Calendari Global Club

ESPORTIU SANT IGNASI

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
16:00
SANT IGNASI SESE B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
23/09/2023
16:00
BOSCO HORTA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
23/09/2023
17:45
SANT IGNASI NEGRE C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
23/09/2023
19:30
BC SANT JOAN DESPI B SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
24/09/2023
10:30
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
24/09/2023
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
24/09/2023
17:30
VIROLAI A SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/09/2023
18:15
AULA ESCOLA EUROPEA A SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
30/09/2023
09:00
SANT IGNASI AESE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
30/09/2023
09:00
CE VILA OLÍMPICA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
30/09/2023
10:30
SANT IGNASI BASQUET-CEISSA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
30/09/2023
12:00
SANT IGNASI NEGRE BÀSQUET LLOR A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
30/09/2023
16:00
SANT IGNASI VILÀBASQUET VILADECANS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
30/09/2023
17:45
SANT IGNASI B UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
01/10/2023
09:00
CB.CIUTAT VELLA A SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
01/10/2023
16:00
SANT IGNASI BÀSQUET VILAFANT C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
01/10/2023
17:45
SANT IGNASI CB. CORNELLÀ B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
01/10/2023
17:45
CB LES FRANQUESES “A” SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/10/2023
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
07/10/2023
12:00
SANT IGNASI C.E.THAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
07/10/2023
15:45
BASQUET-CEISSA SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
07/10/2023
16:00
SANT IGNASI NATURAL OPTICS CB ALPICAT C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
07/10/2023
16:00
CE LA MARINA A SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
07/10/2023
17:45
SANT IGNASI VERMELL SAFA-HORTA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
07/10/2023
17:45
C.B. FARNERS A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
07/10/2023
18:00
ESCOLAPIS SARRIA B SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
07/10/2023
18:45
BASQUET CANYELLES SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
07/10/2023
19:15
SANT IGNASI VERMELL CB IMMA C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
08/10/2023
12:15
AEC COLLBLANC SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/10/2023
19:30
BC TECLA SALA SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/10/2023
09:00
SANT IGNASI FREDERIC MISTRAL A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/10/2023
09:00
AULA ESCOLA EUROPEA A SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
21/10/2023
09:00
BASKET ESPLUGUES B SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
21/10/2023
10:30
SANT IGNASI S.E SANT JOAN DE MATA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/10/2023
10:45
LESTONNAC B- 2007 SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
21/10/2023
12:00
SANT IGNASI BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/10/2023
12:00
BASKET ALMEDA 09 SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/10/2023
13:30
BIM SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ B. I. M.
SANT CRIST, 60
21/10/2023
16:00
SANT IGNASI A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/10/2023
17:45
SANT IGNASI B C.B. LLIÇA DE VALL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/10/2023
18:30
ESCOLAPIS SARRIA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
21/10/2023
19:15
SANT IGNASI NEGRE CB PEDAGOGIUM A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
22/10/2023
16:00
SANT IGNASI BASKET ESPLUGUES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
22/10/2023
16:00
S.E SANT JOAN DE MATA B SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
22/10/2023
17:30
SANT IGNASI BASQUET NEUS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
22/10/2023
19:15
SANT IGNASI B CB CALELLA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/10/2023
18:30
BASQUET CANYELLES SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
28/10/2023
09:00
SANT IGNASI VERMELL VIROLAI A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/10/2023
09:00
C.E.THAU SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
28/10/2023
10:30
SANT IGNASI DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/10/2023
12:00
SANT IGNASI BASKET CORAS - SD ESPANYOL C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/10/2023
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
28/10/2023
13:30
SANT IGNASI NEGRE JOVENTUT LES CORTS U18 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/10/2023
16:00
CB PREMIA DE DALT SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
28/10/2023
17:30
CN CALDES A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
29/10/2023
10:30
SANT IGNASI NEGRE C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
29/10/2023
12:00
SANT IGNASI BÀSQUET SAFA CLAROR B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
29/10/2023
19:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
29/10/2023
19:30
C.B. L'AMETLLA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
03/11/2023
19:45
C.E.THAU SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
04/11/2023
09:00
SANT IGNASI CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/11/2023
10:30
SANT IGNASI CB LA SALLE HORTA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/11/2023
12:00
SANT IGNASI AE LES CORTS-UBAE B C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/11/2023
12:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
04/11/2023
13:30
SANT IGNASI NEGRE BÀSQUET SANT BOI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/11/2023
16:00
SANT IGNASI JESUÏTES CASP C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/11/2023
16:45
AE LES CORTS-UBAE B SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
04/11/2023
17:45
SANT IGNASI B C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/11/2023
16:00
SANT IGNASI GEFF CBSAPS-SDE C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/11/2023
17:30
SANT IGNASI C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/11/2023
17:45
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
05/11/2023
19:15
SANT IGNASI B A. BASQUET BUFALÀ C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/11/2023
18:30
ESCOLAPIS SARRIA B SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
11/11/2023
10:30
SANT IGNASI CE VILA OLÍMPICA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/11/2023
10:30
BASQUET-CEISSA SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
11/11/2023
12:00
SANT IGNASI AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/11/2023
16:00
SANT IGNASI VERMELL S.E SANT JOAN DE MATA B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/11/2023
16:30
CLUB BÀSQUET ALISOS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
11/11/2023
16:30
BÀSQUET LLOR A SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
11/11/2023
17:30
SANT IGNASI NEGRE U.E. CLARET A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/11/2023
19:15
C.B.L'HOSPITALET 2006 SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
11/11/2023
19:45
GEFF CBSAPS-SDE SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/11/2023
09:00
SANT IGNASI VERMELL ESCOLAPIS SARRIA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
12/11/2023
17:00
MAE WEST - CANOVELLES BC SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
12/11/2023
17:45
UE MATARO FM S21 SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/11/2023
19:00
CB GAVÀ SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/11/2023
19:30
SANT IGNASI LIMA-HORTA BARCELONA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/11/2023
18:45
AESE SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
17/11/2023
19:45
C.E.THAU SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
18/11/2023
09:00
SANT IGNASI DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/11/2023
09:00
SAFA-HORTA SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
18/11/2023
10:30
SANT IGNASI NEGRE CE LA MARINA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/11/2023
12:00
SANT IGNASI ESCOLAPIS SARRIA B C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/11/2023
16:00
SANT IGNASI CB LES FRANQUESES C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/11/2023
17:45
SANT IGNASI B U.E. HORTA B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/11/2023
19:30
SANT IGNASI AESE B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/11/2023
09:30
CB IMMA SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
19/11/2023
15:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/11/2023
16:00
SANT IGNASI B QBASKET SANT CUGAT C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/11/2023
17:30
SANT IGNASI CB GRANOLLERS 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/11/2023
17:45
VEDRUNA GRÀCIA VERD SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/11/2023
09:00
SANT IGNASI VERMELL AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/11/2023
10:30
SANT IGNASI BASKET ESPLUGUES B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/11/2023
12:00
SANT IGNASI NEGRE BASKET ALMEDA 09 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/11/2023
16:00
SANT IGNASI VERMELL BIM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/11/2023
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/11/2023
09:00
S.E SANT JOAN DE MATA SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
26/11/2023
09:30
SANT IGNASI NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/11/2023
09:30
FREDERIC MISTRAL A SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
26/11/2023
11:45
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/11/2023
12:30
AB PREMIÀ SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68
26/11/2023
16:00
SANT IGNASI TEMPLE - U.E. HORTA A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/11/2023
17:45
UE.MONTGAT - NEGRE SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
26/11/2023
19:15
SANT IGNASI B CB LES FRANQUESES C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
29/11/2023
19:30
SANT IGNASI ESCOLAPIS SARRIA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
01/12/2023
19:15
BASKET CORAS - SD ESPANYOL SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ C O R A Z O N I S T A S
EDUARDO CONDE, 17-23
02/12/2023
10:30
SANT IGNASI LIMA-HORTA BÀSQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/12/2023
11:30
VIROLAI A SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
02/12/2023
12:00
SANT IGNASI VERMELL C.E.THAU C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/12/2023
17:45
SANT IGNASI B C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/12/2023
17:45
PUJOL CB MOLLERUSSA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
02/12/2023
19:30
SANT IGNASI AE LES CORTS-UBAE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/12/2023
19:45
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
03/12/2023
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
03/12/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2023
16:00
C.B GRUP BARNA BLANC SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/12/2023
16:15
SANT IGNASI CB VILADECANS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/12/2023
17:45
SANT IGNASI VERMELL BASQUET MOLINS B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/12/2023
19:30
SANT IGNASI JOVENTUT LES CORTS GROC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/12/2023
18:15
SANT IGNASI BASQUET CANYELLES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
09:00
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
10:30
SANT IGNASI AE LES CORTS-UBAE B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
10:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
16/12/2023
12:30
CB LA SALLE HORTA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
16/12/2023
16:00
SANT IGNASI ORLANDAI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
17:45
SANT IGNASI B U. B. LLEFIÀ C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
18:15
AE LES CORTS-UBAE B SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
16/12/2023
19:15
SANT IGNASI VERMELL C.E.THAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/12/2023
20:30
BASQUET MOLINS B SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
17/12/2023
10:00
CB IPSI B SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/12/2023
11:45
BASQUET CANYELLES A SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
17/12/2023
16:00
SANT IGNASI B ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/12/2023
17:30
SANT IGNASI CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18M C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/12/2023
19:15
SANT IGNASI CB IPSI B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
22/12/2023
22:00
CB SALT VERD SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
13/01/2024
12:00
SANT GERVASI 1 SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
13/01/2024
17:30
CB PARETS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/01/2024
19:15
SANT IGNASI CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
14/01/2024
10:45
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
14/01/2024
17:45
CB GRANOLLERS SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/01/2024
19:45
BASQUET NEUS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/01/2024
09:15
BASQUET-CEISSA B SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEM TURÓ DE LA PEIRA
C/ SANT ISCLE, 50
20/01/2024
10:30
SANT IGNASI BÀSQUET SANT SADURNÍ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/01/2024
12:00
SANT IGNASI EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/01/2024
16:00
SANT IGNASI BARÇA CBS U21 C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/01/2024
17:45
SANT IGNASI B S.E. SANT MEDIR C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/01/2024
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
20/01/2024
19:15
SANT IGNASI NEGRE JOVENTUT LES CORTS U15 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/01/2024
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/01/2024
13:30
UE SANT CUGAT GROC SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/01/2024
16:00
SANT IGNASI BARÇA CBS BLAU 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/01/2024
17:30
SANT IGNASI U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/01/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLANC SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/01/2024
19:15
SANT IGNASI B CB SANTA PERPETUA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/01/2024
19:15
C.E MARISTES SANT LES CORTS SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
27/01/2024
09:00
SANT IGNASI VERMELL C.B.COLL - GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
10:30
SANT IGNASI C.B.COLL - GROC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
12:00
SANT IGNASI BC SANT JOAN DESPI A C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
13:30
SANT IGNASI VERMELL VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
17:45
SANT IGNASI FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
19:15
SANT IGNASI DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/01/2024
19:30
SESE B SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/01/2024
10:30
C.B GRUP BARNA NEGRE SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/01/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLAU SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
28/01/2024
12:30
AESE A SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
28/01/2024
16:00
SANT IGNASI B BC SANT JOAN DESPI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/01/2024
19:00
FREDERIC MISTRAL B SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA
PERE II DE MONTCADA, 8
03/02/2024
09:00
SANT IGNASI ESCOLAPIS SARRIA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/02/2024
09:00
CB IMMA SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
03/02/2024
09:00
CB SANTPEDOR SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
03/02/2024
10:30
SANT IGNASI VERMELL CB PEDAGOGIUM B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/02/2024
12:00
SANT IGNASI AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/02/2024
12:45
BC TECLA SALA A VERMELL SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
03/02/2024
16:00
BÀSQUET VILAFANT SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
03/02/2024
17:30
SANT IGNASI NEGRE CB.CIUTAT VELLA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/02/2024
17:45
VILÀBASQUET VILADECANS SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
04/02/2024
11:00
AESE SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/02/2024
17:45
CB. CORNELLÀ B SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
04/02/2024
19:00
SANT IGNASI CB LES FRANQUESES “A” C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/02/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/02/2024
18:00
SANT IGNASI VERMELL AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
15/02/2024
20:00
SANT IGNASI B AEC COLLBLANC C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
09:00
SANT IGNASI CLUB NATACIO TERRASSA B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
10:30
SANT IGNASI REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
11:00
CB VILADECANS VERD SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
17/02/2024
12:00
SANT IGNASI BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
16:00
SANT IGNASI BASQUET-CEISSA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
17:30
SANT IGNASI BC TECLA SALA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/02/2024
17:45
CB PEDAGOGIUM A SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/02/2024
09:45
JOVENTUT LES CORTS VERD SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
18/02/2024
16:00
SANT IGNASI NEGRE C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/02/2024
17:30
SANT IGNASI C.B. FARNERS A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/02/2024
17:30
NATURAL OPTICS CB ALPICAT SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
18/02/2024
19:15
SANT IGNASI B BASQUET CANYELLES C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/02/2024
20:00
SANT IGNASI B BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
10:00
SANT IGNASI NEGRE LESTONNAC B- 2007 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET C SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
24/02/2024
11:30
SANT IGNASI AEC COLLBLANC BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
12:00
BASQUET-CEISSA SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
24/02/2024
12:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
24/02/2024
13:00
SANT IGNASI B.F. CORNELLÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
16:00
SANT IGNASI VERMELL CB.CIUTAT VELLA B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/02/2024
19:00
C.B. LLIÇA DE VALL SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
25/02/2024
10:15
SANT IGNASI VERMELL C.E.THAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/02/2024
12:00
SANT IGNASI ESCOLAPIS SARRIA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/02/2024
12:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
25/02/2024
12:45
CB CALELLA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
25/02/2024
13:30
BASKET ESPLUGUES SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
25/02/2024
16:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/02/2024
19:45
BASQUET NEUS A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
29/02/2024
21:00
SANT IGNASI VIROLAI A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
09:00
SANT IGNASI C.E. XAMBA TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
10:30
SANT IGNASI BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
10:30
CB GAVÀ 11 SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
02/03/2024
12:00
SANT IGNASI CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
12:00
CB SENTMENAT SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
02/03/2024
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR B SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/03/2024
17:30
SANT IGNASI NEGRE 52MOMENTS CBS U15 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/03/2024
19:15
SANT IGNASI B CB PREMIA DE DALT C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/03/2024
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
03/03/2024
13:15
JOVENTUT LES CORTS U18 SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
03/03/2024
17:30
SANT IGNASI CN CALDES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/03/2024
19:15
SANT IGNASI B C.B. L'AMETLLA C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
03/03/2024
19:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/03/2024
09:00
SANT IGNASI CB ABRERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/03/2024
09:00
C.B.COLL - PL28 SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
09/03/2024
10:30
SANT IGNASI VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/03/2024
12:00
SANT IGNASI JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/03/2024
12:00
ESCOLA IPSI 09 SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/03/2024
19:15
SANT IGNASI ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
10/03/2024
10:30
A. BASQUET BUFALÀ SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
10/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2024
11:00
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
10/03/2024
12:45
E.B. ROSELLA NEGRE SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
10/03/2024
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
10/03/2024
16:00
BÀSQUET SANT BOI SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
10/03/2024
19:30
UE.MONTGAT SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
09:00
SANT IGNASI UE SANT CUGAT BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
10:30
SANT IGNASI VERMELL BASQUET-CEISSA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
10:45
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
16/03/2024
11:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/03/2024
12:00
SANT IGNASI VERMELL UE SANT CUGAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
16:00
SANT IGNASI UE MATARO FM S21 C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
17:45
SANT IGNASI B CLUB BÀSQUET ALISOS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
19:00
U.E. CLARET A SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
17/03/2024
09:45
JOVENTUT LES CORTS U15 SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/03/2024
11:00
BC TECLA SALA A BLANC SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
17/03/2024
16:00
SANT IGNASI CB GAVÀ 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/03/2024
17:30
SANT IGNASI C.B.L'HOSPITALET 2006 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/03/2024
19:15
SANT IGNASI B MAE WEST - CANOVELLES BC C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/03/2024
19:15
LIMA-HORTA BARCELONA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/03/2024
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
02/04/2024
19:45
C.B.COLL - GROC SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
06/04/2024
10:30
SANT IGNASI C.E MARISTES SANT LES CORTS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
10:30
BC SANT JOAN DESPI A SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
06/04/2024
10:45
C.B.COLL - GROC SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
06/04/2024
12:00
SANT IGNASI UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
13:30
SANT IGNASI NEGRE VEDRUNA GRÀCIA VERD C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
17:30
SANT IGNASI NEGRE AESE A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
19:15
SANT IGNASI U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
19:30
AESE B SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/04/2024
19:30
CB LES FRANQUESES SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
07/04/2024
09:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
07/04/2024
10:45
U.E. HORTA B SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
07/04/2024
19:15
CB GRANOLLERS 2 SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/04/2024
19:30
QBASKET SANT CUGAT SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/04/2024
19:15
AULA ESCOLA EUROPEA A SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
13/04/2024
09:00
SANT IGNASI CB SANTPEDOR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
09:00
ESCOLAPIS SARRIA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
13/04/2024
10:30
SANT IGNASI CB IMMA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
10:30
AULA ESCOLA EUROPEA A SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
13/04/2024
11:00
ESCOLAPIS SARRIA A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
13/04/2024
12:00
SANT IGNASI AESE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
16:00
SANT IGNASI AB PREMIÀ C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
16:00
CB PEDAGOGIUM B SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/04/2024
17:45
SANT IGNASI B UE.MONTGAT - NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA A SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
13/04/2024
19:15
SANT IGNASI NEGRE BC TECLA SALA A VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
13/04/2024
19:30
CB LES FRANQUESES SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
14/04/2024
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SANT IGNASI NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
14/04/2024
16:00
SANT IGNASI SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/04/2024
18:00
SANT IGNASI FREDERIC MISTRAL B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
19/04/2024
21:00
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
20/04/2024
09:00
SANT IGNASI VERMELL BC TECLA SALA A BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
10:30
SANT IGNASI BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
10:45
CLUB NATACIO TERRASSA B SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
20/04/2024
12:00
SANT IGNASI CB VILADECANS VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
13:30
SANT IGNASI NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
20/04/2024
17:30
SANT IGNASI VERMELL JOVENTUT LES CORTS VERD C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
17:30
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/04/2024
19:15
SANT IGNASI PUJOL CB MOLLERUSSA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/04/2024
19:30
CB VILADECANS SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
21/04/2024
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/04/2024
11:30
AE LES CORTS-UBAE SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/04/2024
17:30
SANT IGNASI CB SALT VERD C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/04/2024
19:15
SANT IGNASI B C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/04/2024
19:45
C.B.COLL SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
24/04/2024
20:15
JESUÏTES CASP SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
27/04/2024
10:30
SANT IGNASI VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
27/04/2024
17:45
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U18M SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
27/04/2024
19:15
CB IPSI B SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/04/2024
12:30
CB.CIUTAT VELLA B SANT IGNASI VERMELL C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/04/2024
18:00
SANT IGNASI NEGRE CB IPSI B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
28/04/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
28/04/2024
19:45
SANT IGNASI BASQUET CANYELLES A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
01/05/2024
11:00
B.F. CORNELLÀ SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
01/05/2024
16:00
SANT IGNASI NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET C C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
09:00
SANT IGNASI CB GAVÀ 11 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
10:30
SANT IGNASI VERMELL CB SENTMENAT C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
10:30
C.E. XAMBA TARONJA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
04/05/2024
12:00
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
12:00
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! SANT IGNASI C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
04/05/2024
16:00
SANT IGNASI BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
17:45
SANT IGNASI B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
04/05/2024
19:15
SANT IGNASI CB GRANOLLERS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/05/2024
12:15
52MOMENTS CBS U15 SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
05/05/2024
17:30
SANT IGNASI SANT GERVASI 1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/05/2024
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA SANT IGNASI C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
05/05/2024
19:00
CB VILA DE MONTORNÈS SANT IGNASI C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
05/05/2024
19:15
SANT IGNASI B CB PARETS C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
07/05/2024
18:00
C.E.THAU SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
07/05/2024
18:30
JOVENTUT BADALONA 1 SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
08/05/2024
20:00
ORLANDAI SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
10/05/2024
18:30
AEC COLLBLANC BLAU SANT IGNASI C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
10/05/2024
21:30
CB SANTA PERPETUA SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
11/05/2024
09:00
SANT IGNASI C.B.COLL - PL28 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
10:30
SANT IGNASI UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
10:30
CB ABRERA SANT IGNASI C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
11/05/2024
12:00
SANT IGNASI E.B. ROSELLA NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
13:30
SANT IGNASI NEGRE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
16:30
S.E. SANT MEDIR SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
11/05/2024
17:30
SANT IGNASI NEGRE ESCOLA IPSI 09 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL SANT IGNASI VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
11/05/2024
19:15
SANT IGNASI LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/05/2024
19:30
BARÇA CBS U21 SANT IGNASI C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/05/2024
12:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SANT IGNASI C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
12/05/2024
18:00
BARÇA CBS BLAU SANT IGNASI 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/05/2024
10:30
SANT IGNASI CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
24/05/2024
19:45
SANT IGNASI BASQUET-CEISSA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/05/2024
16:30
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
25/05/2024
17:30
SANT IGNASI NEGRE U.E. CLARET A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/05/2024
12:30
EL MASNOU BASQUETBOL A SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
26/05/2024
18:30
BASQUET NEUS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
26/05/2024
18:30
QBASKET SANT CUGAT NEGRE SANT IGNASI NEGRE C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
01/06/2024
16:00
CB LA VALL D'EN BAS SANT IGNASI B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
02/06/2024
16:00
SANT IGNASI B BASQUET NEUS C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N