Calendari Global Club

CLUB JOVENTUT LES CORTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
12:15
BASKET CORAS JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
25/09/2021
12:30
CBSAPS JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
25/09/2021
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2021
19:45
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/09/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/09/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 C.B. ALISOS B C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/09/2021
16:00
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/09/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER SEGUROS BILBAO - CB. CORNELLÀ 04 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/09/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/09/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/09/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 CB PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
02/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CB PRAT-MONTIBELLO B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
02/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD BÀSQUET PÀLCAM A C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
02/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS VERD CB IMMA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
02/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS NEGRE BASQUET MOLINS BLANC C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
02/10/2021
10:30
AULA ESCOLA EUROPEA A JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
02/10/2021
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
02/10/2021
12:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
02/10/2021
14:00
C.B.SANTFELIUENC - B JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
02/10/2021
16:00
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
02/10/2021
16:00
C.B.CASTELLAR B JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
02/10/2021
20:00
CBSAPS A JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
03/10/2021
09:30
JOVENTUT LES CORTS GROC C.E.B.SANT JORDI BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/10/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
03/10/2021
10:15
BASQUET NOU BARRIS JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
03/10/2021
10:45
AE LES CORTS-UBAE JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
03/10/2021
11:15
JOVENTUT LES CORTS 09 C.E. XAMBA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/10/2021
12:00
BÀSQUET SITGES A JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
03/10/2021
13:00
JOVENTUT LES CORTS 08 C.E. XAMBA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC BC TECLA SALA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B. RAMON LLULL BLANC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/10/2021
16:00
UE SANT CUGAT BLANC JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER UE MATARO - FM - JGF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC ORLANDAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/10/2021
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
03/10/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
09/10/2021
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
09/10/2021
12:00
CENTRE CATÒLIC L'H A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
09/10/2021
12:30
BASKET VALLDOREIX JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
09/10/2021
17:00
CBSAPS JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
09/10/2021
20:00
DRAFT GRAMENET JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
10/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
10/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
10/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CN TARREGA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
10/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CBLLV - JUNIOR M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
10/10/2021
18:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
10/10/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/10/2021
09:00
C.B. ALISOS JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
16/10/2021
09:00
CNB VILANOVA - AKO JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 07 U.B.SANT ADRIA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/10/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CB PEDAGOGIUM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/10/2021
11:00
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/10/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS CN CALDES C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/10/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS GROC FREDERIC MISTRAL A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/10/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 09 LIB BON SOLEIL C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/10/2021
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/10/2021
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/10/2021
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2021
19:30
SESE B JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2021
09:00
CB MONTPEDROS A JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
17/10/2021
10:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
17/10/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/10/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/10/2021
11:30
NOU BÀSQUET OLESA JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
17/10/2021
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/10/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 AD TORREFORTA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC JAC SANTS BARCELONA C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD CE LA SALLE BONANOVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S25 LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC LIMA-HORTA BÀSQUET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/10/2021
18:00
CB GAVÀ 1 JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
17/10/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/10/2021
20:00
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS NEGRE BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
09:00
SESE B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS SESE A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/10/2021
10:30
SAFA-HORTA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
23/10/2021
10:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
23/10/2021
10:45
C.B.COLL BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
23/10/2021
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/10/2021
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
24/10/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B.COLL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 C.B.SANTFELIUENC C.T. PRE-INFANTIL MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
10:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/10/2021
11:45
JOVENTUT LES CORTS 08 BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
12:15
BBA 2008 FEM JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
24/10/2021
12:30
CB. CORNELLÀ A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/10/2021
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
24/10/2021
14:15
SABADELL SUD CB JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
24/10/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. CLARET B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/10/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CE SANT IGNASI NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 06 BARÇA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CB LA SALLE HORTA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS VERD BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/10/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS INTER AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
09:00
CBSAPS JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/10/2021
09:00
EL CÍRCOL JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
09:00
JAC SANTS BARCELONA C JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/10/2021
09:30
JOVENTUT LES CORTS GROC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/10/2021
09:30
JOVENTUT LES CORTS 09 JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/10/2021
09:30
JAC SANTS BARCELONA JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
30/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS VERD CE LA SALLE BONANOVA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/10/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS 07 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/10/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/10/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LESTONNAC A C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD U.E. HORTA B C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
09:00
BARÇA CBS - B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - IFA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/11/2021
11:00
TGN BÀSQUET 06A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/11/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/11/2021
11:30
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/11/2021
12:15
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
06/11/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2021
16:00
C.B. RAMON LLULL B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 07 CB LA SALLE HORTA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS GROC BÀSQUET-CEISSA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS VERD CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 08 VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 BASQUET MOLINS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 05 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
16:00
ASFE SANT FRUITOS JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
07/11/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2021
17:30
JOVENTUT LES CORTS INTER C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S25 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 CE SANT IGNASI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
07/11/2021
18:00
DOMINIQUES BARCELONA TARONJA JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
07/11/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/11/2021
19:45
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
09:00
CB PRAT-MONTIBELLO B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/11/2021
09:30
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 BASQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
10:30
CB IMMA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
13/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 08 AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2021
12:00
C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/11/2021
12:00
C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/11/2021
12:30
BÀSQUET PÀLCAM A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
13/11/2021
16:00
CE LA MARINA JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
13/11/2021
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/11/2021
17:45
CB. CORNELLÀ JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/11/2021
18:00
ESCOLAPIS SARRIA JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
13/11/2021
18:00
CB BLANES A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/11/2021
18:00
C.E.B.SANT JORDI BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/11/2021
10:30
BASQUET MOLINS BLANC JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/11/2021
10:45
CEJ L'HOSPITALET B JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
14/11/2021
12:15
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 07 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
17:30
JOVENTUT LES CORTS 06 CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/11/2021
17:30
C.E.B.SANT JORDI BLAU JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ A CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/11/2021
19:00
JOVENTUT LES CORTS 08 U.E. CLARET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS 08 U.E. CLARET A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/11/2021
09:00
CN CALDES JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
20/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
11:00
CB MONTPEDROS JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
20/11/2021
11:30
LIB BON SOLEIL JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
20/11/2021
12:30
MARISTES ADEMAR A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/11/2021
12:30
CE LA SALLE BONANOVA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/11/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA 2 JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/11/2021
17:30
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B. ALISOS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 CNB VILANOVA - AKO C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
10:30
SESE B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
11:00
JOVENTUT LES CORTS INTER CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2021
13:00
JOVENTUT LES CORTS 08 CB MONTPEDROS A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 05 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 CLUB BÀSQUET CAT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
18:00
FREDERIC MISTRAL A JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
21/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
09:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
27/11/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
27/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2021
12:00
CE.THAU JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
27/11/2021
12:15
SESE A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
12:30
CB SANTA COLOMA - MONTIGALÀ JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/11/2021
12:30
C.B.COLL JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
27/11/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/11/2021
16:00
CB SANTA COLOMA JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/11/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/11/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS GROC FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
12:15
C.B.SANTFELIUENC JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/11/2021
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
28/11/2021
13:15
JOVENTUT LES CORTS 06 C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B.COLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CB SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC FEMENÍ - CB TURO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 08 BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
VODAFONE SANT JUST - CB SANT JUST JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
11/12/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC JAC SANTS BARCELONA C C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
11/12/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
11/12/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
11/12/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
11/12/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
11/12/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
11/12/2021
11:00
ESCOLA IPSI 12 JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
12:00
DOMINIQUES BARCELONA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
11/12/2021
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
11/12/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
11/12/2021
17:30
U.E. CLARET BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/12/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CBSAPS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2021
10:45
CB VALLS FUSTERIA GASQUE JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/12/2021
11:00
JOVENTUT LES CORTS 07 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2021
11:15
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF1A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
12/12/2021
12:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/12/2021
13:00
JOVENTUT LES CORTS 09 EL CÍRCOL C.T. PRE-INFANTIL MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CB MOLLERUSSA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2021
16:00
ASME JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
12/12/2021
16:00
CE LA SALLE BONANOVA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
12/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS BC TECLA SALA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 CB VILADECANS B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS S25 C.B. RAMON LLULL BLANC C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/12/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC BARÇA CBS - B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/12/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD VIROLAI C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/12/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/12/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/12/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/12/2021
10:45
CB VALLS AGBAR JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
18/12/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS VERD CB PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/12/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/12/2021
12:00
UE BARBERA BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
18/12/2021
12:00
BÀSQUET-CEISSA JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
18/12/2021
12:00
LESTONNAC A JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
18/12/2021
13:00
U.E. HORTA B JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
18/12/2021
15:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/12/2021
19:30
CÀMPING BIANYA ROSER A JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/12/2021
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
19/12/2021
11:00
CB LA SALLE HORTA NEGRE JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
19/12/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS 08 BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - IFA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/12/2021
12:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
19/12/2021
12:00
EPSA JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
19/12/2021
12:30
VEDRUNA GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/12/2021
13:30
JOVENTUT LES CORTS INTER MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/12/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 C.B.SANTFELIUENC - B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/12/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CB.CIUTAT VELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/12/2021
16:00
GRAMENET BC BLAU JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CBSAPS B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/12/2021
19:15
JESUÏTES CASP JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
15/01/2022
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
15/01/2022
18:00
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/01/2022
19:00
AEC COLLBLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/01/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H B JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 U.E. CLARET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 CB IMMA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CBSAPS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CB PEDAGOGIUM CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 VIROLAI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
16/01/2022
19:15
EPSA A JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
16/01/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/01/2022
12:45
BC TECLA SALA JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
22/01/2022
16:00
A.E.S.E. A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
23/01/2022
09:00
UE MATARO - FM - JGF JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/01/2022
10:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/01/2022
11:00
C.B. RAMON LLULL BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/01/2022
12:15
QBASKET SANT CUGAT JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CB GAVÀ 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
23/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
23/01/2022
17:45
TGN BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/01/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS CBSAPS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/01/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 C.B.CASTELLAR B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
29/01/2022
12:15
CBLLV - JUNIOR M JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
29/01/2022
12:30
BARÇA B JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
29/01/2022
14:30
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/01/2022
18:00
C.B. ALISOS B JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
30/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
30/01/2022
12:30
SEGUROS BILBAO - CB. CORNELLÀ 04 JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/01/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CBSAPS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/01/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
05/02/2022
12:15
AD TORREFORTA JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2022
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/02/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA C JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 VIROLAI C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/02/2022
16:00
ORLANDAI JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
06/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/02/2022
17:45
SESE A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/02/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/02/2022
16:00
CN TARREGA A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
13/02/2022
09:30
CB LA SALLE HORTA JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
13/02/2022
10:45
CB TARRAGONA 2 JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/02/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CB. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS CB. CORNELLÀ COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 SABADELL SUD CB C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/02/2022
19:30
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/02/2022
16:00
CE SANT IGNASI JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/02/2022
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
19/02/2022
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2022
11:00
A.E.S.E. 1 JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 MARISTES ADEMAR A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/02/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC DOMINIQUES BARCELONA TARONJA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/02/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/02/2022
17:45
BASQUET MOLINS JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
20/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS C.B. RAMON LLULL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/02/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
05/03/2022
16:00
CE SANT IGNASI NEGRE JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/03/2022
18:00
CB VALLS LEAR JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/03/2022
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
06/03/2022
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
06/03/2022
12:30
AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
06/03/2022
12:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ A JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
06/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 CEJ L'HOSPITALET B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CE LA MARINA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
06/03/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS ESCOLAPIS SARRIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/03/2022
19:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
13/03/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/03/2022
12:30
CLUB BÀSQUET CAT JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON
GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA)
13/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC VIROLAI CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CB MONTPEDROS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/03/2022
16:00
C.E. XAMBA NEGRE JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/03/2022
16:15
CENTRE CATÒLIC L'H JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER ASFE SANT FRUITOS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/03/2022
17:45
CB. CORNELLÀ B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/03/2022
18:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
20/03/2022
11:30
FEMENÍ - CB TURO JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
20/03/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/03/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/03/2022
16:30
CB SANT CELONI JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
20/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER C.E.B.SANT JORDI BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CB SANTA COLOMA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/03/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS VODAFONE SANT JUST - CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/03/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 CE.THAU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
26/03/2022
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/03/2022
16:00
CB VILADECANS B JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
27/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 AB SALLE TARRAGONA - CBT CF1A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/03/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC ASME CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/03/2022
17:30
LA SALLE MANRESA A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/03/2022
17:45
BC TECLA SALA B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
02/04/2022
17:45
CBSAPS B JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
03/04/2022
11:00
CB.CIUTAT VELLA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
03/04/2022
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/04/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 CB SANTA COLOMA - MONTIGALÀ C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/04/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/04/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/04/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS 05 GRAMENET BC BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/04/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS JESUÏTES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/04/2022
19:30
JOVENTUT LES CORTS S21 EPSA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/04/2022
19:30
FREDERIC MISTRAL JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
23/04/2022
17:45
CB MOLLERUSSA JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
24/04/2022
12:30
C.B. RAMON LLULL BLANC JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
24/04/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. CLARET BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
01/05/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
01/05/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
01/05/2022
18:30
CB IPSI 04 JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
08/05/2022
09:30
CB IMMA JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
08/05/2022
12:30
U.E. CLARET A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
08/05/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/05/2022
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
15/05/2022
16:00
JOVENTUT LES CORTS S25 QBASKET SANT CUGAT C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
15/05/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER A.E.S.E. A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142