Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
12:00
|
CB TARRAGONA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/09/2023
|
10:15
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
16:00
|
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/09/2023
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U17M | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
23/09/2023
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
23/09/2023
|
09:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E SANT NICOLAU 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
23/09/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET GIRONA U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/09/2023
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
23/09/2023
|
12:15
|
BASKET ESPLUGUES B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
23/09/2023
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/09/2023
|
10:30
|
C.B. VILADECANS VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/09/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/09/2023
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
24/09/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. VILADECAVALLS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AESE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
30/09/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
12:00
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
AESE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
SANT IGNASI B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
30/09/2023
|
19:00
|
SFERIC VERD | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JOSEP A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
UB SANT ADRIA 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
01/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | UE BARBERA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | AESE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CB TARRAGONA 1 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U16F | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
01/10/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
01/10/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | SABADELL BQ VALLÈS U13M | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
07/10/2023
|
10:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/10/2023
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
07/10/2023
|
10:30
|
LESTONNAC - 2011 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SENTMENAT | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MANRESA CBF U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
11:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
07/10/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
07/10/2023
|
13:15
|
U.E. HORTA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
SANT GERVASI 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:30
|
CB IPSI A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
07/10/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | UNIO ESPORTIVA BARBERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/10/2023
|
18:15
|
FREDERIC MISTRAL A | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
09:15
|
CB LA SALLE HORTA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET LLOR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB PARETS NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
08/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CB REGINA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | AESE 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
08/10/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CE LA MARINA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CE LA MARINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U. B. LLEFIÀ | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/10/2023
|
20:30
|
CB GRANOLLERS 3 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
12/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MATARÓ PARC BOET 2010 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/10/2023
|
11:00
|
52MOMENTS CBS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/10/2023
|
18:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
14/10/2023
|
20:00
|
MATARÓ PARC BOET 2007 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
15/10/2023
|
11:00
|
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
20/10/2023
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
21/10/2023
|
08:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASKET ESPLUGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.THAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
21/10/2023
|
10:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA U13 | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
21/10/2023
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/10/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO JF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
21/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT GROC | SFERIC 08 GERFINCAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU C | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | BC MORABANC ANDORRA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
|
22/10/2023
|
12:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
22/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | ALZINA-CEISSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT 2009 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
22/10/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET MANRESA B | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
BASQUET NEUS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
25/10/2023
|
19:20
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB TARRAGONA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/10/2023
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
12:45
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | AEC COLLBLANC MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | EL CÍRCOL 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
28/10/2023
|
20:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | SABADELL BQ VALLÈS U17M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
29/10/2023
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME 2008 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | LESTONNAC - 07-08 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
29/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
29/10/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. VILADECANS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
29/10/2023
|
18:30
|
BC TECLA SALA | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U14 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
01/11/2023
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/11/2023
|
17:45
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
01/11/2023
|
18:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SFERIC 2012 BLANC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
BOSCO HORTA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB TARRAGONA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB LA SALLE HORTA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SABADELL BQ VALLÈS U16F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/11/2023
|
20:15
|
VIROLAI GDV | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
C.B.CASTELLAR A | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | SALESIANS SABADELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/11/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CBU LLORET SAMBA HOTELS | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS | UESCOLETA | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
AESE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
UE BARBERA B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
BARICENTRO BARBERA | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/11/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
12/11/2023
|
11:45
|
BASKET ALMEDA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
12/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JOSEP A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/11/2023
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
12/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | SFERIC VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT GROC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
12/11/2023
|
16:15
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
12/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | VIROLAI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
12/11/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | UB SANT ADRIA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
12/11/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
08:45
|
UE SANT CUGAT 2009 | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CE LA MARINA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
AESE 1 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CE LA MARINA A | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
18/11/2023
|
12:15
|
LESTONNAC A- 2006 | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
18/11/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | SALESIANS BADALONA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET 2010 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB TONA 2 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB REGINA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. VALLIRANA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SANT GERVASI 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
19/11/2023
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
19/11/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
19/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | U.E. HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
19/11/2023
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIÓ SABADELL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LESTONNAC - 2011 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/11/2023
|
20:15
|
MANRESA CBF U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | U13 C.E SANT NICOLAU | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
ALZINA-CEISSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
INVOPORT - CB BLANES A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
25/11/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | MATARÓ PARC BOET 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
25/11/2023
|
16:00
|
SFERIC 08 GERFINCAS | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
20:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASKET ESPLUGUES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
AESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA B | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
26/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 3 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
26/11/2023
|
18:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
26/11/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
28/11/2023
|
18:15
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2009 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
LESTONNAC - 07-08 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
12:15
|
UE SANT CUGAT GROC | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
BASQUET MOLINS | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
02/12/2023
|
13:30
|
UESCOLETA | C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
16:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
MANYANET SANT ANDREU | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
BASQUET SANT PERE A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
20:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/12/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
03/12/2023
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CN CALDES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/12/2023
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
ELS MONJOS BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
UE SANT CUGAT 2009 | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/12/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB PREMIA DE DALT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ESCOBOL BSGR | UESCOLETA | ESCOBOL | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2011 | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CN CALDES B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | VIROLAI GDV | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/12/2023
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT GROC | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JAC SANTS BARCELONA U12 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
12:15
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | GEFF CBSAPS- SDE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT GROC | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/12/2023
|
18:30
|
UE SANT CUGAT GROC | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/01/2024
|
16:00
|
BASKET ALMEDA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
19:00
|
UROS DE RIVAS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
14:30
|
C.B. MOLLET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
17:00
|
BASQUET GIRONA U12 VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
13/01/2024
|
10:15
|
UE SANT CUGAT 2011 | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
BASQUET MOLINS | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
13/01/2024
|
11:45
|
BASKET ALMEDA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
13/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TGN BÀSQUET O8A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA PARATGE LES ESPLANES |
|
13/01/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/01/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
14/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/01/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
14/01/2024
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. RIPOLLET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/01/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. MARTORELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/01/2024
|
18:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB MONTPEDRÓS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB IMMA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MATARÓ PARC BOET 2010 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/01/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TRIOMF - UB MIR A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
NOU BÀSQUET OLESA A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CBF CERDANYOLA U18 INTER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/01/2024
|
19:45
|
NOU BÀSQUET OLESA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP B | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 1 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
21/01/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI BLAU | UESCOLETA | ESCOBOL | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
U.E. HORTA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AE BADALONÈS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/01/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/01/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
13:30
|
LA VALLALTA BC BLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JAC SANTS BARCELONA U13 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U16F | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
08:45
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB TONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASKET ESPLUGUES B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CE CALDES DE MALAVELLA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB PREMIA DE DALT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERD | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB NATACIÓ SABADELL C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/01/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | QBASKET SANT CUGAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB SENTMENAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB TARRAGONA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | SANT IGNASI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
LA VALLALTA BC LILA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
UE MATARO - PRBM | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
28/01/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U14M | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/01/2024
|
16:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JAC SANTS BARCELONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | BBA CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/01/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | LESTONNAC- 2010 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECAVALLS B | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | UE.MONTGAT | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET NEUS | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
ALZINA-CEISSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE A | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
UE BARBERA B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB TONA 1 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CN CALDES A | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA JF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA B | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
UESCOLETA | CB GRANOLLERS 1 | ESCOBOL | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/02/2024
|
09:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BASQUET NOU BARRIS | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/02/2024
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/02/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/02/2024
|
13:00
|
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/02/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
11/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB REGINA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
17/02/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB PARETS NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
B.F. CORNELLÀ | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/02/2024
|
13:00
|
AESE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
17/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASKET ESPLUGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SANT GERVASI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERD | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT GROC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U10 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
18/02/2024
|
11:15
|
SABADELL BQ VALLÈS U13M | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
18/02/2024
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB IPSI A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
A.E. SALLENT | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLAU | BASQUET-CEISSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | EL CÍRCOL B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
19/02/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
23/02/2024
|
19:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | BÀSQUET GIRONA U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FEMENÍ OSONA 2012 - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
10:15
|
PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB LA GARRIGA 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET VILAFANT | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.B. LLINARS | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/02/2024
|
14:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
17:00
|
CB REGINA | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
24/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
BÀSQUET MANRESA B | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
24/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
19:45
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CB PARETS 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
25/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CB SENTMENAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB GAVÀ 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/02/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB SOLSONA U16M A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E SANT NICOLAU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
02/03/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT GROC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB ABRERA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB,CIUTAT VELLA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
UESCOLETA | BASQUET SANT PERE ESCOBOL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/03/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
SFERIC 08 BLANC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB.CANET | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
03/03/2024
|
11:15
|
TGN BÀSQUET O8A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
LLAVANERES MARESME | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
03/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | UE.MONTGAT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB NATACIÓ SABADELL A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
18:15
|
UE SANT CUGAT 2009 | LA SALLE MANRESA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/03/2024
|
19:00
|
SALESIANS SABADELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MANRESA CBF U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CNB VILANOVA AKO JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SABADELL BQ VALLÈS U16F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET CANYELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
10/03/2024
|
09:15
|
CB LA SALLE HORTA | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
10/03/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BASQUET TERESIANES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BOSCO HORTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/03/2024
|
20:00
|
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SANT IGNASI | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB ARTÉS NEGRE | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:15
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
16/03/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI VERMELL | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
14:00
|
VIROLAI | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MATARÓ PARC BOET | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CB SOLSONA | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/03/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | UESCOLETA | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET 2010 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BARICENTRO BARBERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | SABADELL BQ VALLÈS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/03/2024
|
19:20
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LLAVANERES MARESME 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/03/2024
|
20:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
21/03/2024
|
21:15
|
CB SANTPEDOR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
23/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MANRESA CBF U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/03/2024
|
16:00
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
LESTONNAC- 2010 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR MASC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2011 | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB TONA 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SABADELL BQ VALLÈS U14M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2009M | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
UESCOLETA | ESCOBOL BSGR | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
06/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
07/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.B. LLINARS | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT GROC | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | LESTONNAC A- 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
13/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | INVOPORT - CB BLANES A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | U.E. HORTA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
U13 C.E SANT NICOLAU | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | ALZINA-CEISSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CN CALDES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | UE BARBERA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | SANT GERVASI 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | GEFF CBSAPS-SDE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA B | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
14/04/2024
|
10:30
|
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
14/04/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2009 | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
S.A. SÚRIA | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO MONTORNES C/ CASTANYERS 5 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | EL MASNOU BASQUETBOL | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET NEUS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
20/04/2024
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
20/04/2024
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
20/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB REGINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE A | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/04/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT GROC | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
UB SANT ADRIA BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
20/04/2024
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
20/04/2024
|
18:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | GRAMENET BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
20/04/2024
|
20:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
UESCOLETA | CN TERRASSA VERMELL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JET TERRASSA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
CB ARTÉS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
BASKET ESPLUGUES | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
21/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BÀSQUET SITGES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET B | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/04/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/04/2024
|
20:00
|
BASQUET-CEISSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
27/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | MANYANET SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. LLINARS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB SENTMENAT | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
12:15
|
GEFF CBSAPS- SDE A | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ 11 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA 2012 - OVA PROJECTS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
CB SOLSONA U16M A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB PARETS 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2008 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERD | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:15
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT GROC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
18:00
|
C.B. MARTORELL B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | CB REGINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/05/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB TARRAGONA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/05/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | UESCOLETA | ESCOBOL | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERD | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
04/05/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
C.B. RIPOLLET A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS RAMBLA PINATONS, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
05/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB,CIUTAT VELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | LLAVANERES MARESME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB ABRERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | ADEPAF-GRIFEU TXOT'S | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
C.B. MARTORELL | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/05/2024
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
08/05/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BBA CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM - CGF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CE VILA OLÍMPICA | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TREUMAL FISIOTERAPIA CE SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF U12 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
11/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
11:15
|
CBF CERDANYOLA U18 INTER | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
12/05/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET A | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/05/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/05/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
19/05/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
19/05/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
25/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
26/05/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
26/05/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
01/06/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/06/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |