Calendari Global Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA I CULTURAL COLLBLANC LA TORRASSA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
17:30
CE SANT IGNASI AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/09/2021
18:00
C.B. CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
25/09/2021
19:00
C.B. RIPOLLET AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
26/09/2021
12:30
AEC COLLBLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL
CAN TRIES, 20-28
26/09/2021
12:30
CN CALDES A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
26/09/2021
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
26/09/2021
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/10/2021
12:00
CB SANT JUST AEC COLLBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/10/2021
16:00
C.B VILADECAVALLS AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
02/10/2021
19:00
CE SANT IGNASI NEGRE AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/10/2021
19:30
A.E.S.E. B AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/10/2021
19:30
C.B. PREMIÀ DE DALT AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
02/10/2021
19:45
AEC COLLBLANC A A.E.S.E. B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
03/10/2021
09:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU AEC COLLBLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
03/10/2021
09:30
AEC COLLBLANC ESCOLAPIS SARRIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
03/10/2021
11:00
CB MONTPEDROS AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
03/10/2021
11:30
AEC COLLBLANC B BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
03/10/2021
20:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
09/10/2021
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/10/2021
16:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
09/10/2021
17:45
U. B. LLEFIÀ A AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC B C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
10/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC C BC TECLA SALA A CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/10/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
10/10/2021
19:30
AEC COLLBLANC A JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
10/10/2021
19:30
CB KOBRAS B AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
16/10/2021
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/10/2021
10:45
CN CALDES B AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
17/10/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC B.F.CORNELLA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
17/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/10/2021
17:00
BASQUET SITGES LA OCA AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
17/10/2021
17:30
CB MATADEPERA TARONJA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
17/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC LESTONNAC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC S.E. SANT MEDIR A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
17/10/2021
19:30
AEC COLLBLANC A CB MATADEPERA TARONJA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
17/10/2021
19:30
AEC COLLBLANC C SALESIANS SABADELL C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/10/2021
10:30
C.E.B. PALLEJÀ AEC COLLBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
23/10/2021
13:00
UE BARBERA AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/10/2021
16:00
SESE B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
17:45
CB VILADECANS AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
23/10/2021
19:45
CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
23/10/2021
21:15
SALESIANS BADALONA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/10/2021
09:00
QBASKET SANT CUGAT BLAU AEC COLLBLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2021
11:00
CB VILADECANS VERD AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
24/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC C.B. CIC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC C SHAD C.B. MOLLET B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/10/2021
18:00
AEC COLLBLANC A CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
24/10/2021
19:15
QBASKET SANT CUGAT 1 AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2021
19:45
BBA CASTELLDEFELS B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
30/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC C.B. BEGUES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
30/10/2021
18:00
AEC COLLBLANC B.F.CORNELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
31/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC A.E.S.E. C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
31/10/2021
16:00
AEC COLLBLANC CLOTET SUZUKI SANT BOI C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
31/10/2021
17:30
AEC COLLBLANC A.E.S.E. A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
31/10/2021
17:45
AEC COLLBLANC PETROPINTO ASFE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
31/10/2021
19:30
AEC COLLBLANC C SANT QUIRZE B.C. B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
01/11/2021
16:30
BASKET ALMEDA NEGRE AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/11/2021
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC AEC COLLBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
06/11/2021
10:30
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A AEC COLLBLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
06/11/2021
12:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
10:45
EL CÍRCOL B AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
07/11/2021
10:45
BOCALATA-CB MARTORELL AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
07/11/2021
12:30
FREDERIC MISTRAL AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
07/11/2021
16:00
AEC COLLBLANC JESUÏTES CASP B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
07/11/2021
16:00
AEC COLLBLANC CE GELIDA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/11/2021
17:45
AEC COLLBLANC A CB PRAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
07/11/2021
17:45
AEC COLLBLANC QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/11/2021
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SFB AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
13/11/2021
09:00
AEC COLLBLANC CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/11/2021
10:30
AEC COLLBLANC CB SANT JUST C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC BASKET ALMEDA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/11/2021
16:00
U. B. LLEFIÀ B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/11/2021
16:00
JESUÏTES CASP AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
13/11/2021
17:45
AEC COLLBLANC A NAYOX CBF LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/11/2021
18:30
MANYANET SANT ANDREU AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
13/11/2021
19:00
AEC COLLBLANC U.E. CLARET BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/11/2021
19:30
C.E. XAMBA B AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
14/11/2021
10:30
AEC COLLBLANC BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC C C.B GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC C MARISTES ADEMAR CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/11/2021
16:00
EL CÍRCOL B AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/11/2021
19:00
SANT QUIRZE B.C. AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
20/11/2021
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
20/11/2021
16:00
AEC COLLBLANC ORLANDAI C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/11/2021
16:00
AEC COLLBLANC B CLUB DE BASQUET BEGUES CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/11/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
20/11/2021
17:45
AEC COLLBLANC A CB GRANOLLERS 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/11/2021
19:00
AEC COLLBLANC B BÀSQUET SITGES B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
21/11/2021
09:00
AEC COLLBLANC CB.CIUTAT VELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
21/11/2021
10:30
AEC COLLBLANC UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
21/11/2021
11:45
B.F.CORNELLA AEC COLLBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
21/11/2021
12:30
LA BODEGUITA - CEJ L'HOSPITALET B AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/11/2021
18:30
CB IPSI 04 AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
19:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
21/11/2021
19:30
LA SALLE BONANOVA B AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
27/11/2021
09:00
AEC COLLBLANC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/11/2021
10:30
AEC COLLBLANC C.E.B. PALLEJÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC CB VILADECANS VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/11/2021
16:00
AEC COLLBLANC CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/11/2021
16:15
CB PEDAGOGIUM AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
27/11/2021
17:45
AEC COLLBLANC A AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/11/2021
19:00
AEC COLLBLANC B CLUB BASQUET CUBELLES C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
28/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
10:30
AEC COLLBLANC AE BADALONES B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
28/11/2021
11:45
ORLANDAI AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
28/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC C BASQUETPIASABADELL C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
28/11/2021
12:00
AEC COLLBLANC C CB SANTA PERPETUA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
28/11/2021
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
28/11/2021
17:45
C.B.CASTELLBISBAL A AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
04/12/2021
17:30
AEC COLLBLANC C CB BELLVITGE - JOAN XXIII CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
11/12/2021
10:30
C.B. BEGUES AEC COLLBLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
11/12/2021
12:30
MATARÓ PARC MARESME BOET 1 AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/12/2021
16:00
AEC COLLBLANC B LA CLAU BÀSQUET RIBES CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
11/12/2021
16:00
A.E.S.E. A AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/12/2021
17:45
AEC COLLBLANC A CB GAVÀ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
11/12/2021
19:00
AEC COLLBLANC C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
11/12/2021
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
11/12/2021
19:30
C.B. RAMON LLULL VERMELL AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/12/2021
10:30
AEC COLLBLANC B CNB VILANOVA - AKO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/12/2021
10:30
AEC COLLBLANC CET-10 MONTSENY C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/12/2021
10:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI AEC COLLBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
12/12/2021
12:00
AEC COLLBLANC C UE BÀSQUET MARTORELLES CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/12/2021
12:30
CB VILADECANS A AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
12/12/2021
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
12/12/2021
18:00
C.E.SANT NICOLAU A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
18/12/2021
09:00
AEC COLLBLANC CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/12/2021
10:30
AEC COLLBLANC VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/12/2021
12:00
AEC COLLBLANC BOCALATA-CB MARTORELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/12/2021
12:15
BASKET CORAS AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
18/12/2021
16:00
AEC COLLBLANC SAGRAT COR SARRIA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/12/2021
17:45
AEC COLLBLANC A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/12/2021
19:00
AEC COLLBLANC B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/12/2021
09:00
AEC COLLBLANC CLUB NATACIO TERRASSA C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/12/2021
10:30
AEC COLLBLANC C.B. CIC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/12/2021
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
19/12/2021
12:00
AEC COLLBLANC C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/12/2021
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
19/12/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/12/2021
19:30
BASQUET MOLINS “B” AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
15/01/2022
17:45
AEC COLLBLANC A CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
15/01/2022
17:45
AEC COLLBLANC A C.B. CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
15/01/2022
18:00
C.B. RAMON LLULL BLAU AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/01/2022
19:00
AEC COLLBLANC B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
15/01/2022
19:00
AEC COLLBLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
15/01/2022
19:30
PETROPINTO ASFE AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
16/01/2022
09:00
AEC COLLBLANC C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/01/2022
11:00
C.B. RAMON LLULL AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/01/2022
17:30
DOMINIQUES BARCELONA AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
16/01/2022
17:30
CB BELLVITGE - JOAN XXIII AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
16/01/2022
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SMB AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/01/2022
18:00
CNB VILANOVA - AKO AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/01/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
22/01/2022
13:00
ESCOLAPIS SARRIA A AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
22/01/2022
16:00
AEC COLLBLANC B CLUB BÀSQUET MARTORELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/01/2022
16:00
AEC COLLBLANC CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/01/2022
17:45
AEC COLLBLANC A A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/01/2022
19:00
AEC COLLBLANC B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/01/2022
19:30
A.E.S.E. B AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/01/2022
10:30
AEC COLLBLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/01/2022
10:30
AEC COLLBLANC CB MONTPEDROS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/01/2022
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
23/01/2022
12:00
AEC COLLBLANC C CB SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/01/2022
12:00
AEC COLLBLANC C C.B. PREMIÀ DE DALT CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/01/2022
16:00
AEC COLLBLANC CE SANT IGNASI C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/01/2022
17:45
AEC COLLBLANC A CENTRE CATÒLIC L'H C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
29/01/2022
17:45
B.F.CORNELLA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
29/01/2022
19:00
AEC COLLBLANC B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SMB C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
30/01/2022
09:00
AEC COLLBLANC U. B. LLEFIÀ A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
30/01/2022
10:30
AEC COLLBLANC C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
30/01/2022
10:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ B AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
30/01/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
30/01/2022
12:45
BC TECLA SALA A AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
30/01/2022
19:30
JET SERMATEC AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/02/2022
12:00
LESTONNAC A AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
05/02/2022
16:00
AEC COLLBLANC B BASQUET SITGES LA OCA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/02/2022
17:45
AEC COLLBLANC A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/02/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/02/2022
19:00
AEC COLLBLANC CE SANT IGNASI NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/02/2022
10:30
AEC COLLBLANC CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/02/2022
12:00
AEC COLLBLANC C CN CALDES B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/02/2022
12:00
AEC COLLBLANC C C.B VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/02/2022
12:30
A.E.S.E. AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/02/2022
19:30
CB MATADEPERA TARONJA AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
12/02/2022
16:00
AEC COLLBLANC BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/02/2022
16:00
AEC COLLBLANC B CB VILADECANS CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
12/02/2022
17:45
AEC COLLBLANC A QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/02/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/02/2022
19:00
AEC COLLBLANC B BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/02/2022
19:30
SHAD C.B. MOLLET B AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/02/2022
09:00
AEC COLLBLANC UE BARBERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/02/2022
09:00
AEC COLLBLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/02/2022
10:30
AEC COLLBLANC C.B.CASTELLBISBAL GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/02/2022
12:00
AEC COLLBLANC C CB KOBRAS B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/02/2022
16:00
C.B. CIC AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
13/02/2022
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA B AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
19/02/2022
16:00
AEC COLLBLANC B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - SFB CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/02/2022
17:45
AEC COLLBLANC A ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/02/2022
18:00
CB PRAT 1 AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/02/2022
19:00
AEC COLLBLANC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/02/2022
19:00
S.E. SANT MEDIR A AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
20/02/2022
10:30
AEC COLLBLANC ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/02/2022
11:00
SALESIANS SABADELL AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
20/02/2022
12:00
AEC COLLBLANC C EL CÍRCOL B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/02/2022
16:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/03/2022
12:00
BOSCO HORTA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
05/03/2022
16:00
AEC COLLBLANC SALESIANS BADALONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/03/2022
16:00
AEC COLLBLANC B C.E. XAMBA B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/03/2022
17:45
AEC COLLBLANC A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC B U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
06/03/2022
09:00
AEC COLLBLANC JESUÏTES CASP C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/03/2022
10:30
AEC COLLBLANC CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/03/2022
16:00
SANT QUIRZE B.C. B AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
06/03/2022
16:00
MARISTES ADEMAR AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/03/2022
19:30
NAYOX CBF LLEIDA AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
12/03/2022
16:00
CB GRANOLLERS 2 AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/03/2022
16:00
CE GELIDA AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
12/03/2022
17:30
JESUÏTES CASP B AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
12/03/2022
17:45
AEC COLLBLANC A LA BODEGUITA - CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/03/2022
17:45
BÀSQUET SITGES B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
12/03/2022
17:45
CLUB DE BASQUET BEGUES AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
12/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/03/2022
09:30
CB.CIUTAT VELLA A AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
13/03/2022
10:30
AEC COLLBLANC CLUB NATACIO TERRASSA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
13/03/2022
12:00
AEC COLLBLANC C FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2022
16:00
AEC COLLBLANC MANYANET SANT ANDREU C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2022
16:00
AEC COLLBLANC B BÀSQUET SANT SADURNÍ CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2022
16:00
U.E. CLARET BLAU AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/03/2022
17:45
AEC COLLBLANC A C.B.CASTELLBISBAL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2022
19:15
AE MINGUELLA A - DRIVIM AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/03/2022
09:00
AEC COLLBLANC CB PEDAGOGIUM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/03/2022
10:30
AEC COLLBLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/03/2022
10:30
AEC COLLBLANC SANT QUIRZE B.C. C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/03/2022
12:00
CB SANTA PERPETUA AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
20/03/2022
12:30
C.B GASSÓ AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
20/03/2022
18:30
CLUB BASQUET CUBELLES AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
26/03/2022
13:15
CET-10 MONTSENY AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
26/03/2022
17:45
AEC COLLBLANC A C.E.SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
26/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC B BÀSQUET SANT SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
26/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
26/03/2022
20:30
UE BÀSQUET MARTORELLES AEC COLLBLANC C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
27/03/2022
09:00
AEC COLLBLANC MATARÓ PARC MARESME BOET 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/03/2022
12:00
AEC COLLBLANC C LA SALLE BONANOVA B C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
27/03/2022
12:15
UE BARBERA AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/03/2022
17:30
ORLANDAI AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
27/03/2022
18:00
CB GAVÀ AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/03/2022
18:00
LA CLAU BÀSQUET RIBES AEC COLLBLANC B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
02/04/2022
16:00
AEC COLLBLANC B BASQUET MOLINS “B” CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
02/04/2022
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/04/2022
17:45
AEC COLLBLANC A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
02/04/2022
18:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A AEC COLLBLANC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/04/2022
19:00
AEC COLLBLANC ORLANDAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
02/04/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA C AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
03/04/2022
09:00
AE BADALONES B AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
03/04/2022
10:30
AEC COLLBLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/04/2022
12:00
AEC COLLBLANC C VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/04/2022
16:15
BASQUETPIASABADELL C AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
03/04/2022
17:45
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES B AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/04/2022
16:00
AEC COLLBLANC CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
23/04/2022
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
24/04/2022
10:30
AEC COLLBLANC CB VILADECANS A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
24/04/2022
12:00
AEC COLLBLANC C C.B. RAMON LLULL VERMELL C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
30/04/2022
12:30
SAGRAT COR SARRIA AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
30/04/2022
19:00
AEC COLLBLANC BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
01/05/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
01/05/2022
17:45
C.B. CIC AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
07/05/2022
16:00
AEC COLLBLANC C.B. RAMON LLULL BLAU C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/05/2022
10:30
AEC COLLBLANC C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/05/2022
12:00
AEC COLLBLANC C DOMINIQUES BARCELONA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/05/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/05/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO AEC COLLBLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
19:00
AEC COLLBLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
14/05/2022
19:00
CB SANTA PERPETUA AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7