A.B. RONÇANA | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA CAMI DE LA ROVIRA S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C.B. GUIXOLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:15
|
CB LES FRANQUESES | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
22/10/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET C | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
22/10/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
MONTMELO CB MIXTE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | SANT GERVASI 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. LLINARS | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CE PALAMÓS - U18 GROC | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
28/10/2023
|
13:00
|
C. B. BON PASTOR | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
28/10/2023
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB TORELLÓ SM | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:15
|
CB SALT NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
18:45
|
CB SALT | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
01/11/2023
|
18:00
|
CANOVELLES BC 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
01/11/2023
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | LLAVANERES MARESME 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CANOVELLES BC MIXTO | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.E. VILATORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/11/2023
|
19:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
CANOVELLES BC 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | BC TORROELLA VERMELL | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
MONTMELO C.B | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
05/11/2023
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:15
|
C.B. LLINARS | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | ON TOUR ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/11/2023
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET 2006 | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB IPSI 06 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | LA VALLALTA BC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | EXCELLENCE ACB PALAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CB TONA A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/11/2023
|
19:00
|
SANT GERVASI 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CN CALDES C | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | PALAU PROJECTES ACB PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB LA GARRIGA 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CB LA GARRIGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
11:15
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | CB PREMIA DE DALT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14M | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | CE PALAMÓS - U15 BLAU | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
19/11/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
20:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | A.B. RONÇANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB TONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
25/11/2023
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | BASQUET NEUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
25/11/2023
|
18:15
|
CB CALELLA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
26/11/2023
|
18:45
|
CB IPSI A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
26/11/2023
|
19:15
|
CB GRANOLLERS 3 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C.B. LLINARS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. LLINARS VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | DRAFT GRAMENET 2009 - OCCIDENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
02/12/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/12/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
AE TEIA | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
19:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C.B. LLINARS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | AE CLARET | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/12/2023
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB GRANOLLERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CN CALDES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/12/2023
|
18:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | SANT GERVASI 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/12/2023
|
21:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
15/12/2023
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CANOVELLES BC MIXTO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB PARETS | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CANOVELLES BC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CANOVELLES BC 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB LES FRANQUESES A | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/12/2023
|
18:30
|
C.E. VILATORTA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
16/12/2023
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
VEDRUNA CARME SABADELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
LLAVANERES MARESME 2012 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
SANT GERVASI 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/12/2023
|
19:15
|
CB SANTA COLOMA B | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/12/2023
|
21:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/01/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB CANET | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
14/01/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/01/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/01/2024
|
17:30
|
UER PINEDA DE MAR | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
14/01/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
14/01/2024
|
19:30
|
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CE LA MARINA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB GRANOLLERS 5 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/01/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
21/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/01/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
21/01/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
27/01/2024
|
08:45
|
MATARÓ PARC BOET 1 | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB PARETS NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB LA GARRIGA 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
GRAMENET BC BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C.B. MOLLET C | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
28/01/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. CIC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
03/02/2024
|
10:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CN CALDES | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB PREMIA DE DALT | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CB PARETS | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/02/2024
|
11:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB L'AMETLLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CANOVELLES BC 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | LA VALLALTA BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/02/2024
|
19:30
|
BC TORROELLA VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
LA VALLALTA BC BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB PARETS | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
17/02/2024
|
21:15
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | U.E. CLARET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
16:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
C.B. LA GARRIGA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
18/02/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 2 | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
23/02/2024
|
18:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | MATARÓ PARC BOET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
ON TOUR ACB PALAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
24/02/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | CN CALDES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
13:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | SESE B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/02/2024
|
16:30
|
C.B. GUIXOLS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
GEFF CBSAPS-SDE B | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CE VILA OLÍMPICA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U16M | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
02/03/2024
|
15:00
|
SFERIC BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CN CALDES A | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
02/03/2024
|
18:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
02/03/2024
|
20:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CB SALT NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CANOVELLES BC 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/03/2024
|
18:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/03/2024
|
20:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CB TORELLÓ SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
08/03/2024
|
18:30
|
MONTMELO CB MIXTE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB CALELLA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
ASME | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CB TORELLÓ MF VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB LES FRANQUESES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
OTGIR - CB SANT NARCÍS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | MONTMELO C.B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
10/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR B | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CE LA MARINA B | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CB LES FRANQUESES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | MADERAS SAN PASCUAL-AECAM MALGRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 5 | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
16/03/2024
|
16:30
|
LA VALLALTA BC | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
16/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | BC TORROELLA VERMELL | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. B. BON PASTOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | MATARÓ PARC BOET 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB TONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/03/2024
|
10:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/03/2024
|
13:45
|
CB MATADEPERA VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
23/03/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CE PALAMÓS - U18 GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | MATARÓ PARC BOET 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB PREMIA DE DALT | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB IPSI 06 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2009 | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB PARETS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
12:15
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET C | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.B. MOLLET B | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/04/2024
|
18:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18F | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
12/04/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CANOVELLES BC 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CB L'AMETLLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
14/04/2024
|
13:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
13:00
|
CB.CANET | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB GRANOLLERS 3 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21F) | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/04/2024
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CANOVELLES BC 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
20/04/2024
|
11:15
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB IPSI A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CBSFC1946 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS A | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
CN CALDES B | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/04/2024
|
10:45
|
U.E. CLARET B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BASQUET NEUS | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | ELECMA GROUP - CB ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CN CALDES | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CB PEDAGOGIUM | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
20:00
|
ACB PALAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
28/04/2024
|
10:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
SESE B | CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/04/2024
|
11:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | ON TOUR ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
13:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | CB LES FRANQUESES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
CB GRANOLLERS | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | GEFF CBSAPS-SDE B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | CANOVELLES BC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/05/2024
|
16:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-GROC BANCO MEDIOLANUM | CB SALT NEGRE | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
13:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
10/05/2024
|
18:30
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB CALELLA MIXTE | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | ASME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | UER PINEDA DE MAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB TONA B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/05/2024
|
11:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
12/05/2024
|
12:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ MF VERMELL | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
12/05/2024
|
13:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | C.B. LLINARS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/05/2024
|
16:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
18/05/2024
|
16:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
19/05/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/05/2024
|
16:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | LLAVANERES FEMENÍ MARESME | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
26/05/2024
|
16:00
|
C.B. CIC | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
01/06/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
02/06/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |