Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
11:45
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MARINA BESOS Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n |
|
23/09/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | MANRESA CBF A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
CB ROQUETES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
23/09/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | REUS PLOMS SALLE U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB.CALAFELL FEM | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB ABRERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
30/09/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
SALAS C.E SANT NICOLAU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
01/10/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CB MONTPEDRÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET LLOR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
07/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | TGN BÀSQUET A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
07/10/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | CB TARRAGONA B | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C.B. SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CNB VILANOVA SM1 ROCROI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/10/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB ABRERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U14 INTER | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
21/10/2023
|
14:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CB GRANOLLERS 1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
22/10/2023
|
10:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
22/10/2023
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.E.THAU A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
28/10/2023
|
10:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C.B. MARTORELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | AB SALLE CBT 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BASQUET TERESIANES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
28/10/2023
|
20:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
29/10/2023
|
17:00
|
CB VALLS HOTEL CLASS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CB GAVÀ 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2009M | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
AB SALLE CBT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
04/11/2023
|
18:30
|
C.B.VILADECAVALLS A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2013M | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | CB.CALAFELL FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB ROQUETES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | CB GAVÀ-16 ESCOLA VERMELL | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB ABRERA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SESE A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | CB ABRERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
12/11/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
12/11/2023
|
14:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
EVENTS - CB IGUALADA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
18/11/2023
|
18:00
|
ELS MONJOS BC B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB ARTÉS A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
19/11/2023
|
10:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
19/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | BÀSQUET SITGES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CB ABRERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | DRAFT GRAMENET | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | CN TARREGA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
ESCOLA XAMBA | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
17:00
|
BASKET ALMEDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
26/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | REUS PLOMS SALLE U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. MARTORELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
13:30
|
CB GAVÀ 2 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB ÀGUILES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
19:15
|
TGN BÀSQUET 06-07A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/12/2023
|
19:00
|
CB GAVÀ 1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BBA CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | BASQUET LLOR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
16/12/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
17/12/2023
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
CB VALLS CITRIC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CB CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/12/2023
|
18:00
|
BÀSQUET RIBES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CNB VILANOVA AKO CM3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
LLAVANERES MARESME 2012 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET LLOR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | BÀSQUET SITGES BLANC | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
16:15
|
C.B. VILADECANS VERD | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL VALLIRANA MAJOR, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
TRIOMF - UB MIR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/01/2024
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | CN CALDES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C.B. SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE C | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS BLAU | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
BIM | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
28/01/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
MANRESA CBF A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
28/01/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CB ROQUETES A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL BLANC | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA MF2 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
11:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/02/2024
|
13:00
|
VIROLAI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/02/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | SALAS C.E SANT NICOLAU | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
04/02/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/02/2024
|
18:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BÀSQUET SITGES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
17/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | CB.CALAFELL FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB SOLSONA U14M | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
17/02/2024
|
11:30
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/02/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/02/2024
|
18:00
|
CNB VILANOVA SM1 ROCROI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/02/2024
|
21:00
|
TGN BÀSQUET A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
24/02/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
24/02/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | CBF CERDANYOLA U14 INTER | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | CB VALLS HOTEL CLASS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | CB GRANOLLERS 1 | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
18:30
|
FREDERIC MISTRAL B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
24/02/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CLUB BÀSQUET CUBELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOLA XAMBA | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | JET TERRASSA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
16:45
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
AB SALLE CBT 2 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ 1 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | AB SALLE CBT | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
UE BARBERA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | JOVENTUT LES CORTS | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
09/03/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | CB ÀGUILES - PLASFOC | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
18:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
20:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | LLAVANERES MARESME 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C.B. VALLIRANA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM3 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:15
|
BÀSQUET LLOR A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
SESE A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U18 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
C.B.CASTELLAR A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
23/03/2024
|
12:30
|
UE BARBERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CN CALDES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | EVENTS - CB IGUALADA | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
20:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS - ESCOLA | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | BIM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | BARÇA CBS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | ELS MONJOS BC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
13/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | CB IGUALADA MF2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CLUB BÀSQUET CUBELLES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
CN TARREGA A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
13/04/2024
|
18:15
|
DRAFT GRAMENET | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
14/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | VIROLAI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
14/04/2024
|
16:15
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SESE B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB.CALAFELL FEM | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U14 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/04/2024
|
14:15
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | CB GAVÀ 1 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | TGN BÀSQUET 06-07A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
B.F. CORNELLÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
21/04/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | BÀSQUET SANT SADURNÍ BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | CÀMPING BIANYA ROSER A | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
18:15
|
BASQUET LLOR | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/04/2024
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | CB VALLS CITRIC | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2014M | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.E. XAMBA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
01/05/2024
|
18:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
SESE A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
SAMÀ VILANOVA ESCOLETA BORDEUS | CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC | ESCOBOL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BÀSQUET RIBES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CB ABRERA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
05/05/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | AEC COLLBLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U12 | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
05/05/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/05/2024
|
18:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13F BLANC | UE BARBERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E.THAU A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
11/05/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | TRIOMF - UB MIR | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | UE BARBERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
18:00
|
AB CUNIT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
19/05/2024
|
09:30
|
EB CIUTAT VELLA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA LA MAQUINISTA PASSEIG SALVAT PAPASSEIT 11 |