Calendari Global Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
18:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/07/2019
19:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/07/2019
19:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/07/2019
10:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
13/07/2019
17:00
UB SANT ADRIA 1 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MARINA BESOS
AV. DE LA PLATJA, S/N
13/07/2019
17:45
U.E. MATARÓ-CAF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/07/2019
21:00
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/07/2019
10:15
UB SANT ADRIA VERMELL U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MARINA BESOS
AV. DE LA PLATJA, S/N
14/07/2019
16:00
U.E. MATARÓ-CAF RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/07/2019
17:45
U.E. MATARÓ-JAF COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/07/2019
19:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/09/2019
18:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CB QUART GERMANS CRUZ LIGA EBA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/09/2019
19:00
MATARÓ PARC BOET U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS LIGA EBA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/09/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CAF SINORCELL - CB IGUALADA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/09/2019
10:45
JOVIAT A U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/09/2019
16:00
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/09/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/09/2019
17:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.B. L'HOSPITALET 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/09/2019
20:00
CBF CERDANYOLA A U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/09/2019
09:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
10:45
U.E. MATARÓ-CAF TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
11:00
BÀSQUET GIRONA U15 U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
28/09/2019
12:15
MARESME 3V 2004 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
28/09/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBF BASQUET LLORET VERD RECREATIVOS LLORET C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IAF BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IBM CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/09/2019
19:00
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/09/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/09/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/09/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/09/2019
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/09/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/09/2019
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/09/2019
18:00
EKKE CB LLEIDA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
05/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLF- ALLE GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
05/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.N. SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
09:00
MATARO PARC BOET A U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
09:00
CB TONA U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
05/10/2019
09:00
FEMENI MARESME U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
05/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE CLUB NATACIÓ CALDES A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
05/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-CBM CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
05/10/2019
11:00
C.N. SABADELL A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.B. ARGENTONA B C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
05/10/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2011 U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
05/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
12:30
C.B. BLANES B U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-CGM CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
18:05
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
18:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
05/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JAF C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
20:45
MATARO PARC BOET A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBM C.B. ARGENTONA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
06/10/2019
10:30
CB LES FRANQUESES BLANC U.E. MATARÓ-PMLM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JBM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/10/2019
12:30
C.N. SABADELL B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/10/2019
13:30
CB LES FRANQUESES U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/10/2019
17:45
UB SANT ADRIA 1 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/10/2019
19:30
UB SANT ADRIA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-IBM CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM U.E. MONTGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
12/10/2019
10:30
SANT GERVASI 1 U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
12/10/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ NEGRE U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-MAM C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MLM UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
12/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM CB GRANOLLERS 1-LAPAFIL C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IAF CBF CERDANYOLA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-PIM CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
16:00
ADVISORIA BOET MATARÓ A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
17:00
F.D. CASSANENC U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PMBM CONDORCHEM - AB PREMIA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
17:45
U.E. MATARÓ-IBF SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-IGF CASA MIRÓ - C.B. ARGENTONA C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
19:15
U.E. MATARÓ-CGF C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
19:30
CAMPING BIANYA ROSER A U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/10/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMLM A.B. RONÇANA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3-MONFINESTRA U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE ADVISORIA BOET MATARÓ 1 C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
10:30
FEMENI MARESME B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
13/10/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
13/10/2019
10:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.B. VILASSAR DE MAR C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
19:00
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM U.E. MATARÓ-MGM C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
09:00
NAIFAR - C.B. CABRILS U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/10/2019
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/10/2019
09:00
MARESME 3V 2008 U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
19/10/2019
09:30
SANT GABRIEL RIPOLLET B U.E. MATARÓ-MBM C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
19/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE CB GRANOLLERS 1-PISOS.COM C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA A U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
10:45
ADVISORIA BOET MATARO 1 U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
19/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
12:30
UB SANT ADRIA GROC U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/10/2019
16:00
MARESME 3V 2007 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
19/10/2019
16:00
U.E. MONTGAT - A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
19/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PIM MATARO PARC BOET C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-CGM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
19:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BARÇA B C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/10/2019
10:45
AE BADALONÈS A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/10/2019
11:00
CB SALT B U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/10/2019
12:00
ADVISORIA BOET MATARO TARONJA U.E. MATARÓ-ILF C.T. INFANTIL FEMENI NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
20/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JBM FLOR DE SANTOS - CB SANT NARCIS U17M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/10/2019
16:00
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
20/10/2019
17:45
MARESME 3V 2005 U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
26/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM C.B. ARGENTONA A C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
09:00
UE BÀSQUET MARTORELLES U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
26/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-PEIXOS SERAFI U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM C.E. SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-CARDIO VALLES U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBM BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
11:00
UER PINEDA DE MAR U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMLM MATARO PARC BOET 1 C.T. PRE-MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM AE BADALONÈS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
16:00
WECOLORS - AB PREMIA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IGF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 1 C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
19:30
ADVISORIA BOET MATARÓ U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/10/2019
19:30
C.B. L'HOSPITALET A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/10/2019
19:45
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBM LA VACA MUU - C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
27/10/2019
10:45
BARÇA CBS A U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM CB TONA - OSONA SUD 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
12:30
CB TORELLÓ IF U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
27/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
16:00
CB TONA U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
27/10/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
27/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JBM MARESME 3V 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/11/2019
10:30
SESE A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/11/2019
12:45
SINORCELL - CB IGUALADA A U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IBF BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/11/2019
17:45
U.E. MATARÓ-IAF SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/11/2019
19:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS UB SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-CAF CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBF CITYLIFT GEIEG UNI BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/11/2019
13:30
C.B. L'HOSPITALET 2007 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-JAF FEMENI MARESME B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/11/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
02/11/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/11/2019
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
02/11/2019
18:45
F.D. CASSANENC U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
03/11/2019
09:00
ESCOLA IPSI 06 U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/11/2019
10:45
ARENYS BÀSQUET U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-IBF JOVIAT A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/11/2019
12:30
SANT GERVASI 1 U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
03/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
03/11/2019
18:00
CB ADEPAF BLAU U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
03/11/2019
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP B U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
03/11/2019
19:45
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLF- ALLE CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
09/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
09:00
EL CÍRCOL A U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/11/2019
09:00
MARESME 3V 2011 U.E. MATARÓ-PMLM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
09/11/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU GRANA U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE CB LES FRANQUESES VERD C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
09/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBM CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/11/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
09/11/2019
10:45
C.B. LA GARRIGA 1 U.E. MATARÓ-MGM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/11/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE SESE A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
12:00
C.E. PALAMOS U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
09/11/2019
12:00
C.B. PALAFOLLS U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
09/11/2019
12:15
CB PARETS NEGRE U.E. MATARÓ-MBM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/11/2019
12:15
RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
09/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JBM CEB GIRONA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-PIM C.B. CANET C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/11/2019
16:15
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
09/11/2019
17:15
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MARESME 3V 2004 C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/11/2019
17:30
U.E. MATARÓ-CGM AE BADALONÈS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.E. PALAMOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/11/2019
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
09/11/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.B. SANT FELIU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF CB PARETS NEGRE C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.B. ARGENTONA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
10/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.B. SANT CELONI 2008 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
10/11/2019
10:30
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT U.E. MATARÓ-ILF C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
10/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
10/11/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2019
12:30
BARÇA CBS A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/11/2019
19:30
TGN BÀSQUET 04A U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/11/2019
19:45
U.E. MATARÓ-CBM A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM C.B. PREMIA DE DALT C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
16/11/2019
09:00
C.B. ARGENTONA B U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
09:30
C.N. SABADELL A U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/11/2019
10:15
C.B. ARGENTONA A U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM MATARO PARC BOET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
16/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMLM CB LES FRANQUESES BLANC C.T. PRE-MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
16/11/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/11/2019
10:30
CLUB NATACIÓ CALDES A U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
16/11/2019
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
16/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/11/2019
11:00
UB SANT ADRIA 3 U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
16/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF C.N. SABADELL B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
13:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/11/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
16:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
16/11/2019
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/11/2019
16:00
UNIÓ GIRONA BLAU U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
16/11/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U17 U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
16/11/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PIM CB TONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
16/11/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE JOVIAT COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/11/2019
18:00
TGN BÀSQUET 04A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JAF BC FONTAJAU IN2IN C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CBF FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-IGF CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
17/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.B. SANT CELONI 2011 C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
17/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
11:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV U.E. MATARÓ-ILF C.T. INFANTIL FEMENI P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE FEMENI MARESME C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
17/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
12:30
U.E. CLARET A U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/11/2019
12:45
CBTARRAGONA A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLF- ALLE VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
23/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.B. CORNELLÀ C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/11/2019
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
23/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-LAPAFIL U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/11/2019
10:15
CREU ALTA SABADELL BLAU U.E. MATARÓ-MGM C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE SANT GERVASI 1 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE ADVISORIA BOET MATARÓ NEGRE C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
23/11/2019
10:30
CBF CERDANYOLA A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/11/2019
10:30
U.E. MONTGAT U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
23/11/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 1 U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-CBM C.B. BLANES B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/11/2019
10:45
C.B. SANTA COLOMA A U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/11/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/11/2019
11:30
CB LES FRANQUESES VERD U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
23/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE ADVISORIA BOET MATARÓ A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/11/2019
12:00
CONDORCHEM - AB PREMIA A U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
23/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/11/2019
12:45
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE U.E. MATARÓ-MBM C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
23/11/2019
13:00
CASA MIRÓ - C.B. ARGENTONA U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-JAF REALE BÀSQUET VILAFANT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/11/2019
16:00
C.N. SABADELL B U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
23/11/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
23/11/2019
17:45
C.B. BLANES A U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
23/11/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/11/2019
18:00
BÀSQUET ARBÚCIES A U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
23/11/2019
19:00
U.E. MATARÓ-CGM C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
23/11/2019
19:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
24/11/2019
10:30
A.B. RONÇANA U.E. MATARÓ-PMLM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
24/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-JBM CB ADEPAF BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/11/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM C.B. CANET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
24/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/11/2019
16:00
MARISTES ADEMAR A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CBF UNIÓ GIRONA BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM NAIFAR - C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
30/11/2019
09:00
MATARO PARC BOET U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-PISOS.COM U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/11/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
30/11/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
30/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBM A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
11:00
C.N. SABADELL B U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
30/11/2019
12:15
VILASSAR-GRANOLLERS U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/11/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JAF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
12:30
BARÇA B U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
30/11/2019
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF ADVISORIA BOET MATARO TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM MARESME 3V 2008 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
16:00
SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
30/11/2019
17:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MARESME 3V 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IGF ESCOLA IPSI 06 C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
30/11/2019
18:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA 2 U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/11/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.B. CABRERA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
30/11/2019
19:30
ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/11/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBM A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
01/12/2019
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
01/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM CONDORCHEM - AB PREMIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
01/12/2019
10:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/12/2019
12:15
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
01/12/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
17:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/12/2019
19:45
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
14/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLF- ALLE UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
14/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE BARÇA CBS A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
09:00
MATARO PARC BOET 1 U.E. MATARÓ-PMLM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 1 U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/12/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU BLANC U.E. MATARÓ-MGM C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
14/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
14/12/2019
10:30
C.B. ARGENTONA A U.E. MATARÓ-MBM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
10:30
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
14/12/2019
10:30
LA VACA MUU - C.B. CABRILS NEGRE U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
14/12/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
12:00
BÀSQUET GIRONA U14 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
14/12/2019
12:00
C.B. CALELLA B U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
14/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
14/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET BLANC U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B U.E. MATARÓ-ILF C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
14/12/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
16:00
U.E. MATARÓ-JAF U.E. MONTGAT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/12/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PIM C.B. VILASSAR DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
18:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/12/2019
19:00
U.E. MATARÓ-CGM GRAMENET BC 'TARONJA' C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/12/2019
19:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.B. L'HOSPITALET A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF C.B. BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE CB GRANOLLERS 2-CARDIO VALLES C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/12/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF CB TORELLÓ IF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE CB GRANOLLERS 1-PEIXOS SERAFI C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/12/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/12/2019
12:30
EL CÍRCOL B U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET A' U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/12/2019
17:30
CB MANLLEU VERMELL U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
21/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/12/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
21/12/2019
09:00
C.B. ARGENTONA U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/12/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR B U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/12/2019
10:15
CB LES FRANQUESES VERD U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
21/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
21/12/2019
10:30
SESE A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBM MARESME 3V C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/12/2019
10:45
C.B. CANET U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
21/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMLM MARESME 3V 2011 C.T. PRE-MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
21/12/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2008 U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
21/12/2019
12:15
FEMENÍ OSONA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/12/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/12/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/12/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/12/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR VERD U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
21/12/2019
17:15
U.E. MATARÓ-JBM RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/12/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IGF OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/12/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE CB SANT NARCÍS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/12/2019
19:45
UNILEVER VILADECANS BF U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/12/2019
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
22/12/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM C.B. PALAFOLLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/12/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
22/12/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
22/12/2019
12:30
AE BADALONÈS A U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
22/12/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.E.B. SANT JORDI C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/12/2019
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
22/12/2019
17:00
BASQUET LLORET VERD RECREATIVOS LLORET U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF CB BANYOLES BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
16:00
CB PARETS VERMELL U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/01/2020
16:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
11/01/2020
16:00
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/01/2020
17:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
17:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/01/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/01/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MATARO PARC BOET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CGF ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/01/2020
10:45
CEB GIRONA U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
12/01/2020
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/01/2020
18:00
CB GRUP BARNA A U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
18/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF FEMENI MARESME B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/01/2020
10:30
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/01/2020
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/01/2020
16:00
UB SANT ADRIA B U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
18/01/2020
16:00
MATCLIMA - AECAM U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
18/01/2020
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
18/01/2020
17:45
CB PARETS U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/01/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE EKKE CB LLEIDA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/01/2020
12:00
U.E. MATARÓ-JLM CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/01/2020
12:30
U.E. MATARÓ-JBM CB GRANOLLERS 3-MONFINESTRA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/01/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/01/2020
12:30
U.E. MATARÓ-CBM MARESME 3V 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/01/2020
16:00
FLOR DE SANTOS - CB SANT NARCIS U17M U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
25/01/2020
16:00
FEMENÍ OSONA TARONJA-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/01/2020
17:45
C.B. SANT CELONI U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
25/01/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/01/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS U.E. MONTGAT - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/01/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CGF CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/01/2020
12:15
CB PARETS NEGRE U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
26/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS UB SANT ADRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/02/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF CB TONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/02/2020
12:00
AE BADALONÈS B U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
01/02/2020
12:00
CB TONA - OSONA SUD 1 U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
01/02/2020
12:15
CEB GIRONA U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
01/02/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF F.D. CASSANENC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/02/2020
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
01/02/2020
16:15
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
01/02/2020
17:45
HORTALISSES PI - C.B. CALELLA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
01/02/2020
17:45
CB PARETS NEGRE U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/02/2020
19:45
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/02/2020
19:30
MARESME 3V 2003 U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
08/02/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM UB SANT ADRIA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/02/2020
12:30
U.E. MATARÓ-CBM COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/02/2020
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
08/02/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE CAMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/02/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE CB SALT B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/02/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CB ADEPAF BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/02/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CGF F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/02/2020
12:00
U.E. MATARÓ-JLM ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/02/2020
12:15
CITYLIFT GEIEG UNI BLANC U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
09/02/2020
12:30
U.E. MATARÓ-JBM RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/02/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS AE BADALONÈS A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/02/2020
17:45
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/02/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF C.E. PALAMOS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/02/2020
10:15
BÀSQUET GIRONA U13 U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
22/02/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/02/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF ADVISORIA BOET MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/02/2020
17:00
C.B. SANT FELIU U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
22/02/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE WECOLORS - AB PREMIA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/02/2020
19:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/02/2020
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/02/2020
16:00
C.B. SANT CELONI U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
23/02/2020
16:30
CEB GIRONA U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
23/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
29/02/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/02/2020
12:30
U.E. MATARÓ-CBM UB SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/02/2020
17:45
CEJ L'HOSPITALET A U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
29/02/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/02/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS UNIÓ GIRONA BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/03/2020
12:00
U.E. MATARÓ-JLM C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
01/03/2020
12:00
FEMENI MARESME B U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
01/03/2020
12:30
U.E. MATARÓ-JBM BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
01/03/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS F.D. CASSANENC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/03/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF C.B. BLANES A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/03/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/03/2020
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
07/03/2020
16:00
CB ADEPAF BLANC U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
07/03/2020
16:00
C.B. BLANES B U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
07/03/2020
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA VERD U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
07/03/2020
17:45
C.B. CANET A U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
07/03/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE BASQUET DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
07/03/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MARISTES ADEMAR A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/03/2020
18:00
C.E. PALAMOS U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
14/03/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/03/2020
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
14/03/2020
12:30
U.E. MATARÓ-CBM C.N. SABADELL B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/03/2020
16:00
BC FONTAJAU IN2IN U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
14/03/2020
17:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/03/2020
18:00
JOVIAT U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/03/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE U.E. CLARET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/03/2020
12:00
U.E. MATARÓ-JLM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/03/2020
12:30
U.E. MATARÓ-JBM ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/03/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/03/2020
09:00
U.E. MATARÓ-CBF CB MANLLEU VERMELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/03/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM C.N. SABADELL B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/03/2020
12:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
21/03/2020
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
21/03/2020
17:45
REALE BÀSQUET VILAFANT U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
21/03/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE BÀSQUET ARBÚCIES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
21/03/2020
19:30
PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/03/2020
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS A.E. SANT ANDREU NATZARET A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/03/2020
09:15
UE SANT CUGAT VERMELL U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/03/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/03/2020
17:45
C.B. CABRERA U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
28/03/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
29/03/2020
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/03/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/04/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
18/04/2020
18:00
CB VALLS LEAR U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/04/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/04/2020
17:30
U.E. MONTGAT U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
25/04/2020
12:00
MARESME 3V U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
25/04/2020
16:00
U.E. MATARÓ-JAF CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
25/04/2020
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE UNILEVER VILADECANS BF COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/04/2020
18:30
CB SANT NARCÍS U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
26/04/2020
19:00
C.E.B. SANT JORDI U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/05/2020
10:45
U.E. MATARÓ-IBM CB PARETS VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/05/2020
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/05/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
10/05/2020
18:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/05/2020
19:15
CB BANYOLES BLAU U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD