Calendari Global Club

CLUB BASQUET SANTA ROSA DE LIMA HORTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/08/2021
20:30
CLUB JOVENTUT BADALONA LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/09/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/09/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/09/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/09/2021
09:15
MANRESA CBF U14 LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
18/09/2021
17:00
LIMA-HORTA BARCELONA ADVISORIA MATARÓ MARESME LIGA FEMENINA CHALLENGE PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
18/09/2021
17:00
FEMENI MARESME- UEM A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
19/09/2021
17:00
CLUB JOVENTUT BADALONA LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/09/2021
19:00
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLÀ A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/09/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 07A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA HOZONO GLOBAL JAIRIS LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
19:30
BÀSQUET RIBES LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
25/09/2021
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET VIROLAI CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
25/09/2021
21:15
LIMA-HORTA BARCELONA BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
26/09/2021
09:00
JET LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
26/09/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. CIC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
26/09/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET AE BADALONES B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
26/09/2021
11:00
REUS DEPORTIU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/09/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA QBASKET SANT CUGAT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
26/09/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/09/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
26/09/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
26/09/2021
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. ALISOS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/10/2021
09:00
CLÍNICA NOUMEDIC CEJ L'HOSPITALET LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
02/10/2021
09:00
JESUÏTES CASP LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
02/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/10/2021
10:30
SAFA-HORTA C.B. ALISOS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/10/2021
10:30
ASME LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
02/10/2021
10:45
CBSAPS LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
02/10/2021
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
02/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/10/2021
12:00
SAFA HORTA S.E. SANT JOAN DE MATA MIXTE C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
02/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/10/2021
16:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/10/2021
16:00
CB BLANES B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
02/10/2021
16:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
02/10/2021
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/10/2021
19:15
REUS PLOMS SALLE NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/10/2021
09:00
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET GRAMENET BC TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/10/2021
10:45
PETROPINTO ASFE BLANC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
03/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/10/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
03/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
03/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/10/2021
12:30
CB VILADECANS A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
03/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/10/2021
20:00
ORLANDAI LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
09/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA NAYOX CBF LLEIDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
12:30
BASQUET MOLINS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
09/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. CIC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET FEMENÍ - CB TURO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
09/10/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA CEJ L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET BASQUET NOU BARRIS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
10/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA OSÉS CONSTRUCCION ARDOI LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
10/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASQUET SANT PERE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
10/10/2021
18:00
CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
10/10/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA SABADELL BQ VALLÈS U21 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/10/2021
10:30
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/10/2021
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/10/2021
09:00
CE.THAU LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
16/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 U.E. HORTA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
10:45
MANRESA CBF U15 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
16/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA FEMENI MARESME- UEM A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 B.I.M. C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
16/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB LA SALLE HORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ** F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
16/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
16:00
PETROPINTO ASFE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
16/10/2021
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/10/2021
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA AZKOITIA AZPEITIA ISB LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/10/2021
19:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2021
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB BÀSQUET MARTORELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
17/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
11:00
C.B. RAMON LLULL LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/10/2021
12:15
ESCOLA IPSI 07 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
12:30
AE BADALONES A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/10/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
17:45
ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/10/2021
19:00
CB PRAT 2 LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
17/10/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/10/2021
09:00
JESUÏTES CASP LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
23/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/10/2021
10:30
SAFA-HORTA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
23/10/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/10/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/10/2021
11:00
CB VILADECANS VERD LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
23/10/2021
12:00
SAFA HORTA ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
23/10/2021
12:30
JESUÏTES CASP A LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
23/10/2021
12:30
CB CASTELLDEFELS 0607 LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
23/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BASKET ALMEDA GROC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/10/2021
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
16:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/10/2021
16:00
U.E. CLARET B LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ASME CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET 06A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/10/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
19:30
TGN BÀSQUET 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/10/2021
10:30
BARÇA CBS - BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/10/2021
11:45
BASQUET NOU BARRIS LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
24/10/2021
12:15
UE BARBERA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
12:30
CLUB JOVENTUT BADALONA LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
24/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BASQUET MOLINS “B” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
24/10/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
30/10/2021
09:00
CE LA SALLE BONANOVA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
30/10/2021
10:30
SAFA-HORTA CB IMMA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
30/10/2021
11:00
CB.CIUTAT VELLA A LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
30/10/2021
11:30
UE SANT ANDREU GROC LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
30/10/2021
12:30
CB PEDAGOGIUM A LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
31/10/2021
09:00
LIMA-HORTA BARCELONA SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2021
10:45
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CELTA ZORKA RECALVI LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2021
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
09:30
U.E. CLARET A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
06/11/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
06/11/2021
11:00
CB MONTPEDROS LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
06/11/2021
12:30
NOU BÀSQUET OLESA 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
06/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BÀSQUET-CEISSA A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
06/11/2021
16:30
CB BANYOLES LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
06/11/2021
18:00
A.E.S.E. A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/11/2021
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/11/2021
18:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA CHALLENGE POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/11/2021
19:15
CB GRANOLLERS 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
06/11/2021
19:30
C.B GRUP BARNA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. RIPOLLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/11/2021
10:45
U.E. CLARET B LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
07/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 08B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/11/2021
11:00
C.B. ESPARREGUERA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
07/11/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
07/11/2021
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
07/11/2021
16:00
CE LA SALLE BONANOVA SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/11/2021
18:30
MANYANET SANT ANDREU LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
13/11/2021
12:00
C.B.CALAFELL FEM LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
13/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/11/2021
17:30
GRAMENET BC TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
13/11/2021
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/11/2021
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CBSAPS B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/11/2021
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB NATACIO TERRASSA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/11/2021
20:00
C.B. ALISOS SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
14/11/2021
09:00
CEJ L'HOSPITALET LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
14/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CLÍNICA NOUMEDIC CEJ L'HOSPITALET C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
10:00
BASKET ALMEDA NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/11/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/11/2021
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA MIXTE SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
14/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 ASME C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
12:00
BASQUET MOLINS B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/11/2021
12:30
PETROPINTO ASFE VERD LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
14/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 CBSAPS C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ** JESUÏTES CASP C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
14/11/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
14/11/2021
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/11/2021
09:00
SAFA-HORTA CB PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/11/2021
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
20/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB.CIUTAT VELLA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CE.THAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
11:00
CB LA SALLE HORTA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
20/11/2021
12:00
SAFA HORTA BÀSQUET SAFA CLAROR 3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
20/11/2021
12:30
MANRESA CBF U17 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/11/2021
12:30
B.I.M. LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. I. M.
SANT CRIST, 60
20/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB TARRAGONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
16:00
U.E. HORTA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/11/2021
17:45
U.E. HORTA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/11/2021
17:45
B.F.CORNELLA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
21/11/2021
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/11/2021
10:45
U.E. HORTA A LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
21/11/2021
10:45
JET BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
21/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
12:30
FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/11/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/11/2021
18:30
BASQUET CANYELLES A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
21/11/2021
19:00
DRAFT GRAMENET LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
21/11/2021
19:00
DOMINIQUES BARCELONA TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
21/11/2021
19:30
JET JAMON & ART LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
27/11/2021
09:00
LIMA-HORTA BARCELONA JET JAMON & ART C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
27/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 B SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
10:45
LIMA-HORTA BARCELONA FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
27/11/2021
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB BLANES B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
16:00
S.E. SANT MEDIR A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
27/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 09 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
16:30
MARISTES CE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
27/11/2021
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA RACA GRANADA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA JET BLAU C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2021
21:15
LIMA-HORTA BARCELONA CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
28/11/2021
09:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET JESUÏTES CASP C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
10:30
LIMA-HORTA BARCELONA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
10:30
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 CB CASTELLDEFELS 0607 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
10:30
LIMA-HORTA BÀSQUET CB VILADECANS VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
12:00
LIMA-HORTA BARCELONA AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
12:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PEDAGOGIUM CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
12:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
12:15
CB IPSI LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
13:30
LIMA-HORTA BÀSQUET AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
13:30
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 JESUÏTES CASP A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
13:30
LIMA-HORTA BÀSQUET ** BASQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/11/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
30/11/2021
19:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/12/2021
19:00
LIMA-HORTA BÀSQUET DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
08/12/2021
10:30
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
08/12/2021
12:30
LIMA-HORTA BARCELONA CAB ESTEPONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/12/2021
10:00
BASQUETPIASABADELL BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/12/2021
10:30
CB IMMA SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
11/12/2021
11:00
CES BOSCO ROCAFORT LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
11/12/2021
12:30
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
11/12/2021
12:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2008 LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLAPIS SARRIA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
11/12/2021
13:45
GEIEG UNIGIRONA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
11/12/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/12/2021
09:00
C.E. MARISTES RUBÍ SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
12/12/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET JET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/12/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/12/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 CB PEDAGOGIUM A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ** UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/12/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS DEPORTIU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/12/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 UE SANT ANDREU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 CB.CIUTAT VELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
12:30
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF U18 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
12/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ A CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CE LA SALLE BONANOVA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET MANYANET SANT ANDREU C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/12/2021
13:30
CB MATADEPERA TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
12/12/2021
14:30
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/12/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA B.F.CORNELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/12/2021
17:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/12/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B.F.CORNELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/12/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
16/12/2021
20:45
LIMA-HORTA BARCELONA NB PATERNA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/12/2021
09:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/12/2021
09:15
SAFA-HORTA CE LA SALLE BONANOVA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
18/12/2021
09:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/12/2021
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
18/12/2021
11:00
SAFA HORTA C.E. MARISTES RUBÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
18/12/2021
11:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
18/12/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/12/2021
12:15
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
18/12/2021
12:15
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/12/2021
12:30
AE BADALONES A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/12/2021
12:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/12/2021
13:15
CET-10 MONTSENY LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
18/12/2021
16:00
CE GELIDA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
18/12/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/12/2021
19:30
UE BARBERA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
19/12/2021
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. ESPARREGUERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
10:30
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
10:30
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET A C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
10:30
BARÇA CBS - BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/12/2021
12:30
SEDIS EFAUSA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
19/12/2021
12:30
C.B GRUP BARNA VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
15:00
LIMA-HORTA BARCELONA PETROPINTO ASFE BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
19/12/2021
16:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
21/12/2021
18:45
ESCOLAPIS SARRIA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
15/01/2022
16:15
CB GAVÀ 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
15/01/2022
17:45
VIROLAI LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/01/2022
19:00
CEJ L'HOSPITALET B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
16/01/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET SANT QUIRZE B.C. C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/01/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BÀSQUET RIBES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/01/2022
13:00
C.E.SANT NICOLAU B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/01/2022
16:00
C.B. CIC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
16/01/2022
19:15
BASETIS CB SANT JUST LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
22/01/2022
10:30
AEC COLLBLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
22/01/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA FARMACIA 1925 SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF U15 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA QUESOS EL PASTOR LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/01/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/01/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ORLANDAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
23/01/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
29/01/2022
10:45
MANRESA CBF U16 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
29/01/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
29/01/2022
17:30
BASQUET SANT PERE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/01/2022
20:00
SABADELL BQ VALLÈS U21 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
30/01/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/01/2022
09:00
BASKET ALMEDA GROC LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/01/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/01/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/01/2022
10:45
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/01/2022
10:45
AE BADALONES B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/01/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/01/2022
11:30
FEMENÍ - CB TURO LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
30/01/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/01/2022
16:30
BASKET ALMEDA LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/01/2022
19:30
BASQUET NOU BARRIS LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
30/01/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
12:30
TGN BÀSQUET 08B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA NOU BÀSQUET OLESA 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB VILADECANS A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/02/2022
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/02/2022
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET PETROPINTO ASFE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/02/2022
10:30
JAC SANTS BARCELONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/02/2022
12:00
SANT GERVASI 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
06/02/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA AE BADALONES A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
06/02/2022
15:00
BASKET ALMEDA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PRAT 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
06/02/2022
16:00
TGN BÀSQUET 07A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/02/2022
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
06/02/2022
18:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
06/02/2022
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/02/2022
09:30
U.E. CLARET A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/02/2022
10:30
SAFA-HORTA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/02/2022
10:45
CB VALLS INTEGRAL GRUP LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/02/2022
11:00
BÀSQUET PÀLCAM A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
12/02/2022
12:00
SAFA HORTA CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
12/02/2022
12:00
BOSCO HORTA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
12/02/2022
13:30
FARMACIA1925 SANT ADRIA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
12/02/2022
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/02/2022
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/02/2022
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
10:15
LIMA-HORTA BÀSQUET FEMENÍ OSONA 2011 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
10:15
GEIEG UNIGIRONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET GEIEG UNIGIRONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 UE SANT ANDREU VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
11:30
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 BC TECLA SALA A C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA C.B.CALAFELL FEM C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ** SALESIANS BADALONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
13/02/2022
12:45
CB PRAT-MONTIBELLO A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/02/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/02/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
13/02/2022
16:00
ASME LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
13/02/2022
17:45
BASQUET MOLINS “B” LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
13/02/2022
17:45
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/02/2022
09:00
U. B. LLEFIÀ LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/02/2022
10:30
SALESIANS BADALONA LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
19/02/2022
10:45
FEMENÍ OSONA 2011 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/02/2022
12:00
CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
19/02/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
19/02/2022
12:30
CB PARETS 1 LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/02/2022
12:45
BC TECLA SALA A LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
19/02/2022
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
19/02/2022
13:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/02/2022
14:00
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/02/2022
16:00
BÀSQUET-CEISSA A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
19/02/2022
16:00
CB TARRAGONA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/02/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PARETS 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET A C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. RAMON LLULL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA GEIEG UNIGIRONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB VALLS INTEGRAL GRUP C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
11:00
CB LA SALLE HORTA NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
20/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASKET ALMEDA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET BÀSQUET PÀLCAM A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/02/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB MONTPEDROS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/02/2022
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/02/2022
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA PACISA ALCOBENDAS LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/02/2022
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
20/02/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
26/02/2022
10:45
BARÇA CBS - A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/02/2022
14:30
LIMA-HORTA BARCELONA FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/02/2022
18:00
BARÇA CBS - A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/03/2022
18:55
LIMA-HORTA BÀSQUET DRAFT GRAMENET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/03/2022
19:00
LIMA-HORTA BARCELONA BASQUET MOLINS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/03/2022
19:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
03/03/2022
19:30
SEGLE XXI LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
04/03/2022
19:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
04/03/2022
20:45
LIMA-HORTA BARCELONA HIERROS DIAZ EXTREMADURA LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/03/2022
09:00
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
05/03/2022
09:00
LESTONNAC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
05/03/2022
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
05/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET BASQUET MOLINS B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
05/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ** BASQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
05/03/2022
09:30
ESCOLA IPSI 11 A LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
05/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET MANRESA CBF 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
05/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
05/03/2022
12:00
MATARÓ PARC MARESME BOET BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB SANT CELONI 2009 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
05/03/2022
13:00
CB BLANES B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/03/2022
13:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
05/03/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/03/2022
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
05/03/2022
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2008 LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/03/2022
16:30
CBSAPS B LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
05/03/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
05/03/2022
19:00
SANT GERVASI 3 LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
06/03/2022
09:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET UE BARBERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/03/2022
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
06/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/03/2022
13:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/03/2022
16:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
06/03/2022
16:15
C.B GRUP BARNA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/03/2022
17:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
06/03/2022
18:00
C.B GRUP BARNA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2022
20:30
LIMA-HORTA BARCELONA ADVISORIA MATARÓ MARESME LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/03/2022
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
12/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 SANT GERVASI 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
10:30
CB SANT CELONI 2009 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
12/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 MATARÓ PARC MARESME BOET BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
11:30
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
12/03/2022
12:00
SAFA HORTA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
12/03/2022
12:30
MANRESA CBF 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET LESTONNAC C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET B.F.CORNELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
12/03/2022
16:00
GEIEG UNIGIRONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/03/2022
16:00
MANRESA CBF 2 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/03/2022
19:00
C.B. RIPOLLET LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
10:15
BASQUET NOU BARRIS LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
11:00
CB.CIUTAT VELLA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
13/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET DOMINIQUES BARCELONA TARONJA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET BASQUET CANYELLES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
13/03/2022
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA U.E. HORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
13/03/2022
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA U.E. HORTA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
18/03/2022
20:45
LIMA-HORTA BARCELONA ALTER ENERSUN AL-QÁZERES LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/03/2022
10:30
CLÍNICA NOUMEDIC CEJ L'HOSPITALET LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
19/03/2022
10:45
FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/03/2022
15:15
LIMA-HORTA BARCELONA MARISTES CE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/03/2022
15:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/03/2022
17:00
LIMA-HORTA BARCELONA MANRESA CBF U16 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/03/2022
17:00
FEMENI MARESME- UEM B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
19/03/2022
17:30
AEC COLLBLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/03/2022
18:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/03/2022
19:30
CB IPSI A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/03/2022
19:45
CB PEDAGOGIUM LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/03/2022
20:15
LIMA-HORTA BARCELONA SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/03/2022
09:30
C.B. RAMON LLULL BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/03/2022
11:15
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/03/2022
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
20/03/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/03/2022
16:00
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/03/2022
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
25/03/2022
18:30
ESCOLAPIS SARRIA A LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
25/03/2022
19:30
C.B. ALISOS A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
26/03/2022
09:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/03/2022
10:00
CB BON PASTOR LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/03/2022
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/03/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/03/2022
12:00
BOSCO HORTA SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
26/03/2022
12:30
CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
26/03/2022
16:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
26/03/2022
16:45
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/03/2022
19:45
B.F.CORNELLA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
27/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB MONTPEDROS A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B.CASTELLBISBAL GROC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
11:00
VEDRUNA GRÀCIA SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/03/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/03/2022
12:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ A LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
27/03/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ** UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA CB PARETS 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CES BOSCO ROCAFORT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/03/2022
16:00
SESE B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
16:00
CB MATADEPERA TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
27/03/2022
17:45
JET LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
27/03/2022
17:45
CN TARREGA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
27/03/2022
19:45
B.F.CORNELLA A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
01/04/2022
20:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
09:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CLÍNICA NOUMEDIC CEJ L'HOSPITALET C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
10:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
10:30
SAFA-HORTA BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/04/2022
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/04/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
11:30
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 ESCOLAPIS SARRIA A C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
12:00
SAFA HORTA VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
02/04/2022
12:30
CB MONTPEDROS A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
02/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET S.E. SANT MEDIR A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB BON PASTOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
14:15
LIMA-HORTA BARCELONA WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
15:00
LIMA-HORTA BARCELONA VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/04/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. RAMON LLULL BLANC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET JET C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
16:45
LIMA-HORTA BARCELONA UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/04/2022
17:00
LIMA-HORTA BARCELONA SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
02/04/2022
17:30
UE BÀSQUET MARTORELLES LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
02/04/2022
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CET-10 MONTSENY C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/04/2022
18:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
02/04/2022
18:30
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/04/2022
19:00
LIMA-HORTA BARCELONA SINERGIA SOLUCIONES R.CANOE LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
02/04/2022
19:00
DRAFT GRAMENET LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
03/04/2022
10:45
LIMA-HORTA BARCELONA GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
03/04/2022
10:45
AE LES CORTS-UBAE A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/04/2022
19:15
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
05/04/2022
19:00
REUS DEPORTIU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/04/2022
20:00
LIMA-HORTA BARCELONA BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
08/04/2022
20:30
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/04/2022
10:45
CB SANT ANDREU NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/04/2022
16:45
BARÇA CBS LIMA-HORTA BARCELONA LIGA FEMENINA CHALLENGE PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/04/2022
17:30
QBASKET SANT CUGAT LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/04/2022
18:45
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B.CALAFELL FEM A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/04/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
10/04/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
10/04/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
10/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
10/04/2022
13:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 UE MATARO ABADEN - MGM C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/04/2022
16:15
CB. CORNELLÀ B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/04/2022
18:15
ESCOLA IPSI 10 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/04/2022
19:00
REUS DEPORTIU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
11/04/2022
12:15
U.E. HORTA A LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/04/2022
15:15
LIMA-HORTA BÀSQUET BARÇA CBS - B C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/04/2022
18:00
LIMA-HORTA BARCELONA HOZONO GLOBAL JAIRIS LIGA FEMENINA CHALLENGE PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/04/2022
09:00
PAIDOS-ASFE BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/04/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA FARMACIA1925 SANT ADRIA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/04/2022
09:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C.E. XAMBA TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/04/2022
10:30
C.B.L'HOSPITALET 2011 LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
23/04/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA BARÇA CBS - A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/04/2022
11:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ** AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/04/2022
12:00
SANT GERVASI 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/04/2022
12:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
23/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PARETS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/04/2022
13:30
CE SANT IGNASI LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
23/04/2022
14:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C.E.SANT NICOLAU 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/04/2022
16:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
23/04/2022
16:00
C.E.SANT NICOLAU C LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/04/2022
19:15
SEDIS EFAUSA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
24/04/2022
09:00
ESCOLA IPSI 09 B SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/04/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
24/04/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB BÀSQUET CAT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
24/04/2022
10:15
BASQUET NOU BARRIS A LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
24/04/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
24/04/2022
12:30
SFERIC 07 VERD LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
24/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
24/04/2022
16:15
CLUB BASQUET GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
24/04/2022
18:00
C.B.CASTELLAR B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/04/2022
19:30
BARÇA CBS - A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/04/2022
20:30
LIMA-HORTA BARCELONA CREU ROJA VILADECANS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
29/04/2022
19:00
SANT GABRIEL RIPOLLET LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
29/04/2022
20:45
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/04/2022
09:00
SANT GERVASI 1 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
30/04/2022
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
30/04/2022
17:45
GEIEG UNIGIRONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
30/04/2022
17:45
MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
30/04/2022
18:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
01/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CE GELIDA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/05/2022
12:00
BASKET ALMEDA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA VOLVO DISELAUTO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB BÀSQUET MARTORELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
01/05/2022
16:15
LIMA-HORTA BÀSQUET AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/05/2022
20:30
LIMA-HORTA BARCELONA ADVISORIA MATARÓ MARESME 2008 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/05/2022
20:30
C.B. CIC LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
07/05/2022
09:00
CB PARETS LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
07/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.B.L'HOSPITALET 2011 C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
09:30
SAFA HORTA ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
07/05/2022
09:30
U.E. CLARET A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 SFERIC 07 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 BASQUET NOU BARRIS A C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
07/05/2022
12:30
SAFA-HORTA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
07/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
07/05/2022
12:45
AB PREMIA LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
07/05/2022
13:30
C.E. XAMBA TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLÓ MESTRE RECASENS
MESTRE JOSEP RECASENS, 12
07/05/2022
16:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
07/05/2022
17:45
CB PARETS 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
07/05/2022
18:00
ESCOLAPIS SARRIA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
07/05/2022
19:00
CB TONA LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
07/05/2022
19:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
08/05/2022
10:30
SANT GERVASI 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
08/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
08/05/2022
12:00
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
08/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BÀSQUET CN TARREGA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
08/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BARCELONA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
08/05/2022
16:00
CB BANYOLES LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
08/05/2022
17:30
SANT QUIRZE B.C. LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
08/05/2022
18:00
CB MATADEPERA TARONJA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
14/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET BÀSQUET-CEISSA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA FEMENI MARESME- UEM B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 AB PREMIA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
12:00
SAFA HORTA BÀSQUET SAFA CLAROR 3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
14/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C.E.SANT NICOLAU C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
14/05/2022
16:00
CB GRANOLLERS 1 LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/05/2022
17:45
C.B. TORELLÓ CF - U16 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
14/05/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL C LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/05/2022
18:00
CREU ROJA VILADECANS LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/05/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
15/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CE SANT IGNASI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ** GRAMENET BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA DRAFT GRAMENET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
12:30
CLUB BÀSQUET CAT LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON
GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA)
15/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
12:45
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/05/2022
14:30
LIMA-HORTA BÀSQUET EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/05/2022
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP A LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
15/05/2022
16:00
C.E. XAMBA NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
15/05/2022
17:30
C.E.SANT NICOLAU 2 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/05/2022
19:15
CLUB JOVENTUT BADALONA B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/05/2022
19:00
LIMA-HORTA BARCELONA C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
09:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
21/05/2022
10:45
TGN BÀSQUET 08A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C.B. TORELLÓ CF - U16 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
11:00
AB PREMIA BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/05/2022
12:00
BÀSQUET-CEISSA LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
21/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET SANT GERVASI 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
21/05/2022
17:00
C.B. ROQUETES A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
21/05/2022
18:00
BARÇA CBS - B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/05/2022
21:00
EL CÍRCOL LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/05/2022
09:30
C.B GRUP BARNA NEGRE LIMA-HORTA BÀSQUET 2 C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
22/05/2022
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/05/2022
11:30
JOVENTUT LES CORTS VERD SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
22/05/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
22/05/2022
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/05/2022
16:15
GRAMENET BC LIMA-HORTA BÀSQUET ** C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/05/2022
18:00
VOLVO DISELAUTO CBT LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/05/2022
19:15
CLUB BÀSQUET MARTORELL LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
28/05/2022
09:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2007 LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
28/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/05/2022
10:30
SAFA-HORTA JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
28/05/2022
10:30
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
28/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET U.E. CLARET A C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/05/2022
12:00
LIMA-HORTA BARCELONA CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
28/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB TONA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/05/2022
19:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
28/05/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/05/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET 1 C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/05/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/05/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/05/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
04/06/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/06/2022
10:30
SAFA-HORTA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1